mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 21:05 
 
Elo, chcialem tylko powiedziec, ze wali mnie to co sobie o mnie myslicie. Mozecie o mnie i Adarze ( i innych) wypisywac tony podobnych bzdur ( ze skoro 11letni Forumowicze nie robia bledow ort. w postach a my robimy to znaczy ze jesesmy jeszcze w inkubatorach lub mamy ze 2miesiace) i tak bede uzywal tego Forum i bynajmniej nie poto by kilku znudzonych zyciem debili mialo pozywke z postow przezemnie napisanych.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 21:34 
 
Przepraszam bardzo, ale jezeli chodzi o mnie to jest pewna piekna dama, ktora z pelnym przekonaniem twierdzi, ze ma monopol na wszelkie czynnosci plciowe zwiazane z moja osoba. I co wiecej? Ma racje.

Chyba zes sie Almodóvara naogladal.

Co do jezyka i wieku. Staram sie nie popelniac bledow w moich postach poniewaz samego mnie to razi. Niemniej jedenastu lat nie mam, a dwadziescia dwa, pomyliles sie dwukrotnie.

Niepopelnianie bledow moze sie przydac w sytuacji, kiedy bedziesz zmuszony napisac cos do osoby, ktora z Twojego stylu pisania bedzie musiala wywnioskowac chociazby Twoja inteligencje.

Brak pliterek w moich postach tlumacze przyzwyczajeniem z czasow gry w MUDy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 22:56 
 
lol ja tam sie nie bede udzielal bo sparwy nie znam i malo mnie obchodzi bo nie dotyczy mnie , tylko jedna mala uwaga do ciebie zychoo..

"Brak pliterek (blad w slowie literek ? :>) w moich postach tlumacze przyzwyczajeniem z czasow gry w MUDy." ---- to jest takie samo tlumaczenie sie jak "mam na to papiery" albo "mam dysortografie itp itd" tak wiec jak juz cie to razi to staraj sie sam nie robic bledow (nie mowie ze robisz) a nie tlumacz sie debilnymi wymowkami ... A na wypadek jakby ktos sie chcial przyczepic do tego ze w tym poscie sa jakies bledy ... Moze i sa i mam to w dupie , nie chce mi sie sprawdzac :) (Ps: Sorrki za to ale w koncu to dzial flames a mi sie nudzi i bylo sie do czego przyczepic .. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2004, 23:47 
 
Z tego co zrozumialem to "pliterek" mialo znaczyc uŻywanie polskich fontow. Strangerr sam ich nie uzywasz wiec o co chodzi?

Heh nieswiadoma hipokryzja, na to tez sa papiery? 8)

PS.Peython jestes be!

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 00:53 
 
Chodzi mi o to ze poco sie tlumaczy czemu nie uzywa pliterek :)? .. TAkie tlumaczenie jest dokladnie takie samo jak te 2 ktore wymienilem .... a jak chcesz zebym sie bardziej przyczepil to:

"Niepopelnianie bledow moze sie przydac w sytuacji, kiedy bedziesz zmuszony napisac cos do osoby, ktora z Twojego stylu pisania bedzie musiala wywnioskowac chociazby Twoja inteligencje" ----> to samo moge powiedziec o braku polskich znakow w poscie .. sadze ze ktos na powaznym poziomie piszac powaznego maila pisze z polskimi literkami "I" sprwdza bledy ... a na forum po prostu ma to w dupie czasami bo nie pisze do prezydenta tylko do ludzi ktozy potrafia czytac bez polskich literek i potrafia przeczytac post gdzie znajdzie sie blad ortograficzny .. Wiec jak juz ktos sie czepia to niech nie podaje gloopiej wymowki na wlasna wada :) PS: Z gory mowie ze nie bronie zalozyciela topicu tylko po prostu sie czepiam skoro moge :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 08:28 
 
Głupia, nie głupia. Tak już jest. Nie używam pliterek od kilku lat. Piszę w ten sposób zdecydowanie szybciej. Niestety mylisz się w jednej kwestii. Używanie pliter i robienie błędów ortograficznych to zupełnie dwie inne kwestie. Ja w każdej chwili, każdego posta mogę napisać korzystając z prawego alta (co udowadniam tym postem). Ludzie notorycznie popełniający orty będą je popełniać zawsze, dopóki nie wezmą się za siebie.

Nie wiem czy wiesz, ale jakiś czas temu ktoś na tym forum napisał jedną linijkę Mazurka Dąbrowskiego - zrobił w niej błąd ortograficzny.

A skoro już się czepiasz to wyjaśnij mi: Dlaczego? Ja odpowiadam na postawione zarzuty, to naturalne. Ty się czepiasz. Wyjasnij mi motyw, jeśli potrafisz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 08:57 
 
wiem ze pisanie bez pliterek to duzo wygodniejszy sposob , ale widze ze nie do konca zrozumiales co napisalem . Chodzi mi o to ze robienie bledow ( bo sie komus po prostu nie chce sprawdzac czy w poscie jest jakis blad przypadkiem czy nie i ma to w tylniej czesci ciala bo i tak jest to tylko forum a nie list motywacyjny pisany do przyszlej pracy ) i pisanie bez pliter to jedno i to samo .. Kazda osoba tak jak sam stwierdziles ("Ja w każdej chwili, każdego posta mogę napisać korzystając z prawego alta") moze chociazby wziasc worda i sprawdzic czy sa jakies bledy czy nie . Tylko po co ? To jest kwestia ktorej nie rozumiem . Ok gdybysmy tutaj prowadzili podstawowke to moze i poprawianie dzieci byloby dobre bo niech sie czegos ucza , ale tutaj sieza ludzie ktozy maja troszke wiecej lat i sadze ze to iz robia bledy to tylko dlatego ze im sie nie chce sprawdzac bo nie musza ... wiec po co komus wytykac ze robi bledy ort ? A teraz do tego czemu sie czepiam .? To proste jak juz napisalem w jednym z wyzszych postow . To jest dzial flames a mi sie nudzilo w nocy , wiec no offence tylko czasami czlowiek musi sie do czegos przyczepic z nudow i akurat padlo na to :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 09:22 
 
W pewnym sensie na pewno masz racje. Rozumiem Cie, faktycznie niepisanie pliter jest sporym uproszczeniem jezyka polskiego, niemniej dalej uwazam to przewinienie za mniejsze od bledow ortograficznych, poniewaz ja pisze jak pisze, bo mi sie nie chce, ci od bledow pisza jak pisza, bo inaczej nie potrafia i pisanie bez bledow jest bardzo trudne, albo w ogole niemozliwe. Namawiam do korzystania ze slownika nie z powodu czepiactwa, tylko po to aby ten ktos nauczyl sie odpowiednio pisac. Ta umiejetnosc naprawde jest przydatna. Ja sam podczas pisania tego posta dwa razy korzystalem ze slownika. Podczas pisania poprzedniego (gdzie zmusilem sie do korzystania z pliterek) nie korzystalem z niczego poza prawym kciukiem. Łatwiej zacząć korzystać z polskich liter niż przestać robić orty. I tu sie chyba zgodzisz.

Moj apel:
Piszmy na forum, w mejlach i w kazdym pismie nieoficjalnym bez ortow. To pomoze uniknac bykow tam, gdzie sa niepotrzebne.

ps. Jezeli kazdy z "ortografowcow" umie pisac bez bledow, a tutaj robi je tylko dla sportu, lub z lenistwa ("ż" latwiej napisac niz "rz" przeciez) to przepraszam, wiecej nie bede poprawial.


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 09:49 
 
zgadzam sie z toba i sadze iz nie ma co dalej ciagnac tego tematu bo moze i jest w dziale flames ale wszystko zostalo chyba wyjasnione :) Bynajmniej z mojej strony i jak widze z twojej tesz :) Heh to byl chyba jeden z bardziej kulturalnych flame'ow i nawet calkiem przyjemnie sie dyskutowalo :) Udanego dnia zycze , ja bede mial ja mi client eq2 sie kiedykolwiek dociagnie ... ok wracam do patrzenia na zolty pasek postepu.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 13:49 
 
PEYTHON napisał(a):
Elo, chcialem tylko powiedziec, ze wali mnie to co sobie o mnie myslicie. Mozecie o mnie i Adarze ( i innych) wypisywac tony podobnych bzdur ( ze skoro 11letni Forumowicze nie robia bledow ort. w postach a my robimy to znaczy ze jesesmy jeszcze w inkubatorach lub mamy ze 2miesiace) i tak bede uzywal tego Forum i bynajmniej nie poto by kilku znudzonych zyciem debili mialo pozywke z postow przezemnie napisanych.


Idz sobie do sciany pogadaj, moze ona Cie wyslucha.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 14:23 
 
PEYTHON napisał(a):
Elo, chcialem tylko powiedziec, ze wali mnie to co sobie o mnie myslicie. Mozecie o mnie i Adarze ( i innych) wypisywac tony podobnych bzdur ( ze skoro 11letni Forumowicze nie robia bledow ort. w postach a my robimy to znaczy ze jesesmy jeszcze w inkubatorach lub mamy ze 2miesiace) i tak bede uzywal tego Forum i bynajmniej nie poto by kilku znudzonych zyciem debili mialo pozywke z postow przezemnie napisanych.


Idź się poruchać z Adarem. :oops:


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

PostNapisane: 13 wrz 2004, 14:28 
 
Pierdolisz Nas?

Nie pochlebiaj sobie :lol:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 21.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 17:46 
 
KamilCPN odpierdol się przydupasie asmaxa i spółki :)
idz pobaw się swoim małym/małą ;)
JESTEŚCIE POJEBANI I TOTALNIE NIEDOJEBANI


qrwa ale zajebane huje z was są

P.S
umyj sobie nogi bo jebie pleśnią :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 17:48 
 
ludzir napisał(a):
JESTEŚCIE POJEBANI I TOTALNIE NIEDOJEBANI


Ja tez?!? A za co?!? :D:D


_________________
Obrazek

*

Posty: 61
Dołączył(a): 21.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 17:55 
 
ty jesteś akurat normalny (szkoda że to mniejszość na tym forum)

ono upada przez kolesi pokroju asmax,aenima czy inne poperdułki....

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 17:58 
 
ludzir napisał(a):
ono upada przez kolesi pokroju asmax,aenima czy inne poperdułki....


A czy ludzie pokroju tego Peythona i Ciebie dodaja mu blasku ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 19:03 
 
ludzir napisał(a):
ono upada przez kolesi pokroju asmax,aenima czy inne
poperdułki....

Ono upada juz tak od roku i jakos upasc nie moze. Mimo wszelkich staran roznych idiotow, szczegolnie tych z free.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 19:36 
 
ludzir napisał(a):
umyj sobie nogi bo jebie pleśnią :wink:


Z mojej strony wielki EOT. 'Rozmowa' z kretynami, posiadajacymi umysl skrzywionego psychicznie przez rodzine (badz starszych kolegow :/) 8 latka mija sie z celem... Z tym to nie mozna nawet inteligetnie poflamowac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 19:56 
 
tak wyglada comunity free mmorpg... GJ za ten dzial


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 61
Dołączył(a): 21.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2004, 21:33 
 
a ty wyglądasz jak wielkie gówno...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.