mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Ban dla Ashtona i Enhu
Tak 60%  60%  [ 78 ]
Nie 24%  24%  [ 32 ]
Tylko dla Ashtona 16%  16%  [ 21 ]
Liczba głosów : 131
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 10.01.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 17:26 
Cytuj  
Ban dla obu! :D

I jeszcze to:

http://www.youtube.com/watch?v=2bxmFzL_074

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 18:43 
Cytuj  
Nie ma to jak sobie dorabiac elitarnosc po przez ilosc postow i gwiazdek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 19:31 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
A no i CHeegeee też wtedy płakał, że całe szczęscie, że jego siostra nie zobaczyła fiuta w internecie.


Nie płakałem tylko zwróciłem uwagę krnąbrny szczylu na fakt ze ludzie w dresiarskich barach maja wiecej kultury niz dzial flames. Spora czesc z forum z pewnością przyzna mi racje. Niestety zrobil sie nam tutaj kacik wzajemnego klepania po dupie w malych scisle okreslonych grupach krzyczac och michasiu ale mu napisales! Juz dawno forum ktore pierwotnie mialo sluzyc jako miejsce gdzie mozna wymieniac poglady i znalezc informacje na temat gier zmienilo sie w zbieranine ludzi ktorzy na pozostale portale mmo nie maja wstepu gdyz tam nie toleruje sie takiego plebstwa. Duze dzieci.... rozrabiaja, zwracajac tym na siebie uwage. Wiadomo jezeli im sie uda i sie im poklaszcze beda to robic dalej. Jezeli Beast (z calym szacunkiem do jego pracy) w koncu zabierze sie do roboty, poprawi regulamin, zacznie skutecznie banowac, to bardzo mozliwe ze przybedzie wiecej userow, forum sie rozwinie, wroci do dyskusji o grach i dzial flames nie bedzie potrzebny.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 19:55 
Cytuj  
Cytuj:
Jezeli Beast (z calym szacunkiem do jego pracy) w koncu zabierze sie do roboty, poprawi regulamin, zacznie skutecznie banowac, to bardzo mozliwe ze przybedzie wiecej userow, forum sie rozwinie, wroci do dyskusji o grach i dzial flames nie bedzie potrzebny.


sedno sprawy ! dzięki za takiego posta.

każdy topic który mod uznaje za flames powinien być zamykany albo wyjebany a nie katowany we Flames

imo to takie ciche przyzwolenie ze strony zarządu forum


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 19:56 
Cytuj  
@CheeGee, ale nie bądźmy hipokrytami, ok?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 19:57 
Cytuj  
wtedy nie byloby co czytac
mi sie podoba jak jest, jak myslicie, ze zmiana regulaminu i konsekwentne banowanie, zamykanie topikow wplynie na przyrost uzytkownikow to lekki rofl :]

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 19:59 
Cytuj  
Sam fakt multikonta powinien juz byc banowany tak jak jest to na gamecenter. Skutkuje :) Wiem po sobie bo za szczeniaka tam narozrabialem i do tej pory nie chca mnie wpuscic :D


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 20:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Cytuj:
Jezeli Beast (z calym szacunkiem do jego pracy) w koncu zabierze sie do roboty, poprawi regulamin, zacznie skutecznie banowac, to bardzo mozliwe ze przybedzie wiecej userow, forum sie rozwinie, wroci do dyskusji o grach i dzial flames nie bedzie potrzebny.


sedno sprawy ! dzięki za takiego posta.

każdy topic który mod uznaje za flames powinien być zamykany albo wyjebany a nie katowany we Flames

imo to takie ciche przyzwolenie ze strony zarządu forum


niewiarygodna krótkowzroczność. istnieją setki, być może tysiące polskich for o MMORPG. ten chlew wybija się tylko z dwóch powodów, domeny i specyficznego klimatu. w chwili, w której beast zaostrzy moderację część bywalców straci konta, część znudzi się i sama odejdzie. kto wtedy będzie tworzył to forum? dzieciaki grające w darmówki?

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 20:22 
Cytuj  
Cheegej/Deshroom


Jeżeli Flames'y wam tam przeszkadzają to co wy tutaj do kurwy robicie ?
To jest jakiś szczyt hipokryzji, obstajecie przy kasowaniu flame'u, a jednocześnie macie pewnie tylko w tym dziale po 500 postów czy Bóg wie ile.

Po co tu w ogóle wchodzić? Nikt nikogo do tego rynsztoku nie wpędza, a skoro tu wpadacie i czytacie temaciki i ogólnie jeszcze pokazujecie, że jesteście na bieżąco w tym kto ostatnio wstawił fote kutasika - no to sorry.


Tak btw. to pseudodorosły Szajwer jesteś jeszcze bardziej śmierdzącą kupą niż jak byłeś zwykłym głupolkiem. :D
Na prawdę kurde nie pasujesz do roli moralizatora, nie Ty.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 20:51 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
...
nie wiem jakiego linku używasz otwierając forum ale mój wygląda tak

search.php?search_id=newposts


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 21:14 
Cytuj  
sam widzisz, Deshroom to taka kurwa szwendaczka wszędzie wpierdzieli swoje nic nie warte 5 groszy i jeszcze ma czelność się tym szczycić.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2010, 23:00 
Cytuj  
Nie chce mi sie czytac tego jak bardzo odbiegliscie od tematu ale apropos:

@Ashton: Podle... ale epic ^^
+ dla xboxa360 za nieposiadanie heavy raina.
i + dla forumowiczow, ktorzy zrobili serio dobra akcje antyspoilerowa!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 20:26 
Cytuj  
To forum dlatego jest tak piękne bo istnieje tu wolność poglądów i słownictwa. Jest to jedyny bodajże taki azyl i perełka wśród polskiego szajsu. Jeżeli wporowadzono by tu moderacje forum zniknęłoby w ciągu miesiąca i nie wyróżniało by się niczym spośród innych szarych, bezbarwnych i nie klimatycznych saitów. Wolności trzeba bronić. Jesli chcesz być niewolnikiem lub przydupasem moderatora/admina idz gdzie indziej, a tym co lubią swobodę zostaw to forum i ten nasz swojski flame. Fakt, jest paru głąbów, którzy nigdy nie potrafili napisać nic więcej jak jedno zdanie proste ( czy. aenima czy kundel pies ), ale większość w głębi duszy to ludzie bardzo konkretni i i wykształceni, mimo pozorów jakie tu sprawiają.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 20:38 
Cytuj  
Fakt, jest paru głąbów

Heheh moze wkleisz jakis epicki screenik z gry? Oh wait juz to zrobiles tylko zapomniales wylaczyc rader.

Wez juz wypierdalaj bo robisz sie nudny, a twoja obsesja na moim punkcie tylko glaszcze moje ego.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2010, 23:22 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Wez juz wypierdalaj bo robisz sie nudny, a twoja obsesja na moim punkcie tylko glaszcze moje ego.


nie sadze, ty Aenimek dostajesz nerd rage za kazdym razem jak eagle cos napisze :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 00:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
imho Deshroom - to taki drugi Ashton. Internetowy napinacz i tyle, nigdy nie zapomnę jak przez krótki okres byłem z tym dzieciakiem w jakiejś gildii. Wannabe przywódca - pół gildii po miesiącu quitnęło, a desh spieprzył na inny serwer. Z krótkiej znajomości - szczeniak, nawet nie - szczeniaczyna ;)

Mark24 napisał(a):
sam widzisz, Deshroom to taka kurwa szwendaczka wszędzie wpierdzieli swoje nic nie warte 5 groszy i jeszcze ma czelność się tym szczycić.

próbuj dalej, może uda Ci się go sprowokować ;)

CheGee napisał(a):
Sam fakt multikonta powinien juz byc banowany tak jak jest to na gamecenter. Skutkuje :) Wiem po sobie bo za szczeniaka tam narozrabialem i do tej pory nie chca mnie wpuscic :D

Od szczeniaka masz to samo IP ? :D neo FTW

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 01:07 
Cytuj  
nie wiem jak u innych providerów, ale np. w aster publiczne ip mogę zmieniać codziennie

imo proste zamykanie topików jak ten skutecznie zniechęcałoby :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 01:21 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Aenima napisał(a):
Wez juz wypierdalaj bo robisz sie nudny, a twoja obsesja na moim punkcie tylko glaszcze moje ego.


nie sadze, ty Aenimek dostajesz nerd rage za kazdym razem jak eagle cos napisze :)


Zawsze łapie aggro :)


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 12:14 
Cytuj  
na moje agro to trzeba zasluzyc, a wam do tego daleko.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2010, 12:21 
Cytuj  
Ae nie chcę nic mówić ale właśnie złapałeś agro pisząc to :] ;)


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.