mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 19:16 
Cytuj  
hejka. Starzy wyjadacze oświeltcie troszke wiedzą młodego, jesli mozna. gdzie jest ten czat:( i jak sie zmienia pokoje, uzywam tego w launchpadzie, wiem ze to głupie pytanie ale nie moge sobie z tym poradzic, acha i jeszcze jedno zostałem pilotem impem, po zakonczeniu kilku questów mam przeniesienie na ktorym ma sie podpisac ktos jeszcze. co zo ta ktoś? obcy gracz czy cosik ? pomózcie. Problem w tym kiedy sie uczyło angielskiego to sie opieprzałem :) dzieki.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 12:49 
Cytuj  
Twoj server...?


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 19:14 
Cytuj  
gdzie sie patrzy na którym serverze jestem ? ::(( :(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 19:32 
Cytuj  
na poczatku wybierales...


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 20:27 
Cytuj  
a kumam, Eclipse.


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 20:30 
Cytuj  
server infinity

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 21:27 
Cytuj  
o jaki chat ci chodzi? Jezeli o polski, to TYLKO na servie eclipse mozna wpisac /chat join PL


_________________
Obrazek


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 22:36 
Cytuj  
jak odpalam SWG mam launch pad-a i tam jest chat . Czy chodzi o ten ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 01:16 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
o jaki chat ci chodzi? Jezeli o polski, to TYLKO na servie eclipse mozna wpisac /chat join PL


Tylko na eclipse? Hmm...a na farstar tez mozna :wink:
(wiem bo sam go tworzylem jakies pol roku temu-wczesniej nie bylo lol )

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 01:35 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
o jaki chat ci chodzi? Jezeli o polski, to TYLKO na servie eclipse mozna wpisac /chat join PL


na infinity mozna wklepac /chat join Poland

i tez sie dogadasz. zapraszam.

FN_EMIL_PL napisał(a):
jak odpalam SWG mam launch pad-a i tam jest chat . Czy chodzi o ten ?


jesli chodzi Ci o pogaduszki z polskimi graczami to nie, nie o ten czat chodzi. wchodzisz na server i j.w.!
a z Twoich poprzednich postow rozumiem, ze nie wiesz czy grasz na Eclipse czy na Infinity :)
powodzenia


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 17:23 
Cytuj  
Wiec Eclipse czy Infinity?!


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 01:20 
Cytuj  
dzieki chłopaki juz sobie poradziłem, po prostu poczytałem troszke instrukcje, jednak opłaciło sie kupić za 249 zł oryginała, :) bo teraz juz wiem mniej więcej o co chodzi z czatem. Ludzie nie wiecie co przeżyłem po 2 tygodniach błakania wreszcie trafić na swoich :) E tam co wy wiecie po angielsku obryci, mnie uczonono jeszcze wschodnio bratniego języka a na apelach grali ruski hymn ( powaga). Sorry, że bredze ale to z radości ze juz nie jestem sam. Dzieki

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 01:47 
Cytuj  
FN_EMIL_PL napisał(a):
d jednak opłaciło sie kupić za 249 zł oryginała, :)


Oplacilo by sie gdybys kupil zza garnicy za 135zl (razem w kosztami wysylki). Coz, miesiac grania i kino poszlo sie.....

Powaga, Eclipse czy Infinity?


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 03:32 
Cytuj  
generalnie w tym przypadku kasa nie grala roli :) LOL. i tak mam za darmo LOL poczwórny :) jestem na Eclipse. Mam pytanie,, podstawowe zreszta, na gorze sa 3 paski, czerwone to zycie a te pozostale? Battle Fatique? Co zrobic gdy zycie spada ? Gdzie mozna kupic jedzenie i picie ? Ludzie prosze nie dziwcie sie, jestem nowym graczem, angielski nie teges, pogadałem z ludzmi na PL-u i odrazu mi poradzili sie skontakowac z gosciem XEO. Ale jak mam z nim gadać jesli nie znam podstaw. Facet mnie wysmieje. Zauwazylem ze na tym forum jest mnóstwo porad dla ludzi którzy juz graja od x - czasu, dla tych tzw nobów to jest NIC. Gadaja po angielsku a gdy wchodze na kanał PL to wydaję mi sie ze oni tez są z Marsa :) Wiele Rpgów ukonczyłem itd ale wydaje mi sie ze na tym forum powinno być chociaż w zarysie opisane co z czym sie je dla pozątkujących ( kłania sie admin- dzizys nie kazdy kuma o co chodzi). Dzieki za pomoc . A w szczególnosci dla Berlog-a i Draq-o z kanału Pl.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 11:10 
Cytuj  
mozesz zawsze "krzyknac" na mnie w swiecie,
wpisz /tell robertcz i pisz czego ci trzeba
chetnie pomoge

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 11:18 
Cytuj  
FN_EMIL_PL napisał(a):
Mam pytanie,, podstawowe zreszta, na gorze sa 3 paski, czerwone to zycie a te pozostale?


Postac w swg opisuje sie trzema statystykami (health/action/mind) i to wlasnie nim odpowiadaja te trzy paski - czerwony health, zielony action, niebieski mind. Jesli ktorykolwiek z tych paskow zejdzie do zera twoja postac zostaje powalona na ziemie nieprzytomna. Health/action/mind (w skrocie HAM ;) ) zmniejszaja sie podczas walki w skutek ciosow wroga, ktore trafiaja w rozne czesci ciala, a takze podczas uzywania ciosow specjalnych (co ma sie ponoc zmienic w zapowiadanym od dlugiego czasu combat revamp). Dodatkowo HAM opisuje 6 pomocniczych cech odpowiedzialnych za stopien regeneracji i zmniejszenie kosztu ciosow specjalnych dla kazdej z cech. To chyba taka w skrocie instrukcja obslugi HAM. ;)


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 00:31 
Cytuj  
ok dzieki juz wiem co to jest HAM, generalnie to pikuś. A jeszcze jedno, jak kupić sobie jakis pojazd? i do czego służy takie coś jak starship terminal?


Posty: 11
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 02:04 
Cytuj  
Pomozcie utknolem w pewnym miejscu dostalem przeniesienie i udalem sie do oficera ktory gada mi tak: weel, your history is very impressive. You have participated in several missions that requred accuracy and skill. Why, then, did you sign this form with someone else`s name? the Naval Command wants to give you an opportunity, but you are putting it at risk by playing games. Sign the form correctly and then we`ll talk.
Co to znaczy ? Ktos juz moze mial taki przypadek ?

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 02:44 
Cytuj  
FN_EMIL_PL napisał(a):
ok dzieki juz wiem co to jest HAM, generalnie to pikuś. A jeszcze jedno, jak kupić sobie jakis pojazd? i do czego służy takie coś jak starship terminal?


1. Ctr+V obok Vendors i Vechicules (czy jakos tak). Kieruj sie do ktoregos z waypointow. Albo krzycz /yell WTB swoop.

2. Jak kupisz sobie Jump to the lightspeed (JTL) to bedziesz wiedziec co to starship terminal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.