mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 20:08 
Cytuj  
Hmm tak piszesz jakby koniec koncow kazdy musial zrobic jedika. Pozostale profesje maja wszystko na tacy, zrobic je zawsze (z paroma wyjatkami) mozna bylo blyskawicznie. A jednak graja, cos tych graczy trzyma w SW:G ;)
Czy jest latwo? " Teraz juz nie tylko jedi od zera do full template jest w stanie stac sie w tydzi" <- to bylo mozliwe tylko w dbl exp, w grupie 8 jedi koxujacych non stop. Powergrinderzy jak pisalem wczesniej sa wszedzie.
Mi, na 2-3h grindzie udalo zdobyc 100k expa (200k ale to byl dbl) wiec na pelna profesje musialbym takich wyprawek zrobic ile? 320? Zakladajac nawet ze bede pozniej mogl zdobywac wiecej.. 300k to daje jakies 100 dni (3 miesiace, a przeciez nie gram codziennie, downy itp). Imho srednia normalna. Jak dla mnie 2-3h grindu to duzo.
Nalezy takze pamietac ze moc jedi oslabla znacznie.
Dla powergamerow jest latwiej, dla zwyklych graczy (z chociaz szczatkowa wiedza o vis) bez zmian...

Biorac pod uwage fakt ze tak na prawde zrobienie jedi (full template) zaczyna sie od momentu rozpoczecia grindu (holo kiedys, glowy teraz) to nadal jest to rownie dluga droga. I zawsze bylo to nudne, nie trudne a nudne.

BTW. Dla mnie rozwoj jedi moze byc trudny, powolny, ale niech nie bedzie uzalezniony od widzimisie innych graczy. Mam nadzieje ze ten patch co wejdzie sprawi ze bh zaczna tez polowac na tych jedi ktorzy wczesniej nie byli w termach dzieki znajomym trzymajacym ich misje. Na tych, ktorym az tak nie przeszkadza skillost (imho niepotrzebny)... :)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:48 
Cytuj  
Dodaj do tego to, ze teraz w terminalach NIE MA imienia Jedi.
2/4 siedzi na kashyyyk questujac/grindujac, 1/4 w domkach a reszta to uber skonczone templaty siedzacy 24h overt w theed no i paru grindujacych na dantoo/innej planecie (ktorzy de facto nie moga teraz trafic do terma bedac w grupie).

Co z tego mamy? Na Koszyku droidy nie dzialaja, nie znasz imienia, szanse od 0,1% szans na znalazienie jedi spadaja do 0,01%. Jezeli ktos juz siedzi w domku, to mozesz go w dupe cmoknac za przeproszeniem. Jedynie nie moze uciec.
Na Panow z Theed beda zbieraly sie ganki 5 BH - o, to mi sie podoba.
A grindujacy? Pewnie nawet w termie nie sa. Krotko mowiac, BH mialo w zalozeniach od poczatku gry huntowac jedi - teraz hunt jest praktycznie niemozliwy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:49 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Dodaj do tego to, ze teraz w terminalach NIE MA imienia Jedi.

Jak to nie ma? W ktorym publishu to zmienili? A otwierales misje, zeby przeczytac szczegolowy opis?

X.

PS. Jeszcze 2 tygodnie temu imiona byly. O zadnej zmianie nie slyszalem.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:50 
Cytuj  
...
Cala rozmowa tyczy sie Publisha 20 w ktorym juz nie bedzie imion jedi, czlonkowie grupy nie beda generowac vis.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
...
Cala rozmowa tyczy sie Publisha 20 w ktorym juz nie bedzie imion jedi.

Jakis link? Bo w v. 0.125813 ktora jest na TC nie ma o tym ani slowa.

X.

PS. No tak: "Jedi missions display Faction instead of Jedi name".


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:43 
Cytuj  
Generalnie BH dostaje niezle po dupie, nie ma juz jak stwierdzic lvlu jedi na podstawie wyplacanej sumki:

- Jedi missions display Faction instead of Jedi name
- Jedi missions all display a payout of a random number between 45000 - 52000 credits on the terminal but may pay a bonus amount based on level and time since the Jedi was last killed


Z drugiej strony:

Combat between a bounty hunter and a Jedi for which the bounty hunter has a bounty mission will result in a "bounty hunter TEF". No other TEF (such as factional TEF, for example) is applied. The "bounty hunter TEF" will prevent both the bounty hunter and Jedi from entering player structures, and will eject the player from a player structure if the TEF is received while the player is in the player structure.

Ale i tak jedi beda mieli znacznie latwiejsze zycie teraz :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:49 
Cytuj  
Fajny cytat z oficjalnego forum, ladnie podsumowuje zmiany w pub20:

Ok so let me get this straight, the only way to find our bounties will be to follow the waypoint our droids give us. Droids do not work on kashyyyk. We can no longer go instance to instance of the ryat trail looking for our mark because we do not know who our mark is... And as an added bonus, jedi will no longer be on the terminals as grouping causes no vis. So this is the trade for a lightning rifle? Devs just stop wasting our time and eliminate the bounty hunter profession altogether.

:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Do tego misje na jedi zostaja przeniesione z invest 3 do mastera. Nie bedzie juz takich hybryd jak meleer z investigation 3. Albo jestes MBH, albo nie polujesz na jedi :)

X.

PS. Nigdzie nie zostalo jeszcze ogloszone, ze to publish 20. Jak narazie jest to zwykly patch o numerku 0.125813.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 12:59 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:56 
Cytuj  
Jezeli juz o nowosciach to:

Hot Fix Update - July 8th, 2005

Grouping
Group levels are based upon the highest level group member


:wtf: - Jak bylo teraz?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:00 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jak bylo teraz?

No wlasnie tak bylo, ale byly w tym bugi ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 13:04 
Cytuj  
Dlatego mnie to zdziwilo, ale SoE jest znane z tego ze implementuja do gry to co bylo zaimplementowane:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:40 
Cytuj  
czemu wszędzie tylko słychać płacz bh?
jak to bh maja zle i niedobrze
jakie to jedi przepakowane itp

ale jak tylko jedi na cos narzeka to zaraz go flame:)
jak wy bh (ci co tak płaczą ciągle ofc.) zostaniecie jedi to zrozumiecie kilka spraw (oby)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:42 
Cytuj  
giwera napisał(a):
jak wy bh (ci co tak płaczą ciągle ofc.) zostaniecie jedi to zrozumiecie kilka spraw (oby)

Gdzie tu widzisz placzacych BH? Wiekszosc wypowiadajacych sie w tym temacie to jediki i prawie-jediki ;)

X.

PS. Chyba ze Asmax znow sie respecnal ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 14:49 
Cytuj  
Hmm pewnie chodzilo o ogol :)
A tak ze juz sobie oftopicujemy *spoglada na obrazek pod podpisem Giwery*

Obrazek

To tu jest cos dla tych co by sie chcieli zmierzyc z Vaderem :)

http://www.sithsense.com/


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 15:37 
Cytuj  
Ja nie huntuje na jedi i nie mam zamiaru.
Komentuje tylko posuniecia SoE - jedi placza na BH, BH placza na jedi - a prawda jest taka ze po pub20 polowanie na jedi stanie sie praktycznie niemozliwe.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 16:07 
Cytuj  
jeśli chodzi o jedi to teraz moim zdaniem maja zbyt łatwo:/
usuniecie penalty za clonerie
szybkie expowanie
koszyk
grupy
teraz te zmiany co maja do terminali wejsc...
kiedys było wiele trudniej ale taki life:)

co do bh to zawsze był płacz itp:)
ale jak by nie patrzeć to knight chyba jednak powinien być lepszy od bh? czy mi sie tylko tak wydaje?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 16:17 
Cytuj  
mi tam sie wydaje, że padawan powinien być od bh silniejszy :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 17:50 
Cytuj  
giwera napisał(a):
jeśli chodzi o jedi to teraz moim zdaniem maja zbyt łatwo:/
usuniecie penalty za clonerie
szybkie expowanie
koszyk
grupy
teraz te zmiany co maja do terminali wejsc...
kiedys było wiele trudniej ale taki life:)

co do bh to zawsze był płacz itp:)
ale jak by nie patrzeć to knight chyba jednak powinien być lepszy od bh? czy mi sie tylko tak wydaje?:)


wcale nie jest tak latwo....
sadzac po opisach, nawet na tym forum, swiezutki padawan przed CU dostawal za zwierza 400-400xp, ja dostaje 400 za zwierzaka na swoim cl i to prawie ze skonczonym slupkiem sabra.....
a juz nie rozumiem, dlaczego majac juz troszke rozwinietego jedi, za zwierzaka na 81cl, przy moim 30cl, dostaje te 400xp, a padawan na 80cl bez jakichkolwiek skilli jedi dostaje 1000xp?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 20:41 
Cytuj  
z tego co zauważyłem po cu dostajesz maxymalna ilosc expa dopiero na 80lvlu
przed cu wygladalo to troche inaczej:)
1 novice boxa robiło sie okolo 6-7h (wczoraj jc zrobił w 20min?:P)
maxymalna ilosc expa za kill (czyli te 1.1k xp) dostawalo sie dopiero majac jednego pełnego mastera (np mls)

ja nie pisałem ze jest łatwo, tylko ze jest latwiej niz kiedys:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 00:33 
Cytuj  
to wszystko zawsze zalezy od gracza...

ja moge nad novice ls siedzieć 1 godzine, a moge tego również nie
zapełnić w tydzień, więc o co my się tu sprzeczamy ?

Mój kolega gra w taką bezmyślną siekanke, jaką jest MuOnline, nabija
tam w ciągu tygodnia na jednej postaci 150lvl. Jeżeli ktos wie co to za
"gra" to powinien wiedziec jak do bani tam lvle idą.

Znam sam pare osób w swg (w tym siebie), które nie nawidzą grindu.
Ja skożystałem z niego dopiero pod koniec dbl xp, zapelniając 4 branche.
Wiem, że inni robią to powoli, przez miesiące...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.