mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:00 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Alucard napisał(a):
(...)ale jedna rzecz jest faktycznie dobijajaca.... brak mozliwosci zmiany profesji, troszeczke - delikatnie mowiac - mnie to martwi.... i teraz tak prawde mowiac czlowiek sobie zdaje sprawe z tego... ze poprzednie swg bylo naprawde fajowe :D ... Mysle ze jednym z geniuszy tej gry - jesli mozna mi tak to okreslic - bylo wlasnie to.. swoboda wybory profesji w kazdym momencie... i chyba dlatego przez caly czas bylo co w grze robic.... (...)
Dla mnie to była największa zaleta tej gry i żadne zasrane SOE nie będzie mi wciskało jakiegoś trendy grywalnego syfu w zamian za autentyczne poczucie wolności w grze...Dlatego odchodzę i SOE nie dostanie odmnei już więcej ani grosza dopóki nie zawrócą z tej komicznej drogi rozwoju SWG... Pozatym Enhu ja nie robię afery, odchodzę i tyle, doskonale sobie radziliście zanim zacząłem grać więc przeżyjecie :]

ps. wczoraj w stanie upojenia alkoholowego, chciałem sobie zrobić kanapkę i uciałęm sobie kawałek opuszka i paznokcia w palcu wskazującym, więc tak czy tak raczej trudno by mi się grało w tak dynamiczną grę :]

Po pierwsze SOE nie wroci starego swg, nie ma co na to liczyc, wiec w sumie to jest twoje/nasze pozegnanie. Szkoda ze idziesz sobie w .... nie widzac faktycznych zmian a jedynie myslac ze sa do dupy.
Po drugie, takie 'inne pytanie' zezarles ten opuszek i paznokiec w kanapce? :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:30 
Cytuj  
A mi się te zmiany podobają :P
Może się wreszcie przekonam do SWG... będzie trzecia próba :]

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:41 
Cytuj  
To co zobaczylem na TC mnie zalamalo. Czuje sie oszukany. Dranie z LA, ktorych tak bardzo chcieliscie, po prostu nas wydymali. Tak, nawet nie ma sensu ubierac to w ladne slowa. Czuje sie oszukany. Skurwiele po prostu nas (przedewszystkich) starych i nowych graczy wydymali. Gra wyglada teraz jak polaczenie Diablo z Jedi Academy.
Ktos wczesniej napisal, ze to ma byc innowacyjny system walki. Wielkie LOL.
Taki system byl, jeszcze przed Dialbo, sporo lat temu.
Juz nie chodzi o same zmiany. Jezeli o to chodzi, to grze dam szanse. Moze bedzie ok.
Ale ani SOE (pewnie sami nie wiedzieli) ani LA nie poinformowali przed ToW o zmianach, by jak najwiecej ludzi dodatek kupilo. Dopiero po premierze na 2 tygodnie przed laskawie poinformowali, ze zazynaja gre i tworza inna. Coz, 30$ wydane czy bedziecie dalej gracz czy nie. Nie wiem czy to zgodne z prawem, ale to po prostu zwykle skurwielsto.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 11:52 
Cytuj  
Hmm Scorp, to zarabianie kasy, kase zarabia sie na rozne sposoby, 'normalne' jest to ze sie doi klienta w granicach mozliwosci, czyli tuz przed momentem kiedy konczy 'wspolprace'. Nie ma co sie oszukiwac, ci ludzie robia kase i to jest ich zadanie, po wejsciu nge zobacyzmy jak dobrze to robia, czyli ilu odejdzie a ilu przyjdzie do tej nowej odslony swg. Tak ze ok, skurwielstwo to jest, ale tak sie zarabia pieniadze i tyle. Jezeli chodzi o informowanie o zmianach, to tez sie z toba nie zgodze, poinformowali krotko przed wprowadzeniem i slusznie zrobili. Spojz na ilosc ludzi grajacych teraz na normalnych serwerach, po pierwsze ciekawosc ludzi wzgledem zmian, po drugie sporo ludiz zatrzymalo sie na zasadzie 'po grom sie meczyc skoro takie zmiany' jak by powiedzieli miesiac wczesniej ludzie mogli by nawet cancelowac subskrypcje na kilkadziesiat dni co jest im nieoplacalne, wiec wiesz nie ma co marudzic, swiat sie od tego nie zmieni a my ciagle mamy wybor: play or not to play... :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:02 
Cytuj  
Alucard napisał(a):
...ale jedna rzecz jest faktycznie dobijajaca.... brak mozliwosci zmiany profesji, troszeczke - delikatnie mowiac - mnie to martwi...


to byla jedna z podstawowych zalet tej gry....teraz to WOW w kosmosie...

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:23 
Cytuj  
Gefaran. Jest rozniaca miedzy zarabianiem a dymaniem ludzi.
Przez 2.5 roku SOE robilo wiele rzeczy ponizej pasa. Ale nigdy nie znizyli sie do takiego poziomu co LA. Bo do nieuczciwosci ze strony SOE sie przyzwyczailem. To co robili bylo zlem, ale ok tak musi byc jak chca zarobic. Ale to co zrobilo LA, to po prostu robienie z ludzi dziwki.
Te zmiany nie sa po to by gra byla lepsza. To jest po to by amerykanskie dzieci mogly zrozumiec gra. Ale to tez nie jest najwazniejszy powod.
Najwazniejszym powodem jest to, zeby SWG bylo na konsole.
Widziesz, info o CU bylo z pol roku przed lwejsciem live. A tu byly co najmniej pogloski, ze COS tam sie zmieni.

Nie twierdze ze zmiany sa totalnie zle. Jak juz napisalem po 15.11 dam grze sznase. Moze mi sie spodoba bardziej, zobaczymy. Ale denerwuje mi podejscie LA do graczy. Ma nas totalnie w dupie.

Wiesz, robiac 9 profesji z 30, uniemozliwiajac ich pozniejszej zmiany, upraszczanie na maksa, robiac system walki z diablo to nie jest jak LA twierdzi - zrobienie z SWG bardziej ekscytujacej gre w siwcie SW. To jest po to by SWG moglo byc na PS2 i Xbox. Przyznali by sie do tego a nie pierdola farmazony. Przepraszam za przeklenstwa, zazwyczaj tak nie mowie, ale LA wyjebalo 1/3 SWG do kosza, tylko po to by na telewizorze mozna bylo grac.

Wiesz czemu gralem w SWG?
Bylo ok 30 profesji do wyboru i moglem zostac kazdym w calej grze. Nie musialem tworzyc nowej postaci. Moglem stworzyc jedna i sie do niej przywiazac, utorzsamiac w grze. Znudzila mi sie profesja, robilem inna. Chce pve, pvp, crafting? Nie ma problemu, to wszytko moglem miec na jednej postaci a nie jak w WoW musialem tworzyc 10. Roznorodnosc, mozliwosci wyboru, to cenie w KAZDEj grze najbardziej. Jak do tej pory SWG mi oferowalo najbardziej. Juz nie. Teraz to tylko Diablo w skorze Jedi Acadeny poszerzone o nowe lokacje. A wlasnie za to kochalem SWG. W rzadnym calu nie przypominalo wyzej wspomnianego Diablo.
A co do pvp, to i tak bylo malo znane w SWG. Teraz to juz prawie wogole wyginie. Bedzie jak w MxO, tylko w duelu i ci co chodza overt (a chodzi malo kto).


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:36 
Cytuj  
Co by nie gadac .. Scorp ma racje.... to bylo wydymanie graczy za pomoca polityki marketingowej...

Ale nie mowie ze zmiany mi sie nie podobaja... moze byc fajnie... ( nie bede ukrywac ze chcialbym za free polatac z latarka - chociaz sprobowac :P )
..jedynie te profesje.. ale moze sie okazac ze to jest wlasnie ten gwozdz do trumny SWG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 12:42 
Cytuj  
Cieszę się że ktoś jeszcze potrafi obiektywnie ocenić zmiany a nie skakać z radości jak małe dziecko, bo przecież najważniejsze że coś się dzieje... :] Może i SWG jest teraz bardziej grywalne, ma szybszą akcję, tylko zastanawiam się jak długo można się bawić 9 profesjami (no 13 - bo są 4 rodzaje merchanta)...

ps. Gefaran - nie, nie zjadłem tego opuszka w kanapce, tylko wywaliłem go do kubła (zresztą to był kawałek opuszka) ;)

ps2. Scorpio - zgadzam sie z Tobą w 100%, jedynie nie mam tyle samozaparcia żeby spróbować gry po 15-tym, gdyż nie widzę w tym sensu....


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:51 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Cieszę się że ktoś jeszcze potrafi obiektywnie ocenić zmiany a nie skakać z radości jak małe dziecko, bo przecież najważniejsze że coś się dzieje... :] Może i SWG jest teraz bardziej grywalne, ma szybszą akcję, tylko zastanawiam się jak długo można się bawić 9 profesjami (no 13 - bo są 4 rodzaje merchanta)...

ps. Gefaran - nie, nie zjadłem tego opuszka w kanapce, tylko wywaliłem go do kubła (zresztą to był kawałek opuszka) ;)

ps2. Scorpio - zgadzam sie z Tobą w 100%, jedynie nie mam tyle samozaparcia żeby spróbować gry po 15-tym, gdyż nie widzę w tym sensu....


Ja sobie chyba zakupie EQ2 jak criss :p
ale jak co będe jechał na "full acces"

a StarTrek Online już w 2006 :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:08 
Cytuj  
Tylko sie nie zawiedz ;p z 2giej strony jak zobaczysz Isle of Refugee to i tak napewno kupisz :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:25 
Cytuj  
Dobilem do 8cl jedi to cale nge to zwykly hack&slash mam nadzieje ze do tego starter kit dorzuca myszke bo w godz grania klikam wiecej niz wczesniej w caly dzien.Ciosy specjalne niczym sie nie roznia mam 3 i kazdy robi to samo (moze to jakis bug), pvp umarlo nie da sie grac, crafting na szczescie zostal ten sam nic nie zmienili. Ogolnie jestem nastawiony sceptycznie poczekam az wejdzie to na live serwery


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:30 
Cytuj  
na tc6 lagi jak jasna holera !


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:47 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Tylko sie nie zawiedz ;p z 2giej strony jak zobaczysz Isle of Refugee to i tak napewno kupisz :P

Offtopicznie, gralem w bete, ostatnio sciagnalem "isle" i... nie widze zadnych zmian. Wiec na drzewo. Choc jakims buddy keyem bym sie zainteresowal, moze dalej jest inaczej ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:12 
Cytuj  
W EQ2 wkurzal mnie zoning przez co gra tracila dla mnie jakikolwiek klimat.... dlatego WOW jesli chodzi o klimat moim zdaniem jest o niebo lepszy.... jesli w EQ2 jest wogole jakis klimat lol ( bez urazy )


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:24 
Cytuj  
Pogralem na TC, dolevelowalem do 12 levelu jedi jak na razie.
Po krótce:
Combat jak w neo mniej wiecej, calkiem spoko.
Intro fajne
Levelowanie przyjemniejsze o tyle ze caly czas masz quest i wlasciwie masz co robic - nie narzekam.

To niestety wlasciwie koniec plusow.
AI mobow - brak. Moby stoi i wali do ciebie albo leci do ciebie i pierze po pysku. Kropka. Latwe to jak cholera, jako lvl11 ubilem lvl14 solo z przyslowiowym palcem w d...
Kazda klasa ma 7-8 specjali w roznych wersjach ktore sie 'upgraduja' co pewien czas. Malooo. Zadnych podklas, niczego, wszyscy miec to samo i tak samo.
Na broni sa dwa statsy min damage i max damage. Armorow nie widzialem. Brak zoladka. Wyglada ze crafterzy do piachu, zwlaszcza ze mam dwie bronie jako jedi: noob pistol 3-11 dmg i knuckler 5-30 dmg. Roznica w damage ktory robie jest taka: knuckler 120-150 dmg, pistol 110-130. Wyglada na to ze bron nie bedzie zbyt istotna.
W cholere rzeczy daje jakies male bufki, ktore tak naprawde nie sa nic warte:
jako level 12, mam staty podstawowe na poziomie 120-130. +5 do nich z jakiegos przedmiotu na 3 min jest kija warte.
Jako level 1 mialem 1000 health i staty na 1. Na levelu 12 mam prawie 3000 healtha i staty po 120-130.
Na oko wyglada ze dmg to stat+bron - ot tak.
Ogolnie, mam coraz bolesniejsze przeswiadczenie ze z swg to pozostalo opakowanie a caly skomplikowany system wymienili na jakis kod z konsoli.
Oczywiscie nadal potestuje do konca ale nic co zobaczylem do levelu 12 nie sugeruje ze bedzie dobrze, a wrecz przeciwnie.
No i w cholere rzeczy dostajesz z questow jako rewardy - do tego no trade. Wiec generalnie po co komu cokolwiek kupowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 16:28 
Cytuj  
Shipy napewno będą dla crafterów - ze względu na to za, że crafterów będzie niewielu to ceny będą odpowiednio wysokie.

Póki co zbliżam się do cl15 jedikiem... na cl14 dostaje sie jakis force crystal, który po inspekcji rozpoczyna quest (jeszcze nie wiem jaki - nie rozpocząłem). System walki... średnio mi się podoba - nie nadaje się dla graczy z lagami - odziedziczony tak jakby po jedi academy...

Póki co brak szans na power group grinding... Exp jest dzielony między członków (według mnie jest to duży plus)...
Jako vetsi dostaniemy dostęp do cl81-90, a na tych cl pojawiają się całkiem ciekawe skille =].

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:05 
Cytuj  
te cl 81-90 to chwyt marketingowy, pewnie dla kazdego bedzie :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:28 
Cytuj  
to jest moj ulubiony quest jak do tej pory :D zawsze chcialem zrobic mind tricka :]

http://www.imagedump.com/index.cgi?pick ... 0&warned=y

btw jesli bedziecie mieli jakies ciekawe questy/nagrody zrobcie screna i walnijcie tu linka


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:54 
Cytuj  
o lol nie wiedzialem ze mozna byc light side/dark side ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 18:16 
Cytuj  
LOL no to sie tephloN wkurwi że zlikwidowali rangera.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.