mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 12:03 
Cytuj  
Jak czytam to narzekanie ludzi na to AH za real kase to mi sie smiac chce.

Na 90% jestem przekonany ze tylko winuja , bo sami nie maja kasy zeby kupic sobie mieczy , mlotek , helm ect. za 500 Euro

A ja sie smieje , bo wlasnie bede kupowal i zajebiscie mi sie to podoba , ktos kto chce to bedzie wydawal real kase a kto jej nie ma bedzie zapierdalal w poszukiwaniu wymazonego gearu.

Ja majac kase bede kupowal na 100% i bede z tego tak samo zadowolony (a nawet i bardziej) niz lazenie na bossa po 100 razy zeby wypadla jakas rzecz.Jak przy okazji cos fajnego dropnie to tez oczywiscie bedzie super.

A teraz wezcie sobie tak na spokojnie przeliczcie.Jesli zal Wam kasy zeby placic za jakis item i wolicie siedziec i czekac jak go wyfarmicie , czyli jednym slowem nie efektywnie spedzac czas - zalozmy ze zajmie to 10h.Toliczac ze pojdziecie popracowac na te 10h w MCdonaldzie , to zarobicie pewnie ze 100 zloty i styknie Wam na item + jeszcze paczke fajek i opierdolicie kilka frytek za friko :D - nie lepsza kalkulacja?


Ja mam tylko jeszcze takie pytanie.Rozumiem ze sens kupowania itemow za real kase zacznie sie dopiero na jakims wysokim poziomie, bo chyba kupowanie czegos na postac z 20 lvl to bedzie zwykle marnotrastwo?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 12:25 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
A teraz wezcie sobie tak na spokojnie przeliczcie.Jesli zal Wam kasy zeby placic za jakis item i wolicie siedziec i czekac jak go wyfarmicie , czyli jednym slowem nie efektywnie spedzac czas - zalozmy ze zajmie to 10h.Toliczac ze pojdziecie popracowac na te 10h w MCdonaldzie , to zarobicie pewnie ze 100 zloty i styknie Wam na item + jeszcze paczke fajek i opierdolicie kilka frytek za friko :D - nie lepsza kalkulacja?


Jak traktujesz tą cześć gry (zdobywanie itemów) jak prace to się ta kalkulacja zgadza ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 12:27 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Ja majac kase bede kupowal na 100% i bede z tego tak samo zadowolony (a nawet i bardziej) niz lazenie na bossa po 100 razy zeby wypadla jakas rzecz.Jak przy okazji cos fajnego dropnie to tez oczywiscie bedzie super.


Tylko nikt nie powiedział, że musisz mieć broń z danego bossa i albo łazisz na niego do usranej śmierci albo wydajesz kasę ;) Możesz po prostu grać dla samego funu z gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 14:39 
Cytuj  
Ja nie wiem jak można narzekać na RMAH. Przecież praktycznie każdy item w d2 był dostępny na stroach typu d2trade albo Allegro. Jeszcze booty atakowały cały czas na x kontach i praktycznie dość szybko takie shako albo zakarum to był chłam nic nie wart bo wystarczylo boota na jedną noc zapuścić na soso light.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:31 
Cytuj  
Jak czytam to flexowanie portfelem i zapewnienia o kupowaniu młotków za 500 euro to mi się śmiać chce.

Na 90% jestem przekonany że to tylko próba lansu, bo sami nie mają skilla aby walczyć z mobkami, które ten sprzęt dropią.

A ja się śmieję, bo właśnie będę zabijał a jakiś frajer wyda 500 euro aby pixelowy młotek kupić aby sobie e-peena przedłużyć :D

Ale w sumie to fajnie, takie czuby się szybko grą nudzą bo w dniu zero mają wszystko najlepsze i szybko quitną do następnego patcha z nowym uberowym sprzętem. Im rzadziej się z takimi "pro" gra tym lepiej bo to żadna przyjemność oglądać jak jakiś koleś z uber sprzętem kaleczy grę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:38 
Cytuj  
Ale po co kupować przedmioty jak można już gotową postać ?


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:45 
Cytuj  
Po co grac jak mozna komus zaplacic zeby za nas gral?

RMAH to narzedzie, ludzie beda je wykorzystywac na rozne sposoby. Wy koncentrujecie sie tylko na ekstremach.

Jedyny minus jaki widze, to ze jak ludzie sie dobiora w klanowe/semi-random party, to jak dropnie cos dla kolegi to nikt mu tego nie da/trejdnie, tylko poleci zaraz na RMAH. No chyba ze nikt nie bedzie z tego korzystal.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 15:49 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Na 90% jestem przekonany że to tylko próba lansu, bo sami nie mają skilla aby walczyć z mobkami, które ten sprzęt dropią.


ROTF - "skill" w kontekście pve w grze takiej jak Diablo

Targaryen napisał(a):
A ja się śmieję, bo właśnie będę zabijał a jakiś frajer wyda 500 euro aby pixelowy młotek kupić aby sobie e-peena przedłużyć :D


Bardzo prawdopodobne że ten gość który od ciebie kupi owy młotek za 500e będzie się śmiał z frajera który ceni kilkadziesiąt godzin swojego czasu tak nisko.

Cały twój post to jakaś kiepska próba dowartościowania się względem osób które z takiego czy owego powodu, nie mają problemów żeby sobie wydać te 500e na virtualne pixele. Chyba bardzo cie boli że ty też tak nie możesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:29 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Po co grac jak mozna komus zaplacic zeby za nas gral?

RMAH to narzedzie, ludzie beda je wykorzystywac na rozne sposoby. Wy koncentrujecie sie tylko na ekstremach.

Jedyny minus jaki widze, to ze jak ludzie sie dobiora w klanowe/semi-random party, to jak dropnie cos dla kolegi to nikt mu tego nie da/trejdnie, tylko poleci zaraz na RMAH. No chyba ze nikt nie bedzie z tego korzystal.


Well, to juz jest sprawa osobista kazdego gracza :) Loot jest dla kazdego osobno, tak wiec nie dropy nie beda powodowac zadnej dramy :> Wszystko sie oczywiscie rozbije o ceny na RMAH. Jak dla mnie itemek musialby naprawde chodzic za ladna kase zeby nie dac go znajomemu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:35 
Cytuj  
Nowy filmik, wymaksowany Warek møj ~ http://www.youtube.com/watch?v=GZ8tMMbbdD0&hd=1

¬130 dpsu na Jar of Souls, na razie møj rekord był WD ktory ma podobne itemy, naklepalem ponad 150 trashy ;P warkiem jednak jest wolniej bo musisz podejsc a to marnowanie czasu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:46 
Cytuj  
mierzenie łącznego DPSu na wielu celach? nooooob :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:49 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
mierzenie łącznego DPSu na wielu celach? nooooob :p


Nie, patrzenie w karcie postaci ile dpsu mozesz wyciagnac postacia ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:53 
Cytuj  
a to przepraszam, cos mi nie pasowało, żeby dali narzędzia do mierzenie faktycznego DPSu :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Ostatnio edytowano 5 gru 2011, 16:53 przez Buffchef, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:53 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
a to przepraszam, cos mi nie pasowało, żeby dali narzędzia do mierzenie aktualnego DPSu :)


Na poczatku filmu masz ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 16:54 
Cytuj  
no ale to teoria, ile ci wylosuje kritów to przeciez zalezy od farta, czy nie?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 17:01 
Cytuj  
No ale dps nie jest liczony critem, tylko normalnym dmgem. Przy critach dps rosnie, wiadomo. Do tego dochodzi jeszcze bicie kilku mobøw, przy AoE DPS zawsze rosnie. Ten dps pokazuje single target bez critow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 17:05 
Cytuj  
rozumiem to :]
pisząc o narzędziu mierzącym DPS myślałem o klasycznym DPS meterze
zdziwiłbym sie jak by takie cos dali od siebie


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 18:12 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
ROTF - "skill" w kontekście pve w grze takiej jak Diablo


Areny PvP nie będzie? A to przepraszam...

Goatus napisał(a):
Bardzo prawdopodobne że ten gość który od ciebie kupi owy młotek za 500e będzie się śmiał z frajera który ceni kilkadziesiąt godzin swojego czasu tak nisko.


To nie chodzi o konkretną kwotę eurosów tylko o ideę. Płacić innym aby grali za mnie, jaśniej się nie da.

Goatus napisał(a):
Cały twój post to jakaś kiepska próba dowartościowania się względem osób które z takiego czy owego powodu, nie mają problemów żeby sobie wydać te 500e na virtualne pixele. Chyba bardzo cie boli że ty też tak nie możesz.


Nie muszę się dowartościowywać. Mógłbym kupić i nie boli, wolę jednak inwestować gotówkę w firmę niż w pixele. Priorytety itd. Śmieszy mnie, kiedy ktoś rozpieprza kasę na wirtualne dobra w grze dorabiając do tego jakąś ideologię. Z tej całej sytuacji boli mnie tylko jedna rzecz, że zdecydowana większość amatorów grania portfelem jest słaba i żadna przyjemność/wyzwanie z grania z/przeciwko takim "uberom". No i jeszcze to, że nie da się lootować ich martwych ciał. :p
Kontynuujmy na PM albo we Flames, nie widzę sensu dalszego deraila.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 18:28 
Cytuj  
Ja tam chętnie opchne różowego penisa +10 do zajebistosci za 500e ;>
Tzn. jak mi dropnie, bo do farmy to nie mam wystarczajaco skosnych oczu..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 22:07 
Cytuj  
ludzie wydaja pieniadze na rozne rzeczy , dla nich to hobby dla innego czyste marnotrawstwo , tylko co kogo interesuje na co czyjes pieniadze ida?
rozumiem ze wasze zony was opieprza bo lepiej cos dziecku kupic ale w innych relacjach to raczej niestosowne patrzyc komus w portfel


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.