mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 20:02 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
robil moze ktos z Was misje w trzeciej fazie od Capt Sarguillo,
w ktorej trzeba pojmac dowodce wrogiej bazy?

ile jest tych baz, ciezka ta misja, itp.?


Misja jest ciezka, dodatkowo jest limit czasowy (1h od momentu capturowania kapitana) i jeszcze trzeba go dostarczyc do obozu.. dlatego jedynie wchodza w rachube bazy z najblizszej okolicy (3-5km). To jakies 6 baz...

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 21:55 
Cytuj  
rozumiem, ze jest okreslona liczba baz, ktore trzeba "odwiedzic"?

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sty 2005, 23:23 
Cytuj  
no coz, wpierw znajdujesz jakas baze (jedna w poprzednim zestawie faz byla jakies 800m od poludniowego outpostu ze starportem) i kilujesz tam sithow, wypadaja z nich takie fajne urzadzonka, zanosisz je do capitana w wiosce ktory daje ci ta misje i on przemienia urzadzonko na wylacznik tarczy jakiejs bazy (alpha, beta itd..), majac wylacznik mozesz dopiero zaczac robic misje. Liste baz najszybciej znajdziesz na oficjalnym forum w dziale profesji - force sensitive albo na forum serwera na ktorym grasz.

Pozniej jak masz wylacznik, bierzesz kumpla do pomocy (robiac we dwoch dostaje sie lepsza nagrode) i zasuwacie do bazy... tam wylaczacie urzadzonkiem shielda (jedna osoba wylacza, druga musi lapac commandera), po wylaczeniu respawnuja sie sithowie (thugowie mili panowie :P ) trzeba zabic ich 5, wtedy w centrum respawnuje sie kapitan.. wpadacie do srodka rozwalajac wiezyczki i bramy, tam druga osoba wybiera z radial menu capitana opcje capture i od tej pory bedzie za wami podazal. Wiec z buta (nie moze zostac za daleko w tyle) do wioski, im blizej baza tym krotsza droga (macie godzine na dojscie.. godzina jest chyba liczona od capture albo od momentu respawnowania kapitana w bazie), w czasie marszu beda was atakowac sithowie (1-2 co jakis czas). wtedy jeden bije sie z nimi a drugi (ten kto lapal) ciagle zasuwa...

W sumie z giwera robilismy questa 3 razy... dwa razy kapitan zdechl po drodze (raz 200m przed wioska ;) ) za trzecim zdazylismy go doprowadzic.

PS. jest maly myk ktory nie wiem czy nie zostal naprawiony... W momencie zdjecia shieldow jest komunikat ze gosc od shielda nie moze umrzec i musisz ubic 5 sithow aby pojawil sie kapitan. Ale jesli zginal dostawal komunikat ze misja nieudana i respawnowal sie kapitan. Moznabylo wtedy go wyprowadzic bez walki z thugami a i tak obydwaj robiacy questa dostawali nagrode (i ten co zdejmowal shielda i ten kto odprowadzal). Ah i aby dostac nagrode obydwaj musicie byc obecni przy oddawaniu :)

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 00:07 
Cytuj  
dzieki
1. czy obaj odblokujemu odpowiedniengo brancha czy tylko ten, ktory wzial misje

2. wystarczy doprowadzic tylko 1 kapitana czy okreslana ich liczbe?

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 12:04 
Cytuj  
jesli obaj wezmiecie ten quest w tej fazie wioski to tak

tyle ze jak robicie w grupie to jeden z was musi wylaczyc shioelda, a drugi doprowadzic kapitana do wioski
tylko wtedy onaj dostaniecie nagrode za wykonanie questu w grupie (te dodatkowa)

wystarczy doprowadzic jednego kapitana by quest byl zaliczony

pozdro


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 20:54 
Cytuj  
dzieki wielkie Giwera

pozdrawiam

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 02:13 
Cytuj  
no wiec tak....ci thugowie maja po 50k HAM-u, wiec quest jest, jak dla mnie ciezki...poleglem 4 razy :evil:
jasonos przezyl, ale misje szlag trafil, bo koles nie chcial z nim isc, a czasu malo
podobno byl komunikat, ze pojdzie tylko z tym, ktory wylaczyl pole...


tak czy siak potrzebujemy pomocy przy tej misji,
jezeli jest ktos chetny to prosze sie zglaszac, kazda para rak mile widziana.....


ps.
nie wiem jak mogliscie ja zrobic we dwoch..... :o


Posty: 28
Dołączył(a): 28.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 08:34 
Cytuj  
dodam ze jest ich 15 przed sama brama bazy, kapitana nie da sie w zaden sposob wyprowadzic!!!!!

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 01:23 
Cytuj  
av-21
mam juz surowce, schemat i power plant...
czy wystarczy, ze wrzuce to wsztstko do fabryki i powstanie av-21?

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 10:56 
Cytuj  
avke zrobi ci kazdy master artisian. najlepiej jakis zaufany


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 11:53 
Cytuj  
Mam pytanko w zwiazku z platnosciami za maint. domow. Slyszalem ze sie cos zmienilo. Jak sie skonczy maint. domu to ten sie nie niszczy tylko kasa idzie z banku. Czy to prawda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 12:42 
Cytuj  
http://starwarsgalaxies.station.sony.co ... lish#jan25

Player Structures
All maintenance fees will automatically attempt to deduct from Bank accounts after the maintenance pool has been depleted. Once a structure reaches 0 hitpoints, it will flag itself as condemned instead of deleting itself. Condemned houses are not enterable, and all other structures are not usable. To uncondemn a house, simply enter it with enough money in the bank to pay the repair cost. To uncondemn all other structures, use them with enough money in the bank to pay the costs.


X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 00:49 
Cytuj  
Scythe Blade.....
jakich componentow potrzeba do zrobienia tego ostrza, poza schematem?

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 09:26 
Cytuj  
A ja mam pytanko odnosnie anti-decay kit'a. Czy mozna tego uzyc np na av21? Czy wtedy bedzie niezniszczalny? ;)
I czy sprawdzal ktos czy faktycznie mozna go odzyskac po zniszczeniu rzeczy w ktora jest on wsadzony? (aktualnie mam go w szabelce gen4,chcialbym zrobic troche lepsza ale wolalbym miec pewnosc ze odzyskam kit gdy ja zniszcze hehe)

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 20:17 
Cytuj  
A ja chciałbym się spytać o numer Ip serwera Eclipse i Infinity , nie mogłem znaleść więc liczę na waszą pomoc.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 20:55 
Cytuj  
A skad ktos by mial to wiedziec? I po co?

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 21:18 
Cytuj  
Do ustawienia proxy.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 21:22 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
A skad ktos by mial to wiedziec? I po co?


Wyczytac np. firewalla. A po co? Zeby admin mogl odopwiednio zforwardowac porty.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 21:33 
Cytuj  
Aha, ok.
Znalezione na 3 stronie tego forum. Wystarczylo troche poszukac. Moze pozmoze.

http://starwarsgalaxies.station.sony.co ... ll%20Proxy

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 22:02 
Cytuj  
Dziękuje za pomoc. Wybaczcie ale ledwo co kupiłem i zaczołem grać w tą gre...wiele rzeczy jest tu dla mnie obcych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.