mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 17:58 
Cytuj  
Chyba niepredko - grajac w eq ostatnio zdalem sobie sprawe jak tesknilem za UO hehe
Ale od swg niestety nie moge sie oderwac od tak - obowiazki na glowie: gildia, miasto itd, czyli jakies 10min dziennie ;)

P.S do Ashtona
Gram na splitpaw (jak widac w bio), poki co sorceror lev15, good


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 18:07 
Cytuj  
ueee, myslalem ze tak jak reszta na oggok ;/

edit: dla placzacych ze crafting padnie - trader ma do wyboru jedna z 4ch specjalizacji z tego co widze...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 18:38 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Futrzak napisał(a):
No i znowu niemożność udzielenia sensownej odpowiedzi.


nie miał bym nic przeciwko temu, ale jedi miał wszystko do stracenia, i
nic do zyskania, a bh wszystko do zyskania, nic do stracenia



teraz rozumiesz, czy trzeba ci to przeliterować ?


Faktycznie. To było niewystarczające. Powinno być ograniczenie do 3 jedi na server.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 18:46 
Cytuj  
Futrzak napisał(a):
Enhu napisał(a):
Futrzak napisał(a):
No i znowu niemożność udzielenia sensownej odpowiedzi.


nie miał bym nic przeciwko temu, ale jedi miał wszystko do stracenia, i
nic do zyskania, a bh wszystko do zyskania, nic do stracenia



teraz rozumiesz, czy trzeba ci to przeliterować ?


Faktycznie. To było niewystarczające. Powinno być ograniczenie do 3 jedi na server.


i jednego bh


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:10 
Cytuj  
Tylko komandosów nieograniczoną ilośći nazwać wtedy grę Star Wars Commando Online :rotfl:

Wracając do tematu - dostałem się na serwer - ukończyłem tutorial, teraz gram normalnie... Gra się całkiem sympatycznie. Mamy wprawdzie atak klonów - każdy jedi jest taki sam - każdy komandos jest taki sam... Każdy ma taką samą ścieżkę rozwoju. Jednakże ktoś na oficjalnym forum słusznie to skomentował. I tak większość budowała takie same lub bardzo podobne template'y...

I moja rada dla tych, którzy chcą się dostać na serwer. O każdej pełnej godzinie jest robiony restart stref tutoriala... Jak jest loading (będzie przez około minutę) to czekajcie jak tylko zmieni się na online - wtedy wejdźcie i tworząc postać olejcie szczegóły... Po prostu next, next... Inaczej się nie wbijecie. Tutorial - pierwszą część też przebiegnijcie olewając dyskusje. Szybko do droida medycznego, szybka konwersjacja z nim (klikasz raz na droida), wtedy wyjęcie pistoletu z szafki, wyposażenie się w niego i zniszczenie trzech skrzynek (po prawej stronie od szafki). Rozwalić terminal przy drzwiach (strzały blasterem), otworzą się drzwi za którymi stoją han, chewie i r2d2... Nie rozmawiaj z nimi tylko biegnij po "niebieskiej nitce" do hangaru. Stań za skrzynkami obok waypointa i strzelaj do stormtrooperow - zlootuj ich i biegnij na rampę falcona. Podbiegnij najwyżej jak się da. Powinien być loading kolejnej strefy - już bezstresowej jeśli chodzi o stuck bug.
Cały myk polega na tym, aby jak najszybciej dobiec do rampy - bowiem tylko kilka osób w ciągu godziny rampę przekracza. Obowiązuje kolejka - kto pierwszy, ten lepszy. Wystarczy, że przed nami trafi się jakiś frajer z 256MB ram i już wszyscy czekają aż dupkowi się 10 minut będzie strefa ładować...

A tak na poprawę humoru: http://media.putfile.com/SnackFlintstonesBugTC2


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:11 
Cytuj  
Dlaczego? Nic mi nie wiadomo o nagonce na BH i wyżynaniu ich przez imperium.

"Cały myk polega na tym, aby jak najszybciej dobiec do rampy - bowiem tylko kilka osób w ciągu godziny rampę przekracza. Obowiązuje kolejka - kto pierwszy, ten lepszy. Wystarczy, że przed nami trafi się jakiś frajer z 256MB ram i już wszyscy czekają aż dupkowi się 10 minut będzie strefa ładować..."

A co będzie jeśli trafi się jakaś pierdołal która płaci najniższe podatki przewidziane prawem? :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:18 
Cytuj  
Futrzak - bh w większości ginęli już w dzieciństwie... Abijani przez konkurencję. Na dobrą sprawę było ich bardzo niewielu... Jakby tak patrzeć na SWG to zostać by mogli tylko Tailorzy i Commandosi... Gra oferuję swobodę wyboru spośród znanych nam profesji - w tym jedi i jako błąd możnaby jedynie uznać ramy czasowe. Jednak można tłumaczyć sobie to tak, iż nikt tak naprawdę nie jest prawdziwym jedi tylko samoukiem jakich było jednak wielu. W starciu jednak z jakimkolwiek jedi obrywają niesamowicie po dupie... A jakby nie było - takich dziwadeł pełno trafiło później do szkoły Luke'a... (np. fabuły książek zatwierdzonych przez Lucasa)...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:28 
Cytuj  
gdyby kotor powstal przed swg to by napewno byly inne czasy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:37 
Cytuj  
Po pierwsze jedynie zawieszam konto, może wrócę kiedy SOE przejrzy na oczy, ale przez najbliższe miesiące nie będę grał na 100%....Po drugie mam już mało kasy (jakieś 13-14mln) bo wydałem około 55mln na ADK :har: Po trzecie Klex chce spróbować zagrać po 15-tym ale na 90% rezugnuje.... Po czwarte mam w życiu zawsze dwa biegunowe stany: masakrycznie imprezuję i uganiam się za kobitami ;) a jak mam już ich dość to gram na kompie :] Ostatnimi czasy udawało mi się to łączyć ale wydaję mi się że właśnie osiągam stan pierwszy :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:41 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Po pierwsze jedynie zawieszam konto, może wrócę kiedy SOE przejrzy na oczy, ale przez najbliższe miesiące nie będę grał na 100%....Po drugie mam już mało kasy (jakieś 13-14mln) bo wydałem około 55mln na ADK :har: Po trzecie Klex chce spróbować zagrać po 15-tym ale na 90% rezugnuje.... Po czwarte mam w życiu zawsze dwa biegunowe stany: masakrycznie imprezuję i uganiam się za kobitami ;) a jak mam już ich dość to gram na kompie :] Ostatnimi czasy udawało mi się to łączyć ale wydaję mi się że właśnie osiągam stan pierwszy :]


buahahaha klexowi sie spodoba nge :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:46 
Cytuj  
Wiem, bo sam się dziwiłem że to powiedział, bo włąsnie on narzekał że SWg jest zbyt rozbudowane :] Pozatym Rafał i tak sie zastanawiał nad rezygnacją, bo żona jest w ciąży i mu szkoda kasy na gre.... A zresztą może będzie i grał, czas pokaże, mi się nie chce w to grać po tych zmianach co zapowiedzieli i nie róbcie z tego takiej afery....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 19:48 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Wiem, bo sam się dziwiłem że to powiedział, bo włąsnie on narzekał że SWg jest zbyt rozbudowane :] Pozatym Rafał i tak sie zastanawiał nad rezygnacją, bo żona jest w ciąży i mu szkoda kasy na gre.... A zresztą może będzie i grał, czas pokaże, mi się nie chce w to grać po tych zmianach co zapowiedzieli i nie róbcie z tego takiej afery....



nie wiem czemu, ale narazie nie widząc produktu to ty robisz z tego
taką afere

(btw pożycz 2mil kredytek do momentu twojego powrotu w chwale)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 20:39 
Cytuj  
Czy jest znana moze data wejscie tych wszystkich zmian Live?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 20:46 
Cytuj  
15,11,05


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):

I moja rada dla tych, którzy chcą się dostać na serwer. O każdej pełnej godzinie jest robiony restart stref tutoriala... Jak jest loading (będzie przez około minutę) to czekajcie jak tylko zmieni się na online - wtedy wejdźcie i tworząc postać olejcie szczegóły... Po prostu next, next... Inaczej się nie wbijecie. Tutorial - pierwszą część też przebiegnijcie olewając dyskusje. Szybko do droida medycznego, szybka konwersjacja z nim (klikasz raz na droida), wtedy wyjęcie pistoletu z szafki, wyposażenie się w niego i zniszczenie trzech skrzynek (po prawej stronie od szafki). Rozwalić terminal przy drzwiach (strzały blasterem), otworzą się drzwi za którymi stoją han, chewie i r2d2... Nie rozmawiaj z nimi tylko biegnij po "niebieskiej nitce" do hangaru. Stań za skrzynkami obok waypointa i strzelaj do stormtrooperow - zlootuj ich i biegnij na rampę falcona. Podbiegnij najwyżej jak się da. Powinien być loading kolejnej strefy - już bezstresowej jeśli chodzi o stuck bug.


co do stuck bugu to nadal jest :/ przynajmniej umnie wbieglem na rampe a han ciagle wrzeszczy zeby spier** i nic sie nie dzieje poczekam te 25min sprobuje znowu :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:38 
Cytuj  
właśnie jestem na stacji i po teście jestem w stanie powiedzieć, że cu2 jest

ZAJEBISTE
(sora za slowo)

ide grac buahahahhaa :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:47 
Cytuj  
Kruca wydaje mi sie ta data dosyc smiala zwlaszcza ze nie dziala jeszcze wiele rzeczy.... ale co tam to przeciez SOE...

PO kilku godzinnym graniu na TC'skach osmiele sie stwierdzic ze.. zmiany mi sie nawet podobaja... ale jedna rzecz jest faktycznie dobijajaca.... brak mozliwosci zmiany profesji, troszeczke - delikatnie mowiac - mnie to martwi.... i teraz tak prawde mowiac czlowiek sobie zdaje sprawe z tego... ze poprzednie swg bylo naprawde fajowe :D ... Mysle ze jednym z geniuszy tej gry - jesli mozna mi tak to okreslic - bylo wlasnie to.. swoboda wybory profesji w kazdym momencie... i chyba dlatego przez caly czas bylo co w grze robic.... a tutaj lekka kapa...

PS aha dla tych wszystkich dla ktorych char za szybko biega i "chodzi" mysle ze wprowadzili to tylko na czas testow... tak sobie to wymyslilem ale pewnie tez na to wpadliscie lol bo jesli nie to looooool

ale tak serio.. mysle ze 15 listopad to nie realna data..

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:55 
Cytuj  
Taka szybkość raczej pozostanie - pisali o zwiększonej dynamice.
Na jakim serwerze gracie? Jak na TC6 (europejski) to możemy się spotkać.

Martwiłem się, że jedi (FS) będzie za silny itp... Tak naprawdę jest to teraz Coś jak Teras Kasi - tyle, że od 35 (albo 45 nie pamiętam) lvlu może używać latarki...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:57 
Cytuj  
Alucard napisał(a):
(...)ale jedna rzecz jest faktycznie dobijajaca.... brak mozliwosci zmiany profesji, troszeczke - delikatnie mowiac - mnie to martwi.... i teraz tak prawde mowiac czlowiek sobie zdaje sprawe z tego... ze poprzednie swg bylo naprawde fajowe :D ... Mysle ze jednym z geniuszy tej gry - jesli mozna mi tak to okreslic - bylo wlasnie to.. swoboda wybory profesji w kazdym momencie... i chyba dlatego przez caly czas bylo co w grze robic.... (...)
Dla mnie to była największa zaleta tej gry i żadne zasrane SOE nie będzie mi wciskało jakiegoś trendy grywalnego syfu w zamian za autentyczne poczucie wolności w grze...Dlatego odchodzę i SOE nie dostanie odmnei już więcej ani grosza dopóki nie zawrócą z tej komicznej drogi rozwoju SWG... Pozatym Enhu ja nie robię afery, odchodzę i tyle, doskonale sobie radziliście zanim zacząłem grać więc przeżyjecie :]

ps. wczoraj w stanie upojenia alkoholowego, chciałem sobie zrobić kanapkę i uciałęm sobie kawałek opuszka i paznokcia w palcu wskazującym, więc tak czy tak raczej trudno by mi się grało w tak dynamiczną grę :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 08:54 
Cytuj  
to po co dodawales paznokcie ? :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.