mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:36 
Cytuj  
Waham sie co wybrac, gw czy swg, co polecacie.. okazalo sie ze z hasjem na abonament nie bedzie problemu, czytalem o obu tytulach w necie i nadal nie wiem co bedzie lepsze, od zawsze bylem fanem swg, jednakze fantasy lubie tak samo ;x.. wiec czekam na wasze wypowiedzi


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:49 
Cytuj  
Guild Wars - cos jak diablo 2 z graficznym chatem. Po zalogowaniu sie masz tam osoby itp jak w mmo, ale misje itp sa juz jak w zwyklym sieciowym rpgu, ograniczone. Wedlug mnie strata pieniedzy.

SWG - coz, gralem w Ultima Online, Everquest, Asheron's Call, Dark Age of Camelot, Everquest 2, Anarchy Online. SWG dopiero sie patchuje, ale to co wyczytalem przez ostatnie kilka dni wskazuje na to ze przebija wszystkie te gry. Wyglada na to ze gra bierze sporo pomyslow z uo, ale nie poprzestawala na tym. Wiekszosc mmo bazuje na standardach everquesta ktory powstal lata temu, i jakos nie widze by starali sie od nich odejsc, a niestety potrafi byc to meczace.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:50 
Cytuj  
prozba do moda o pilnowanie tematu zeby sie znow jakeis flamewars nie zaczelo:)

cowz, kup sobei obie gry i zobacz ktora ci bardziej odpowiada, pogralem troceh w gw i uwazam ze obei gry sa fajne, wsyztko zalezy od klimatu jaki wolisz


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:53 
Cytuj  
giwera napisał(a):
cowz, kup sobei obie gry i zobacz ktora ci bardziej odpowiada, pogralem troceh w gw i uwazam ze obei gry sa fajne, wsyztko zalezy od klimatu jaki wolisz


:o Wątpię by było kogoś stać na wydanie 230 zł żeby Se sprawdzić, która gra mu bardziej pasuje :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:03 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
:o Wątpię by było kogoś stać na wydanie 230 zł żeby Se sprawdzić, która gra mu bardziej pasuje :D


a co ty w trzecim swiecie zyjesz?:>
niejedna osobe znam ktora gra ze man w swg i kupila sobei gw zeby zobaczyc czy mu sie podoba.
ja kupilem i i czasami grywam w gw, czegolnie iz nie ma oplaty abonamentowej


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:37 
Cytuj  
Tak, ale zauwaz ze chcial dzielic sie bo ciezko z kasa mu. Ja to doskonale rozumiem, napisalem swoja opinie, jednak najlepiej bedzie jak poprostu skoczysz na strony o obu grach, poczytasz, posciagasz filmiki itp.
Ja na przyklad zamowilem se swg total experience, i myslalem ze na luzie poczekam do premiery, wkoncu mialem se zrobic przerwe od mmo itp, im wiecej czytalem tym bardziej mi sie gra podobala i zniecierpliwiony juz dzis kupilem ;p Jedyny problem ze jak narazie nie przebrnalem jeszcze przez tworzenie postaci ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 07:46 
Cytuj  
czy swg ruszy na min. detalach na p3 700 512 ram gf mx 400, nazbieralo sie sporo kasy i zmieniam kompa w wakacje, ale narazie mam takie cos ;p.. pytam sie bo np. przy instalacji WoW'a instalator ostrzegl mnie ze mam za slabego kompa, a gra dziala w 1024x768, med detale bez zadnej scinki, nawet z zapelnionych miastach O_O...

EDIT:

SWG Star Wars Galaxies Requirements

100% DirectX 9.0 compatible computer

Operating Systems
Windows 98 SE, Millennium, 2000, and XP

CPU
Required: Intel PIII 933 MHz or AMD Athlon 900 MHz
Recommended: Intel P4 1.5 GHz or AMD Athlon XP 1500+

Memory
Required: 256 MB RAM
Recommended: 512 MB RAM

Graphics Card
Required: 32 MB 3D Graphics card with Hardware Transform and Lighting (T&L) Capability
Recommended: 64 MB 3D Graphics card with Vertex Shader and Pixel Shader (VS/PS) Capability

to oficjalne wymagania, wow ma podobne a nie mam z nim problemu ;x
Ashton napisał(a):
Tak, ale zauwaz ze chcial dzielic sie bo ciezko z kasa mu


Przeliczylem ze abonament SWG to ~2zl dziennie, niewydajac pieniedzy na glupoty spokojnie bede mial na abonament ^^


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:19 
Cytuj  
Troche te okrojone wymagania SWG. Na 256 RAMu na najniższych detalach czasami ciężko w mieście wytrzymać przez spadek FPS (czyli po prostu pokaz slajdów). Jak chcesz żeby gra płynnie działała to 1024 RAMu najlepsze rozwiązanie. Wydaje mi sie że na 512 będzie całkiem cacy chodziła.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:46 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
Wydaje mi sie że na 512 będzie całkiem cacy chodziła.

Nie bedzie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:28 
Cytuj  
To gf mx 400 obsluguje dx9 ? jak nie to czarny ekran najwyzej zobaczysz i posluchasz glosow ;] ktore i tak beda pewnie przycinac na takim sprzecie ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:40 
Cytuj  
100% DirectX 9.0 compatible computer
Mowa o komputerze (systemie operacyjnym w domysle), a nie o karcie graficznej. Czyli wymogiem jest instalacja dx9. Co nie zmienia faktu, ze na gf mx 400 i majac 512 mega ramu bedzie szarpac straszliwie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 14:37 
Cytuj  
Xanth ile masz Ramu na karcie graficznej?

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 04:30 
Cytuj  
juz kiedys to pisalem ale powytorze dla nowych. :

Athlon 1.6XP , 1GB ramu , Radeon 9800 ---> Gra chodzi mi bez problemow na max (prawie) detalach , czasami zdazy sie przyciac na jakies 2-3 sec kiedy doladowuje duza ilosc postaci (np na dant w mining outpost gdzie zawsze jest masa osob) .. Z tego co zauwazylem glownie potrzebna jest duza ilosc ramu i w miare dobra karta graficzna .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 09:08 
Cytuj  
Athlon64 3000+
1024GB
GF NX 6600 GT pci-e

... i dopiero teraz sie dowiaduje ze nie musze na low detalach jezdzic o_O


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:46 
Cytuj  
Dlaczego na low detalach?? Ja jak gralem (nie u siebie) to gralem na srednich na gf fx5600 256mb i zacinalo mi w miastach tylko dlatego ze mialem 512 ramu

EDIT.

Dlaczego tu nei ma opcji usun post ktora jest przydatna w momencie gdy np. taki idiota morderr zle przeczyta post i potem napisze cos glupiego :roll:


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:03 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Athlon64 3000+
1024GB
GF NX 6600 GT pci-e

... i dopiero teraz sie dowiaduje ze nie musze na low detalach jezdzic o_O


Człowieku, z taką grafą wszystko możesz na FULL ustawić w rozdziałce 1024x768 - ja mam nawet cienie wolumetryczne włączone i maksymalny zasięg renderowania krajobrazu, i mam constant 30 fps (więcej się nie da)


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:30 
Cytuj  
Morderr napisał(a):
Dlaczego tu nei ma opcji usun post ktora jest przydatna w momencie gdy np. taki idiota morderr zle przeczyta post i potem napisze cos glupiego :roll:

Jest. W opcji "edit" gdy twoj post jest ostatni w watku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 81
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:22 
Cytuj  
Aha thx bede wiedzial na przyszlosc :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.