mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 15:50 
Cytuj  
Shadeknight
Socjalistow? Rotfl, a niby ktora partia nie jest ta socjalistyczna.
Czyzby PO, ktore podczas swoich rzadow podnioslo chyba wszystkie podatki/skladki/obowiazkowe_oplaty, zwiekszylo wiek emerytalny, ujebalo kwote wolna od podatku (tak ujebalo bo by utrzymac na identycznym poziomie nalezaloby ja podniesc o wskaznik inflacji) i rozbudowalo biurokracje?
Kapitalisci i liberalowie, ze hohoho. Prawie jak torbis!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 15:56 
Cytuj  
Krytykujesz PiS = głosujesz na PO. Mareczek wyborca PiS, socjalista-narodowiec. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 15:57 
Cytuj  
Marek przestan pierdolic. To ze ktos mowi prawde ze PiS to socjalisci nie oznacze ze od razu popiera PO.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 15:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Socjalistow? Rotfl, a niby ktora partia nie jest ta socjalistyczna.

Na naukę nigdy nie jest za późno:
http://scenapolityczna.friko.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 15:59 
Cytuj  
skrajna głupota czy trolling ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 16:03 
Cytuj  
jedna i druga partia jest socjalistyczna. Z tym ze PiS przynajmniej zrobil cos by czesc placonych podatkow wracala z powrotem do spoleczenstwa - przeciez takie sa zalozenia, natomiast PO jest swiecie przekonane, ze to niepotrzebne i horrendalnie wysokie podatki maja sluzyc kascie rzadzacej.

Oczywiscie, ze ogladacze TVN i czytelnicy wyborczej maja swoj znieksztalcony swiatopoglad - gdzie PO to liberalowie i kapitalisci, a PiS to katole, mohery i socjalisci rozpetujacy wojny. Dziwne, ze przed POPiSem ich tak nie postrzegano a w sumie ich glowne cele i zalozenia pozostaly bez zmian.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 16:15 
Cytuj  
Najdziwniejsze jest to że najwięcej liberalnych rzeczy wprowadzali komuniści i socjaliści z SLD, trochę też związkowcy i socjaliści z AWS, PO to partia centro socjalistyczna w działaniu, PiS podobnie, u nas nawet nie ma prawdziwej lewicy i prawicy bo na tym nie da się zarobić, nikt nie zagłosuje na takie skrajności, biznes kręci się w partiach u władzy lub jak daje przykład PiS jako wielka partia opozycyjna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 16:19 
Cytuj  
Przeciez nawet za komuny PZPR kierowal sie ku stylu Pinocheta, czyli liberalna gospodarka i totalitarna wladza. Niestety ale to Solidarnosc chciala utrzymanie socjalizmu + demokracji.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 16:24 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Socjalistow? Rotfl, a niby ktora partia nie jest ta socjalistyczna.

Na naukę nigdy nie jest za późno:
http://scenapolityczna.friko.pl


głupot chcesz go uczyć?

Nefastus napisał(a):
Przeciez nawet za komuny PZPR kierowal sie ku stylu Pinocheta, czyli liberalna gospodarka i totalitarna wladza. Niestety ale to Solidarnosc chciala utrzymanie socjalizmu + demokracji.


Nie sądzę, raczej chcieli tak jak się stało przez michnika, kuczyńskiego i im podobnych (dno i kilometry mułu). Ustawa wilczka przez krótki okres żeby zarobić i zlikwidować żeby mieć monopol.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 16:47 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Socjalistow? Rotfl, a niby ktora partia nie jest ta socjalistyczna.

Na naukę nigdy nie jest za późno:
http://scenapolityczna.friko.pl


leżę i kwiczę :lol:

a gdzie partia feudalna, bo do tego średniowiecznego ustroju najbardziej pasuje PO? Tzn. wysokie daniny na rzecz kasty rządzącej, które nigdy z powrotem nie wrócą do społeczeństwa bo niby z jakiej kurwa racji?
Przecież ta partia nawet nie kryje faktu, że z wpłacanych pieniędzy przeciętny Kowalski może liczyć na kopa w dupę od urzędnika. Mówią o tym bez ogródek i oprócz podwyższania tychże świadczeń, innych zmian nie przewidują - bo po niby co?
A i to trzeba uważać by przypadkiem jaśnie pan urzędnik sprawujący władzę sobie bucików przy wymierzaniu tego kopa nie ubrudził.

Albo inaczej wytłumacz mi proszę co takiego w PO jest liberalno-konserwatywnego? No beka normalnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 16:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Albo inaczej wytłumacz mi proszę co takiego w PO jest liberalno-konserwatywnego? No beka normalnie.

Co żeś się tego PO uwiesił? Ja na PO leję ciepłym moczem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:00 
Cytuj  
podałeś mi linka więc napisz mi prosze uzasadnienie dlaczego PO jest tam partią liberalno-konserwatywną. Zakładam, że się z tym zgadzasz, bo przecież inaczej nie linkowałbyś mi podobnej maści bzdur wyssanych przez jakiegoś oszołoma z tyłka.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:01 
Cytuj  
Do kurwy nedzy kto tu pisze ze PO jest partia liberalno-konserwatywna? Co ty sie tak tego uczepiles jak pijany plotu?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
podałeś mi linka więc napisz mi prosze uzasadnienie dlaczego PO jest tam partią liberalno-konserwatywną. Zakładam, że się z tym zgadzasz, bo przecież inaczej nie linkowałbyś mi podobnej maści bzdur wyssanych przez jakiegoś oszołoma z tyłka.

Chodziło mi ogólnie o podział partii, bo twierdzisz, że wszystkie są socjalistyczne:
Spoiler:

PO jest takie bezpułciowe, że ja bym umieścił tą partię w samym środku wykresu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:12 
Cytuj  
Nefastus - Shadeknight, w tym linku:

ShadeKnight napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Socjalistow? Rotfl, a niby ktora partia nie jest ta socjalistyczna.

Na naukę nigdy nie jest za późno:
http://scenapolityczna.friko.pl


Kliknij moze najpierw i zobacz co jest w środku.
Notabene PiS to partia narodowościowa, wręcz faszystowska. Pewnie dlatego, że byli przeciwni adoptowaniu dzieci przez gejów.

Shadeknight - Feudalizmu nie ma - a szkoda, bo moim zdaniem pasowaliby tam jak ulał.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:20 
Cytuj  
Wiem co kurwa jest w linku. Tak sie PO reklamuje wiec tak jest uwzgledniana rozkladzie politycznym, co nie znaczy ze PO tak dziala. Ja pierdole Marek, co Ci dzisiaj odpierdolilo?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:28 
Cytuj  
przecie mark to typowy przygłup, który widzi w Polsce tylko dwie strony polityki. PisDa i POjeb.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 17:58 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Wiem co kurwa jest w linku. Tak sie PO reklamuje wiec tak jest uwzgledniana rozkladzie politycznym, co nie znaczy ze PO tak dziala. Ja pierdole Marek, co Ci dzisiaj odpierdolilo?

Mark zatrzymał się na pierwszym wykresie i jedyne co z niego wyczytał to rzekomy liberalizm PO - z czym rzeczywiście trudno się zgodzić. Może rolka w myszce mu się zepsuła? Każdy może mieć słabszy dzień.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 18:02 
Cytuj  
Schemacik dla dzieciaków z podstawówki. Śmieszne, że macie taki ból o niego

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/prezyde ... 17127.html
na co mu debaty jak ma usłużnych "dziennikarzy"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2015, 18:34 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Schemacik dla dzieciaków z podstawówki. Śmieszne, że macie taki ból o niego

Jedyną osobą, która ma tutaj ból dupy jesteś ty... Wracasz z plebanii?

Niah napisał(a):
http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/prezydent-bronislaw-komorowski-dzis-u-jolanty-pienkowskiej,517127.html
na co mu debaty jak ma usłużnych "dziennikarzy"

Komorowski bez wąsów wygląda jak jakiś wesołek. :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.