mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
A ja mialem 2-0-4-0 BH... zrzucilem dla TKM i Master Fencer... teraz bedzie trudno zgrindowac, ale w sumie to dobrze. Jestem za tym co powiedzial scorpio, czyli przeciwny buffom i bezsensownemu grindowaniu.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 11:52 
Cytuj  
Wlasnie zaczalem sie zastanawiac. Mam 3 opcje. Byc skuteczniejszym czyli: MBH, MPistloeer, i 2 branche w Medyku. Czy byc trocje mniej skutecznym lecz rownie niebezpiecznym: MBH, MTK. Czy olac skutecznosc i lepiej sie bawic czyli: MBH i MRanger.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:01 
Cytuj  
Scorpio, ja rozwazam jeszcze jedna opcje... MBH+MCM. Bounty Hunter bedac jednoczesnie Combat Medykiem moze byc porazajacy... ;)

X.

PS. MBH+MPistolero, to spokojnie ci wystarcza na novice doca ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:15 
Cytuj  
A przeglądałeś w tym nowym CU drzewku skile jedi?:) Improved armor break, Force cloak i wiele innych, zupelnie nowych skili nie mowiac juz o uber force defender tree...

Jedi gimp?:P i dont think so

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 12:26 
Cytuj  
Nikt nie pisze, ze jedi po CU bedzie gimp. Bedzie jedynie zbalansowany do pozostalych profesji. Jednym slowem, nie bedzie juz overpower, a zeby byc dobrym, bedzie trzeba umiec grac ;)

X.

PS. Calkiem interesujacy watek:
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=785560


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 14:51 
Cytuj  
Chyba jednak Ranger odpada. BH bez innej combat profesji jest po prostu do D. Pistoller jest spoko ale chyba zmienie na Carbinier.
Nowe bronie bardzo mi sie podobaja. System ich certyfikacji tez jest niezlu. Np. pewien pistolet moze uzywac SL, inny Smuggler. Tyle ze Master Pistoleer powinien moc uzywac wszystkie pistolet, bez wyjatku. W koncu to MASTER. A tu dupa.
Podoba mi sie tez system zbroii. Jest naprawde ok. Nowe zbroje sa bardzo fajne. Ciesze sie, ze BH armor bedzie mogl zrobic Armorsmith (choc ten chyba nie przyda sie w DWB). Tylko mam nadzieje, ze teraz RIS armor nie bedzie tak trudno dostepna jak teraz (i troche tansza).

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 16:20 
Cytuj  
Nie bedzie chyba tak tragicznie z jedi. Fakt,obetna block do 25% ale beda do tego bonusy wynikajace z rank(ów? ;) ), do tego jedi beda mogli nosic PSG (ktore po CU bedzie chronilo juz tylko przad ranged atakami), i fakt-zmienia tez rodzaj obrazen zadawanych przez szabelke, ale nie ma bata i musza zwiekszyc tez dmg (z tego co widzialem na TC to byle vk bedzie mialo kolo 400dmg, t21 kolo 900, wiec raczej niemozliwe by zostawili dmg z szabelki na poziomie 500). I niestety-obecny FOTM (mls,menhencer,healer 4004) zmieni sie w jakas hybryde defendera,enhencera,healera (i pewnie tez cos z powers), ale co tam - ponoc bedzie tez re-spec i dla nas ;)

A to czy jedi sa overpowered to juz sprawa dyskusyjna-jak sie umie grac to i knighta mozna zbic. A to ze sa overnumbered...to juz inna historia ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 18:04 
Cytuj  
Pogralem jesze na TC i musze stwierdzic, ze niestety Japonscy gracze chyba chca zdominowac SWG. Zrobili im serwery jak getto a ci zamiast sie cieszyc pewnie namawiaja SOE by z SWG zrobil Final Fantazy czy inny azjatycki shit. Te wszystkie swiatelka jak cos zakladam, robie, jem to prostu sa beznadziejne. Strasznie chrzania klimat. I tak Jedi juz wyglada jak jakis magik z Srodziemia to wszyscy teraz beda jak chodzace dyskoteki.

Fajne sa za to doty. Teraz podpalisz kolesia to sie naprawde pali. Zrobisz mu krwawienie to wyglada jak dziewczyna w czasie okresu bez podpaski.
Fajne. Mogli by to jednak ciutke poprawic.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 22:16 
Cytuj  
jedni lubia swiatelka a inni nie bardzo .... problem w tym ze wiekszosc jest tych co lubia :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 22:19 
Cytuj  
w tej wiekszosci sa 12 latkowie, albo japonczycy ktorzy spedzaja 40% casu przy komputerach :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 13:16 
Cytuj  
Heh, a jednak z Pistolero nie rezygnuje. Jako TKM mialem spore problemy z mobkiem na lvlu 80, za to Pistlero ma wreszcie dzialajacy tak jak powinien dzialac stoping shot. Root "rzondzi" :D

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
To znow musze sie zastanowic. Chce przetestowac jeszcze raz BH + Pistoleer i BH + Carbineer i BH +TK. Tylko jak cholera mam to zrobic jkoro co 30 sekund mam crash.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 14:21 
Cytuj  
ehh ja dzisiaj potestowalem TK i niestety chyba po CU bede zmienial profesje :( . Nie bede narzekal ale to juz nie to samo . Czyli zostaje BH+cos a co to sie jeszcze okaze .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 14:57 
Cytuj  
Scorpio, Pistolero BH z Improved Scatterem wymiata (1000-1200 dmg), na przemian advanced stoping shot z advanced critical shotem, od czasu do czasu torso shot (co by zaczal krwawic) i jestes w domu. Wazne tylko, zeby odzwyczaic sie od techniki stania jak kolek. Naucz sie taktyki ucieczkowej w polaczeniu ze stopingiem, zaden melee cie nawet nie drasnie (bo nie dosiegnie) ;)

X.

PS. TKM+ (80 lvl) ma niewielkie szanse bez lecznia na wygranie walki z melee mobkiem na tym samym lvlu, dla pistolero to spacerek ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 17 kwi 2005, 15:12 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 15:12 
Cytuj  
Oj testowalem z pistoletem. Calkiem fajny. Ale w carabinie to sie po prostu zakochalem. No Proton Carbine (cold) jest swietny. Commando zalatwia bez wiekszego wysilku. W PvP range wymiata. W PvE tez jest niezly. Zaraz przetestuje w PvP close combat. Pewnie dostanie ale sprawdzic trzeba.
Dwa KD'y, calkiem niezle (choc moim zdaniem to troche psuje zabawe ale jak ktos chce bardzo wygrac to sie przydaje).
I zmienili Torso (dziala z pistoletem i karabinem). Zamiast podpalac robi krwawienie. Pretensji nie mam ale warto zauwazyc.

Juz mi powoli przestaja przeszkadzac te glupie swiatelka. Choc zamiast robic StarWarsowo (mialo to byc nr 1 w CU) robia mangowato. Ale coz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 15:13 
Cytuj  
Wiesz, proton carbine to bron MBH, nie musisz byc karabinierem, zeby go skutecznie uzywac ;)
BTW sprawdz ulepszonego scattera, to protona wywalisz na smietnik ;)

X.

PS. Wlasnie sprawdzilem, Jako MBH Pistolero spokojnie uzywasz protona ze stoping shotem, mobek 80 lvl nawet do mnie nie dobiegl ;)

PS2. Jak zauwazysz, specjale teraz nie wymagaja konkretnego typu broni, uzywasz specjali pistoletowych walac z karabinu i odwrotnie. Mam nadzieje, ze to nie jest bug ani niedopatrzenie i tak zostanie ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 17 kwi 2005, 15:23 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 15:22 
Cytuj  
No miec nie musze ale umiejetnosci i specjale carbineera poprawiaja jego skutecznosc.

PS. Sprawdzalem i wole protona. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 15:27 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
No miec nie musze ale umiejetnosci i specjale carbineera poprawiaja jego skutecznosc.

Wiesz, accuracy z pistol czy z carbine masz niewielkie w porownaniu z general range accuracy (~160). Roznica 40 punktow az tak duzo nie robi, zeby rezygnowac z roota. Coz, ja zostaje przy swoim ;)

X.

PS. Chyba ze karabinier tez ma cos, co umie zatrzymac przeciwnika w miejscu, to wtedy zrewiduje swoje poglady. Choc jako pistolero jestes bardziej nastawiony na walke z melee, niz na wiekszy dystans, a jak wiadomo, jedi nie strzelaja ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 16:08 
Cytuj  
W sumie zeby uzywac scatter tez nie musze byc pistoleer.
Carbineer ma bardzo fajne KD.
Nie wiem jak w PvE ale testowalem w PvP i karabin lepiej wypadl w close combat niz scatter. Tyle ze wtedy mialem carbineera, nie pistoleera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 16:51 
Cytuj  
KD to masz jako BH z linia karabinow ;)
Wlasnie sobie potrenowalem karabiniera, niby ma spowalnianie przeciwnika, ale trwajace krocej niz root. Z meleerem na swoim lub wyzszym poziomie kiepskie szanse jesli meleer cie dopadnie, tu pistolero sprawdza sie lepiej. Z ranged pistolero i carabinier BH maja porownywalne szanse, z lekka przewaga karabiniera. Za to ciekawym rozwiazaniem jest dodac CM z linia w Chemical Warfare. Trutka plus krwawienie to calkiem niezla mieszanka. A i leczysz sie tez calkiem dobrze. Oczywiscie mozna zamiast w trucizny to zainwestowac w healing, wtedy spokojnie mozesz robic za second healera w teamie ;)

W ogole teraz to bedzie ciezka decyzja z wyborem drugiej profesji dla BH. Narazie wiec pozostane przy swoim, dodam do tego jakas linie CM i sie zobaczy. Zawsze przeciez mozna sie przekwalifikowac ;)

Generalnie, bardzo mi sie CU podoba, wreszcie gra bedzie zywsza i ciekawsza, i mozna wreszcie zaczac stosowac rozne taktyki walki, taktyka "stoje jak kolek i nawalam jednym specjalem" juz sie nie sprawdzi. No i gra bedzie trudniejsza w solo i bardziej nastawiona na team play. Juz nie moge sie doczekac ;)

X.

PS. Root i tak "rzondzi"! :D


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.