mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 23:43 
Cytuj  
Cytuj:
This third expansion to the popular immersive online game is scheduled for release on November 1st


Jedno jest pocieszajace-na screenach widac jedi w dark robe, a wiec mozna zakladac ze przed tym dodatkiem wroci FRS....ale jak wiadomo nadzieja matka glupich :/


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 23:50 
Cytuj  
Mial byc jeden dodatek na rok, tak btw...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 23:55 
Cytuj  
Ale tak jest latwiej: pchnac cos nowego, ludzie sie podnieca i na miesiac-dwa zapomna o calym bagnie ktore do tej pory nie zostalo ruszone, a w miedzyczasie SOE bedzie sie staralo latac to co powinno zrobic od dawna (czyt. rozpieprzy to co jeszcze dziala ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 02:20 
Cytuj  
no nie wiem, kolejny pub to same bugfixy


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:20 
Cytuj  
:wtf: Enhu ty chyba cos palisz :) zeczywiscie tyle co oni nabugfixowali to szok:)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
:wtf: Enhu ty chyba cos palisz :) zeczywiscie tyle co oni nabugfixowali to szok:)


A widziałeś jakiś nowy content w kolejnym pubie ?

To Ty przyjacielu chyba coś palisz :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 15:36 
Cytuj  
SWG jest tak zbugowane ze sie zygac chce cofnol sie o czasu BETY ja na dzien dzisiejszy cancelnolem :)

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 16:38 
Cytuj  
yay ! kolejna madra osoba


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 16:52 
Cytuj  
zgadzam sie z tymi, że nowy dodatek to tylko nabijacz kasy, wlazłem do tego świata niedawno i jedyne co widze to same levele 80 oraz to, że większość ludzi to jedi. zdążyłem sie już dowiedzieć, że jak nie jesteś jedi to możesz jedynie łazić ze statusem SF i walić po kolei każdego w open pvp, pliz powiedzcie, że tak nie jest bo przeca nie chce rozstawać się z kultowym dla mnie światem.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 16:56 
Cytuj  
Zolthar napisał(a):
zdążyłem sie już dowiedzieć, że jak nie jesteś jedi to możesz jedynie łazić ze statusem SF i walić po kolei każdego w open pvp, pliz powiedzcie, że tak nie jest bo przeca nie chce rozstawać się z kultowym dla mnie światem.


? Nie rozumiem zupelnie o co Ci chodzi.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 16:57 
Cytuj  
Niestety - tak jest. Ja po roku grania rowniez rozstałem sie z tym swiatem, ktory kiedys byl najlepsza rzecza ;\ teraz to dno.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 16:58 
Cytuj  
Obi'v to moze Ty mi rozjasnisz o co Mu chodzilo, bo za ch nie kumam o co on sie pytal.;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:03 
Cytuj  
Chodzi mu o to ze w SWG sa tylko lvl'e 80 i Jedi, a przeciez tam jest tyle mozliwosci, yh trudno to wytlumaczyc ale wiem o co mu chodzi :) (nowy dodatek do swg powinen sie nazywac Star Wars Galaxies: Trials of the Jedi)


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:03 
Cytuj  
chodzi o to, że że gdy osiągniesz lvl 80 masz do wyboru albo rozwijać sie jako jedi albo zostać w dupie z tym co masz, dlatego włąśnie po świecie latają same dżedaje bo co innego robić skoro gra sie kończy ;)


Ostatnio edytowano 24 sie 2005, 17:05 przez Zolthar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:04 
Cytuj  
Mozesz robie duzo innych rzeczy, skonczona postac mam praktycznie od roku a zawsze jest cos do roboty.
Dingniecie 80lvl = poczatek, a nie koniec gry.
A jedaje lataja bo kazdy chce miec fajna latarke i zludzenie ze jest bogiem w pvp.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:09 
Cytuj  
szkoda ze malo jest takich prawdziwych fanow sw ktorzy powoli sami robia sobia postac, rozwalaja mnie ludize co robia master pistoleer na cdefie albo pytaja sie gdzie zrobic jabba thempark (majac 80 lvl) tylko zabic.


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:15 
Cytuj  
Cytuj:
A jedaje lataja bo kazdy chce miec fajna latarke i zludzenie ze jest bogiem w pvp.



To z latarką było niezłe hehehehehehe

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:16 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
szkoda ze malo jest takich prawdziwych fanow sw ktorzy powoli sami robia sobia postac, rozwalaja mnie ludize co robia master pistoleer na cdefie albo pytaja sie gdzie zrobic jabba thempark (majac 80 lvl) tylko zabic.


No to chyba ty masz problem. Po lvl postaci nie poznaje sie czy osoba jest doswiadczona czy nie.
Jak pierwszy raz zagralem w SWG, postacia Yuv to Xanth mi "w locie" powiedzial ze doswiadczony gracz to ~,examine i ilosc badges. A jak ty tyle grasz w SWG i uwazsz ze masz b.dobra wiedze ne temat tej gry, to spadasz rankingach nie wiedzac o tych badges.

Sam teraz zaczelem CH, i jako lvl80 nie wstydze sie tego ze musialem sie zapytac innego CH, czy mozna zwiekszyc CL swojego peta.

EDIT: A i co do tego "sami rozwijaja postac", no ok niech se kazdy gra jak chce, ale wiekszosc ludzi nie placi zeby miec single-player aby samemu rozwijac postac.

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 17:32 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
......ze doswiadczony gracz to ~,examine i ilosc badges....

zgadzam sie w 100%...
nie mam szacunku dla jedi z podstawowymi badgesami.....

Zolthar napisał(a):
chodzi o to, że że gdy osiągniesz lvl 80 masz do wyboru albo rozwijać sie jako jedi albo zostać w dupie z tym co masz, dlatego włąśnie po świecie latają same dżedaje bo co innego robić skoro gra sie kończy ;)

konczy?!
zrob ten 80cl i po jakims czasie zmien profesje na inna...ja mialem 6 elitarnych, a sa tacy co zrobili wiekszosc dostepnych elite...


Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 18:05 
Cytuj  
Taaaa, od początku było wiadomo że wkrótce świat zaplęgnie fala Jedi.( a jeszcze pamiętam jak SOE wypuściło notkę że pojawił się pierwszy Force Sensitive Slot, co to był za szum ) W końcu ta gra to coś w stylu Diablo sieka jak nie wiem :] i masa grinderów na serwie co sobie postacie w tydzień zrobią...( co w sumie nie jest złe, cieszę się że można szynko CL sobie zrobić i grać normalnie) Ja czekam na jakiś darmowy serwer ( a czy się doczekam...) w którym będą ZASADY i REGULAMIN. Coś jak na shardach UO. Za ich nieprzestrzeganie BAN lub kara. Konieczne odgrywanie postacie i takie tam. A Jedi nie będą zostawać tępi grinderzy tylko ludzie którzy przejdą długą fazę próbną (no wpierw wygrindują :) Ale ile ludzi będzię grało na takim serwie? Dla mnie to nieważne. Jak widzę tych loli w SWG to mnie krew zalewa... Liczy się jakość nie ilość! I ktoś pisał że SOE wydaje dodatki żeby uszczęśliwić ludzi, a ludzi i tak narzekają. #%^@!!! SOE chce uszczęśliwić swoje kieszenie wypchaną forsą wydając bzdurne dodatki. Mustafar i Obi-Wana nie powinno tu być! W końcu będzię można questować a to u Exara Kuna, Quel-Dromy, zaraz możę Kypa Durona spotkamy co? Bullshit!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.