mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 01:11 
Cytuj  
Giwera -> ja nie mowie, ze BH ma byc wymiataczem ktory zabije kazdego jedi.
Ze skonczonym, z dobrym equipmentem (dzisiaj Jedi Knight na Karytach zadawal im tyle dmg co moj CL 30 droid - zalosne...) zaden w pojedynke nie ma szans.
Tu chodzi o szanse dostania sie i dorwania takiego jedi. Nie da sie bo:
-Nie znasz imenia, droidy nie dziala na koszyku
-Nie znasz imienia, nie wiesz czy po dojsciu do celu nie okaze sie, ze to Twoj kumpel z gildii.
-Pierwsze co zrobi padawan to wygrinduje sobie ench 4000, zarzuci cloak i mimo, ze bedzie przed Twoim nosem to go nie targetniesz
-Bedzie siedzial w domku
-Nie wie czy idzie na padawana, czy na jedi knight czy na jakas hybryde

Podsumowujac, teraz bylo ciezko dorwac jedi - teraz jest to niemozliwe.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 09:02 
Cytuj  
giw, ale nie sadzisz, ze to paranoja? ilosc zdobywanego xp nie zalezy od umiejetnosci, tylko od cl...czyli Mls bedzie mial jakis 40cl i dostanie mniej xp od kogos, kto nie ma nic z jedi a ma Mpistolera bo ma 56cl......

2h mowisz...dlatego zle zrobilem, ze zszedlem do 14cl....:(

nie za bardzo lubie grind, wolalbym pobiegac z kumplami....
ale chce sie jakos obrobic przed tym 1 BH, ktory mnie dopadnie :)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 16:14 
Cytuj  
Khm troche odnowie topic ;)
Dzis na TC weszla nowa wersja, a w niej miedzy innymi:
Bounty Hunter
    Seeker droids will now return the name of the Target


Zrodło: http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=in_testing&message.id=76721


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 16:19 
Cytuj  
Combat

* Added a debuff which is applied when you have been Dazed to prevent the instant reapplication of Daze

Koniec uber smugglerow:)

Changed the name of the "imperial probot base" Bounty Hunter droid to “Imperial probot”

Tak tak, to jest to! Ile na to BH czekali.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 19:03 
Cytuj  
mam pytanko: robie questy na dark jedi i muszę zabić jakiegos jedi padawan na 80 lvl, a że ja raczej z nim nie mam szans to pomyślałem, że może mój kumpel odemie mu prawie całe życia a ja go tylko dobije, ale nie wiem czy to zadziała. Co wy na to?

BTW: Znalazłem na Yavinie 2 Dark Jedi Sientels każdy miał 500 lvl i znaczek uniqatowości czy coś takiego <<...>>, beka co nie?


_________________
Obrazek

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 00:54 
Cytuj  
nie




tak btw, moglby mi ktos wyjasnic nowe zasady resistancow armorow?


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 02:12 
Cytuj  
Jak juz offtopicujemy ;) Urzadzilem dzis sobie male duele (z Jedi):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek <- Tutaj sie force skonczylo wiec sie poddal ;) Ogolnie super gosc i miec takiego w overt teamie to cos pieknego - wymiata!
Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 08:14 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Jak juz offtopicujemy ;) Urzadzilem dzis sobie male duele (z Jedi)

Kiedy mojego screena zamiescisz?:>


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 12:15 
Cytuj  
Ty masz same tapesy +25, nie liczysz sie;-)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 15:34 
Cytuj  
IMO zaden bh nie poinien miec szans vs full jedi, z roznych wzgledow (chciazby ze wzgledu na czas wlozony w grind). Sprawa ma sie troche inaczej jesli dochodzi do walki miedzy bh a post-cu jedi, tutaj faktycznie nowi jedi moga miec klopoty ze wzgledu na swoje gowniane szabelki. Dla mnie akurat zaden bh nie jest problemem bo zadna profesja nie jest w stanie wyleczyc 3.5-4k dmg w ciagu 3-4sek. Ale juz slychac coraz glosniejszy placz nowych jedi by nerfnac stare szable (oczywiscie jak zwykle wola krzyczec o nerf niz o naprawienie pearls dropu). Chociaz jak dla mnie to mogloby zostac tak jak jest - przy tej ilosci nowych noob-jedikow to szabla i zadawany dmg jest jedyna roznica pomiedzy starymi a nowymi jedi. Chociazby ze wzgedu na to ze teraz grind jedi to bezstresowy szybki spacerek (no visibility, kashyyk, group afk grinding).

Zreszta co ja tam wiem :p Mam wakacje od swg w oczekiwaniu na powrot frs ...
BF2 4TW :)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 15:57 
Cytuj  
Mieli zbalansowac tego Jedi a tu dupa.
To czy Jedi powinni byc bogami czy nie, to juz sie wypowiedzialem wczesniej (w tym lub innym temacie).
Narazie jedno mnie trapi. Lightsaber.
Po 1: bron elektryczna? Co za bzdura? Zgadzam sie w 100%, ze lightsaber powinien byc energy ale elektrycznosc? Cholera, myslalem ze cieplo (heat). Zawsze w ksiazkach pisali, ze swietlowka wytwaza ogromne cieplo, m.in. dlatego jest taka skuteczna.
Po 2: Jak napisalem, w pelni sie zgadzam, ze to bron energy i ze niektore zbroje choc troche moga chronic. Ale dmg jest po prostu zalosny. Ok, treningowy niech ma te 100 dmg. W koncu taki saber ma robic tylko male popazenia. Ale wg mnie dmg powinny miec tak: 1gen ok 500 dmg, 2gen ok 1k dmg, 3gen ok 1.5k dmg a 4gen 2k-2.5k dmg. W koncu to lightsaber kurna, dobry Jedi z malym wysilkiem przebije sie przez gruba sluze durastali.

No ale coz.
Moim zdaniem BH powinien byc 3x trudniejszy do zrobienia. Aby to byla druga, zaraz po Jedi, najlepsza profesja do PvP. Teraz to jest posrane i tyle. Ale MOZE kiedys to zbalansuja.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lip 2005, 16:11 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Po 1: bron elektryczna? Co za bzdura? Zgadzam sie w 100%, ze lightsaber powinien byc energy ale elektrycznosc? Cholera, myslalem ze cieplo (heat). Zawsze w ksiazkach pisali, ze swietlowka wytwaza ogromne cieplo, m.in. dlatego jest taka skuteczna.


A mi sie wlasnie wydawalo ze lighsaber zadaje dmg energy+25-30% elemental w zaleznosci od krysztalu.
PS. LS jest obecnie gimped z braku premium perelek. Masterskie lsy sprzed CU zaladowane takimi perlami moga zadawac niezle obrazenia.
Obrazenia do niczego to maja lightingi ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 09:11 
Cytuj  
Mam dziwny problem, minowicie zabiłem Sithow w obozie i zabralem ostatniemu dysk, mam go w inventory i kiedy klikam na nim 'use' to wyswietla mi taki komunikat "You have to loot that object before you can use it" :wtf: co to jest bug jakis? Co mam z tym fantem zrobic? Przyjda do mnie jeszcze raz Sithowie i znowu oboz bedzie? Mial ktoś podobną sytuacje?
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:04 
Cytuj  
Nie wiem czy to ten sam bug, ale kiedys bylo tak ze lepiej bylo nie lootowac nim obaj Sithowie padli. Tyle ze nie pamietam co sie wtedy dzialo (moze wlasnie to co masz teraz). W kazdym razie powinni sie pojawic kolejny raz...zazwyczaj dzialo sie to w przeciagu 15-20min


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 11:36 
Cytuj  
Ale ja mowie o tym dysku z obozu, zabilem w obozie trzech i z ostatniego zabralem dysk i teraz nie moge go odczytac z wp do wioski.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:11 
Cytuj  
Mam takie pytanie, może nie dotyczy bezpośrednio jedi, ale jest bardzo związane :D Próbował ktoś kiedyś grac takim template : MR/MCM/Hightened Senses 4000/Enhanced Reflexes 4000/Combar Prowess 4404 i cos tam jeszcze dobrane, maby Lightsaber 0040? Zastanawiam sie jakby to bylo miec bonusy z mocy i nie gonić z szabelką w piżamie :D hmmm...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:31 
Cytuj  
Kostek napisał(a):
Ale ja mowie o tym dysku z obozu, zabilem w obozie trzech i z ostatniego zabralem dysk i teraz nie moge go odczytac z wp do wioski.

zbugowales sie usun dysk i czekaj na sithow na tej samej planecie na ktorej odwiedzil cie stary

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:40 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Zastanawiam sie jakby to bylo miec bonusy z mocy i nie gonić z szabelką w piżamie

Bardzo czesto spotykane template mlodych padawanow to jedi z TKM i profesjami melee lub docem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:44 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kassei napisał(a):
Zastanawiam sie jakby to bylo miec bonusy z mocy i nie gonić z szabelką w piżamie

Bardzo czesto spotykane template mlodych padawanow to jedi z TKM i profesjami melee lub docem.

X.


Jestem tego świadom :D Zastanawiam się tylko jakby wyglądała sprawa Ranged wpomaganego mocą...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Jestem tego świadom :D Zastanawiam się tylko jakby wyglądała sprawa Ranged wpomaganego mocą...

Tez dobrze, tyle, ze wtedy nie uzywa sie lsa, tylko force powers, ktore tez korzystaja z ranged acc. Tyle, ze w tym wypadku nie masz TK armora, a jedi armor nie sumuje sie ze zbroja.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.