mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:27 
Cytuj  
jak ja slicowalem to kupilem to za 10k


_________________
tephloN - Pre-NGE MRanger/Mpikeman, Eclipse. † 2k5, Post-NGE MCommando :XXX

Update 2k8: Post-NGE MSmuggler, MJedi, MBounty Hunter, MMedic, MSpy, w koncu MOfficer. Respec jest piekny.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 15:26 
Cytuj  
Haszysz napisał(a):
"simple toolkit".


u mnie w vendorze sa po 2,5k od sztuki. ale zapewne nie grasz na Infinity ;]

poszukaj na bazaarze, zapewne beda nawet i za 500cr


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 17:07 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Xanth napisał(a):
Tak samo, jak kazdy inny, musisz znalezc "swoja" stacje Deep Space i z nia pogadac.
X.


Znalazlem :D Jest w systemie Dantooine. Ma buga ale działa :D



btw wiadomość dla wszystkich :

POJEDYNKUJĘ SIĘ W SPACE, WPISOWE MINIMUM 100K, ZWYCIĘZCA BIERZE WSZYSTKO. STATEK DOWOLNY 1-OSOBOWY. MINIMALNY LEVEL TO 4433 (mój level) MAKSYMALNY TO MASTER...

ps. fajna zabawa będzie :D


ja mam bodajże 1111 chętnie się spotyczkuję :D statek mam standardowy Z95, rozwalałem dużo silniejszych ode mnie z heavy fighterami może i tym razem mi sie uda lol mad man

zgłoszenia pliz na maila lub na gg: 1188921 hehehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 20:23 
Cytuj  
Zolthar napisał(a):
statek mam standardowy Z95, rozwalałem dużo silniejszych ode mnie z heavy fighterami

Bo w kosmosie PvP polega na tym, ze wygrywa ten kto pierwszy wystrzeli i trafi (szczegolnie w overtowaniu). Glownie na masterze, majac dwa dzialka po 3.7k dmg wystarczy jedno dobre trafienie z obydwoch w przeciwnika (nie mowiac juz o 3 dzialkach 3.8k w kraycie) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 20:45 
Cytuj  
problem w tym, że ja nie mam jak wystrzelić bo nie zdążę mając tak słaby statek przecież, a jednak ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:04 
Cytuj  
Ok, mam problem. Slyszalem ze od pilot trainerow dostaje sie swoj pierwszy darmowy statek, tyle ze ja od swojego nie dostalem, kazal mi go zdobyc zanim bedzie mnie dalej uczyl. Mowa tu o karierze freelancera. Drugie pytanko to gdzie do diaska sa zapisane moje umiejetnosci takie jak mozliwosc uzywania broni i przedmiotow, chyba 15 min przegladalem wszelkie mozliwe zakladki w skillach itd i nic nie widze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:33 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Drugie pytanko to gdzie do diaska sa zapisane moje umiejetnosci takie jak mozliwosc uzywania broni i przedmiotow

Sa zapisane w broni i przedmiotach. Kazda bron ma wymagany level do jej uzywania, niektore maja tez wymagana profesje i skilla. Czytaj opisy itemkow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:44 
Cytuj  
Xanth to ze zapisane sa na przedmiotach to wiem, mi chodzi o miejsce gdzie zapisane to jest 'na mnie' zebym wiedzial czy moge dany przedmiot uzywac zanim go kupie. Co do tego pierwszego statku freelancera nic ci nie wiadomo jak go zdobyc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 09:52 
Cytuj  
Dla ciebie tez sa zapisane w przedmiotach, wystarczy obejrzec przedmiot przed zakupem. W skillach nigdzie nie ma o tym informacji bo po co? To przedmiot ma ograniczenia, nie ty.
Co do statku, to albo robisz cos zle, albo cos sie zmienilo. Statek powinienes dostac automatycznie przy zrobieniu novice pilota. Zreszta, noob statki na bazarze sa za grosze, wiec nie wiem w czym problem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 10:55 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ok, mam problem. Slyszalem ze od pilot trainerow dostaje sie swoj pierwszy darmowy statek, tyle ze ja od swojego nie dostalem, kazal mi go zdobyc zanim bedzie mnie dalej uczyl. Mowa tu o karierze freelancera.


Z ktorym Freelance Pilot Trainerem rozmawiales? Sprawdz czasem czy statek nie stoi gotowy do drogi w starporcie ;) ...

P.S. Tutaj masz namiary na wszystkich. Moze poprostu pogadales ze zlym ...

Smuggler Alliance: Dravis, Mos Eisley, Tatooine (3429,-4788)
RSF Squadron: Captain Dinge, Theed, Naboo (-5495, 4575)
Corsec Squadron: Sergeant Rhea, Coronet, Corellia, (-275, 4730)

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:03 
Cytuj  
Gadalem z Dravisem i statek nie stoi w porcie z 2 powodow, po pierwsze koles sam mi powiedzial ze nie da mi statku i ze musze go sobie zdobyc, po rugie kliklo mi sie na terminal podczas kombinowania i wyraznie mialem na ekranie ze nie mam statku wiec nie moge go uzyc.

Ps. jaki jest channel polski na eclipse, to moze latwiej sie dogadamy? :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:07 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ps. jaki jest channel polski na eclipse, to moze latwiej sie dogadamy? :wink:

A zagladales tu: viewtopic.php?t=6496 ?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:09 
Cytuj  
Tak, zagladalem i najwidoczniej nie ma polakow na eclipse bo jak wylistowalem channele nie bylo PL :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Tak, zagladalem i najwidoczniej nie ma polakow na eclipse bo jak wylistowalem channele nie bylo PL :wink:

Bylo, w zakladce "eclipse/chat". Chyba bedzie trzeba napisac instrukcje wchodzenia na PL, bo widze ze i to przerasta mozliwosci niektorych ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 12:21 
Cytuj  
Hmm bylo powiadasz, coz pewnie wiesz lepiej niz ja co bylo a czego nie bylo w moich zakladkach :wink:

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 13:50 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Hmm bylo powiadasz, coz pewnie wiesz lepiej niz ja co bylo a czego nie bylo w moich zakladkach :wink:

Skoro inni maja PL to znaczy że jest, poprostu coś zle robisz albo niedokładnie- zdaża sie. :wink:


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 16:39 
Cytuj  
Ok, wiec robie cos zle bo inni maja a ja nie mam. Jak napisal Xanth 'przerasta to moje mozliwosci" najwyrazniej. Skoro tak to opisze moze jak tego szukam: wiec prawym przyciskiem myszki klikam na zakladkach wybieram join chat channel, rozwijam eclipse i szukam pl ...... w ten o to sposob go nie znajduje. BTW jakies fajne miejsce na Tatooine na grind kasy (cl3) bo braknie mi jej troche 8)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 16:57 
Cytuj  
Hejka!

mam nastepujacy problem/pytanie:

jestem sobie BH mam 51lvl i robie misje BH pierwszego stopnia czyli te co nie wymagaja seekerow ani probe'ow.
Dzisiaj mialem nastepujace zdarzenie... mialem misje na goscia na 55lvl czyli o 4 lvlv wyzej niz ja byl dla mnie na czerwono i zadawal mi obrazenia w granicach 16-30 DMG a a czasami sie zdaza tak ze goscie na nizszym levelu do mnie wala 160-300 DMG. zadni z nich to nie sa bosy bo maja po 5500HAM'u, ja mam caly czas ta sama zbroje ten sam karabin i uzywam tego samego jedzonka ( vaserian Brandy i taki napoj co dodaje +92 Ranged Def - w sumie mam chyba 240 Ranged Def)... O co chodzi...

Wim ze w przypadku tego goscia co walil do mnie po 16-30DMG ten napoj konczyj mi sie za 2 minuty a w przypadku tego drugiego dopiero co go wypijem ale staty pokazywaly ze juz mam ten Ranged Def dodany.

Mam zbroje Comp i Laser Carabine sprzed CU...

Co moze byc tego wszystkiego powodem...powodem..

BH 0/4/4/4 Medic 0/4/0/0 Carabineer 2/1/0/1 Scout 4/0/4/4

Pozdrawiam i prosze o wyjasnienie tego stanu rzeczy jesli jest to mozliwe.. ale zakladam ze jest, bo nie ma podobno rzeczy nie mozliwych sa tylko nieoplacalne - jak to wyczytalem u ktoregos z was w podpisie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo w kosmosie PvP polega na tym, ze wygrywa ten kto pierwszy wystrzeli i trafi (...)

X.


Nie zgadzam się :] Identycznie mówil Laren, że walka będzie trwała 2 sekundy a w końcu graliśmy do 6 rano i rozwaliłem jego Opressora dwa razy a póżniej raz Decimatora :D Musiałem go trafić chyba z 15 razy ale rozwaliłem ;) Inna rzecz, że jak później zrobiliśmy próbe i on mnie trafił, jak się nie ruszałem to mnie zmasakrował :har: Ale fakt faktem, mając pilota 4333 załatwiłem Mastera z full wypasionym sprzętem :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 31
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:38 
Cytuj  
dalej chętnie podejmę wyzwanie dzisiaj wieczorkiem hehehehe, czekam na propozycje lol

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.