mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 06:44 
Cytuj  
Obrazek

Jako, ze ostatnio sprawa Nergala stała się tematem ogólnonarodowej dyskusji i wzięli w niej udział hierarchowie Kościoła Katolickiego, politycy ze wszystkich obozów, sejmowa komisja, a także przedstawiciele show biznesu, to czas by i zagoscil na naszym forum :)

Co to tym wszystkim sadzicie ?

A tak a propo, to Mellera strasznie pojebalo ostatnio :)

"Meller atakuje Nergala: "HITLER TEŻ BYŁ SYMPATYCZNY!"

http://www.pudelek.pl/artykul/35125/mel ... mpatyczny/

Skad w Polsce tyle ciemnogrodu ????


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 06:53 
Cytuj  
Wypierdalaj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 07:01 
Cytuj  
Niah, to ze ty jestes zwolennikiem Ciemnogrodu to juz wszyscy wiedza :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 07:09 
Cytuj  
i'm 12 and what is this

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 07:41 
Cytuj  
sprawa Nargala to sprawa której nie ma

kolejna histeria medialna pompowana żeby odwrócić uwagę od nieudolnych rządów PO
rzucili Nargala który się z tego śmieje, a berety 100% focus na szatana

jak powiedział Hołdys, dlaczego w TVP mają być katolicy a nie sataniści na przykład. Publiczna jest dla wszystkich.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:06 
Cytuj  
Najlepsze sa texty w stylu: "Jak jest taki madry, to niech spali koran".
Wielkie halo o jakas ksiazke z mitami.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:10 
Cytuj  
Zgadzam się wielkie halo o nic :/

@Deshroom - w większości są / powinni być katolicy bo jednak jesteśmy w większości katolickim krajem ALE powinni też być ludzie prezentujący inne wyznania / ideologie masz rację to w końcu publiczna , dla satanisty też miejsce się znalazło i dobrze. Chociaż ja gdzieś czytałem ,że to agnostyk ponoć ,ale whatever w sumie mi wisi jakie on ma wyznanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:11 
Cytuj  
dla sprostowania on nie jest satanistą, chodzi o to że gdyby był to jest jego sprawa - teoretycznie i to nie moje zdanie tylko Hołdysa z którym się jestem skłonny zgodzić.


_________________
psn

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:25 
Cytuj  
1. Wymaganie od katolików, żeby tolerowali satanizm jest debilizmem.
2. Nergal to ciota, bo pluje na coś, o czym powszechnie wiadomo, że można bezkarnie opluwać. Nie dostanie za to czterech kulek w plecy, jak za darcie Koranu albo Tory.
3. Publiczne obrażanie symbolu uważanego przez jakąś grupę za świętość zawsze będzie skutkowało sprzeciwem.

Macie jakieś świętości oprócz sztywnego łącza?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:45 
Cytuj  
Nikt nie mówi ,że katolicy powinni go tolerować , no przynajmniej ja tak nie uważam.

Ja tylko mówię ,że nie widzę podstaw żeby go wykopać z TVP jak to niektórzy postulują.

Co do znieważania symboli chrześcijańskich to zgodzę się z twierdzeniem ,że jest to prawie ,że nie obarczone ryzykiem ,a w przeciwieństwie do znieważenia symboli religii muzłumańskiej i ,że imho olbrzymia większość anty-katoli czy anty-chrześcijan nie odważyło by się w taki sam sposób profanować islamu.

Wszystko to jednak imho nie znaczy ,że jakoś urzędowo trzeba Nergala wykopać z TvP.

Edit: może mi ktoś dokładnie powiedzieć co on zrobił z biblią czy w jaki inny sposób znieważył katolicyzm czy chrześcijaństwo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:53 
Cytuj  
sula napisał(a):
Edit: może mi ktoś dokładnie powiedzieć co on zrobił z biblią czy w jaki inny sposób znieważył katolicyzm czy chrześcijaństwo?
na koncercie podarł biblie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 08:54 
Cytuj  
Muzulmanow tu nie ma wiec pewnie wiekszosc ich symbole pierodola. Katolikow ze swoja zalosna ideologia jest za to cala masa. Pieknie sie zapieniaja na Nergala. hehe

Christians To The Lions


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:05 
Cytuj  
Ten caly sprzeciw katoli odnosi przeciwny skutek bo tylko promuje nergala, ktorego nie lubie ;p


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Muzulmanow tu nie ma wiec pewnie wiekszosc ich symbole pierodola. Katolikow ze swoja zalosna ideologia jest za to cala masa. Pieknie sie zapieniaja na Nergala. hehe

Po pierwsze są tylko jeszcze stosunkowo mało.
Po drugie jak za kilkanaście - kilkadziesiąt lat będzie ich dużo , to jak pokazuje przykład państw zachodniej Europy , 95+ % anty-religijnych / anty -katolickich , etc nie pierdnie nawet oficjalnie w ich kierunku nawet bo się będą bać.


Deshroom napisał(a):
na koncercie podarł biblie.

Ty. No nie podoba mi się to i to mocno ,ale jako ,że żyjemy w świeckim państwie to jedyne co można ewentualnie próbować się sądzić za znieważenie uczuć religijnych , chociaż pewnie i tak by nie przeszło bo było to zrobione jako artysta podczas koncertu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:11 
Cytuj  
On juz chyba mial o to sprawe, sprzeciwila sie jako garstka ludzi, a sąd orzekł, że to sztuka i nara.

chyba.

Ja mam to w pompie, niech sobie robi co chce, denerwuje mnie tylko rozdmuchiwanie byle czego.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:32 
Cytuj  
sad orzekl, ze skoro poslowie pis'u nie byli na koncercie to moga wypierdalac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 09:34 
Cytuj  
Przeciez to jest klasyczna promocja programu ktory emituje tvp.
Voices of poland czy jakos tak. Wzieli kogos kontrowersyjnego, jebli jakis artykul i ludziska beda ogladac "szatanieste" w tv.
Easy as that.


_________________
Be cool,be Ziolo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 10:10 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
2. Nergal to ciota, bo pluje na coś, o czym powszechnie wiadomo, że można bezkarnie opluwać. Nie dostanie za to czterech kulek w plecy, jak za darcie Koranu albo Tory.

Sargeras to pizda bo jest katolikiem w Polsce, nie trafi za to do obozu jak w Korei Północnej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 10:12 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Sargeras napisał(a):
2. Nergal to ciota, bo pluje na coś, o czym powszechnie wiadomo, że można bezkarnie opluwać. Nie dostanie za to czterech kulek w plecy, jak za darcie Koranu albo Tory.

Sargeras to pizda bo jest katolikiem w Polsce, nie trafi za to do obozu jak w Korei Północnej.


Mniej wiecej to chcialem napisac. Taka analogia: gdybysmy zyli w korei pln, to bysmy nie mogli tak sobie na forum pojezdzic po rzadzie. Czy to znaczy, ze jestesmy ciotami?
Poza tym zyjemy w Polsce, tutaj panoszy sie KK. Po kiego chuja palic Koran?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2011, 10:22 
Cytuj  
Serio nie widzicie roznicy?:) Miedzy "panoszeniem" sie Kosciola a Islamem?

Tak z ciekawosci spytam, co strasznego zrobil wam Kosciol ze sie tak "panoszy"?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.