mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 18:29 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
......ze doswiadczony gracz to ~,examine i ilosc badges....

zgadzam sie w 100%...
nie mam szacunku dla jedi z podstawowymi badgesami.....

Zolthar napisał(a):
chodzi o to, że że gdy osiągniesz lvl 80 masz do wyboru albo rozwijać sie jako jedi albo zostać w dupie z tym co masz, dlatego włąśnie po świecie latają same dżedaje bo co innego robić skoro gra sie kończy ;)

konczy?!
zrob ten 80cl i po jakims czasie zmien profesje na inna...ja mialem 6 elitarnych, a sa tacy co zrobili wiekszosc dostepnych elite...


tylko widzisz 80 lvl podobno można zrobić w tydzień a ja właśnie chciałem grać uczciwie i po 3 miesiącach grania głównie w łikendy mam dopiero 25 lvl i co z tego że jestem uczciwy jak nie mam szans chociażby pogrania z innymi w wojnie gildii gdzie byłem jedynym nie 80 levelowcem.

a tego linka dostałem przed chwilą : http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=11037

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 18:35 
Cytuj  
HaVoK696 napisał(a):
Exara Kuna


Nie wiem, czy wiesz, ale od podstawowej wersji dało sie zrobić questa
dla ducha Exara Kuna


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 21:40 
Cytuj  
Jak dla mnie wracanie do przeszłosci jest troche bez sensu, juz sie człowiek przyzwyczail do ROTW fajny dodatek ale na tym mogli by poprzestac i rozwijac gre w przyszłosc, zwłaszcza jeżeli chodzi o zmagania Imperium i Sojuszu, starają sie na siłe przykuc nowych graczy wykorzystujac EPIII powinni skupic sie bardziej na tych co juz grają i bardziej rozwijac swiat gry. Ale to tylko moja opinia :]


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:21 
Cytuj  
Zolthar napisał(a):
tylko widzisz 80 lvl podobno można zrobić w tydzień a ja właśnie chciałem grać uczciwie i po 3 miesiącach grania głównie w łikendy mam dopiero 25 lvl i co z tego że jestem uczciwy jak nie mam szans chociażby pogrania z innymi w wojnie gildii gdzie byłem jedynym nie 80 levelowcem.


Zaleta mmorpgow jest to ze nikt nie mowi ci jak masz grac. Kazdy styl gry jest ok o ile nie lamiesz zasad gry. To ze ktos tam sobie mowi ze zrobienie 80 clvl w tydzien jest be to jego wlasna prywatna opinia, z ktora mozesz ale nie musisz sie liczyc. Nie ma w tym nic nieuczyciwego. Chcesz szybko chodzic z innymi, szybko robisz postac i masz gdzies to co mowia. To Twoj styl gry, sam oplacasz swoja gre wiec zaden inny gracz nie ma prawa mowic ci jak masz grac. Zatem uczciwe jest zarowno zrobienie full temp w 2 dni jak i w 2 miesiace.

Kostek napisał(a):
Jak dla mnie wracanie do przeszłosci jest troche bez sensu, juz sie człowiek przyzwyczail do ROTW fajny dodatek ale na tym mogli by poprzestac i rozwijac gre w przyszłosc


Coz, to LucasArts tutaj rzadzi nie SOE (i to na LA powinnismy narzekac bo oni wszystko akceptuja ;) ).
Jak wiadomo mmorpgow nie robi sie dla wlasnego widzimisie tylko by osiagnac zysk. Takie prawa rynku. Zawsze beda robione tak, by zachecic graczy, nawiazac do chwytliwych tematow (przykladowo termin wydania dodatku zbiega sie z wydaniem 3ep na DVD jesli dobrze pamietam). Jesli ktos sadzi ze producent (dowolny) nie bedzie korzystal ze wszelkich sposobow by zachecic klienta to niestety ale grubo sie myli.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:37 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
doswiadczony gracz to ~,examine i ilosc badges.

Otoz to. BTW, brakuje mi 3 badgesy do setki i jakos nie moge sie zmusic, zeby zrobic avatara, "koko" i vaksai (badgesow masterskich mam tylko 6) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 22:41 
Cytuj  
Jak juz psioczymy to moze maly koncert zyczeń? Znalazlem na forum co by gracze chcieli zeby bylo w SWG odnosnie Galactic Civil War mi sie bardzo podobaja takie opcje, moze nie wszystkie da sie zrobic ale chociaż cześc byloby fajnie. :) Empire-
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=310826

Combat:
BRING THE BATTLEFIELDS BACK!!!!
General Desire for Brute Force feeling of combat (positive mods for being grouped?)
Ability to call in TIE Bomber strikes dealing AoE damage over a radius
Spend faction for a temporary use of an AT-AT (single use item?)
High Ranking Imperials should be able to have a “Bomberstrike” like ability that calls in a squad of Stormtroopers
Vehicular and Mounted Combat
Bases that stand for a certain threshold of time begin to see NPC activity in terms of Rebel Commandos spawning to attack the base, and increased Rebel X-Wing spawns in space

NPC Behaviors:

NPC Stormtroopers salute all Imperial Special Forces
Imperial NPCs under attack call in for backup, which should be near at hand
More Stormtroopers harassing NPC civilians when you walk through town
More mounted NPCs on patrol… speeders and dewbacks
NPC Purveyors of Imperial Propoganda (PCMG Cities

Roleplay:

More Sub-Factional NPCs: Imperial Army/Navy, Stormtroopers, Survey Corps, COMPNOR, COMPFORCE, IIA, ISB
Imperial Guild Halls w/ Imperial NPC spawns
Imperial City Halls, and Politician place-able spawn points, Imperial npcs
Imperial Starship Terminals/Spaceport
Imperial Shuttleports that have Lamda taxis instead of current model
AT-ST repair facility (City Item)
Increased Imperial visibility in every npc city possible (The Empire is everywhere!)
Rank Badges displayed on Imperial clothing
Easily acquired Imperial Banners
Increased measures of general Imperial xenophobia
Increased deployment of iconic Stars art objects [[[ imperial starports with TIE bombers and TIE advanced parked outside ]]]
Access to more areas that only Imperials aligned can enter
Make it feel like the Empire is the LAW and Order
Punishment for not being in Imperial clothing/armor if in Combatant or Special Forces mode. On Leave can wear anything.
Move Vader and the Emperor to a major Fortress or a Star Destroyer
Imperial Thempark Re-Vamp
Optional Responsibilities (Guard Duty)
Obligatory missions to maintain rank
Make rank matter (AT-ST requires a certain rank threshold before it can be called)
Rank Based Ability to call in single use Shuttle transports
More Imperial Music files (keyed up to play by Droids?)
/Attention: Lets you stand at attention rather then being all fidgety
Colonels are occasionally called before Emperor/Vader, to be rank demoted if the summons is refused
Completed suits of Stormtrooper armor being worn gives the option to display a “TK-421” style name
Provide a method to earn medals

Dla Rebelii
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... .id=312326
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, 10:30 przez Kostek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 00:49 
Cytuj  
A co do nobkow w swg, to musze przyznac ze ostatnio gorzej niz w WoW czy FFXI (jak zaczelem grac i akurat byla premiera na ps2).
Dzisiaj sobei grupe dorwalem, chyba 5xcl80 i reszta cl50+. Dwoch mcm i niby tzw. dreamteam.

Tank niechcial tauntowac jak zauwazylem po 1h gry ze tego nie robi :/
Mcm leczyl jakby chcial a nie mogl, a drugi sobie "strilal".
No da sie wytrzymac, ale jak trafily sie pikety i massive pull od naszego pro pullera, to sie porobilo niezle.
Lider kazal stac w jednym miejscu i mcm mieli aoe heale dawac. No to ja po tym nie wyrobilem i jako (jeszcze) dual ranged master (pisto i carabineer), zabawilem sie w kite. Imp full auto area x2- Adv, supression fire na burst runie. Z ~10 piketow zroilo sie chyba 20 hehe.
"Jakos" ze stimpackami dalem rade z mizernym healem, ale ze nobki nie wiedzialy co to kiteing to dostalem opierdol bo mysleli ze to moja wina i ze tak naprawde to tylko oni dali rade, a ja biegalem jak ta kura, i "one way ticket" z grupy.

Trafiaja sie wam takie eventy? :/

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 01:15 
Cytuj  
Zolthar napisał(a):
robertcz napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
......ze doswiadczony gracz to ~,examine i ilosc badges....

zgadzam sie w 100%...
nie mam szacunku dla jedi z podstawowymi badgesami.....

Zolthar napisał(a):
chodzi o to, że że gdy osiągniesz lvl 80 masz do wyboru albo rozwijać sie jako jedi albo zostać w dupie z tym co masz, dlatego włąśnie po świecie latają same dżedaje bo co innego robić skoro gra sie kończy ;)

konczy?!
zrob ten 80cl i po jakims czasie zmien profesje na inna...ja mialem 6 elitarnych, a sa tacy co zrobili wiekszosc dostepnych elite...


tylko widzisz 80 lvl podobno można zrobić w tydzień a ja właśnie chciałem grać uczciwie i po 3 miesiącach grania głównie w łikendy mam dopiero 25 lvl i co z tego że jestem uczciwy jak nie mam szans chociażby pogrania z innymi w wojnie gildii gdzie byłem jedynym nie 80 levelowcem.


ja pierwszego mastera, marksmana, zrobilem po okolo 1-2 miesiacach gry, juz nie pamietam.....ale dalo mi to max satysfakcji...
co z tego, ze ktos zrobi 80cl w tydzien......potrafi grac tylko w grupie z 80cl, sam jest raczej kiepski, nie potrafi wykorzystac potencjalu postaci...
nie pytajcie sie jaki temp zrobic, zobacz jakie skille maja poszczegolne profesje, wybierz ta, ktora ci najbardziej odpowiada i ja zrob, co z tego, ze Zenak ma Mbh a Jurek wyplata koszyki? wybierz ta profesje, ktora ci sie spodoba, zawsze mozna ja zmienic
.....ja nigdy nie zrobie dobrego craftera bo mnie to nie pasjonuje, bardziej podoba mi sie zarabianie na misjach..
nie wystarczy dostac gotowa postac w lapki i jest super, moj kumpel kupil postac, tak sie zlozyle, ze mial dokladnie takie profesje jak ja, byl jednak troszke zdziwiony czemu w tym samym czasie zdobywam 2x wiecjej xp...

zreszta co za przyjemnosc z gry, jezeli codziennie tluczasz tylko moby?
dlatego mam troszke dosc jedika....jak skoncze tempa to zacznie sie gra, nadrobie wszystkie zaleglosci "questowe", zero grindu, chyba, ze mi ktos zaplaci :lol:

ja swoje wszystkie mastery, pomijam jedi, zrobilem sam...bez grupy, wtedy malo kto biegal w grupie, i bez bufow....
CH robilem okolo 2miesiecy
wszystkie odznaki zdobylem bez bufow......bufy zaczelem stosowac dopiero przy FS

jak juz ktos tu wspomnial, rozwala mnie gracz z 80cl, ktory nie wie co to imp thamapark, dlatego ilosc odznak jest wykladnikiem "jakosci" gracza, a nie 80cl...co nie oznacza, ze nie podziele sie wiedza z "mlodszymi" kolegami :wink:

80cl zaczyna byc jakas magiczna granica...
ja na poczatku gry marzylem o odwiedzeniu corvety, warren......podejcie, ze 80cl to koniec strasznie splyca to gre....
zamiast grindowac proponuje pozwiedzac planety.....wodospady ma datho robia wrazenie.....dodam, ze na jednej z planet jest POI, za ktory dostaje sie odznake, ale nie ma jej w spisie :D


ps.
1) xanth, liczyles odznaki? mi sie nie chcialo, chyba sumowane sa co 25?
2) jezeli ktos chce, niech ten 80cl zrobi sobie i w 3 dzni, to jego kasa i jego wybor

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 01:20 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A co do nobkow w swg, to musze przyznac ze ostatnio gorzej niz w WoW czy FFXI (jak zaczelem grac i akurat byla premiera na ps2).
Dzisiaj sobei grupe dorwalem, chyba 5xcl80 i reszta cl50+. Dwoch mcm i niby tzw. dreamteam.

Tank niechcial tauntowac jak zauwazylem po 1h gry ze tego nie robi :/
Mcm leczyl jakby chcial a nie mogl, a drugi sobie "strilal".
No da sie wytrzymac, ale jak trafily sie pikety i massive pull od naszego pro pullera, to sie porobilo niezle.
Lider kazal stac w jednym miejscu i mcm mieli aoe heale dawac. No to ja po tym nie wyrobilem i jako (jeszcze) dual ranged master (pisto i carabineer), zabawilem sie w kite. Imp full auto area x2- Adv, supression fire na burst runie. Z ~10 piketow zroilo sie chyba 20 hehe.
"Jakos" ze stimpackami dalem rade z mizernym healem, ale ze nobki nie wiedzialy co to kiteing to dostalem opierdol bo mysleli ze to moja wina i ze tak naprawde to tylko oni dali rade, a ja biegalem jak ta kura, i "one way ticket" z grupy.



Trafiaja sie wam takie eventy? :/


jakbym widzial swoja grupe :lol:
ciezko zebrac dobry team, ale mam kilku kandydatow na oku :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 02:08 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A co do nobkow w swg, to musze przyznac ze ostatnio gorzej niz w WoW czy FFXI (jak zaczelem grac i akurat byla premiera na ps2).
Dzisiaj sobei grupe dorwalem, chyba 5xcl80 i reszta cl50+. Dwoch mcm i niby tzw. dreamteam.

Tank niechcial tauntowac jak zauwazylem po 1h gry ze tego nie robi :/
Mcm leczyl jakby chcial a nie mogl, a drugi sobie "strilal".
No da sie wytrzymac, ale jak trafily sie pikety i massive pull od naszego pro pullera, to sie porobilo niezle.
Lider kazal stac w jednym miejscu i mcm mieli aoe heale dawac. No to ja po tym nie wyrobilem i jako (jeszcze) dual ranged master (pisto i carabineer), zabawilem sie w kite. Imp full auto area x2- Adv, supression fire na burst runie. Z ~10 piketow zroilo sie chyba 20 hehe.
"Jakos" ze stimpackami dalem rade z mizernym healem, ale ze nobki nie wiedzialy co to kiteing to dostalem opierdol bo mysleli ze to moja wina i ze tak naprawde to tylko oni dali rade, a ja biegalem jak ta kura, i "one way ticket" z grupy.

Trafiaja sie wam takie eventy? :/


Taki to juz urok random grupy :<. Szkoda, ze ostatnio malo rodakow chetnych na jakis przyzwoity grind. Z tego co zauwazylem wystarczy w grupie 3hlvl graczy, ktorzy wiedza o co chodzi i ustawia reszte jak ma grac. Wtedy wystko idzie gladko ...

P.S. Dzis zrobilem pierwszego mastera. Im so proud :P ...

T.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 02:13 
Cytuj  
Oj dokladnie.
Pamietam jak robilem master marksman :lol: . Lazilismy z konradorem i lutusem po tatooine, ogladalismy sobie planety, trafialismy na spawny roznych mobkow i modlilismy sie zeby nie spotkac Dester Deamonow bo wtedy 100% wipe.

Zeby odpoczac ktos z nas zakladal campa, tam sie leczylismy, a przy okazji mielismy healera bo lutus grindowal sobie heal crafting zeby w koncu osiagnac NOVICE Combat Medic.

Teraz jest bardzo prosto, scouting xp to scouting xp, nie ma wymyslnych camping xp (ile tego trzeba bylo nagrindowac outside corellia i modlic sie zeby ktos wszedl). Medic XP to medic xp, szybko latwo i przyjemnie, nie trzeba nic craftowac zeby moc sie healowac.
Idac dalej Combat Medic robi sie 100% afk w grupie, a duzo osob pamieta jak mozna bylo dostac kur*** zeby narobic crafting medical xp coby master cm osgianac.

Nie mowie juz o mixowaniu pistoleera z fencerem dla jego defow. Stare czasy, gralo sie swietnie, ale teraz tez jest przyjemnie ale juz niestety w 'WoW' style, szybko latwo i kolorowo:[

BTW. Pierwszy raz przyjemnosc z gry stracilem po zalozeniu kompozytu, wzieciu buffa i haj na dathomir. Niestety - nie mialem z kim grac w old style:/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 02:56 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Pierwszy raz przyjemnosc z gry stracilem po zalozeniu kompozytu, wzieciu buffa i haj na dathomir.


Przed CU ? :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 05:01 
Cytuj  
Ostatnio widzialem fajna scenke: jakis noobek z 15 badge'ami wyzywal jedi guardiana od noobow, cheaterow i chcial wzywac csr'a bo tenze jedi mial jakies 5-7 badgy "in total", a ten pierwszy za cholere nie mogl zrozumiec jak to mozliwe. I co? Nazwiemy tego jedi noobem czy nie panowie?

Tak wiec z tym ocenianiem po ilosci badgy bym uwazal :P

P.S
Sam mam jakies 90, i tylko 3 lub 4 zrobione profesje, tez mozna mnie uznac za nooba bo nie grindowalem nigdy masterow na sile, tylko trzymalem sie tego co mi sie najbardziej podobalo, praktycznie od samego poczatku az po zostanie jedi


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 10:36 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A co do nobkow w swg, to musze przyznac ze ostatnio gorzej niz w WoW czy FFXI (jak zaczelem grac i akurat byla premiera na ps2).
Dzisiaj sobei grupe dorwalem, chyba 5xcl80 i reszta cl50+. Dwoch mcm i niby tzw. dreamteam.

Tank niechcial tauntowac jak zauwazylem po 1h gry ze tego nie robi :/
Mcm leczyl jakby chcial a nie mogl, a drugi sobie "strilal".
No da sie wytrzymac, ale jak trafily sie pikety i massive pull od naszego pro pullera, to sie porobilo niezle.
Lider kazal stac w jednym miejscu i mcm mieli aoe heale dawac. No to ja po tym nie wyrobilem i jako (jeszcze) dual ranged master (pisto i carabineer), zabawilem sie w kite. Imp full auto area x2- Adv, supression fire na burst runie. Z ~10 piketow zroilo sie chyba 20 hehe.
"Jakos" ze stimpackami dalem rade z mizernym healem, ale ze nobki nie wiedzialy co to kiteing to dostalem opierdol bo mysleli ze to moja wina i ze tak naprawde to tylko oni dali rade, a ja biegalem jak ta kura, i "one way ticket" z grupy.

Trafiaja sie wam takie eventy? :/

Nie wiem czemu ale czesto na Dantoo jak grałem z samymi Amerykanami to czesto takie akcje były, tłumaczysz i mowisz ze nie tak a oni i tak po swojemy kazdy sobie. Raz jeden koleś pyta sie czy moze grindowac granatami, mowie mu żeby tylko w lair bo to sciagnie naraz wiecej zwierzakow, a on z fochem że wie o tym, po minucie strzela area fire i jeszcze zdziwiny i zadowolony ze takie fajne, 10 picketów naraz grupa niby high CL a polowac nie umie. :]
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:53 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

Przed CU ? :wink:


Po CU nie bylo solo-terminatorow :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:21 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Po CU nie bylo solo-terminatorow :roll:


Połączenie TK z Fencerem Swordsmanem i Doctorem po health i mind
buffie z kryształów :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:30 
Cytuj  
Tak tyle tylko że buffy od doca kosztowały kiedyś z 50k (o ile dobrze pamiętam) a buffy z kryształów są o wiele droższe dlatego dzisiejszy terminator wymaga większych funduszy.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:32 
Cytuj  
Mind buff Crystal widzialem za 900k
a health buff Crystal za 1,5mil


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:32 
Cytuj  
10k


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:41 
Cytuj  
Ah, zapomniał bym prawie.

Nad tym dodatkiem pracuje LucasArts i to ich betatesterzy sie za to zabiorą :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.