mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 13:15 
Cytuj  
Nie lubię długowłosych ludzi (nie mówię o kobietach ofc ;)). Kojarzą mi się z alkoholicznym piciem taniej siarki w parku i satanistami.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:18 
Cytuj  
trade napisał(a):
Nie lubię długowłosych ludzi (nie mówię o kobietach ofc ;)). Kojarzą mi się z alkoholicznym piciem taniej siarki w parku i satanistami.


A mi ci z ogolonymi glowami kojaza sie z disco polo, dresami, bezmozgami, alkocholizmem, zlodziejami itp itd ;)

edit: aha zapomnialem o wojujacych axem i taborem ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:26 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
A mi ci z ogolonymi glowami kojaza sie z disco polo, dresami, bezmozgami, alkocholizmem, zlodziejami itp itd ;)

edit: aha zapomnialem o wojujacych axem i taborem ;P


Dokładnie. Dlatego ja jestem poprostu krótko i gustownie obstrzyżony gdyby ktoś chciał wiedzieć. ;)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:32 
Cytuj  
trade napisał(a):
Nie lubię długowłosych ludzi (nie mówię o kobietach ofc ;)). Kojarzą mi się z alkoholicznym piciem taniej siarki w parku i satanistami.


Dla mnie jestes krotko ostrzyzonym idiota zyjacym stereotypami, ciemnogrodzki bojownik, pfff...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:36 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Zauważ że nie powiedział "Są satanistami" tylko "Kojarzą mi się..."


Nie samowite, a skad niby moze wiedziec kim oni sa i co robia? Kojarza mu sie zle, jako postacie nacehowane ujemnie, tak to stereotyp.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:41 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Zauważ że nie powiedział "Są satanistami" tylko "Kojarzą mi się..."


Nie samowite, a skad niby moze wiedziec kim oni sa i co robia? Kojarza mu sie zle, jako postacie nacehowane ujemnie, tak to stereotyp.

Ej, a co ty ich tak bronisz. Przeciez sam jestes drechem imo afair btw.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:48 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ej, a co ty ich tak bronisz. Przeciez sam jestes drechem imo afair btw.


Ale jestem undercovered bo w jeansach chodze! http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/~shadhun/ ... smilus.jpg

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:48 
Cytuj  
Iirc dokladnie.
C.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:50 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Dla mnie jestes krotko ostrzyzonym idiota zyjacym stereotypami, ciemnogrodzki bojownik, pfff...


Jak mi przykro ale gdyby jeszcze twoje zdanie cokolwiek i gdziekolwiek znaczyło poza kręgiem ludzi z twojego najbliższego otoczenia to może i bym się zatrząsł ze śmiechu.

RoozTer napisał(a):
Nie samowite, a skad niby moze wiedziec kim oni sa i co robia? Kojarza mu sie zle, jako postacie nacehowane ujemnie, tak to stereotyp.


Skrzywdziłem cię czymś ? A może uderzyłem właśnie w stól i nożyce się odezwały ? Mr. Szogun ? A jak nie to nie wiem dlaczego się mnie czepiasz.

EDIT.

Widzisz, na zdjęciu wyglądasz całkiem normalnie. Czyli pewnie cię czymś skrzywdziłem. Może cię zaatakowałem w Trade Board ale naprawdę nie wiem.


Ostatnio edytowano 13 sie 2006, 19:55 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 19:51 
Cytuj  
tbh weak trolling afaik


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:05 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
tbh weak trolling afaik


Sad trolling, weak flame tbh.

S.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:05 
Cytuj  
Wqrwia mnie to ze osoby ubierajace sie tak a nie inaczej, Majace taki hairstyle a nie inny albo nawet tatuaz taki a nie inny sa odrazu kojarzone ze stereotypami przypasowanymi do danej grupy spolecznej. Zawsze staram se nie oceniac ludzi po wygladzie i pomimo ze ktos wyglada jak gej, nosi dres, Ma 50 kolczykow w nosie dupie jajkach na sutach i w uszach razem zawsze oceniam taka osobe dopiero jak ja blizej poznam. Faktem jest takze to ze zarowno wsrod dresow znajda sie satanisci wsrod metali zlodzieje itp. Imo wszystko to huja jest warte i czlowiek powinien ubierac sie, nosic to w czym sie najlepiej czuje a nie podpozadkowywac sie pod otoczenie.

Sam osobiscie lubie chodzic w koszulach ze skejtszopa i na dyskoteki. Chodze takze ubrany w bluzy z behemothem i mam dredy. Lubie sluchac i metalu (doom deatch black trash) ale przyznam sie szczerze ze lubie takze i techno i czarny rapowania. Najgorsze jest zdziwienie ludzi gdy raz widza cie na dyskotece w koszuli w kwiaty a raz na koncercie metalowym i odrazu skreslaja cie z listy bo ten sie zadaje z tymi a nie powinien.

Ludzie wyluzujcie. Tak samo wasza subkultura jak i inna jest rowno pojebana i nic tego nie zmieni nawet jezeli zaspamujecie cale forum o tym jak to wasz styl jest zajebisty a inni sa pojebani.

Tyle.


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:06 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Zauważ że nie powiedział "Są satanistami" tylko "Kojarzą mi się..."


Nie samowite, a skad niby moze wiedziec kim oni sa i co robia? Kojarza mu sie zle, jako postacie nacehowane ujemnie, tak to stereotyp.

Ej, a co ty ich tak bronisz. Przeciez sam jestes drechem imo afair btw.


Bede szwagrem sagzora wiec grzecznie do niego prosze :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Bede szwagrem sagzora wiec grzecznie do niego prosze :wink:

Bedziesz musial jej oczy tasma klejaca podkleic na troszke bardziej skosne, bo obawiam sie, ze moze nie dygnac ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:21 
Cytuj  
:lol: , Zysia spokojna twoja rozczochrana :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:25 
Cytuj  
Ja na przykład oceniam ludzi po wyglądzie bo ich styl ubierania i ich ogólny image może przekazać bardzo dużo o ich osobowości. I NIE ZNACZY to, że oceniam ludzi tylko po wyglądzie i NIE ZNACZY to też, że wsadzam każdą osobę na odpowiednią półeczkę ze stereotypami. I myślę, że na swój sposób każdy tak robi.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 20:36 
Cytuj  
trade widze ze nie skorzystales z moich i Ashtona rad...ehh...bierz przyklad z Cashastego, jakos nikt go nie sflamowal.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
trade widze ze nie skorzystales z moich i Ashtona rad...ehh...bierz przyklad z Cashastego, jakos nikt go nie sflamowal.


O kurwa ale rady, farmować posty na Sargeras'ie. ;)


RoozTer się do mnie dojebał, że jestem jakimś łysym idiotą zwłaszcza, że post wyżej wyraźnie napisałem jak wyglądają moje włosy. Reszta tylko stwierdziła, że chujowy post napisałem (który nie miał być flame'em w stronę RoozTer'a) z czym się zgadzam bo mogłem się lepiej postarać.
Ludzie trochę tolerancji dla cudzych poglądów. RoozTer, nie pasi ci, że wkurwiają mnie długowłosi (chociaż nie wszyscy bo sam znam jednego czy dwóch i są w porządku) to mi to powiedz normalnie, a nie odrazu wyzywaj. To tak jak ja bym teraz wyszedł do miasta i napierdalał każdego bałagana którego spotkam.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:14 
Cytuj  
Jakiego balagana?:|

Szczerze mowiac dojebales sobie w dzial trade, plus i minus czy cos. You are lost here m8.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 21:18 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Jakiego balagana?:|

Szczerze mowiac dojebales sobie w dzial trade, plus i minus czy cos. You are lost here m8.


Tak myślisz ? To żebyś się kurwa nie zdziwił.

Bałagan to potoczne określenie długowłosego, pijącego tanią siarkę w parku satanisty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.