mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 12:01 
Cytuj  
Zedytowalem troche main post, powinno to dac troche info, wszystko co napisalem to moje doswiadczenia oparte na wiedzy zdobytej na tym forum :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 12:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Osobiscie jak dotad nie dostalem speedera, ale czytalem ze po kilku logowaniach dopiero sie pojawia taka opcja.

Komenda /claim.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 12:34 
Cytuj  
Niesty nie dziala, a bynajmniej niedzialal jak ostatnio patrzylem ;/ Juz wczesniej probowalem, bo w eq2 taka byla... Zobacze jeszcze przy nastepnym loginie.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 12:48 
Cytuj  
Jak nie dziala i wczesniej (np. inna postacia) nie brales, to jest bug. Pisz ticketa i czekaj.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:17 
Cytuj  
Napisalem, to moja pierwsza postac wiec ciezko byloby inna wziasc ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 07:55 
Cytuj  
Mam prośbę miałby ktoś możliwość podesłania płyt z grą, bo jakoś ściąganie tego wszystkiego z sieci nie specjalnie mi się podoba. Klucz już zamówiłem na Interactcd nawet 20 zł taniej wyszło :D

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 12:00 
Cytuj  
- Barcasa byś dostał jakbyś kupił TE
- w TE masz miesiąc za darmo - po pierwszej wpłacie dolicza Ci do wykupionego czasu
- miałbyś oryginał + instrukcje po polsku (a może sie przydać)
- i wiele innych plusów byś miał gdybyś kupił oryginał tutaj, w polsce

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 12:54 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
- Barcasa byś dostał jakbyś kupił TE
- w TE masz miesiąc za darmo - po pierwszej wpłacie dolicza Ci do wykupionego czasu
- miałbyś oryginał + instrukcje po polsku (a może sie przydać)
- i wiele innych plusów byś miał gdybyś kupił oryginał tutaj, w polsce


???????????????????????????
Toć to jest oryginał nieużywany nie ma żadnej różnicy miedzy tym, że znajdę klucz w pudełku a tym, że dostane go inaczej, toć mam darmowy miesiąc, instrukcja jakoś nigdy nie była mi potrzebna zarówno przy Finalu jak i Lineage. Więc mi to różnicy nie robi, że nie kupiłem w Polsce.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 14:08 
Cytuj  
ja tam wole kupić za 120 zł i mieć spokój ..

co do instrukcji to cholera wie .. ja w Pizza Connection bez instrukcji prez pierwsze 2-3 dni to ani rusz (miałem max 8 lat :D)

pozatym teraz musisz ściągać/kupić na płtkech gre ..

teraz sie musisz nieco pomęczyć z płytkami, bo w necie jest tylko instalator Galaxies (2 giga) i JTL (700 mb) .. a ROTW musisz ściągać patcherem .. i jak to nagrać na DVD żeby potem działało?? a nuż bedzie trza zrobić format dysku albo co:)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 15:41 
Cytuj  
W mojej wersji nie ma instrukcji po polsku... nie ma mmorpgów z instrukcją po polsku...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 16:06 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
W mojej wersji nie ma instrukcji po polsku... nie ma mmorpgów z instrukcją po polsku...


W sumie też mnie trochę zdziwiły ich posty. Na moje sa te same kopie gry co gdzie indziej i co najwyżej z nalepką od polskiego producenta :]

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 16:22 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
teraz sie musisz nieco pomęczyć z płytkami, bo w necie jest tylko instalator Galaxies (2 giga) i JTL (700 mb) .. a ROTW musisz ściągać patcherem .. i jak to nagrać na DVD żeby potem działało?? a nuż bedzie trza zrobić format dysku albo co:)


W przypadku formatu dysku wystarczy zainstalowac byle jaka podstawke SWG (nawet bez jtl) i zalogowac sie na swoje konto. Gra sama rozpozna jakie dodatki masz wlaczone a jakie zainstalowane na komputerze i dociagnie brakujace (jtl, rotw, wszystkie patche itp). Tyle ze na wolnym laczu moze to ciapke trwac. Ale format nie jest tu problemem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 00:43 
Cytuj  
A najlepiej nagrac sobie caly katalog SWG i katalog z launchpadem na plyte DVD. Nie trzeba pozniej instalowac, wystarczy tylko przekopiowac, zdjac z plikow atrybut "tylko do odczytu" i po odpaleniu launchpada podac sciezke do plikow SWG. I juz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 10:00 
Cytuj  
1. Enderhawk cos chyba masz problemy ze zrozumieniem posta ;) Kupilem ORYGINALNY SWG: Total Experience, ten sam ktory zaimportuja do pl za jakies kilka miesiecy (jak tak dalej beda przedluzac ;)
2. Problem z BARC jest znany i nawet jak kupisz w pl moze ci sie to przydazyc.
3. Instrukcja do gry znajduje sie na glownej stronie swg, wiec jaki sens ? Pudelka i tak matka wypieprza, a podstawke i dodatek wypalilem na jeden dvd razem z patchami i jeszcze mi zostalo miejsca...
4. W Everuqest 2 byla instrukcja po polsku, ale nigdy nawet nie zajzalem


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 11:06 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
2. CD-KEY
Cala paczka zawiera 1 cd-key po zarejestrowaniu ktorego mamy gre + oba dodatki. Nie wiem czy mozna uzywac go do upgradowania domyslnych kont ale domyslam sie ze nie, jednak to tylko moj domysl.


Popraw to :roll:. Bo moze kogos wprowadzic w blad.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 11:59 
Cytuj  
Znaczy co poprawic ? jest juz pewne ze nie mozna zarejestrowac tym keyem dodatkow ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 15:45 
Cytuj  
Bylo pewne od poczatku, ze mozna.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 11:41 
Cytuj  
hej gdzie najlepiej kupić total experience, myślę nad Ultimą ale nie wiem czy gdzie indziej nie będzie lepiej


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 12:08 
Cytuj  
darkmaster32 napisał(a):
hej gdzie najlepiej kupić total experience, myślę nad Ultimą ale nie wiem czy gdzie indziej nie będzie lepiej


Polecam Merlina (http://www.merlin.com.pl) Jest taniej niz w ultimie, a pozatym, mozna sobie w mbanku wyrobic ekarte ktora daje 5% znizki (wiem, nieduzo, ale zawsze cos)

pozdrawiam

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:18 
Cytuj  
załamać się można, kupiłem total experience instaluję i co? okazuję się, że by grać trzeba i tak zapłacić, dopiero wtedy dostaje się darmowy miesiąc grania:( co za hamstwo


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.