mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 01:45 
Cytuj  
Co myślicie o nowym wyglądzie ? :P

www.allegro.pl

Najśmieszniejsze jest to że mimo setek negatywnych komentarzy firma twardo obstaje przy swoim.

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f ... 61&t=31161

Ciekawe jak im się to na finansach odbije.

Czas ebay.pl Nastał ?

majsterx(205) napisał(a):
Proponuję sprzedającym na tym portalu (tym którzy potrafią
udokumentować - podpierając się statystyką - straty) wystąpić z
roszczeniem odszkodowania za poniesione straty, w związku ze spadkiem
sprzedaży, spowodowanym z wprowadzonymi komplikacjami w interfejsie
użytkownika na allegro.
Pozew zbiorowy chyba nauczyłby czegoś tych panów.
W sądzie być może poznamy przy okazji dzielenia odpowiedzialności tego "geniusza" który to coś stworzył.
Moralność i etyka w biznesie to niestety nie "zespół allegro".


Ja się z kolesiem zgadzam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 01:55 
Cytuj  
Rofl, oni mogą zmieniać w allegro co im się żywnie podoba. Taki pozew zostałby po prostu wyśmiany przez prokuratora.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 02:05 
Cytuj  
Paru krzykaczy i tyle.

Grono.net tez zmienialo niedawno layout i zerzneli perfidnie facebook'a.
Nawet ludzie forum na gronie zakladali o nazwie 'chcemy stare grono', po 20 tys czlonkow i co? I konczy sie tak jak zwykle - wszyscy potrafia anonimowo nawrzucac jakie to grono/allegro jest do dupy i maja oddawac stara szate, bo inaczej bojkot a tak po prawdzie dwie osoby na krzyz to zrobia i reszta pozostanie bierna, przyjmie co im dadza.
Zamiast biegac po sadach czy domagac sie jakichs roszczen wszyscy to maja gleboko w anusie, ot taka norma spoleczna. Nic nowego.
Rownie dobrze mozesz porwac tlum na barykady albo przyzbroic okolicznych rolnikow w podpalone opony czy kukly i ruszyc na Wiejska. Efekt bedzie taki sam - wielkie nic.

Zreszta to ich serwis i moga robic co chca, nikt nie zmusza siedziec na tym dalej (juz widze jak ci krzykacze wszyscy uciekaja na ebaya czy gdzie indziej..),
w regulaminie wszystko jest zaznaczone tylko kto by go czytal, trzeba od razu zatwierdzac bo to taki spam tylko :wink:


_________________
Duh, winning


Ostatnio edytowano 17 maja 2009, 02:13 przez shp, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 02:13 
Cytuj  
mi sie podoba

ebay w tej chwili moze im polizac palke.

btw liczy sie przejrzystosc strony, a ta nie zostala zmieniona w ogole. Dolozenie nowych kolorkow nie zmienilo nic. Wiec nie wiem po co to cale pierdolenie.

Allegro jest w tej chwili najbardziej popularne i takie pierdoly tego nie zmienia.

btw2 to trzeba byc strasznym tepakiem zeby sie nie polapac w nowym interfejsie...

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 02:30 
Cytuj  
tu pewnie bardziej biega o to ze zmienilo sie rozstawienie menu i czesc softow ulatwiajacych obsluge allegro przestala dzialac. stad placz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 03:25 
Cytuj  
troche jedzie po oczach, ale mozna sie przyzwyczaic, jedyne co mnie irytuje to to ze po odpaleniu strony czuje sie jakbym zmienil rozdzielczosc na 800x600 ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 03:45 
Cytuj  
Jedyny sensowny komentarz w tym całym bagienku to to:

Cytuj:
Zdecydowanie kilkukrotnie obnizono rangę najdrozszej formy rekalmy jaką są linki sponsorowane na 1 stronie. ZA MAŁE, Ńieczytelne i za nisko .... Przy tak powiększonej górze wręcz niezauważalne .... kto nam odda pieniądzez za coś co kupiliśmy w zupełnie innej formie ???????

Powinni zwrócić opłaty dodatkowe za wyróżnienia i dopiero od nowych form promocji pobierać nowy rodzaj opłat. A tak to... Wyjebane. Byleby wyszukiwarka działała.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 07:53 
Cytuj  
lol.
ebay > allegro.
szkoda tylko, ze w polsce wystartowal tak pozno.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 08:10 
Cytuj  
w ogole to rofl, ze ktos ma jakies 'ale'.

strony ewoluuja caly czas, pieciu krzykaczom sie nie podoba, reszta ma to w dupie.

Jak to mawiaja, psy szczekaja, karawana jedzie dalej.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 08:38 
Cytuj  
Marna próba wywołania flame'u gdyż temat nadaje się do Pogawędek czy do Tech a nie tutaj, no chyba że autor-onanista tematu, widząc wygląd strony zaczął mieć problemy z erekcją

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 08:59 
Cytuj  
majsterx(205) napisał(a):
Proponuję sprzedającym na tym portalu (tym którzy potrafią
udokumentować - podpierając się statystyką - straty) wystąpić z
roszczeniem odszkodowania za poniesione straty, w związku ze spadkiem
sprzedaży, spowodowanym z wprowadzonymi komplikacjami w interfejsie
użytkownika na allegro.


Napewno latwo udowodnic, ze na spadek sprzedazy miala bezposredni wplyw zmiana interfejsu strony. :D :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 09:14 
Cytuj  
Loki napisał(a):
mi sie podoba

ebay w tej chwili moze im polizac palke.


Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 12:07 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Marna próba wywołania flame'u gdyż temat nadaje się do Pogawędek czy do Tech a nie tutaj, no chyba że autor-onanista tematu, widząc wygląd strony zaczął mieć problemy z erekcją


Ciekawa interpretacja. Dałem do flame bo z doświadczenia wiem że większość tematów na tym forum tu ląduje zaoszczędzić pracy moderatorom.

I dla mnie dział Flame jest działem gdzie swobodnie można używać wulgarnego języka, którego ja bym użył na opisanie nowego wyglądu allegro.pl.

Stara strona była o niebo bardziej miła dla oka, czytelna, i musicie sami przyznać ze to nowe coś wygląda bardzo nieprofesjonalnie, zrobili gówno !! By sobie zaoszczędzili masę problemów gdy dali ludziom opcje wybrać, czy cha nowe czy stare.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 12:12 
Cytuj  
Mi sie podoba.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 12:12 
Cytuj  
Takie coś można zrobić po godzinie obcowania z fotoszopem. najebali gradientów i zadowoleni.

Polecane przedmioty do których trzeba scrolować to już w ogóle fail...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 12:12 
Cytuj  
@Escaflone
/ragequit plz~

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 12:13 
Cytuj  
ladne, wygodne. A reklamy ze srodka juz poblokowalem ;)


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 12:40 
Cytuj  
Ja akurat sprzedaje samochod i po wiem szczerze, ze w tym nowym allegro wyglada to duzo czytelniej.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 13:16 
Cytuj  
Podejrzewam, że wszystkie mądre głowy wypowiadające się na temat nowego allegro nawet nie liznęły webdeveloperki.

Cytuj:
Stara strona była o niebo bardziej miła dla oka, czytelna, i musicie sami przyznać ze to nowe coś wygląda bardzo nieprofesjonalnie, zrobili gówno !! By sobie zaoszczędzili masę problemów gdy dali ludziom opcje wybrać, czy cha nowe czy stare.


Strona jest bardzo przejrzysta, przyjazna dla użytkownika, dodatkowo jest możliwość promowania przedmiotów za pomocą grafiki na stronie głównej, dlatego tekstowe linki poszły na dół.

Jest zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, zapewne przy współpracy specjalistów od usability. Nowy layout jest dużo lepszy niż poprzedni.


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2009, 13:30 
Cytuj  
Ułożenie strony w 70% zostało takie same tylko nowy theme tak jakby dodali ;d

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.