mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 23:57 
Cytuj  
Jak narazie to te wprowadzanie "wyproznilo" (przynajmniej Eclipse) graczy z serwerow.
Ani jednego fp nie sprzedalem bo ludzi nie ma :/

Jak tak dalej pojdzie to zajme sie jakims craftem....
Anyway this sucks.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 00:10 
Cytuj  
Serwery opustoszeja, sony uniesie sie honorem i nie zmienie rate XP, ale za to wprowadzi jedi jako normalna profesje...
Ja widze to tak, niestety :(


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 00:27 
Cytuj  
Z tego co widze na ich forum to nabili juz 6,5K postow, z tego wiekszosc mowiaca ze canceluja, jeden mial 4 konta bo cala rodzina grala.

5K*15$, niezle straca. SOE moze sobie chciec "rozpieprzac" gre, ale Lucas Arts nie pozwoli na utrate klientow, a oni maja duzo do gadania, zwlaszcza jak zaczeli masowo odzyskiwac vetow i zyskali kupe nowych.

Nie wierze ze ten xp system zostanie, myslac czysto ekonomicznie - z domieszka optymizmu :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 00:36 
Cytuj  
Doublepost intended (+1 hihi)

Anywa do rzeczy, czytam i czytam te fora, ludzie wyzywaja Tiggs, SOE, Jode (Jode? wtf? why Joda?) itp. Najlepsze bylo jak jeden powiedzial ze jak Tiggs straci prace to niech nie mowi pofczas rozmowy o nastepna prace ze pracowala w SOE, lepiej wspomniej o 6 month xp w jakims fast food barze hahah.

No ale gdzie ja to? A ekhem, zacytuje odp Tiggs.

Group Experience Changes

Test Center group experience calculations have just been reverted to pre-publish 22. We strongly encourage our players to create a character on Test Center and report any problems that may arise as soon as possible. The publish from Test Center will be pushed to our Live service later on tonight. This will not require a downtime however some players may need to log out to see the changes take affect.

The new display for the group experience changes that was introduced in Publish 22 will be remaining as is. We will be looking into longer term fixes to address some community concerns about what the display shows.

The announcements section and launchpad will be updated with new information when it is available.

Thank you for your patience.



Zrodlo? http://forums.station.sony.com/swg/boar ... g&page=263

Czyli jednak dostali baty.
Ale czytam dalej, klika sie f5 i 10 postow sie pojawia.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 01:48 
Cytuj  
I właśnie w ten sposób będe sobie grindował....

WAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH !!!!!!!!!!!!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 02:15 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
obi'v jedyny za P22 ? lol

SOE ma wladze nad wielu grami mmo... czemu SWG tak rozpierniczyli ...

Przeczytaj wszystkie posty, też jestem za nowym pubem i nie, nie mam skończonego template.

Ja nie wiem ta gra ma być przyjemnością. Sprawia wam przyjemność jak zrobicie 80 CL w dwa tygodnie lub krócej?


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 02:29 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
Icrom napisał(a):
obi'v jedyny za P22 ? lol

SOE ma wladze nad wielu grami mmo... czemu SWG tak rozpierniczyli ...

Przeczytaj wszystkie posty, też jestem za nowym pubem i nie, nie mam skończonego template.

Ja nie wiem ta gra ma być przyjemnością. Sprawia wam przyjemność jak zrobicie 80 CL w dwa tygodnie lub krócej?



A jakie questy zrobisz chłopaczku bez 80cl ?

Jak ci sie grind podoba to zapraszam do ultimy / WoW / Lineage 2
i naprawde możesz tam całe życie spędzić.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 08:06 
Cytuj  
No!!!

I w grupie sila :) Dopielismy swego lol

Mam nadzieje ze juz na jakis czas bedzie z tym spokoj...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 08:18 
Cytuj  
spoko zrobia to a zjebia co innego abuahahaha zdazylem sie przyzwyczaic:)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:03 
Cytuj  
i dupa, podoba mi sie ten patch soe nareszcie zrobilo cos dobrego i od razu to wycofuje.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:39 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
Ja nie wiem ta gra ma być przyjemnością. Sprawia wam przyjemność jak zrobicie 80 CL w dwa tygodnie lub krócej?


Ja nie wiem ta gra ma byc przyjemnoscia. Sprawia Ci przyjemnosc levelowanie?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
hehe masochista z Polskich free shardow UO:))))

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 11:46 
Cytuj  
ale bez przesady, jakies trzeba bylo naprawde sie nameczyc zeby miec lvl wysoki, teraz ludzie robia master carabineer na cdef'ach.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
stfu cdef jest extra, pozatym ja carbineera dokanczalem juz na podpakoawnym przez fixera cdefie


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:18 
Cytuj  
Zabiore głos tak z boku troche, bo z tego czekania na swoje pudełko TE, dostaje lekkiej nerwicy :wink:


Asmax napisał(a):
Dementor napisał(a):
Ja nie wiem ta gra ma być przyjemnością. Sprawia wam przyjemność jak zrobicie 80 CL w dwa tygodnie lub krócej?


Ja nie wiem ta gra ma byc przyjemnoscia. Sprawia Ci przyjemnosc levelowanie?


Mysle ze to chyba idea wszelkich cRPG. Rozwijanie psotaci, zdobywanie kolejnych poziomow, umiejetnosci etc.

Nie gralem (JESZCZE - bo pierdzielona poczta oczywiscie przesylke doniesie mi w tydzien - coz PRiORYTET :/), w SWG.

Aczkolwiek w WoW zdobycie 34 lvlu w WoW rownalo sie dla mnie miesiac gry, normalnej na luzie, bez stresowej.

Jesli w SWG jest tak jak tu czytam, ze wciagu dwoch tygodni mozna bylo wykoksic full template - eee no to chyba cos nie takn bylo nie?

Pewnie bylo to zle rozwiazanie, ale z logicznego punktu widzenia:
za ubicie potwora samemu dostajesz wiecej xp bo trudniej.
W grupei sila rzecyz jest latwiej. Przeciez nawet w WoW tak jest :>

Wiem ze to głownie godizlo w graczy grajacych w grupach, ale mimo wszystko, moim zdaniem wykokszenie max lvlu w dwa tygodnie to przegiecie.

Enhu napisał(a):
A jakie questy zrobisz chłopaczku bez 80cl ?


No jesli faktycznie gra zaczyna sie po 80tce to nie wiem sam.

Ale dwa tygodnie na maxymalne rozwiniecie postaci :o

Nie powiem zeby mnie ta perspektywa cieszyła... :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:38 
Cytuj  
Dwa tyg to jakies plotki, w kilka dni sie robilo ;) .. mogli troche lagodniej nerfnac xp coby ludzie sie pogodzili, bo w sumie mi tez to srednio sie podobalo ( bylem w szoku, ze tak szybko sie xpuje) Aczkolwiek mi to ryba jaki jest xp.. szybkosc xp nie wplywa u mnie na ocene gry, dopoki mam co w niej robic na danym poziomie. Swoja droga, moze to tez byl odzew na krzyki, iz jedi rosna jak grzyby po deszczu... tamten xp byl za szybki ten zas jest za wolny.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:43 
Cytuj  
ta jedi sporo jest dlaczego? bo to jedyna forma endgamingu i to jest wkurwiajace dlaczego alternatywy niedadza proste wtedy by sie to wyrownalo proste ale zadtrudne dla SOE

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:44 
Cytuj  
Jedi rosna bo sa overpowered, niech naprawia inne postacie to i jedi bedzie mniej :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:52 
Cytuj  
Haszysz WROTE:
---------------------------------

Aczkolwiek w WoW zdobycie 34 lvlu w WoW rownalo sie dla mnie miesiac gry, normalnej na luzie, bez stresowej

---------------------------------


Jesli juz porownales WOW'a do SWG to musisz wziac pod uwage fakt iz w SWG mozesz zmienic profesje w kazdej chwili zaczynajac prawie wszystko od nowa... a w WOW'ie mozesz zmienic profesje jedynie tworzac nowa postac.. to raz

.. a dwa to to ,ze te dwa tygodnie moze troche sa przesadzone... zalezy tez co rozumiesz przez normalna , bez stresowo gre na luzie ( ile godzin dziennie ) oczywiscie sa grinderzy co sa wstanie to zrobic... ale ja np grajac 3 godzinki i to nie zawsze codziennie, w zyciu nie wymasteruje dwoch profesji w dwa tygodnie bo oprocz grindowania szukam sobie nowej broni co jakis czas albo ubranka itp, albo zwiedzam...

... Jako ze z duzymi przerwami gram od poczatku SWG ( tyle ze podrodze sprzedalem konto - o ja glupi i teraz tyram od nowa :)) wiem ze faktycznie prawdziwa zabawa zaczyna sie juz na Masterze,( chociaz na poczatku zawsze sie latalo w grupach i bylo bardzo wesolo.. pamietam motywy polowania na te slonie na Lok jeden poolowal i uciekal , slon go gonil a reszta strzelala w slonia .... hm... to byly czasy...) a pozatym jak wiadomo kazdy Jedi wannabe, a wiec 80lvl jest mocno pozadany...

a tak wracajac do tematu revampu xp....

Jak myslicie czy model z samych poczatkow ( chociaz kruca moze tak bylo az do CU tylko po wejsciu buffow juz sie w grupach nie chodzilo i nie pamietam lol ) Ile DMG udalo ci sie wykoscic na mobku taka porcje XP dostawales, mialby racje bytu teraz??


Ostatnio edytowano 19 sie 2005, 13:54 przez Alucard, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:52 
Cytuj  
Haszysz napisał(a):
..... Przeciez nawet w WoW tak jest ....


wroc do wow-a

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.