mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:14 
 
Specjalnie nie rozwijam tematu, nie chcę nakierowywać o co mi konkretnie chodzi.
Ogólnie mówię - chamstwa tu od groma.
Czy ktoś zauważył coś takiego?
A może ja przewrażliwiony jestem :D

PS JEŚLI NIE MASZ NIC DO DODANIA NA TEMAT - NIE PISZ!!!


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:23 
 
Lordbolo, chyba mi w myslach czytasz (albo ja tobie). Wystarczy popatrzec na forum o free mmo. SODOM(I)A I GOMOR(I)A!!! :) Np, temat o bezplatnym polskim servie UO. Mozna popatrzec na pana A. a juz sie mysli nasowaja same. Jak nie lubisz free mmo, to nic nie pisz. Jezeli twierdzisz, ze darmowe mmo jest do bani, ze sie czlowiek marnuje, i przy takich grach dostaje marwticy mozgu, zachowaj to dla siebie, albo napisz na pogawedkach lub flames. I nie zasmiecajcie mojego ukochanego forum darmowe. Przez was odechciewa sie zyc :(

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:50 
 
Wiele osób za zadanie postawiło sobie chyba po prostu nabicie licznika postów do wartości czterocyfrowej, więc piszą cokolwiek gdziekolwiek, a że o czymś nie maja pojęcia? Napisze się choćby w poście "a co mnie to obchodzi" czy coś podobnego i cyferka wzrasta... Uważam, że bardzo pomogłoby po prostu usunięcie tego licznika, może wtedy niektórzy przestaliby traktować forum jako swego rodzaju powolny czat.


_________________
Zia, Member of Ascension from Brotherhood Of The Sith. < http://www.sith.pl/ >
http://www.wmasg.pl/ - nie dla idiotów,oni zabiorą nam airsoft!!!

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:58 
 
pierdolisz

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 14:02 
 
Cytuj:
Mozna popatrzec na pana A
wyluzuj bo bede ci sie po nocach snil :/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 14:17 
 
Smolik napisał(a):
pierdolisz


fajny avatar :wink:


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 14:30 
 
A mnie smiesza takie ludziki, co ledwo przylazly na forum i juz zaczynaja plakac i pouczac ludzi, ktory tu siedza od lat.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 14:43 
 
Hmm...

Na forum można spotkać dużo osób, które nie potrafią myśleć ani pisać po polsku. Poziom i treść ich wypowiedzi może wyprowadzić z równowagi największego twardziela. Nie widzę sensu odpowiadania takiemu osobnikowi bo to i tak nic nie da, ale jak widać, niektórzy nie mogą się powstrzymać. Można zlikwidować licznik ale nie sądzę, żeby to pomogło.

Fakt, faktem takie bezsensowne komentarze tylko zaśmiecają forum i jeżeli człowiek będzie chciał poszukać jakiejś informacji to wyskoczy mu np. 10 stron z czego czytanie 8 czy 9 będzie stratą czasu.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 16:35 
 
na przyklad post powyzej ...
-_-

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 16:53 
 
viewtopic.php?t=8515

Zia polecam Ci lekture Twoich osobistych postow.

Nim zaczniesz pouczac innych, zacznij od siebie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 18:22 
 
Dziękuję wszystkim którzy zabrali głos. Miło mi, że są tu jeszcze osoby które potrafią napisać co myślą, i do tego nie jest to zawarte w jednym słowie obscenicznie opisującym czynność płciową :)

Oczywiście znalazły się tutaj i komentarze osób krytykowanych - swoją drogą ciekawe jest jak szybko znaleźli wątek który traktuje o nich :) W każdym razie wypowiedzi ich potwierdzają mój zarzut - nie potrafią pisać na temat :) Wypada chyba faktycznie ich olewać - jeśli rodzice i szkoła zawiedli w wychowaniu nie nam to naprawiać...


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:29 
 
Aenima jest po prostu "be" i tyle....
trzeba się przyzwyczaić :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:55 
 
AAAA!!! ALE SIE WKOR*****!!!! Az mi oko lata... Ten xanath to juz mnie przerasta. Taki facet wchodzi(mysli ze jak ma date zalozenia konta starsza, to jest masta)na free mmo i zaczyna pierdolic, ze jaki on madry, jaki ladny i jaki MASTA!!! Wszyscy(wedlug niego cwierc inteligenty i lamery)grzecznie prosza, aby nie offtopikowal, nie zawalal tematu. Ale co robi ten Menel??? Of korz oftopikuje. Hmmm... A co sie dzieje, jak ktos mu odpowiada??? Robi sie awantura i temat zamkniety... Xanath, jak uwazasz sie za wazniaka, bo wydales 200 zeta na gre i oplacasz ja 55 zeta miesiecznie, to wez nie wchodz na darmowe mmo, ok?? Oszczedzisz stresu mnie, sobie i calemu forum...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:00 
 
Mark24 napisał(a):
Aenima jest po prostu "be" i tyle....
trzeba się przyzwyczaić :roll:


Całe pokolenia w tym kraju przezwyczajały się do życia wśród idiotów, i mamy Polskę jaką mamy :/
Ja tam chamstwo zawsze tępię, i pokornie stać nie będę, jak mi wyskoczy - odpysknę. Mam nadzieję że to czyta i pomysli zanim coś na mnie nasmaruje.
Nie mam nic przeciwko wymianie zdań - byle na temat i poziomie. A jak ktoś chce pokazywać że jest debilem - mi wystarczy tylko raz, dalej się produkować nie musi :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:06 
 
hehe, ale sie smark zapienil.. uwazaj bo ci jeszcze zylka peknie dzieciaku :D

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 31 sie 2004, 20:08 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:07 
 
Armagin napisał(a):
AAAA!!! ALE SIE WKOR*****!!!! Az mi oko lata... Ten xanath to juz mnie przerasta. Taki facet wchodzi(mysli ze jak ma date zalozenia konta starsza, to jest masta)na free mmo i zaczyna pierdolic, ze jaki on madry, jaki ladny i jaki MASTA!!! Wszyscy(wedlug niego cwierc inteligenty i lamery)grzecznie prosza, aby nie offtopikowal, nie zawalal tematu. Ale co robi ten Menel??? Of korz oftopikuje. Hmmm... A co sie dzieje, jak ktos mu odpowiada??? Robi sie awantura i temat zamkniety... Xanath, jak uwazasz sie za wazniaka, bo wydales 200 zeta na gre i oplacasz ja 55 zeta miesiecznie, to wez nie wchodz na darmowe mmo, ok?? Oszczedzisz stresu mnie, sobie i calemu forum...


1.Nie przekrecaj czyjegos nicka
2.Kiedys zalatwiono mi ban na innym forum za podobne posty,(flame na nieodpowiednie osoby) mnie to cos nauczylo ciekawe czy ciebie tez by moglo. Gwarantuje ze X o ban moglby zapytac dla ciebie :o

dod.pl

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:19 
 
Ciekawa jeszcze historia że niektórzy 'starzy bywalcy' traktują swoją nabitą ilość postów chyba jako wiek. Wszyscy którzy zarejestrowali się później są smarkaczami, może oni myślą że dopiero co dorosłem żeby sięgnąć klawiatury? :)

Mam 28 lat i za smarkacza już się nie uważam, ciekawe ilu z tych bywalców ma 13-17 lat i kasę na gry wymusza od rodziców płaczem :D
Pewnie są tu i ludzie starsi, ale jakoś nie rzucają się w oczy... moze dlatego że ich posty nie rażą w oczy :)


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:22 
 
lordbolo napisał(a):
Mam 28 lat i za smarkacza już się nie uważam, ciekawe ilu z tych bywalców ma 13-17 lat i kasę na gry wymusza od rodziców płaczem :D

ROTFL, nie pochlebiaj sobie, za maly jestes :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:25 
 
Czy tylko ja piszę w tym wątku?
I skąd się biorą te duże puste przestrzenie między moimi ostatnimi postami?

Czy ktoś ma jeszcze coś do dodania? Ew. skomentuje moje ostatnie posty?


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:27 
 
Aenima napisał(a):
Cytuj:
Mozna popatrzec na pana A
wyluzuj bo bede ci sie po nocach snil :/


relax Ae , moze on mnie mial na mysli 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.