mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:01 
Cytuj  
mark przykro mi ze potrafilem osiaglac wiecej tylko w ciagu FB niz ty w calej karierze. wszystko o czym pisze to prawda, nie mam w zwyczaju klamac. jesli to jest powod do ignore to gratuluje, moim zdaniem to twoje kretynskie uwagi raczej zasluguja na ignore eot.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:10 
Cytuj  
Jesji zastosowac proste porownanie to gowno osiagnales, bo co to za osiagniecie nabic 60lvl w becie i byc the best na serwerze, kiedy 90% graczy gra nie po to aby kevelowac tylko testuje wszystkie klasy po kolei (i ma 5 altow) a nie zapierdala z levelem.
CHyba po to aby ci e-penis urosl do monstrualnych rozmiarow. :D

Pozatym wiem jak bylo w korean becie gdzie w cancested mozna sie bylo opalac (server medium, czasem high), wiec to levelowanie bylo znacznie mniej stresujace/ulatwione.

300 lvl w enchantingu nabilaby nawet moja babcia. (Khebeln).


Naprawde wasze chwalenie sie juz przekracza granice dobrego smaku, zmykac z tym na swoje forum.


_________________
Obrazek

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:13 
Cytuj  
tu nei chodzi o chwalenie sie ale jednak zmaxowanie skilla daje khebelnowi prawo zeby sie na ten temat wypowiadac, a mark potrafi dodac tylko kretynska uwage, na temat np enchantingu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Naprawde wasze chwalenie sie juz przekracza granice dobrego smaku.

Trzeba przyznac, za czesto podkreslacie to jedyne w swoim roadzju osiagniecie... Nie prosciej wpisac to sobie w podpisie i miec spokoj?
Serio, glupio to wyglada.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:23 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
tu nei chodzi o chwalenie sie ale jednak zmaxowanie skilla daje khebelnowi prawo zeby sie na ten temat wypowiadac, a mark potrafi dodac tylko kretynska uwage, na temat np enchantingu.


hehe to dobre jest, prawo zeby sie na ten temat wypowiadac, czyli to ze napisal ze mial all enchy i nabil go 4x do 300 uwazasz za wypowiedz ? dla mnie to chwalenie. To samo co do wszystkich enchow. Mysle ze podczas cb nawet jesli kazdy wysylal by mu recipy nie mial by wszystkich... Tak samo to wasze gadanie o fire, jestem na forum od wczoraj i juz 3-4 razy czytalem jacy to oni nie sa. Najbardziej podobalo mi sie jak wspomnialem o code i gigi i w odpowiedzi dostalem " no oni byli z fire " jak by to mialo jakies znaczenie :o

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:26 
Cytuj  
wannabe teh leatest :) w końcu FiRe! light my fire, baby ^^


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:29 
Cytuj  
Nikt wam nie mowi ze nie jestescie dobrzy, ale w becie kazdy moze blyszczec.

Bo w becie ludzie (normalni) nie graja zeby byc uber, tylko zeby gre poznac. Nie mowiac juz o tym ze 50% graczy to ludzie co sa tu przez przypadek (bo slyszeli ze nawy Warcraft i zrobili sobie konto).

JA np. spotkalem paldyna na 40+lvlu ktory nie wiedzial ze ma cos takiego jak aury (przyklad autentyczny), znaczy mial skille ale nie wiedzial ze to sa aury, ze jedna na raz, ze dzialaja na party, itp...

To jest wlasnie poziom bety.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:30 
Cytuj  
zaczyna sie jechanie na kolejna gildie...
:wtf:

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:30 
Cytuj  
pewnie ze nie mial wszystkich , ale mysle ze ma mojecie a tym trade skillu.
code i gigi sa z fire, znaczenia to nie ma, moze chcial zaznaczyc gdybys nie zauwazyl :) autoreklama power

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:30 
Cytuj  
poza tym duza czesc tego waszego uber aliance to gracze hordy ktorzy poprostu chcieli sprawdzic jak bardzo paskudny jest gnom albo human pala :D

i ja na gildie nie jade, ale rownie dobrze mozna powiedziec ze czemu niektorzy nie mieli by jechac, jak oni sie chwala ze sa w fire ? i jakie to ono nie jest ? Niedlugo bedzie tak samo jak z goon squadem, jak bedziecie grali w recie to zauzcie sobie kanal firehelp :o

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:32 
Cytuj  
co prawde mowiac bardzo mnie cieszy, bo w becie widac bylo znaczna przewage alliance, a mam nadzieje na wyzwanie i walke np o booty bay :)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:38 
Cytuj  
nie wiem co do bb to zawsze jak tam bylem to widzialem chowajace sie aliance, ale prawde mowiac chodzilem tam tylko do ~45 lvl bo potem to juz nie mialo sensu

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:41 
Cytuj  
spidi... spasuj troche, raz zwrocono chlopakom uwage i to na jedna tylko rzecz... zaraz zaczniesz blotkiem rzucac, a nic takiego sie nie stalo...

krucjata przeciw alliance jako calosci jest be...
zreszta milo jest miec wymagajacych przeciwnikow


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:42 
Cytuj  
mnie bardzo odpowiada walka o SV, paletaaca sie horda ktora przeszkadza w robieniu questow itd.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 21:44 
Cytuj  
ale ja przeciez nic nie mowie, a to apropo kanalu firehelp to bylo apropo goon squadu bo oni tak wlasnie zrobili,

a co do sv to fakt byly tam problemy z aliance :] ale w samym bb tylko 2-3x widzialem jest pod calkowia kontrola aliance :]


a ja mam jeszcze 1 pytanie
dlaczego code z reszta fire chodzil po ogri i co jakis czas atakowalo ich 3-4 guardow na 55 a jak alliance wpadl do uc to odrazu przy windzie bylo 10 guardow na 62, a chce zauwazyc ze w org jest ah, wiec jest to wazniejsze miasto od uc

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:04 
Cytuj  
Po pierwsze nie napisałem wszystkie tylko prawie wszystkie, a to róznica. Ponadto co w tym złego ze staramy sie być najlepsi w tym co robimy ? Powiem szczerze że nawet nie myślałem o tym jak o chwaleniu sie no bo niby czemu? Nie ma sie czym chwalić. Normalne osiągniecie jak każde inne, zwykły argument nic innego. To nie zabicie onyxi aby sie chwalić :roll:

PS: Dziwnym zbiegiem okoliczności jeszcze nigdy nie widziałem BB pod kontrolą Hordy :roll: I apropo tego że sie tam nie pojawiałeś do 45~. Jakoś widziałem cie jak jak kampowałeś ludzi tam na 52 :lol: Raz ty mnie raz ja ciebie ubiłem :wink: Dałem sie zaskoczyć w placki i nie było gdzie odbiec na tych pomostach :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bo w becie ludzie (normalni) nie graja zeby byc uber, tylko zeby gre poznac..


niektorzy traktuja wow jak gre sportowa.. jak najszybciej levelowac to ich cel :) Mi tam osobiscie wisi to jaki mam level, przyjemnosc mi sprawia zwiedzanie calego tego swiata WoW :)


_________________



*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:21 
Cytuj  
znaczy sa 2 kwestie, to ze kazdy stara byc sie najlepszy to jest oczywiste, tez staram sie byc elita ale robie to bez wiekszych przykladow jaki to ja nie bylem, bo kazdy kto mnie spotkal to wie co potrafie ( czasem noob czasem lepszy ) , inni robia to nieco inaczej i mowia jacy to oni nie sa, nie mowie koniecznie o to tobie bo moze nie robiles tego celowo, ale fakt faktem ze niektorzy maja w sobie 0 pokory

i powiedzialem ze chodzilem tam glownie do 45~lvl a jak bylo 45+ to jak juz musialem podejsc do bb to wtedy jak to sie robi w bb zabilo sie pare osob i lecialo sie dalej

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:22 
Cytuj  
Warning! Warning! Testosteron concentration exceed safe levels. Please start immediate evacuation now. Emergency self destruction in 5 minutes


to by było tyle na temat: Co ja myśle o waszej dyskusji... ^_-

Przykre jest że jak jeden taki topic zostaje zamknięty to wy się na następny przenosicie... :( A zawsze zaczybna się od tego samego, (paly, ne = gay itp itd) Znaleźli byście sobie nowe tematy bo to już nawet śmieszne nie jest

Pozdrawiam

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:24 
Cytuj  
ok, gnome = gay :) jedziemy dalej.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.