mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:21 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
darkmaster32 napisał(a):
hej gdzie najlepiej kupić total experience, myślę nad Ultimą ale nie wiem czy gdzie indziej nie będzie lepiej


Polecam Merlina (http://www.merlin.com.pl) Jest taniej niz w ultimie, a pozatym, mozna sobie w mbanku wyrobic ekarte ktora daje 5% znizki (wiem, nieduzo, ale zawsze cos)

pozdrawiam


ale jednak w Ultimie jest taniej bo 119 zł a w Merlinie 122 zł a do tego przesyłka pryrorytetowa (czy jakoś tak:)) za 9.50, fajna promocja czyli razem 129.40 zł (właśnie dzisiaj dostałem)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:44 
Cytuj  
OK, me bad. Ostatnio jak patrzylem to w Merlinie kosztowal 109pln, widocznie zmienila sie jakos niedawno. Coz, pech :)

pozdrawiam

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:46 
Cytuj  
darkmaster32 napisał(a):
załamać się można, kupiłem total experience instaluję i co? okazuję się, że by grać trzeba i tak zapłacić, dopiero wtedy dostaje się darmowy miesiąc grania:( co za hamstwo


Nie jest tak jak myślisz. Już ktoś pisał na forum, że można wpisać dowolne cyferki a system to łyknie. No i zaręczam Ci, że numer karty nie wpisuje się po to żeby od razu zostać obciążonym - SOE rozpoznaje Twoją subskrypcję i dostajesz darmowy miesiąc, a dopiero potem wskazana w rejestracji karta zostaje obciążona.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:49 
Cytuj  
Cytuj:
Już ktoś pisał na forum, że można wpisać dowolne cyferki a system to łyknie.

Chyba tak nie można. Nie wiem sam kupiłem SWG TE dopiero co i czekam na potwierdzenie podpisania umowy z mBanku, a potem zamówienie eKarty. Gdyby było cos takiego możliwe to już dzisiaj bym grał.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:40 
Cytuj  
Po pierwsze nie trzeba placic za pierwszy miesiac. To ze podajesz nr. karty to nie znaczy ze oni sciagaja pieniadze za pierwszy miesiac. A to ze trzeba podawac nr karty zeby zalozyc konto to zadna nowosc :) Zreszta, jak podpisujesz umowe z mbankiem i dostaniesz electrona to sprobuj nim zaplacic. Na odwrocie karty sa, oprocz jej nr, dodatkowe 3 cyfry, wydaje mi sie ze to cvv. Ja ekarte mialem wczesniej niz elektrona wiec nie probowalem placic nim ale sprobuj, moze sie uda.

pozdrawiam

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 21:48 
Cytuj  
Ja właśnie zamawiam eKarte bo electron mi jest zbędna. Ale sprawdze bo siostra ma.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:49 
Cytuj  
Tylko powtarzam, to musi byc elektron z mBanku (tym z Inteligo tez mozna placic w necie z tego co wiem). Zwykly, np z PKO BP (bleeeee) tego nie ma.

pozdrawiam

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 23:59 
Cytuj  
No nie wiem muszę popróbować, dzięki za info. Ja mam dostęp tylko do Visy Electron z ING Bank Śląski.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 02:34 
Cytuj  
Kiedyś bodajże Aston miał ten sam problem, minowicie dzis(wczoraj) sie zarejestrowałem na eclipse i nie mam w datapadzie Barc'a dostąłem X31 speedera a tego nie mam. Jako że jestem noob co mam zrobic? gdzie mam wysłac i kogo zawiadomić że nie mam Barc speedera?


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 02:34 
Cytuj  
Ide spać bo grałem w SWG od 22 az do teraz :lol:


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 10:58 
Cytuj  
Kostek napisał(a):
Kiedyś bodajże Aston miał ten sam problem, minowicie dzis(wczoraj) sie zarejestrowałem na eclipse i nie mam w datapadzie Barc'a dostąłem X31 speedera a tego nie mam. Jako że jestem noob co mam zrobic? gdzie mam wysłac i kogo zawiadomić że nie mam Barc speedera?


CTRL + H, Customer service, create a ticket.


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 11:09 
Cytuj  
Uzyles komendy /claim?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 14:31 
Cytuj  
Asmax ciagle maja buga z claim.
Kostek: po pierwsze Ashton, po 2gie mozesz czekac tylko i slac tickety by sie uspokoic, soe twierdzi ze znaja ten bug i pracuja ciagle nad nim...

Co do karty - Mozna podac zwyklego electrona, jeszcze jak nie mialem konta w inteligo i chcialem grac w eq2, podalem zwyklego elektrona z pko i nie bylo problemu z darmowym miesiacem.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 15:44 
Cytuj  
[quote="Ashton"]Asmax ciagle maja buga z claim.
Kostek: po pierwsze Ashton, po 2gie mozesz czekac tylko i slac tickety by sie uspokoic, soe twierdzi ze znaja ten bug i pracuja ciagle nad nim...
Przepraszam ale nad ranem byłem juz troche niedokładny i zjadłem literki, juz dostałem Barc'a. Kiedyś ktoś pisał o Woundach, wchodze do mediacal center i nie ma kto mnie wyleczyc tylko odp. zebym sam sobą sie zajął, w Bestine to samo gosciu w Med center daje mi kolejne zadanka a nie ma opcji zeby leczył, to jak z tym leczeniem jest?

I jeszcze jak przywrócić okienko z wyswietlanymi waypointami na ekranie podające kierunek i odległość? zaznczyłem w datapadzie tą opcje i dalej nie wyswietla?


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:03 
Cytuj  
Cytuj:
Kiedyś ktoś pisał o Woundach, wchodze do mediacal center i nie ma kto mnie wyleczyc tylko odp. zebym sam sobą sie zajął, w Bestine to samo gosciu w Med center daje mi kolejne zadanka a nie ma opcji zeby leczył, to jak z tym leczeniem jest?

:o Ja pamiętam że jak grałem rok temu to wszyscy się rzucali na leczenie woundów i w ogóle leczenie czegokolwiek dla exp.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:22 
Cytuj  
heh , no kiedyś tak , teraz Medical Center świeci pustkami , expe za leczenie wpada teraz tylko podczas combat ..

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:26 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
heh , no kiedyś tak , teraz Medical Center świeci pustkami , expe za leczenie wpada teraz tylko podczas combat ..


Mam w tej chwili ponad 200 woundów gdzie sie moge wyleczyć? NPC w Medicalach daj jakies zadania ale nie ma opcji leczenia.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:30 
Cytuj  
Znajdz doctora/jedi ktory je wyleczy.
A najlepiej odezwij sie do mnie ingame to Ci je wylecze.
I zapamietaj - w tej grze NPC poza rewardem/questem/wyszkoleniem nie da Ci nic.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:40 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Znajdz doctora/jedi ktory je wyleczy.
A najlepiej odezwij sie do mnie ingame to Ci je wylecze.
I zapamietaj - w tej grze NPC poza rewardem/questem/wyszkoleniem nie da Ci nic.

Dzięki jak tylko serwer znowu bedzie działać wchodze i cię poszukam.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 16:50 
Cytuj  
/tell Gandx


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.