mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:07 
Cytuj  
Poziom twojego fanbojstwa i idiotyzmu zaczyna siegac nieba.

"przez tyle lat i tylu uzytkownikow nikt nie hacknal postaci z WoW takze... "

LOL Na miesiac sowje konta do WoW czy konta BN traci wiecej ludzi niz jest uzytkownikow w niejednym MMO.
No i ofc internet sie nigdy nie psuje a serwery Blizzarda byly w piwnicy na Bronxie pilnowane przez murzynow.

CO TY KURWA WOGOLE PISZESZ? ZASTANAWIASZ SIE CZASEM ZANIM KLIKNIESZ W POST REPLY?


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:10 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Poziom twojego fanbojstwa i idiotyzmu zaczyna siegac nieba.


Odpowiedź mi, czego się boisz? że nie masz postaci na dysku swoim? a nawet jakbyś miał to co by to zmieniło? I tak w 99,9% czasu przed kompem masz odpalony internet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Odpowiedź mi, czego się boisz?


Jesli chodzi o koniecznosc polaczenia z netem? Prosze...

1. TPSA cos zjebie = nie gram
2. Moj provider cos zjebie = nie gram
3. Blizzard cos zjebie = nie gram
4. W przypadku radiowek burza itp.. = nie gram
5. Brak zasiegu sieci komorkowej w przypadku takiego neta = nie gram
6. zapomnialem o 3 dni zaplacic rachunek = nie gram
7. Kot przegryzl kabel = nie gram
8. Cos sie zjebalo w kompie w ustawieniach sieci/netu = nie gram
9. W przypadku dzielonych internetow ten co ma raouter sie wkurwil = nie gram
10. Router mi padl = nie gram
11. itd.. itp...

Ale ofc takie rzeczy sie nie zdazaja.... NIGDY. Bo tak mowi Sobtainer.

Srsly wymaganie polaczenia z netem w grze nie MMO to fail. Kolejny zreszta ze strony Blizzarda. Dwa inne glowne to brak modow i RMAH.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:17 
Cytuj  
Ile z tych punktow stosuje sie do ciebie? Srsly, takie rzeczy zdarzaja sie raz na sto lat, a wtedy po prostu sie odchodzi od kompa. Z reszta placzecie jakby to byla pierwsza gra z takim systemem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:17 
Cytuj  
@Kabraxis

Weź się idź lecz człowieku, Ty jesteś chory. Nie będę kontynuował z takim betonem rozmowy. Masz chyba 2 kompanów na tym forum którzy się z Tobą zgadzają i nikt więcej a te Twoje punkty teraz są tak śmieszne, że mi Ciebie żal stary... "kot przegryzł kabel" - hahaha

Kabraxis napisał(a):
Ale ofc takie rzeczy sie nie zdazaja.... NIGDY. Bo tak mowi Sobtainer.


Yep, nie wiem jakie Ty masz doświadczenie z netem przy grach wymagających stałego połączenia, ale jak już wspomniałem zdarzyło mi się to tak mało razy w stosunku do ilości godzin in game, że nie stanowi to nawet 0,1% połączenia.

@Co do hacków,
jak masz czysty komp, nie dajesz nikomu swojego konta i nie klikasz wszystkich możliwych syfów w necie i na meilach to prawdopodobieństwo hacku Twojego konta jest tak niskie jak uderzenie samochodu w Ciebie na pasach, także nie masz argumentów kolego a jak już je znajdujesz to są takie śmieszne w stylu kota jak napisałeś.
Szansa na hack jest tak niska, że jak Blizzard zapewnia że ich nie będzie to ich nie będzie, a taki beton jak Ty nie zboostuje sobie postaci bo nie ma żadnych informacji o niej na Twoim zasyfiałym dysku - i bardzo dobrze.

P.S
Coś tam wspominałeś 1 dzień po ogłoszeniu po press evencie, że jesteś wstanie przełknąć płatne AH, no i widzę przełknąłeś ale teraz sobie znalazłeś kolejny whine temat - wymagany dostęp do netu. Jak wspomniałem, chyba musisz odpocząć powoli od kompa bo jesteś aktualnie najśmieszniejszy w tym temacie i gogo dalej płacz, chętnie poczytam o przegryzieniu kabla!


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:23 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:22 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Szansa na hack jest tak niska, że jak Blizzard zapewnia że ich nie będzie to ich nie będzie.


Muahahaha...

Srsly jestem najwiekszym fanbojem na tym forum zaraz po RIP mareczku.

Pozatym to chuj mnie obchodzi kto sie za mna zgadza a kto nie - nie szukam tu e-przyjaciol czy jak to nazwales "kompanow". Mam poprostu swoje wlasne zdanie czego i tobie zycze bo narazie to prezentujesz piekny brainwash nic wiecej.

Hacki kont sa PLAGA w grzach Blizzarda - takie sa fakty. Przynajmniej w WOW'ie. Tam nei potrafia zabezpieczyc tu tez nie beda potrafili.

"chętnie poczytam"

Przeciez podobno scrolujesz moje posty...
LOL Sobtainer. Powinienes pojechac do kaliforni i publicznie zrobic laske kazdemu kto pracuje w Blizzardzie. Osiagnalbys chyba pelnie szczescia. Takie od ciebie bije nastawienie.
Potem jeszcze pewnie bys poprosil zeby ci nasrali na klaty i jeszcze im za to zaplacil.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:26 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No i ofc internet sie nigdy nie psuje a serwery Blizzarda byly w piwnicy na Bronxie pilnowane przez murzynow.


No w Bronxie bialych nie uswiadczysz..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:25 
Cytuj  
Kabraxis, nudzisz już z tym niby dopierdalaniem mi że jestem fanboiem, także już skończ z tymi laskami itp. tylko zacznij myśleć normalnie, bo aktualnie uważam Cię za chorego gościa - i pamiętaj, żeby zamykać drzwi od pokoju bo Ci kot upierdoli kabel od netu i nie pograsz w Diabełka.

Kabraxis napisał(a):
Hacki kont sa PLAGA w grzach Blizzarda - takie sa fakty. Przynajmniej w WOW'ie. Tam nei potrafia zabezpieczyc tu tez nie beda potrafili..


Tak? jakiś przez 4 lata jak grałem w WoWa nie spotkałem się z hackiem osobiście, nie spotkałem się również z hackiem konta moich znajomych.

I jeszcze jedno. Sama kradzież konta to jedno, Ty nie umiesz pojąc tego że jak nie będzie savów na Twoich zasyfiałym dysku, to nie będzie można boostować postaci co było ogromnym problemem w D2, sam pewno dobrze o tym wiesz.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:28 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Hacki kont sa PLAGA w grzach Blizzarda - takie sa fakty. Przynajmniej w WOW'ie. Tam nei potrafia zabezpieczyc tu tez nie beda potrafili.


Najwieksza dziura w zabezpieczeniach kont WoW jest udostepnienie ich uzytkownikom, i zezwolenie na zarzadzanie nimi.

Mam 1 konto od 6 lat. Od 5 lat mam 2 konta, obydwa nonstop aktywne (tak sie zlozylo, nie zebym za nie placil). NIGDY nikt mi ich nie shakowal. Obydwa maja ten sam pass od 5 lat. Czemu nikt mi nie shakowal kont pomimo 'slabych' zabezpieczen w blizzie?

- Nie botuje
- Nie kupuje golda
- Nie zapisuje sie na strony z hackami
- Nie wynajmuje chinoli do powerlevelingu
- Nie laze po hacksajtach, instalujac sobie trojany
- Nie daje L/P nikomu, bo ktokolwiek inny pewnie nie stosuje sie do w/w punktow.

Kazda jedna gra ma dokladnie takie same problemy, z dokladnie tych samych powodow. Jesli blizz mialby problem z zabezpieczeniami, to konta zaczely by znikach w milionach, a nie hack kogos co jakis czas i kradziez golda. Wez ty mysl.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:29 
Cytuj  
Bo sie kurwa poplacze lol.
I jeszcze w siga wkleil.. o kurwa. Czuje sie pokonany.

/facepalm

BTW. Kwintesencja tego forum. Wypisz kolesiowi valid argumenty (no dobra ten z kotem to taki bardziej joke) dlaczego net sie moze zjebac itp.. to nazwie cie chorym bo nijak nie moze odpowiedziec bo sam zadnych zrgumentow nie ma.

GZ SObciu - jestem pro dyskutantem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:31 
Cytuj  
Ja już wypisałem argumenty, Ty ich nie masz bo kipi z Ciebie rage i wymyślasz BZDURY. Dosłownie bzdury, bo inaczej tego już nazwać nie można.

Podsumowując. Gra wymaga netu do grania, nie można boostować postaci jakimiś zjebanymi programami bo nie ma śladu na dysku Twoich kompanów w grze. Dla mnie kosmos, tak ma być właśnie i cieszę się że nie będzie takiego syfu na BN jaki był w D2.


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:32 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:32 
Cytuj  
Nestor - sa firmy ktore potrafia zaradzic temu o czym piszesz. Tj temu ze najslabszym ogniwem jest tutaj uzytkownik.

Blizzard ma na to wyjebane. I dlatego sa problemy.


"Ja już wypisałem argumenty, Ty ich nie masz bo kipi z Ciebie rage i wymyślasz BZDURY. Dosłownie bzdury, bo inaczej tego już nazwać nie można."

No ofc bo awaria internetu w Polsce to BZDURA.
Jedyna osoba z ktorej cokolwiek kipi jestes ty Sobciu. Bo nie mozesz przelknac ze komus moze sie polityka Blizzarda nie podobac (wszelkie posty "i tak kupicie" itp..)


Ostatnio edytowano 6 sie 2011, 15:34 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nestor - sa firmy ktore potrafia zaradzic temu o czym piszesz. Tj temu ze najslabszym ogniwem jest tutaj uzytkownik.


Jakie Firmy? podaj mi przykład takiej Firmy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:34 
Cytuj  
Mysle ze blizz, aby ukrocic whiny, zrobi znowu open/closed BN i tyle. 99% ludzi bedzie gralo na closed BN, a na open BN beda haki, boostowane postacie i inne gowno. Potem bedzie outrage na co komu open BN, skoro tam i tak syf jest.

Jak jest awaria losowa, np. brak pradu (albo netu), to mozna isc na spacer, spac, albo poczytac ksiazke. Doomsaying ze z tego powodu gra nie ma sensu to juz poprostu attention whoring.

Tak, jak nie mam netu a mam cisnienie na diablo to chcialbym pograc. Tak, w tym momencie bedzie kijowo ze sie nie da. Tak, damy sobie z tym rade bo na swiecie jest wiele rzeczy, ktore mozna robic bez dostepu do netu.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nestor - sa firmy ktore potrafia zaradzic temu o czym piszesz. Tj temu ze najslabszym ogniwem jest tutaj uzytkownik.

Blizzard ma na to wyjebane. I dlatego sa problemy.


Oczywiscie ze sa.

"Twoje konto jest twoim najwazniejszym assetem, jak podasz komus haslo to zostajesz dyscyplinarnie zwolniony, oraz odpowiadasz osobiscie, majatkiem, za wszystkie szkody, ktore wynikna z przejecia konta."

Blizzard juz dawno temu wprowadil authenticatory, zarowno standalone, jak i na telefony. Mozna tego uzywac. Lepszego zabezpieczenia nie bedzie, gdy daje sie konto do reki ludziom od wieku 10 lat wzwyz, ktorzy nie maja pojecia o bezpieczenstwie, odpowiedzialnosci, i koniec koncow, fair play.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:36 
Cytuj  
Nie sądzę że zrobią Open BN, zbyt poważnie wzięli do siebie zabezpieczenie tej gry, poza tym nie po to zrobili BN 2.0 żeby teraz rezygnować z niego dla Open BN.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Nestor - sa firmy ktore potrafia zaradzic temu o czym piszesz. Tj temu ze najslabszym ogniwem jest tutaj uzytkownik.


Jakie Firmy? podaj mi przykład takiej Firmy.


Naprzyklad Trion i wprowadzenie w dwa tygodnie Systemu Coin Lock. Od tej pory hacki kont w RIFCIE sie wlasciwie nie zdazaja.
Blizzard przez 6 lat nie potrafi wpasc na podobny pomysl i jedyne co robia to "kupta se autentyfikator" czyki kolejne $$$ dla Blizzarda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:38 
Cytuj  
Nie robcie offtopa, plz, wroccie do flejma :)

A powaznie mowiac, pewnie ze brak offlina moze byc troche upierdliwy dla niektorych osob, ale z drugiej strony dzis net jest tak upowszechniony, ze robienie z tego takiej tragedii jak opisuje to Kabraxis jest nieporozumieniem :)
Ja tam sie ciesze, ze wszyscy beda grali teraz online. Wieksze community, wiekszy handel, jak dla mnie nie ma tu minusow. A co jak padnie mi net? Przynajmniej pogram w Skyrima :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:39 
Cytuj  
No to kup, albo wyślij przez PayPal i na komórkę będziesz miał, szkoda Ci szmalu na 100% zabezpieczenie konta? to mas pecha stary.

A tak w ogóle, Kabraxisku, to co powiesz mi na temat boostowania postaci jakbyś miał savy na dysku? bo na razie ragujesz do hackowania, a co z boostowaniem nieludzkim atrybutów itp?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 15:44 
Cytuj  
Ja bym jeszcze dodał kabarxiowi jeden podpunkt:

Mama dała szlaban na internet - nie gram

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.