mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 18:26 
Cytuj  
No to zobaczmy jakie są nasze preferencje polityczne.

Wybory i ilość zdobytych mandatów w sejmie od pierwszych w pełni wolnych wyborów,
wybrane tylko dominujące partie polityczne na dzień dzisiejszy, które są od 20-tu lat na scenie politycznej:
1991 - 1993 - 1997 -2001 - 2005 - 2007

UD/UW/PO
60 - 74 - 60 - 65 - 133 - 209

POC/PC/ROP/PiS
44 - 0 - 6 - 44 - 155 - 166

SLD/SLDiUP/LiD
62 - 171 - 164 - 216 - 55 - 53

PSL
42 - 132 - 27 - 42 - 25 - 31

Jestem bardzo ciekaw wyborów w tym roku, może pojawi się ktoś inny na scenie politycznej, wątpię w to patrząc na pjn i palikotow, nędza i wiocha, oby nie zaskoczyli nas jak LPR, Samoobrona czy AWS dawniej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 18:36 
Cytuj  
Tęsknie za tymi czasami

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 18:43 
Cytuj  
tez tesknie ale to dlatego ze wtedy umawialem sie z mlodszymi dziewczynami.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 19:32 
Cytuj  
1. Kto głosuje na PSL jest głupi i słomę w butach.
2. Zagłosuje na PJN...przy dobrych sondażach lub na PO...przy kiepskich.
3. Głosując łosiek na SLD głosujesz na pedałów! :P
4. Jak ktoś ma w dupie wybory to niech spierdala


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 19:39 
Cytuj  
Niah napisał(a):
1. Kto głosuje na PSL jest głupi i słomę w butach.
2. Zagłosuje na PJN...przy dobrych sondażach lub na PO...przy kiepskich.
3. Głosując łosiek na SLD głosujesz na pedałów! :P
4. Jak ktoś ma w dupie wybory to niech spierdala


LOL

Zgłoś się Niah do PeJoteNu ja spindoktor ;) - będą mieli sondaże jak tralala :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 19:46 
Cytuj  
Co do 4 punktu, tak wiem, głosować musi iść każdy. Ale biorąc aktualnie pod uwagę to co prezentują partię na dzisiaj, to mam to w dupie...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 19:51 
Cytuj  
Nie. Było to już wałkowane.
Nie ma partii na którą byś chciał zagłosowac oddaj głos nieważny!
Na dużej liczbie osób nie głosujących korzystają małe partie co powoduje rozdrobnienie w sejmie i dziwne koalicje z PSL czy z LPR i SO.



Ergo
Nie głosując głosujesz na PiS!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 19:54 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ergo
Nie głosując głosujesz na PiS!


Przekonałeś mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 19:57 
Cytuj  
Na Palikota. W sumie nie mam pomysłów ani filozofii, bardziej chodzi mi o to by nie głosować na PO i PiS które już miały swoją szansę w parlamencie i jej po prostu nie wykorzystały.

I nie interesuję się polityką w ogóle praktycznie, jak ktoś chciałby mi napisać czemu nie warto na Palikota głosować (to, że bardziej lubi robić sobie jaja niż rządzić to wiem) to niech przemówi teraz albo ee zamilknie na wieki? ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:05 
Cytuj  
Lubię Palikota, ale jako komentatora. Próba nabicia kilku głosów na antyklerykalizmie to wstyd chyba, że uda się mu na tym wejść do sejmu. Inna rzecz, że odnośnie komisji majątkowej to miał 100% rację to co zrobiły wszystkie? partie w sejmie przy głosowaniu nad likwidacją to wstyd i hańba, w ten sposób nie można już tego odkręcić. I sld i pis i po są winne tego, że komisja bez żadnych - przez tak długi czas - przeszkód okradało państwo polskie.

PS. Jako komentatorów lubię także Jurka, a w szczególności Giertycha.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:33 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Na Palikota.

Za mało ci było do tej pory szamba? Palikot na prezia, JKM na premiera, Niesioł na marszałka i mamy perma wiochę. Gratki. :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:34 
Cytuj  
I Leppera jeszcze brakuje, ze swoim ziomkiem co siedzi było by idealnie teraz.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:45 
Cytuj  
głosowałem na opcję "mam to w dupie" widziałem już wszystkie rządy wyżej wymienionych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:48 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Niesioł na marszałka i mamy perma wiochę. Gratki. :lol:


Teraz też jest wiocha.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:57 
Cytuj  
Zaleznie od nastroju: cos zwiazanego z JKM (bo partii gamoni i krasnoludkow to juz chyba nie ma), albo Cthulhu, albo napisze na karcie po prostu "pierdolcie sie" i wrzuce.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:22 
Cytuj  
W Polsce nie ma polityka, ktorego moznaby nazwac mezem stanu. Tusk atm sie wybija na tym beznadziejnym tle, ale w porownaniu do reszty Europy to jest nizsza klasa srednia.
Zaglosuje na PO pewnie znowu. Wkurwiaja mnie swoja prawicowoscia (to ma byc partia centrum kurwa?), ale jak widze ze Jarek ma znowu szanse dojsc do wladzy to nie ma innego wyjscia.

Razoth, Palikot jest ciekawy jako filozof. Bylem z ciekawosci na spotkaniu z nim i nieglupio rozumuje (oprocz przeginania z antyklerykalizmem). Smutne jest to, ze sytuacja na dzien dzisiejszy jest taka ze glos na takie partie-niewiadome (pjn, ruch poparcia, etc) nie ma wiekszego sensu, kiedy grozba powrotu pis jest calkiem spora.

SLD - kompletnie bez wyrazu, Napieracz mnie rozwala swoimi wywiadami w gali o tym jak dobiera zapach do toalety w domu i rozdaje jablka robotnikom/chodzi na grzyby. Pamieta ktos ta konferencje na stacji paliwowej w ktorej mowili (w jednym zdaniu bodajze), ze paliwo jest za drogie wiec trzeba obnizyc akcyze i jednoczesnie dlug publiczny jest zbyt duzy wiec wotum nieufnosci dla rostowskiego. Make up ur minds gents.

PJN - zal cokolwiek mowic, przez kilkanascie lat Jarek byl swietny, ba nawet na wyborach prezydenckich Joasia sie nie zorientowala jaki jest naprawde. Dopiero jak ja wyjebal na zbity pysk przejrzala na oczy. /hug

JKM - jak ktos ma 16 lat i kreci go jego 'rozpierdole system' i kompletnie nierealne rozwiazania to prosze bardzo.

inb4 wskoczy embe ze swoim 'wszyscy juz byli, dajmy szanse komus nowemu'.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:22 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Razoth napisał(a):
Na Palikota.

Za mało ci było do tej pory szamba? Palikot na prezia, JKM na premiera, Niesioł na marszałka i mamy perma wiochę. Gratki. :lol:

PRzynajmniej byloby smiesznie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:29 
Cytuj  
A tam grozba powrotu Pis... Byl ten Pis u wladzy i co? I w sumie nic. Tylko mordy w telewizji inne byly. I szopki tez byly inne. Mi sie juz glosowanie przeciw (znane jako 'mniejsze zlo') znudzilo.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:35 
Cytuj  
I w sumie nic. Bo sytuacja gospodarcza kraju byla zajebista, wiec zwykli ludzie nie narzekali. To, ze mieli maksymalnie zjebana filozofie panstwa (wszystko sterowane odgornie, jak najmniej wladzy dla samorzadow) ktorej na szczescie nie zdolali wprowadzic. Polityka zagraniczna polegajaca na strzelaniu fochow, co nie skutkowalo niczym tez wporzo.
Pamietasz jak sie kryzys zaczynal, a pis krzyczal zeby wladowac forse z budzetu w pakiety stymulacyjne takie jak w niemczech albo usa? Ciekawe co by teraz mowili o sytuacji budzetowej jakby rzad sie posluchal i tak zrobil.
Zreszta teraz sytuacja jest duzo gorsza, bo Jarek ma swoj smolenski zajob, kto go tam wie co mu odwali po wyborach. Male probki sa widoczne juz teraz, nie uznawanie demokratycznie wybranych wladz, proba organizacja panstwa podziemnego (srs) itp itd.

Mniejsze zlo mnie wkurwia tez, ale poki co w polsce nie glosujemy 'za' tylko 'przeciwko.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:48 
Cytuj  
Niech Jarek dojdzie do wladzy. Mozna miec nadzieje na kolejny smoleńsk.

Innej drogi przetrzebienia politykow w tym kraju nie widze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.