mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 17:16 
Cytuj  
nie ma co logo to normalnie wypas:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 19:04 
Cytuj  
Ta logo jest extra :D Sam bym lepiej tego nie zrobil :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 21:27 
Cytuj  
Cytuj:
Ta logo jest extra :D Sam bym lepiej tego nie zrobil :D


Błe ..jak można do pięknego znaku imperium przyczepić.. ...rebelianckie paskudztwo....
Jak by było tylko ze znakiem imperium to by było pięknie :P

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 22:37 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
znaku imperium


Panie i panowie, mamy tu osobę, która nigdy nie oglądała star wars, a sie
wypowiada w temacie, którego nie zna. Nie wiem czy wiesz, ale to jest
godło starej republiki, a później dopiero imperium.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 23:05 
Cytuj  
co nie zmienia faktu, ze niesmak pozostaje ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 23:10 
Cytuj  
nie wiem czy wiesz, ale rebelianci to ci dobrzy :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 23:14 
Cytuj  
a kto tak powiedzial? :P zyjcie sobie w swiecie iluzji i uludy... imperium zaprowadzi porzadek i pokoj w galaktyce, kwestia czasu :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 00:45 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
znaku imperium

Nie wiem czy wiesz, ale to jest
godło starej republiki, a później dopiero imperium.


Enhu mylisz się :har: Godło Starej Rebubliki, Godło Republiki pod przywództwem kanclerza Palpatine'a, Godło Imperium, Godło Rebelii, Godło Nowej Rebubliki, Godło Resztek Imperium pod przywództwem Paleona i wreszcie Godło Galaktycznego Związku Niezależnych Sojuszów różnią sięmiędzy sobą... Jak będę miał chwilę czasu to zamieszczę screeny. Na razie tylko to mam :


Obrazek


m.in. Godło Starej Rebubliki, Godło Imperium, Godło Nowej Republiki (rózni się od godła rebelii gwiazdkami naokoło, jak UE ;) )...


Morgul napisał(a):
zyjcie sobie w swiecie iluzji i uludy... imperium zaprowadzi porzadek i pokoj w galaktyce, kwestia czasu


Imperium 30 lat po bitwie pod Yavin zostało wchłonięte przez Sojusz Galaktyczny... Poczytaj książki....



mr.Henky napisał(a):
Błe ..jak można do pięknego znaku imperium przyczepić.. ...rebelianckie paskudztwo....
Jak by było tylko ze znakiem imperium to by było pięknie


Rozumiem, że to taki żart miał być i że logo Ci się podoba. Więc dzięki...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 13 sty 2009, 21:43 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 07:13 
Cytuj  
zaskoczyłeś mnie tą "łacinką"


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 08:20 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
ps. III nie wie ktoś ile może być ludzi w drużynie jeśli liderem jest MSQL ?


8, i nie jest istotne kto jest liderem. zawsze 8


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 09:43 
Cytuj  
To idac za pomyslem, dlaczego nie zrobic jednej gildii Atlantis Razors w miejsce 2 aktualnie istniejacych?

X.

PS. Ewentualnie te 2 gildie zamienic na oddzialy imperialny i rebeliancki AR (w koncu nazwe gildii mozna zmienic w kazdej chwili) :)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 10:33 
Cytuj  
Kassei wyluzuj - to bylo zartobliwie a ty sie unosisz jakby ci ktos cos zrobil, co do ksiazek to takowe o swg mnie nie interesuja. Nie wiem czemu zwsze mi sie kojarzyly ze slabymi poycjami, zresta mi wystarczy stara trylogia filmowa do szczecia :)

Aha i co z tego, ze w ksiazce 30lat po bitwie zostalo wchloniete do sojuszu galaktycznego, ja pisze z punktu widzenia impa zyjacego w "terazniejszosci".
Btw. Byl w tej ksiazce zabrak o imieniu Nazg - jak nie, to to jakies klamstwa sa ;)

Co do samej organizacji, ja sie nie wypowiadam bo nie wiem jak to bedzie z moja gra.. czy bede mial czas itd. Jestem jeszcze na etapie jej poznawania i wszelkie organizacje dopiero zaczna mnie interesowac, aczkolwiek idea dobra. Tylko boje sie ze tak naprawde gl zalozenie tej grupy - pomoc nowym, pojdzie z czasem w cien.

Edit: wlasnie sie upewnilem, iz to jednak nie chodzi o pmoc nowym a pomoc w q - co zmienia postac rzeczy i bylbym sklonny oddac swoj glos na propozycje Xantha.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 10:48 
Cytuj  
Pomoc nowym to zawsze pomoc w trudnych questach, a nie pomaganie w grindowaniu przeciez :)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 10:54 
Cytuj  
Pomysł popieram i popierałem :D napewno stawie się w drużynie :D Jedno ale...pojawie się na Eclipse dopiero we wrześniu lub pażdzierniku :evil:(sorki praca zagranicą,trzeba zarobić na abonament w Galaxies :D ) ale myślę że to nie przekreśla mnie w drużynie :D

Ps.Myślę że Kassei odwalił kawał dobrej roboty z tym logo...


_________________
Ylacos


Ostatnio edytowano 10 sie 2005, 10:09 przez loop, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 11:15 
Cytuj  
Pomoc nowym to takze, odpowiadanie ciagle na te same pytania - co bywa trudne :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 13:25 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Kassei wyluzuj (...)
Już wyluzowałem, pozatym chodziło mi bardziej o ucięcie tego typu dyskusji niż opier...lenie kogoś :wink:


enkil napisał(a):
8, i nie jest istotne kto jest liderem. zawsze 8
Hmm, tak też myślałem, ale doszły mnie słuchy, że drużyna z MSQL może liczyć 10 graczy... Widocznie coś gdzieś pokręciłem :har:


Xanth napisał(a):
To idac za pomyslem, dlaczego nie zrobic jednej gildii Atlantis Razors w miejsce 2 aktualnie istniejacych?

To by było najlepsze rozwiązanie, tylko, nie wyobrażam sobie jak zapanować nad taką masą ludzi, żeby to miało ręce i nogi :har: Jedyne rozwiązanie jaki pzrychodzi mi w tej chwili do głowy to przydzieleniu każdemu bardziej doświadczonemu graczowi, kilku podopiecznych. Gdyby byłą możliwość oparcia si.ę na jakiejś stworzonej już infrastrukturze to inna sprawa... Rozumiem, że masz na myśli gildie "Hell XIII" i "PL" , co do tej drugiej to nie mam pojęcia jak macie tam wszystko zorganizowane, bo co do tej pierwszej to raczej nie ma się na czym oprzeć... nawet nie wiem ilu nas wszystkich jest ;) Ewentualnie ja bym widział to w taki sposób. Połączyć się w jedną gildię pod jakąś nową nazwą , gdzie Razors byłyby organizacją w organizacji w mniej więcej takim kształcie jaki został opisany. BTW Bardzo podobnie jest w amerykańskich gildiach, które posiadają własne eskadry myśliwskie lub akademie jedi do których nie należa wszyscy membersi gildi, a tylko niektórzy... Pozatym pojawia się następny problem :har: nigdy nie myślałem o Atlatis Razors jak o gildi, a raczej jak o organizacji istniejącej ponad gildiami. Zresztą widać to po tych co się już zadeklarowali... Enhu "SOL", Jasonos "EFF" itd. I jeszcze jedno... jak już kiedyś Yarpen zauważył przy gildiach mieszanych pojawia się masa problemów...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 20:03 
Cytuj  
Swoja droga, organizacja ma byc tylko do pomocy dla nowych graczy ?
Moze poprostu zrobic cos w rodzaju wojska/gildii najemnikow. Z Rangami itp, jakby ktos chcial dolaczyc moglby nawet na niskim poziomie i zaczynalby z ranga szeregowca. Zaleznie od dokonan by awansowal.
+ Czy beda jakies raidy poza pomoca dla innych. Np zebrac grupe i porobic kilkadziesiat Mandalorian Armor ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 00:09 
Cytuj  
Zycze powodzenia z tym mandalorian armor ;)
Jak slyszalem binary liquid (jednego z 3 skladnikow mando armoru, oprocz bh part oczywiscie) nie da sie lootnac w ogole w tym momencie. Do tego protective liquid coat to tez nie tak hop siup-u nas po conajmniej 15mill biega, lootnac tez nie jest za latwo.

P.S
Tymczasem nasz 6-cio osobowa gildia dorobila sie juz 4 jetpackow :p
Moze w tym kierunku pojdzcie-czesci troche latwiej dostac/lootnac, a same wyprawy do dwb powinny solidnie zgrac team (lub pokazac jego slabosci ;) )


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 00:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Swoja droga, organizacja ma byc tylko do pomocy dla nowych graczy ?


Nie. Ma pomagać każdemu obywatelowi Atlantis...a, że w większości będą to początkujący gracze to inna sprawa...

Ashton napisał(a):
Może poprostu zrobic cos w rodzaju wojska/gildii najemnikow. Z Rangami itp, jakby ktos chcial dolaczyc moglby nawet na niskim poziomie i zaczynalby z ranga szeregowca. Zaleznie od dokonan by awansowal.


Nie. Team nigdy nie przekroczy liczebności 14 osób (plus 7 do rezerwowy squad). To ma być docelowo elitarna jednostka... Jest w Atlantis milicja, może być też w przyszłości wojsko ('JC mówił coś kiedyś o Atlantis Marines) tam można wykożystać Twój pomysł...

Ashton napisał(a):
+ Czy beda jakies raidy poza pomoca dla innych.


Jak narbardziej... głownie w celu zgrania się i wypracowania pewnych schematów działąnia...


Criss napisał(a):
...a same wyprawy do dwb powinny solidnie zgrac team (lub pokazac jego slabosci )


...o właśnie :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Ostatnio edytowano 8 sie 2005, 10:31 przez Kassei, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:48 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To idac za pomyslem, dlaczego nie zrobic jednej gildii Atlantis Razors w miejsce 2 aktualnie istniejacych?



Chciałem to zrobic baaaardzo daaaawno temu, ale balem jak zareagujesz na ten pomysl :P Ja osobiscie jestem przeciwnikiem mieszanych gildi, zrobienie 2, (A nawet 3) bylo by naprawde super pomyslem

1. Rebeliancka
2. Imperialna
3. Neutral (Opcjonalna) :)

Owiele latwiej robic wtedy gildyjne wypady


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.