mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 17:11 
Cytuj  
W środowisku kibicowskich znów zawrzało. Całe poruszenie wywołane jest śmiercią "kumatego" kibica Cracovii.

Gazeta jak i media donoszą że były to porachunki pseudokibiców drużyn z Krakowa. We wszystkich frakcjach kibicowskich w Polsce, które nie popierają sprzętu zawrzało. Powracają dyskusje na temat nożowników oraz bojkotu.

Pojeby z Wisły rozpętali tym czynem małą wojenkę w Krakowie. Jude Gang powinno ich wyłapać i wyrżnąć jak dzikie świnie na Pastwisku!! - "Człowiek" będziemy o tobie pamiętali!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 17:27 
Cytuj  
wielki murzynski chuj wam w te jebane, swinskie ryjce.

I gowno mnie obchodza porachunki kibicow matolow, jestescie wszyscy siebie warci. Pospolite debile, popierdalajace w bluzach i bucikach najki.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 17:33 
Cytuj  
A ty kurwa co twardy przez neta?? Kolejny chcący powiększyć swojego e-peena?? Powiedz to gnojku któremuś to w twarz twardzielu, chuja powiesz ominiesz ziomków szerokim łukiem na ulicy i jeszcze przeprosisz że żyjesz ty pajacu nie dymany.

Ha roball gejsza z ameryki jeszcze cię murzyni tam nie wyjebali w twój gejowski rozjebany otworek??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 17:34 przez kkkk20, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 17:37 
Cytuj  
Ja bym zrobił wielki spęd kiboli, walną ustawkę, tak by się wszyscy sami wyrżnęli.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 17:46 
Cytuj  
/care


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 17:50 
Cytuj  
Panowie mylicie "ustawki" kibicowskie ze zwykłym kurewstwem jakie zrobili hoolsi wisły. Ale to była egzekucja na człowieku - staranowali jego auto na osiedlu kurdwanów i w 20 osób zamaskowani zmasakrowali nożami i maczetami jednego gościa...

Ta sytuacja jest nie tolerowana w światku kibicowskim, to nie jest tak że ja to popieram. Po prostu teraz w Krakowie zwykli obywatele mogą czuć się zagrożeni przez bandę morderców


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:06 
Cytuj  
ja bym chetnie im zbudowal arene, z transmisja tv i bym zarobil na tym $$$


_________________
.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:11 
Cytuj  
Złapali pierwszego lepszego w szaliku cracovii i zarżnęli? Raczej nie, czymś podpadł albo sobie zasłużył. Także nie podciągaj tego pod 'zwykłych obywateli' bo ci raczej z kosami pod kurtką nie biegają po mieście :<.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 18:15 przez svr, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:13 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Panowie mylicie "ustawki" kibicowskie ze zwykłym kurewstwem jakie zrobili hoolsi wisły. Ale to była egzekucja na człowieku - staranowali jego auto na osiedlu kurdwanów i w 20 osób zamaskowani zmasakrowali nożami i maczetami jednego gościa...

Ta sytuacja jest nie tolerowana w światku kibicowskim, to nie jest tak że ja to popieram. Po prostu teraz w Krakowie zwykli obywatele mogą czuć się zagrożeni przez bandę morderców


wszyscy kibole to pedaly ktorzy swoja agresje wyladowuja tylko dlatego ze starych ich zapinal w dupe...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:23 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
W środowisku kibicowskich znów zawrzało. Całe poruszenie wywołane jest śmiercią "kumatego" kibica Cracovii.

Gazeta jak i media donoszą że były to porachunki pseudokibiców drużyn z Krakowa. We wszystkich frakcjach kibicowskich w Polsce, które nie popierają sprzętu zawrzało. Powracają dyskusje na temat nożowników oraz bojkotu.

Pojeby z Wisły rozpętali tym czynem małą wojenkę w Krakowie. Jude Gang powinno ich wyłapać i wyrżnąć jak dzikie świnie na Pastwisku!! - "Człowiek" będziemy o tobie pamiętali!!


Ostawa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:37 
Cytuj  
ja pierdole jeszcze mi ktos powie ze kibole maja jakies zasady. niedojebane gnoje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:47 
Cytuj  
Za każdym razem gdy słyszę, bądź widzę słowo "kibol" mam przed oczami 14 pierwszych sekund tego filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=twZ0m2pkOu8


Cytuj:
chuja powiesz ominiesz ziomków szerokim łukiem na ulicy i jeszcze przeprosisz że żyjesz ty pajacu nie dymany.


Oczywiście, że ominę, a jak będę musiał - to spierdolę. Przed groźnymi zwierzętami trzeba uciekać. Z takimi zerami intelektualnymi nie ma żadnej dyskusji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:50 
Cytuj  
ja bym nie omijal, ale za strzelanie do zwierzat chyba trzeba miec pozwolenie w Polsce?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:57 
Cytuj  
zawsze mozesz powiedziec ze dzialales w obronie koniecznej a pod wplywem emocji nie byles w stanie okreslic czy maja bron i zastrzeliles ich pierwszy :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 18:58 
Cytuj  
problem taki, ze atakuja stadnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:02 
Cytuj  
to zaden problem jak masz bron automatyczna i duzy magazynek :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:03 
Cytuj  
śmierć kibicom!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:04 
Cytuj  
troche to wszystko biedne.
kazde chyba miasto ma przynajmniej 2 wieksze lub mniejsze kluby ktore raczej do siebie nie palaja miloscia, wiem zdarzaja sie rozne zadymy pobicia osob z 'wrogiego' obozu.
no ale to co od dluzszego czasu dzieje sie w Krakowie to syf i mogila.

Zdarzylo mi sie byc pare razy w kraku i musze powiedziec ze nawet idac z 'miejscowym' w godzinach wieczornych mozna dostac w puzon..
ogolnie robicie tam niezla wioske panowie z Krakowa.
ps miejscowym znaczy z tego osiedla po ktorym idziemy- (a nie miejscowym w sensie z krakowianinem)


Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 19:07 przez Poziomka, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:06 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zawsze mozesz powiedziec ze dzialales w obronie koniecznej a pod wplywem emocji nie byles w stanie okreslic czy maja bron i zastrzeliles ich pierwszy :)


Sąd może to kupić albo nie. Czekać miesiącami w areszcie śledczym i ryzykować utratę wolności na okres ewentualnej kary to chyba raczej duża cena za próbę zgrywania kozaka.

Jeżeli kibole na których się nadziałeś nie byli wcześniej karani to są wiarygodni, więc sąd poprze raczej ich wersję niż twoją.

Eksces intensywny i chuj. Good bye blue sky.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2011, 19:10 
Cytuj  
Szczególnie, że nasi popierdoleni pseudoprokuratorzy wrzucają wszystkich w "udział w bójce" jeśli kibole kogoś napadnę i taka grupka śmie się bronić, a nie położyć i czekać na kopniaki. Chuj z tego wychodzi i śmiecie dalej bezkarnie krążą po ulicach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.