mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 00:41 
Cytuj  
"nie mialby", ale "ma"


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 04:02 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Wyjaśniłem to wyżej... a dodając do tego co już napisałem, to ja prowadziłem otwartą dyskusję i postanowiłem dalej prowadzić ją w ten sposób ponieważ mogę poznać m.in. Twoje zdanie na ten temat... szkoda, że ograniczyłeś się jedynie do zwrócenia mi uwagi...


Zwrocilem uwage, bo to jest niesmacze - on chcial w jakis tam sposob, prywatnie zakonczyc ten temat, a ty wklejasz to na forum. Z reguly ludziom kaze sie niektore sprawy omowic wlasnie na prv, by inni nie musieli czytac takich rzeczy. No i domyslam sie ze gl. celem wklejenia tego maila, bylo zdyskredytowanie jego osoby w oczach innych uzytkownikow tego forum ( przynajmniej tak to odebralem ).

Ps. Sie nie obrazaj od razu:)

Ps2. Tak do tematu, ja jeszcze nie zauwazylem rpgujacych osob w swg, no ale dopiero gram niecale 2tyg.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:20 
Cytuj  
Ciekawe czy ty byś zakończył temat, na koniec otrzymując maila w stylu
"Odpierdul sie ty....."

Morgul, przy okazji twoje "zwrócenie uwagi" nie miało najmniejszego
sensu, a osoba która zaczeła całą te zabawe napewno leje teraz z ciebie
ze śmiechu. Życze ci szczęścia w przyszłej karierze...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 11:06 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
a z punktu widzenia RPG [normalnego papierowego] granie kims kto wychyla sie poza starndarydy jest naprawde wyzywajace i zawsze mam kupe frajdo do tworzenia historii takiej postaci jak i pozniej z jej odgrywania
czepiacie czlowieka za to ze gra postacia a nie stereotypem a jakos nie pamietam zeby ktos sie kiedys czepial Drizzta [DOBRY Dark Elf z D&D]
moze zagladne za jakis czas i poczytam co sie dalej bedzie dzialo

Ależ skądże znowu Drizzt gdziekolwiek wszedł wśród ludzi był przyjmowany z otwartymi ramionami :wink: . Owszem wychodzenie poza ogólne ramy jest ciekawe ale należy się spodziewać właśnie takiech a nie innych reakcji. Pamiętajmy że Drizzt poza przyjaciółmi był traktowany conajmniej niechętnie przez innych. Słabością gier MMORPG jest właśnie to że mało kto przejmuje się odgrywaniem roli i takie zachowania przenoszą się np. na takie fora. Przecież jeśli taki wookie by istniał (a istnieje skoro ktoś odważył się takową postać odgrywać) to musi się liczyć z nieprzychylnością innych postaci. Od imperiali - bo jest wookim którego traktuje się przecież jak dywan, od rebeliantów i wookich bo zdradził niejako ich ideały. Problem polega na tym że to powinno spotykać go w grze, a nie na forum. Na forum możemy co najwyżej ocenić czy dobrze odgrywa swoją rolę czy nie i tyle.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Cytuj:
The best way to defeat them is to join them

Tak na zakończenie aluzji co do tego że ktoś nie może grać jaką chce kombinacją postaci.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 14:32 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Ciekawe czy ty byś zakończył temat, na koniec otrzymując maila w stylu
"Odpierdul sie ty....."

Morgul, przy okazji twoje "zwrócenie uwagi" nie miało najmniejszego
sensu, a osoba która zaczeła całą te zabawe napewno leje teraz z ciebie
ze śmiechu. Życze ci szczęścia w przyszłej karierze...


Jezeli moje zwrocenie uwagi nie mialo sensu, to twoja wypowiedz tym bardziej jest nie na miejcu, bo jaki jest jej sens: bawmy sie w dzieci i krzyczmy na forum? Mogl mu odp na prv , jak by to zrobil to juz nie moja sprawa, ja osobiscie bym takiego maila olal ( tak zakonczylbym temat ku twojemu zdziwieniu, wyroslem z takich rzeczy). Nie do konca rozumiem, o co chodzi ci w mojej "przyszlej karierze" .. zreszta na taka prymitywna prowokacje nie bede odp.

Btw. Nie spodziewalem sie, ze zwrocenie uwagi na tak oczywista rzecz, moze kogos "wzburzyc". No ale ok, komus nie pasuje jedno, drugiemu zas odpowiada - takie zycie.

Ps. Ja nie bronie Loopa ani nie potepiam Kassei ( chociaz niektorzy moga to tak odebrac )

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 14:53 
Cytuj  
ja cie nie prowokuje, zadałem tylko proste pytanie, zasługująca na prostą
odpowiedź.

Loop np zadał pytanie uzyskał odpowiedź, i zaczął nas tutaj strasznie
bluzgać o to, że odpowiedź nie poszła po jego myśli. A wygląda na to, że
ty bronisz go i tyle. Jak można wysyłać komuś maila bluźniąc na niego w
nim? Co to podstawówka ? Co to sobą reprezentuje ?


Nie chciałem na ciebie najechać Morgul, ale nie broń go.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 15:06 
Cytuj  
Pytania szczerze mowiac nie zauwazylem, Loopa nigdzie nie bronie bo sie nie popsial i to jest chyba oczywiste - mam do niego stosunek obojetny ( nie znam go, a nie mam zwyczaju oceniac kogos po kilku postach... po kilkunastu juz tak:) ), zwrocilem tylko uwage Kassei ze prv sie zalatwia na prv i tyle. <- dla mnie to oczywiste i stad moj post pod odp Kassei. Nawet jakby tam byla czysta wiazanka na 2strony a4, to nadal moim zdaniem powinien tego nie wywlekac - znajomym mozna rzec itp ale po co na forum. Co do tych maili to mozna, wierz mi.. skoro na roznych forach ludzi trzeba uspokajac i odsylac na prv, to tymbardziej tam pewnie jest goraca. Sam chyba kilka lat temu dostalem takiego maila, nawet niechcialo mi sie wysmiac takiej osoby... zreszta najlepszym rozwiazaniem na osoby bluzgajace jest 'ignore'.

Mam nadzieje, ze to jakos zakonczy ta dyskusje, bo i ja nie mialem zamiaru nikogo zniechecac ani denerwowac. Mamy inne poglady na pewne sprawy i chyba stad to "napiecie".


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 16:21 
Cytuj  
Enhu zacytuj proszę gdzie cię zbluzgałem...lub kogokolwiek...chyba że chodzi o to że nazwałem Cię rebelem?Kasseiowi powiedziałem tylko żeby się "odpierdolił" i zrobiłem to nie na forum lecz wysłałem mu PM nie maila.Dalej dyskusję poprostu chciałem zakończyć z Kasseiem bo się ewidentnie przyczepił...
Enhu ja naprawdę chciałem rozpocząć dyskusje ale pierwsze pare postów po moim pierwszym były poprostu kpiną i drwiną z wookich...fakt może i uzyskałem odpowiedź ale spójrz w jaki sposób.Dopiero kiedy dołączyło się parę osób usyszałem jakieś konkretną dyskusję a nie tylko same wrzuty i kpiące odpowiedzi.

Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 18:44 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Pytania szczerze mowiac nie zauwazylem, Loopa nigdzie nie bronie bo sie nie popsial i to jest chyba oczywiste - mam do niego stosunek obojetny ( nie znam go, a nie mam zwyczaju oceniac kogos po kilku postach... po kilkunastu juz tak:) ), zwrocilem tylko uwage Kassei ze prv sie zalatwia na prv i tyle. <- dla mnie to oczywiste i stad moj post pod odp Kassei. Nawet jakby tam byla czysta wiazanka na 2strony a4, to nadal moim zdaniem powinien tego nie wywlekac - znajomym mozna rzec itp ale po co na forum. Co do tych maili to mozna, wierz mi.. skoro na roznych forach ludzi trzeba uspokajac i odsylac na prv, to tymbardziej tam pewnie jest goraca. Sam chyba kilka lat temu dostalem takiego maila, nawet niechcialo mi sie wysmiac takiej osoby... zreszta najlepszym rozwiazaniem na osoby bluzgajace jest 'ignore'.

Mam nadzieje, ze to jakos zakonczy ta dyskusje, bo i ja nie mialem zamiaru nikogo zniechecac ani denerwowac. Mamy inne poglady na pewne sprawy i chyba stad to "napiecie".


Miałem już nie komentować ,ale w tym przypadku zrobię wyjątek. Masz rację zrobiłem bład, nie pomyślałem, że to iż cytuję PM może to tak zostać odebrane, po prostu nie przyszło mi to do głowy. Faktycznie teraz myslę, że można był pomyśleć o tym w taki sposób jak to napisałeś....


loop napisał(a):
Enhu zacytuj proszę gdzie cię zbluzgałem...lub kogokolwiek...chyba że chodzi o to że nazwałem Cię rebelem?Kasseiowi powiedziałem tylko żeby się "odpierdolił" i zrobiłem to nie na forum lecz wysłałem mu PM nie maila.Dalej dyskusję poprostu chciałem zakończyć z Kasseiem bo się ewidentnie przyczepił...
Enhu ja naprawdę chciałem rozpocząć dyskusje ale pierwsze pare postów po moim pierwszym były poprostu kpiną i drwiną z wookich...fakt może i uzyskałem odpowiedź ale spójrz w jaki sposób.Dopiero kiedy dołączyło się parę osób usyszałem jakieś konkretną dyskusję a nie tylko same wrzuty i kpiące odpowiedzi.

Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam...



Ciebie to nawet nie komentuję, niech to ostatnie słowo należy do Ciebie...

ps. poczytaj jeszcze raz na spokojnie posty, potem zobacz swoje odpowiedzi łącznie z tą ostatnią i spójrz na całość obiektywnie... ciekawe czy dojdziesz do takiego samego wniosku jak ja...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 19:57 
Cytuj  
loop napisał(a):
Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam...


Napisałem te magiczne słowa więc nie wiem dlaczego ty się jeszcze czepiasz i komentujesz...?!!!!!!!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 20:07 
Cytuj  
loop napisał(a):
loop napisał(a):
Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam...


Napisałem te magiczne słowa więc nie wiem dlaczego ty się jeszcze czepiasz i komentujesz...?!!!!!!!!!



I powiedz mi o co krzyczysz ? Chodziło mi o to, że obaj, zaznaczam OBAJ odstawiliśmy dziecinadę... Widzę , jednak, albo wyciągnąłeś kompletnie odmienne wnioski albo, że się nie zrozumieliśmy, tak wtedy jak i teraz...

ps. Morgul chyba jednak całkowicie się zastosuję się do Twojej rady ("Ignore") bo jak wyżej widzisz to kompletnie nie ma sensu...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:51 
Cytuj  
xanth gdzie sie podziewasz? :o

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 19:04 
Cytuj  
obi'v, musisz wypełnić swoje przeznaczenie i zbluzgać bluzgającą strone


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 20:09 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
xanth gdzie sie podziewasz? :o


Dyskusja, jeśli mozna ją tak nazwać, została zakończona. Popatrz na datę ostatniego postu, jest sprzed dwóch dni :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 07:24 
Cytuj  
Crane napisał(a):
Kurga napisał(a):
a z punktu widzenia RPG [normalnego papierowego] granie kims kto wychyla sie poza starndarydy jest naprawde wyzywajace i zawsze mam kupe frajdo do tworzenia historii takiej postaci jak i pozniej z jej odgrywania
czepiacie czlowieka za to ze gra postacia a nie stereotypem a jakos nie pamietam zeby ktos sie kiedys czepial Drizzta [DOBRY Dark Elf z D&D]
moze zagladne za jakis czas i poczytam co sie dalej bedzie dzialo

Ależ skądże znowu Drizzt gdziekolwiek wszedł wśród ludzi był przyjmowany z otwartymi ramionami :wink: . Owszem wychodzenie poza ogólne ramy jest ciekawe ale należy się spodziewać właśnie takiech a nie innych reakcji. Pamiętajmy że Drizzt poza przyjaciółmi był traktowany conajmniej niechętnie przez innych. Słabością gier MMORPG jest właśnie to że mało kto przejmuje się odgrywaniem roli i takie zachowania przenoszą się np. na takie fora. Przecież jeśli taki wookie by istniał (a istnieje skoro ktoś odważył się takową postać odgrywać) to musi się liczyć z nieprzychylnością innych postaci. Od imperiali - bo jest wookim którego traktuje się przecież jak dywan, od rebeliantów i wookich bo zdradził niejako ich ideały. Problem polega na tym że to powinno spotykać go w grze, a nie na forum. Na forum możemy co najwyżej ocenić czy dobrze odgrywa swoją rolę czy nie i tyle.


Zgadza się - jak pisałem nie gram z wami i wypowidam sie tylko o forum - nie mówie że wszyscy mają być mili in-game skoro to RPG ale najeżdżanie w RL to poprostu głupota. [Drizzt miał jednak umiejętność przekonywania do siebie czynami - i nie zawsze altruistycznymi - a nasz Wooki to raczej siłą sobie drogę by musiał torować czytaj coraz więcej wrogów ale też coraz więcej zła i coraz potężniejszy jeżeli chce przetrwać i wcześniej czy poźniej zostałby doceniony przez jak go nazwacie Wiadro (a słąwa i reputacja swoje może zdziałać) - co prawda na 95% powinien paść wcześniej ale czemu nie :)]
and BTW nikt nie pisze że Wooki nie był od małego chodowany i trenowany na zabójcę imperium :D i jako taki może być znany po tej stronie ale raczej jako sługa niż wolny obywatel


_________________
Kurga


Posty: 21
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 14:15 
Cytuj  
Crane napisał(a):
[quote="Kurga
Słabością gier MMORPG jest właśnie to że mało kto przejmuje się odgrywaniem roli i takie zachowania przenoszą się np. na takie fora. P.


Widzę że nie grałeś na srvie RP w WoW... tam wszyscy odgrywają swoja postać (zdarzają sie wyjatki... juz 1 wyjatek przeze mnie ma bana na konto :D [jestem geniuszem zła])
w WoW na Rp czasem można poczuć się jak na sesji papierowego Warcrafta...


_________________
500 000? Możesz uznać to za załatwione...
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Precz z nooberstwem! Srvy PvP w WoW do piachu!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:26 
Cytuj  
To Warcraft mial wersje papierowa? A ja myslalem ze to zwykly gowniany RTS ;) (j/k)

/flamesuit on ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 21:56 
Cytuj  
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/de ... 6?v=glance

Only 23.07$ you save 11.88$ :P ...

T.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 03:20 
Cytuj  
Criss napisał(a):
zwykly gowniany RTS


jestem za :wink:


btw zapomniałeś mmo dodać :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.