mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:52 
Cytuj  
Witam wszystkich. Tu wasz szefi milicji miasta Atlantis.

Chcialbym serdecznie zaprosci na pierwszy Atlantis Grand Prix.

Wyscigi odbeda sie 08.07.2005 w piatek. Oczywiscie spotykamy sie przed Atlantis City Hall. Wszystkich chetnych prosze o przeslanie maila aby sie zarejestrowac.
Wpisowe wynosi symboliczne 10.000 kredytow, a zyski z wplat zostana przeznaczone na pokrycie kosztow promu (shuttle post) miasta Atlantis.

UWAGA! GLOWNA NAGRODA JEST:

AV-21 LANDSPEEDER!

Gdzina: Wydazenie:
-19:00 uroczyste rozpoczecie AGP, zdjecia i filmowanie uczestnikow przed wyscigiem
-19:30 rozpoczecie wyscigu
-23:00 zakonczenie wyscigu
-23:30 wreczenie nagrody i uroczyste zakonczenie AGP

Zasady:
1. Udzial w wyscigu miedzy 19:30 a 23:00 moga wziasc tylko ci, ktorzy sie zarejestrowani. Po 23:00 moze sprobowac kazdy puki droid do wyscigow nie zniknie. Te biegi beda juz poza konkursem.
2. Nie mozna jezdzic na mountach (zwierzakach) lub biegac, zwlaszcza na Force Run-ie jako Jedi.
3. Mozna jechac na KAZDYM pojezdzie. Wliczajac w to BARC i AV-21.
4. Jak ktos jedze z pasarzerem, jako uczestnik wyscigu liczy sie tylko i wylacznie kierowca.
5. Miedzy 19:30 a 23:00 mozna wziasc udzial w wyscigu DOWOLNA liczbe razy.
Rada. Lepiej przyjsc na czas, poniewaz liczy sie ostatni najlepszy wynik. Jak ktos cie pobije o 3 setne sekundy mozesz sprobowac pobic jego czas. Jak ktos na poczatku ustali dobry czas, moze byc trudno go pokonac. Zwlaszcza o te setne sekundy.

Wiec niech wygra najlepszy!

'JC Scorpio

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 00:25 
Cytuj  
ADD.

Mozna tworzyc teamy. Max 3 osoby. Moga jezdzic razem jednym pojazdem lub osobno. Wpisowe jest 50% wieksza za team. Czyli 15k.
Oczywiscie czlonek teamu, ktory wygra dostaje 1 nagrode, sygnet i kurtke mistrza Grand Prix. Reszta czlonkow teamu dostaje kurtki symbilizujace, ze czlonek zespolu wygral.
Stroje i barwy pojazdow symbolizujace team bardzo mile widziane.

'JC Scorpio

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 02:07 
Cytuj  
Av-21 jest moj!

;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 03:28 
Cytuj  
a solo tez dostaja sygnet i kurtke ? :D czy musze szukac timu ? :D

Wyscig bedzie time-trial tak ? tzn tak jak sa wyscigi np w niektorych miastach.

Mam nadzieje ze droid nei bedzie stal w jakims budynku tylko gdzies gdzie mozna szybko wsiasc na barca i bic rekordy :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 09:51 
Cytuj  
Kazdy zwyciezca dostaje kurtke, bez wzgledu czy jes w teamie czy solo.
I tak, bedzie droid tak jak w niektorych miastach.


PS. Bardzo bym prosil juz teraz sie zglaszac, nawet jak nie jestescie pewni czy bedziecie mogli przyjechac.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:27 
Cytuj  
Fajnie, tylko do kogo sie zglaszac/placic ? :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 12:06 
Cytuj  
Do podpisanego w pierwszym poscie 'JC.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 17:49 
Cytuj  
UWAGA!!!
Vulcanus jednym z oficjalnych sponsowrow AGP!
Wszyscy uczestnicy sa zwolnieni z wpisowego!

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 21:32 
Cytuj  
Witam.
Niestety jestem zmuszony przesunac AGP o jeden dzien, czyli na sobote (glupia praca).
Godziny pozostaja te same.
Sorka za zamieszanie.

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 01:27 
Cytuj  
Atlantis Grand Prix '01 wlasnie sie zakonczyl. Bardzo mnie ucieszyla frekfencja. W wyscigach wzielo udzial az 21 osob.
Glowna nagrode wygral(a) Giwera. Gratulacje.
Nagrode pocieszenia dostal Nsk za determinacje i proby do samego konca. I szczerze mowiac byl najblizej pokonania lidera.

Filmik w AGP bedzie, tylko musze go zmatowac, a to potrwa. Mam sporo materialu do obrobienia.

Niestety nie kazdemu sie podobalo. No coz, przykro mi. Mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie duzo lepiej. Postaram sie to zorganizowac z jeszcze wiekszym rozmachem i dokladnoscia.

A narazie dziekuje serdecznie wszystkim uczestnikom i widzom za przybycie. I gratuluje wyroznionym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 02:57 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Atlantis Grand Prix '01 wlasnie sie zakonczyl. Bardzo mnie ucieszyla frekfencja. W wyscigach wzielo udzial az 21 osob.
Glowna nagrode wygral(a) Giwera. Gratulacje.

Nieskromnie musze się przyznać, że Giwera jachał(a) na moim sprzęcie :D Może założę team rajdowy "Kassei Racing' ;)

scorpio007 napisał(a):
Niestety nie kazdemu sie podobalo. No coz, przykro mi. Mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie duzo lepiej. Postaram sie to zorganizowac z jeszcze wiekszym rozmachem i dokladnoscia.


Mi się bardzo podobało i strasznie żałuję, że nie mogłem dłużej zostać :har: No coż sprawa wyższa, a wyścig troszku się opóźnił i to już całkowicie przekreśliło mój dłuższy udział w imprezie :(

scorpio007 napisał(a):
A narazie dziekuje serdecznie wszystkim uczestnikom i widzom za przybycie. I gratuluje wyroznionym.


Ja następnym razem napewno będę :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 08:51 
Cytuj  
ech....3 razy mialem 320....bylo blisko

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 03:57 
Cytuj  
Ta tez mialem to kilka razy, ale czasami jak patrzylem na czas checkpointow to wychodzilo ze jednak daloby sie pokonac giwere :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:39 
Cytuj  
Nie bez vehicle control... tez mialem kilka razy 320.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 12:46 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Nie bez vehicle control... tez mialem kilka razy 320.


a vech contr daje taka przewage....... :lol:
nie wypowiadajcie sie na temat czegos, o czym nie macie pojecia......

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:06 
Cytuj  
vehicle control daje tylko lekkie (prawie niezauwazalne) przyspieszenie (nie zwieksza maksymalnej predkosci) oraz lepsze skrecanie. Przy wyscigach na duzych odleglosciach (duzo prostych itp) bardziej wychodzi przewaga pojazdu (podpowiedz - w gorzystym terenie swoop jest do bani). Vehicle control jest idealne na wyscigi jak w Keren (kupa zakretow, waskie uliczki i wystepy na mostach).

Edit: ups Keren :) te dwa miasta zawsze mi sie myla. Dzieki Xanth ;)


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Ostatnio edytowano 11 lip 2005, 13:35 przez Khraan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 13:11 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
na wyscigi jak w Kaadrze

W Keren.

X.

PS. Podobny wyscig jest w Narmle/Rori.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.