mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 12:25 
Cytuj  
Hmm...w koncu zgrindowalem to cholerne fs xp i juz tylko pozostaje czekac te niecale 3tyg na ostatni quest i zaczynam zabawe z jedi. W zwiazku z tym mam pare pytan:
1) gdzie najlepiej i najszybcij zdobywa sie xp jako noob
2) jaki template proponujecie na poczatku, co robic najpierw by jak najszybciej przestac byc jedi-noobem ktorego kazdy zbije ;)
3) no i generalnie na przyszlosc-jaki template dla jedi jest najmocniejszy (wiem ze to jeszcze spooooro czasu do tego ale zawsze mozna juz sobie pomarzyc ;)


Posty: 7
Dołączył(a): 15.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 16:19 
Cytuj  
1. Nie trafic do terminala BH - miecz schowany, zero walki w poblizu "ludzi" (teraz BH to jedyne niezle zródło dochodu, a kazdy nowy jedi to bułaka z maslem dla łowcy)
2. Usrtonne miejsce (Ciezko znalezc ale na Dant.)
3. Latwe misje na hurtony (nie stalker).
4. Cierpliwie powoli do przodu - przynajmniej ja tak robie - jak chce poszlec do biore inna postac. Mnie sie nigdzie nie spieszy.
5. Trzeba zdobyc/kupic dobre perły lub krysztaly do miecza bo bez tego ani rusz (wiec kilkanascie milionow kredytow mile widziane -))

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 13:19 
Cytuj  
tak wyglada droga od initiata do padawana:
http://giwera.mfi.pl/gry/swg/screeny/Padawan_Giwera/

A oto kilka rad na poczatek:)

1. Jak juz dostaniesz LS lec na Corelie i bierz misje na Dire Catsy. I je zabijaj az uzbierasz 20k xp na Novice LS. Ten mieczyk treningowy jest do niczego wiec sie nie zdziw:) Uzywaj caly czas berserka z Brawlera. Zwiekrzy twoj dmg. Zajmie ci to okolo 4-6h:)
2. Jak juz bedziesz mial Novice LS zrob sobei miecz i mozesz na dantoo zabijac quenkery ale te najslabsze. W pierwszej kolejnosci zfrob wszystkie inne Novice jedi, nawet jesli potem bedzie je kasowac:) Za kazdy box masz 200 forca, a na poczatku to podstawa i tylko 20k xp potrzeba:P Z novice ls zajmuje okolo 1h zrobeinie jednego novica:)
3. Nie uzywaj, nawet nie trzymaj w reku ls, ani nie zakladaj roba jesli w poblizu sa gracze lub npce. No chyba ze chcesz byc sciganym przez BH:)
4. Polecam zrobienie smuglera xx1x jesli jeszcze nei masz:)
5. http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=jedi&message.id=473607 - przeczytac!

Wogle to na jakim serverze grasz?

pozdro

aenimko i nesyrku screeny sa glownei dla was:)))


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 13:23 
Cytuj  
po co pokazales te zdjecia :( . Teraz mi ślinka cieknie;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 13:27 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Hmm...w koncu zgrindowalem to cholerne fs xp

Hehe, to dopiero poczatek grindu. Teraz dopiero zobaczysz, co to sa kosmiczne ilosci expa, otwarcie FS to byla tylko rozgrzewka ;)
Powodzenia, szczerze.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 13:51 
Cytuj  
true true:) zreszta jak zykle gry x cos pisze:>

opisze ci po krotce sam poczatek zabawy z jedim.

lejesz sobei te quinkery ktore ci daja 300-400xp :)
jest tak cienki ze jak cie osacza w 3-4 to ledwo dajesz sobei rade
no i bijesz je bijesz................ robisz te wsyztkie novicy (kazdy box daje 200 forca i 1 regen a kosztuje tylko 20kxp) niby wsyztko fajnie. masz juz 5 skilli duzo mocy w sobie no i bijesz je bijesz, a pierwszy skillbox kosztuje 200k xp tylko:D (w porownaniu z nastepnymi to naprawde tylko:>). No i w koncu po zabiciu okolo 500 mobow YAY! masz pierwszy box :PPP

Powodzenia wsyztkim przyszlym jedika:D

ps.
Icrom napisał(a):
po co pokazales te zdjecia :( . Teraz mi ślinka cieknie;)

Nie wiem czy zauwazyles, ale nazwa katalogu w linku wyraznie sugeruje zawartosc:) nikt nei kazal zagladac :D


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2004, 14:03 
Cytuj  
Nie mogłem sie powstrzymac :D . Muszę nad sobą popracować


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 13:57 
Cytuj  
No to juz wiem prawie wszystko, Jeszcze tylko pytanie odnosnie krysztalow: czy do grindowania od samego poczatku uzywac krysztalow Premium lub lepszych czy to nie ma sensu i wystarcza slabsze krysztaly? I na ile xp mniej wiecej wystarcza 1 krysztal?
Biorac pod uwage oba powyzsze pytania - ile kaski potrzeba na zgrindowanie jedi? (aktualnie nie mam co robic czekajac na ostatni quest wiec tluke sobie kaske,mam nadzieje ze 30-40mln wystarczy na spokojne grindowanie jedi ;)


Posty: 33
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2004, 19:41 
Cytuj  
1) 20k xp do novice ls. Ja zrobilem na tatooine przez jeden dzien. Bilem womp raty. Niewatpliwie sa lepsze sposoby zrobienia tego pierwszego skilla (podobno na wild spawnach scykow idzie duzo szybciej) ale bylo minelo. nie chce mi sie wracac do tego :)
2) Pierwsze skille ktore nalezy zrobic to wszystkie novice. Wtedy bedziesz mial wystarczajaco duzo mocy (dokladnie 1000 bez robe ktore dodatkowo doklada 250 mocy i 10 regeneracji). Potem zabierz sie za skille saberka :) (polecam double bladed - spin attack przydaje sie w grindowaniu). Kiedy zrobisz 4 skille double bladed zabierz sie za channel force (enhancer xxx2) ktory jest konieczny podczas grindowania (dodaje ci moc kosztem HAM-u). Nastepnie zabierz sie za ls techniques. Kiedy osiagniesz ls xx44 i enhancer xxx2 polecam healera przynajmniej 3xxx. Z tymi skillam powinienes sobie poradzic z 'ranged bh'. gorzej bedzie z bh+karata. (jedna taka malpa wczoraj mnie zdjela :/ ) Ale to juz zalezy od ciebie za ktore skille sie zabierzesz w nastepnej kolejnosci (i od template ktory zdecydowales sie grindowac).
btw mala porada co do expowania :) : zabijaj quenkery za 5k lub hurton howlery (za 6.5k podajze) az do sabera 4. potem hurton stalkery a potem voritor trackery do samego konca :)
3) Master ls jest koniecznoscia jesli planujesz w przyszlosci kariere w FRS (od knighta xp zdobywasz za zabijanie innych jedi). Oprocz mls wedlug mnie najlepszy jest master healer (leczenie wszystkiego w jednym kliknieciu:) ) i enhancer 4xx4. taki wlasnie template wybralem. Wiecej info z poradami co do template znajdziesz na oficjalnym forum :)

To by bylo na tyle :)
btw giwera - robe nie zwieksza visibility :)


_________________
Infinity : Theodor Phoenix - Jedi Guardian

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 16:05 
Cytuj  
To jak jest w koncu z tymi krysztalami? Mam grindowac na premium (3.5-5mln/szt) czy mozna spokojnie robic to uzywajac gorszych a te lepsze zostawic sobie na pozniejsze pvp?

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 19:57 
Cytuj  
Mam pytanie, jak to sie stalo ze na TATOOINE jakis gosciu z "banalnego" questa za 2k mial krysztal :/. Wszedzie indziej ale na tatoo??


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 13:02 
Cytuj  
Criss napisał(a):
To jak jest w koncu z tymi krysztalami? Mam grindowac na premium (3.5-5mln/szt) czy mozna spokojnie robic to uzywajac gorszych a te lepsze zostawic sobie na pozniejsze pvp?

Ja nigdy nie kupuje premium krysztalow ze wzgledu na zrypany system tuningu. Czesto zdarza sie ze fair lub poor krysztal bedzie mial po tuningu o wiele lepsze statsy niz quality, select a nawet premium. Obecnie system tuningu krysztalow opiera sie tylko i wylacznie na farcie (duzo lepiej jest w przypadku krayt pearls-one zazwyczaj bardzo dobrze sie tunuja. sa warte swej ceny:) ). tak wiec po co bulic 3 miliony na premium crystal jesli mozesz sobie za to kupic 30 fair wsrod ktorych napewno pare bedzie przyzwoitych ? 8)


_________________
Infinity : Theodor Phoenix - Jedi Guardian

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:43 
Cytuj  
jak w praktyce wyglada polowanie jedika w grupie z zachowaniem odleglosci 32m od innych czlokow grupy??
testowal to ktos?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 17:47 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
testowal to ktos?

Nesyr z Wulkanem testowali, podpytaj ich w grze albo na ircu :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 18:07 
Cytuj  
Szlo bardzo dobrze, ja pullowalem, grupa sciagala ze mnie mobka (zwykly strzal z prostego rifla zadawal wiecej obrazen niz moj force hit :) ). 2h walki daly 260k expa (na dbl). W przypadku wiekszego pulla moglem jako TKM+MPike utrzymac na sobie nadmiar mobkow leczac sie (i nie uderzajac ich :) ).


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 18:15 
Cytuj  
ble

jest dobrze jak masz grupe bez ludziow z robakami.
no i grupa nie byla jakas specjalna... 2x80 1x56 i 1x2x...

ble

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:11 
Cytuj  
dzieki
a jak bylo ze wzrostem visibility?
chodzilo mi o to, zle sprecyzowalem pytanie :oops:

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 19:59 
Cytuj  
Nie bylo pod reka BH ktory moglby sprawdzic czy trafilem na termy ;) Ale wszystkie guide podaja zasieg vis 32m. Ja stalem 40-45m od grupy wiec jesli podany zasieg jest prawdziwy nie powinno byc zadnego wzrostu vis. (nie liczac sytuacji z lagiem gdzie przez przypadek wpadlem na grupe z odpalona moca :) ). Dodatkowo jako ze trenuje powers nie uzywam miecza przez co nie musze sie martwic ze majac miecz w lapie wpadne na gracza/grupe/npca. No i bez miecza moge uzywac wszystkich specjalow TKM (szczegolnie CoB bardzo sie przydawal :)

Edit: Na TC wrzucono juz nowy patch w ktorym jedi nie dostaje vis od graczy z ktorymi jest w grupie.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:03 
Cytuj  
no trzeba bedzie poganiac w grupie :-?
bo inaczej to ja nie widze tego jedi :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 11:05 
Cytuj  
Version 0.125813

[...]
FanFest/Correspondent Feedback Changes

[...]
Group members no longer add to a Jedi's visibility
[...]
Profession: Jedi

Increased the frequency of the Sith Shadow Pirates spawn in phase 4 of the Force Sensitive Village, to make the Village Assault (Ranged Speed / Melee Defense) quest easier to complete

Players that are using the ability "force cloaked" will no longer be targetable
Jedi heals will no longer cost Force and Mind if the target does not require healing
[...]


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.