mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 08:34 
Cytuj  
Nie od dzisiaj głosowanie na PiS było dowodem na postępującą chorobę mózgu, a ostatnie wyskoki prezydenta_tej_części_polski_która_głosuje_na_pis tylko utwierdzają moją opinię o prezydencie, formacji którą usilnie promuje oraz ludziach głosujących na nią.
Dlatego, jeśli dobrze życzycie swojej ojczyźnie, a także całej europie nie głosujcie na PiS (i na PSL)

PS. Osoby które zamierzają nie pójść na wybory odpierają sobie prawo do krytykowania władzy, jej oceniania, a także wystawiają sobie nie najlepsze świadectwo gdyż - co oczywiste - przy niskiej frekwencji podnoszą szansę wygranej partiom o niskim poparciu (a wysokiej toleracji na głupotę), ale wysokim mobilizacji własnych sympatyków (dobrym przykładem jest chociażby PSL)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 08:43 
Cytuj  
Ogolnie glosowanie na partie sceptycznie podchodzace do integracji jest troche bez sensu, bo jedynym efektem delegowania tych ludzi do PE jest napachanie im kieszeni. Takie partie jak PiS, Libertas, Prawica RP sa w jakis malych skrajnych koalicjach i nie maja zadnego wplywu na to co sie dzieje. Wiec ich gadka o obronie polsich interesow w UE to farsa. Z drugiej strony nie nalezy przeceniac PE bo to cialo bez inicjatywy ustawodawczej, skupiajace sie glownie na wydawaniu rekomendacji, rezolucji ktore nie sa wiazace. Ma jednak swoja role w procesie legislacyjnym. Tak czy inaczej na wybory trzeba isc.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:06 
Cytuj  
Krytykowanie ? Ocenienie ? Przeciętny obywatel gówno wie co się dzieje w PE czy też jak sprawują się tam jego "wybrańcy". Raz na jakiś czas wyskoczy kontrowersyjna ustawa w stylu "end of the internet" albo "freedom for pedałs" to może poznać ich opinie, a tak ?

Głosujta na kogo chceta, byle nie na LPR chyba że znowu chcecie w PE widzieć Macieja i jego dinozaury.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:20 
Cytuj  
Dopoki PE nie bedzie mial inicjatywy ustawodawczej dopoty chodzenie na te wybory to strata czasu.
Niby cos tam sie zmienilo przez ostatnie lata, ale to takie pozorne ruchy. Unia to malo demokratyczna instytucja niestety, o wszystkich decyduja ministrowie UK, Francji i Niemiec.

Partie we wszystkich krajach wrzucaja do PE kandydatow, ktorych chca sie pozbyc z zycia politycznego.


Ostatnio edytowano 5 cze 2009, 09:21 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ogolnie glosowanie na partie sceptycznie podchodzace do integracji jest troche bez sensu
myśle dokładnie o tym samym. po chuj tam iść jak się niewiele rozumie i nikogo nie wspiera głosem.
to samo dotyczy ludzi niezrzeszonych - imo jak iść to dołaczać do dużej parti EU choćby tam niemcy byli, a nie jakieś wolne satelity reprezentować

ostatnio słyszałem niezły żart - odnośnie jezyków obcych EU kandydaci argumentują ze Winston Churchill też nie znał języków obcych i świetnie sobie radził :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:24 
Cytuj  
rzard:

Stoję na przystanku, wisi obwieszczenie o wyborach i lista kandydatów.

Patrzę na PO a tam: lekarz, magister inżynier, historyk, prawnik. Patrzę na PiS, podobnie. Patrzę na UPR a tam: student, rencistka, artysta-malarz, konstruktor :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:30 
Cytuj  
http://www.latarnikwyborczy.pl/

w sumie calkiem fajna stronka - robiona pod mlodziez 14+ generalnie, ale mozna mniej wiecej sie okreslic - najdalej mi do PiSu, Libertasu i Prawicy RP, najblizej do Lewicy i PO, ale to sadze, ze tylko w wypadku pytan i zadan partii sformulowanych pod UE tak to wychodzi ;)
lewica mnie odrzuca swoimi sposobami na gospodarke, a PO pizdowatoscia i rozlazloscia swiatopogladowa - jest to jednak prawica, a nie liberalowie.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 09:58 
Cytuj  
Ja bym może i głosował na Libertasy, ale u nas pierwszy na liście jest niejaki Wierzejski :(
No nie da się.
Btw. jak jebnięty Zawisza wyzywał Huebner od czerwonych komisarzy, to z ciekawości sprawdziłem co o niej piszą.
Na wikipedii jak byk: do 198.. członek PZPR.
Na stronach o UE już tej informacji brak. A ile ma tytułów, medali, odznaczeń, ho, ho.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:18 
Cytuj  
w dupie z unia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:28 
Cytuj  
Cytuj:
Btw. jak jebnięty Zawisza wyzywał Huebner od czerwonych komisarzy


To jest przykład "politycznej attention whore". Jakoś mu np. Rosati do tej pory nie przeszkadzał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:33 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Btw. jak jebnięty Zawisza wyzywał Huebner od czerwonych komisarzy, to z ciekawości sprawdziłem co o niej piszą.
Na wikipedii jak byk: do 198.. członek PZPR.
Na stronach o UE już tej informacji brak. A ile ma tytułów, medali, odznaczeń, ho, ho.

Jaki z tego wniosek? Ktos z przesloscia w PRL moze byc jednym zbardziej kompetentnych europoslow. Chyba nie powinienes glosowac na Libertas, skoro ojciec Tadeusz wam zakazal. Prawdziwie katolicka i patriotyczna Polska glosuje na PiS, ktory obroni przed Niemcem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:36 
Cytuj  
eee, Zawisza jest teraz w Libertas :)

W PiS jest tolerancja dla komunistów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 10:57 
Cytuj  
Dana napisał(a):
eee, Zawisza jest teraz w Libertas :)

W PiS jest tolerancja dla komunistów.

ta, teraz gorzej niz komunista to byc z Rządu ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:59 
Cytuj  
Już kiedyś to pisałem, właśnie jak głosujecie to nie macie prawa narzekać i krytykować ja nie będe głosował i będe miał prawo narzekać, dlaczego ? Wyjaśni to mój guru ;) :

http://www.youtube.com/watch?v=xIraCchPDhk

Namawiam was gorąco do olania tej szopki i następnych które po nich nastąpią.


Obiecałem sobie ostatnio po wyskokach partii na którą zagłosowałem, jak większość, wybierając mniejsze zło, że już nie zagłosuje w życiu. Zamierzam się tego trzymać.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 12:09 
Cytuj  
Płytka logika komika.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 12:58 
Cytuj  
RIP George

stfu Dana

pomijajac ze George dobrze to wyjasnil , to PE nie ma zadnego nawet marginalnego wplywu na nasze zycie , ergo po co tracic na to czas?
co innego wybory samorzadowe , do sejmu czy prezydenckie , tu mozna by sie zastanowic czy zapodac swoj mikroskopijny wklad w celu zafundowana komus niezlej dietki :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:00 
Cytuj  
Na szczescie wiekszosc ludzi wyrabia sobie gdzie indziej poglady niz w kabarecie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:03 
Cytuj  
i dlatego wiekszosc ludzi jest smutna :)

warto posluchac takich opinii pol zartem pol serio , ale to juz nie bede przekonywac nikogo :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:08 
Cytuj  
Ale ja lubie Carlina. Tylko, ze ciezko budowac swiatopoglad na dowcipach, nawet jesli sa trafne. PE nie jest najwazniejszym organem UE, znacznie wieksze znaczenie maja Komisja Europejska i Rada UE. Jednak jak pisalem wyzej bierze udzial w procesie legislacyjnym dyrektyw, a te maja juz na nas wplyw. Poza tym to reprezentacja naszego kraju na arenie miedzynarodowej, wole jednak miec udzial w decyzji kto tam pojedzie. Ten kto olewa swoje prawo wyborcze powinien sie przeprowadzic np. na Bialorus. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:13 
Cytuj  
Cytuj:
stfu Dana

pomijajac ze George dobrze to wyjasnil


no u.

Abstrachując od tego że był to skecz a także od samej postaci Carlina, to nie, nie wyjaśnił.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.