mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:05 
Cytuj  
Polecam serdecznie ten wykład:

Cytuj:
Poniższy link do wykładu znawcy dokumentów tych tajnych, ukrywanych, odnaleźonych i oficjalnych z procesu norymberskiego. Czy ludzie stojący za Hitlerem, wspierający go finansowo zostali ujawnieni i ukarani. W filmie pojawiają się również znane osobistości z dzisiejszej polityki, ludzie którzy piastowali bądź piastują najwyższe stanowiska w swoim kraju.

Jak i z czyjej innicjatywy powstały pierwsze fundamenty socjalistycznej unii europejskiej.

Film pozwala spojrzeć na dzisiejszą politykę ue
z innej perspektywy.


http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-2927498432760024906&hl=pl[/quote]

Co o tym sądzicie?

Jeśli komuś się chce oglądać to polecam jeszcze dokument ,,Endgame" Alexa Jonesa aby połączyć pewne fakty. Jednak to dla tych niezbyt uczulonych na teorie spiskowe, ale wiedzcie że:

Najłatwiej ukryć prawdę mówiąc ją ludziom prosto w oczy i robiąc z niej SF.


http://www.youtube.com/view_play_list?p ... ame+napisy

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:13 
Cytuj  
ogladalem endgame jakis czas temu ,niby ciekawie wszystko to wyglada (a raczej nie ciekawie) ale zero dowodow jest przedstawione ,czysta teoria nic pozatym i to w wykonaniu redneck'ow . Chociaz znajac stare przyslowie "w kazdym klamstwie kryje sie ziarenko prawdy" ,wszystko jest mozliwe


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:14 
Cytuj  
takie z dupy dyskusje od razu we flames zakladajcie na przyszlosc :)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:23 
Cytuj  
Marti napisał(a):
ogladalem endgame jakis czas temu ,niby ciekawie wszystko to wyglada (a raczej nie ciekawie) ale zero dowodow jest przedstawione ,czysta teoria nic pozatym i to w wykonaniu redneck'ow . Chociaz znajac stare przyslowie "w kazdym klamstwie kryje sie ziarenko prawdy" ,wszystko jest mozliwe


Dla tego proponuję obejrzenie tego wykładu ponieważ przedstawia on suche fakty bez fantazji i rzuca nowe światlo na ,,przekoloryzowane wizje" z endgame.

Przykładowo Traktak Rzymski został podpisany przez kanclerza Adenauera oraz prof. Hallsteina który w procesie norymberskim dostał 10 lat. Został również komisarzem tego traktatu (!).

Co więcej grupę Farben przejęli po wojnie Rotshildowie oraz Rockefelerowie (a jakże!) właściciele Amerykańskich oraz Angielsko-Francuskich konsorcjów farmaceutyczno- chemiczno - naftowych.

Kto decyduje o składzie Komisji Europejskiej? Obywatele europy nie maja na to wpływu a to ona wydaje decyzje wpływająca na mnie czy na Ciebie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:32 
Cytuj  
To może od razu przejdź do konkluzji.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:38 
Cytuj  
Dana napisał(a):
To może od razu przejdź do konkluzji.


Obejrzyj i sam wyciągnij wnioski biorąc pod uwagę aktualne wydarzenia.

Swoją drogą dziwne: EU o podstawach nazi faworyzująca wszelkich degeneratów, zboczeńców etc. zastanawiające....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 16:47 
Cytuj  
Dana napisał(a):
To może od razu przejdź do konkluzji.


ONI sa wszedzie!!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:18 
Cytuj  
Boże kolejny debil.

Wykurwiaj z tymi swoimi pedalskimi filmikami na forum filipinki.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:27 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Boże kolejny debil.

Wykurwiaj z tymi swoimi pedalskimi filmikami na forum filipinki.


Obejrzałeś to chociaż? Nie będę cię obrażał bo szkoda na to słów.

Życie w błogiej nieświadomości to też jest sposób i przyjmowanie tego wszystkiego co ,,uczeni'' mężowie głoszą w książkach zawartych w programach nauczania dla: standardowego szarego zombie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:29 
Cytuj  
Cytuj:
Co o tym sądzicie?

Bez czytania i ogladania: Brednie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:31 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Cytuj:
Co o tym sądzicie?

Bez czytania i ogladania: Brednie.


Twoje zdanie szanuję je chociaż uważam je za : brednie. Ponieważ w tym przypadku nie ma się z czym zapoznawać.

BTW szykuj bańki :lol:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:52 
Cytuj  
Co do filmiku: głupot nie oglądam.
Tak czy inaczej jest kilka rzeczy które powinne zostać zmienione w funkcjonowaniu unii europejskiej, a o chęć takiej zmiany będzie trudno, np:
- dotacje dla rolników
- mocno rozbudowana biurokracja
- sposób liczenia głosów i parę innych rzeczy.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 17:55 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Co do filmiku: głupot nie oglądam.
Tak czy inaczej jest kilka rzeczy które powinne zostać zmienione w funkcjonowaniu unii europejskiej, a o chęć takiej zmiany będzie trudno, np:
- dotacje dla rolników
- mocno rozbudowana biurokracja
- sposób liczenia głosów i parę innych rzeczy.


No tak po co oglądać jeszcze by się okazało że nie mam odpowiedniej wiedzy aby obalić choć jeden argument i co wtedy? Światopogląd legnie w gruzach. Ale to też sposób tyle że ocenianie czegoś bez poznania jest niedorosłe jednak zdaję sobie sprawę na jakim forum jestem i czego ono dotyczy tak że nie dziwię się.

I jeszcze jedno: czy tutaj jest tradycja przenoszenia wszystkiego pożytecznego do flames aby więcej ludzi to zobaczyło czy tylko przez to że jakiś matołek mnie zbluzgał?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:13 
Cytuj  
Z teorii spiskowych wyleczylem sie jakies 5 lat temu ale szczerze powiem ze ta z Nibiru i Annuakami czy innymi chujami bo nie pamietam jest lepsza niz to gowno tutaj. Peace.

' Ale to też sposób tyle że ocenianie czegoś bez poznania jest niedorosłe jednak zdaję sobie sprawę na jakim forum jestem i czego ono dotyczy tak że nie dziwię się."

I pisze to koles ktory w ciagu jednego dnia potrafil zadac 15 pytan o grze komputerowej zamiast przeczytac JEDEN poradnik.

GTFO.


Ostatnio edytowano 18 maja 2009, 18:15 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Z teorii spiskowych wyleczylem sie jakies 5 lat temu ale szczerze powiem ze ta z Nibiru i Annuakami czy innymi chujami bo nie pamietam jest lepsza niz to gowno tutaj. Peace.


Jak jesteś taki cfany to obejrzyj i spróbuj podjąć polemikę z faktami, które są przedstawione.

Wiesz to forum min. do tego aby pytać o gry MMO tak ze STU szakamakafakado.

Poza kiego chuja do czyjejś ignorancji mają moje pytania o grę?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:19 
Cytuj  
Nie widze faktow m8 wiec jak mam z nimi polemizowac. :-)

Zastanow sie zamin cos napiszesz.

Ja ci moge jebnac 10 filmami o UFO, 20 o tym ze Elvis zyje, 30 o koncu swiata w 2012 roku, 40 o Roswell i o tym jak USA robi swiat w chuja i na koniec z 50cioma o tym ze WTC zaatakowalo USA/zydzi/masoni/twoj stary - skresl sobie niepotrzebne.

Jak masz za duzo czasu to sie mozesz z faktami z tych filmikow z YT klocic lub zgadzac - ja czasu na pierdoly nie mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
No tak po co oglądać jeszcze by się okazało że nie mam odpowiedniej wiedzy aby obalić choć jeden argument i co wtedy? Światopogląd legnie w gruzach.


Skoro twój światopogląd opiera się na tym filmie, no to sorry, przegrałeś życie.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie widze faktow m8 wiec jak mam z nimi polemizowac. :-)

Zastanow sie zamin cos napiszesz.

Ja ci moge jebnac 10 filmami o UFO, 20 o tym ze Elvis zyje, 30 o koncu swiata w 2012 roku, 40 o Roswell i o tym jak USA robi swiat w chuja i na koniec z 50cioma o tym ze WTC zaatakowalo USA/zydzi/masoni/twoj stary - skresl sobie niepotrzebne.

Jak masz za duzo czasu to sie mozesz z faktami z tych filmikow z YT klocic lub zgadzac - ja czasu na pierdoly nie mam.


Nie mówię o filmie endgame tylko o wykładzie na temat dokumentów z Norymbergi.

Tutaj fakty;

http://www.profit-over-life.org/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:23 
Cytuj  
I e EVE tez przegrasz bo widze ze masz niechec do czytania i zamiast tego wolisz chlonac cos co ci serwuja "Autorytety". lykajac wszystko bez jakiegokolwiek zastanowienia.

PS. Krece filmik z sekcji zwlok UFO musze tylko jeszce zrobic niebieska krew jak bedzie to wrzuce i sie poklocimy co? fajnie bedzie....

/facepalm

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:28 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
No tak po co oglądać jeszcze by się okazało że nie mam odpowiedniej wiedzy aby obalić choć jeden argument i co wtedy? Światopogląd legnie w gruzach.


Skoro twój światopogląd opiera się na tym filmie, no to sorry, przegrałeś życie.


Nie ja po prostu oglądam, oceniam zastanawiam się wyciągam wnioski. Mam otwarty umysł nie zamykam się na pewne sprawy staram się wychwycić ziarno od plew.



Kabraxis napisał(a):
I e EVE tez przegrasz bo widze ze masz niechec do czytania i zamiast tego wolisz chlonac cos co ci serwuja "Autorytety". lykajac wszystko bez jakiegokolwiek zastanowienia.

PS. Krece filmik z sekcji zwlok UFO musze tylko jeszce zrobic niebieska krew jak bedzie to wrzuce i sie poklocimy co? fajnie bedzie....

/facepalm


Czytam już poradniki do EVE ale jak pojawia mi się jakieś pytanie to nie będę czytał poradnika 20x A4 żeby znaleźć tą jedną rzecz.

Nauczyłem się żeby pytać jednak w grze bo tam szybciej dostanę odpowiedź a tutaj są ciekawsze tematy.

Kto pisze poradniki jeśli nie ,,autorytety"?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.