mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wolal(a) bym gildie wg.:
Morlock 27%  27%  [ 6 ]
Morlock 27%  27%  [ 6 ]
'Jc 23%  23%  [ 5 ]
'Jc 23%  23%  [ 5 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 17:27 
Cytuj  
no ba...od tego gildia jest, aby wspierać się wzajemnie. To jest absolutna podstawa,a dopiero od tego można wychodzić z innymi założeniami... Nie wyobrażam sobie aby w gildii jedna osoba robiła interes na innej :/

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 15:47 
Cytuj  
ech chyba z ankiety nic nie wyszło :-? . Jest po tyle samo głosów.
Cofam co powiedziałem. Już nie jest po tyle samo


Ostatnio edytowano 7 wrz 2004, 14:40 przez Icrom, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 23:17 
Cytuj  
Ja skomentuje to tak , bardziej podoba mi sie pomysl pierwszy lecz w polaczeniu z tym co ice przedstawił i podzielonym przez rzeczywistosc , poprostu z uwagi na mała liczbe graczy niemozliwa bylaby taka Polska Gildia -chodzi o rozmiary (albo i mozliwe ;) , jednak trzeba na to patrzec z drugiej strony , czesto slysze ze Polacy sie nienadaja , ze sie kluca itd. , mój sposub na to - to dobierac ludzi bardzo wartosciowych z poczatku by inni mniej cenni gracze dolanczali z zaszczytem i ciaglym strachem przed utrata miejsca (bez przesady),grunt to trzon ludzi z głową a oto nie tak trudno pozatym bez pruby i przedwczesnej rezygnacji mielibysmy dzis ruski w szkolach i urzedach - a więc można .....


Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 20:45 
Cytuj  
Wujo, otoz to, trzeba sprobowac...ale zeby pruba miala sens...potrzeba nam rekrutów...dlatego apelujemy do kazdego Polaka...dajcie nam szanse...a nie zawiedziecie sie :)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 20:57 
Cytuj  
hmm dla mnie brzmi dobrze. Ja w to wchodze(jak tylko mi prześlą cd-keya)


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2004, 03:45 
Cytuj  
oficjalna rekrutacja odbedzie sie mniej wiecej za miesiac..do tego czasu chcemy wszystko przygotowac, aby nasi żołnierze mieli to, co obiecywaliśmy. O jakiekolwiek informacje bedź sugestie zapraszam bezpośrednio do mnie, czyli postaci zwącej się Morlock Ockee na serverze rzecz jasna Eclipse :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.