mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:36 
Cytuj  
Po wyjsciu z tutoriala moglem nauczyc sie pilota (normalnie, jak teraz) i wybralem imperial navy. Okienko skilli jest tam gdzie nasza profesja, tylko pojawia sie u gory przycisk 'space' (pewnie taki sam bedzie jak sie nauczy polityka bo to moze miec kazdy). Wyglada tak samo jak inne profesje (tez takie okregi itp) ale skillmody identyczne z obecnymi.
W tutorialu mamy mozliwosc polatania ale tam jeszcze nie jest sie pilotem.

Pozatym te badgesy sa tylko do RSF.. a przeciez to tylko jeden odlam pilotow. Tak cos mi sie widzi ze to pewnie do gcw (ale czemu rsf?).


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:49 
Cytuj  
esh... a ja tc nawet zainstalowac nie moge :<

PS: chyba p********* te gre.. nie moge nawet zaczac questa na y8! (gosc nie chce ze mna gadac).. wrrr

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 21:53 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Niestety nie wiem.
A wie ktos moze czy nowe postacie beda mialy respeci?

Nowe postacie po 12 miesiącach grania dostaną item (zamiast obecnego ADK), który umożliwi im zmianę profesji jednorazowo zachowując przedmioty - jednakże spadną do cl1...

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 22:10 
Cytuj  
po 1 roku... o ile ktos nowy wytrzyma tyle po NGE

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 23:38 
Cytuj  
Ale jaja... podobno zwolnili Tiggs'a lol...

Nawet na pewno.... :( :

http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=communityrelations&message.id=15830


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(


Ostatnio edytowano 9 lis 2005, 23:45 przez Alucard, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2005, 23:39 
Cytuj  
Znaczy sie Pania Tiggs ...

..przepraszam


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 03:00 
Cytuj  
Najpierw JTL, potem Tiggs, teraz to:
Brenlo napisał(a):
Get ready to double your fun. In the coming months, every active player will get two characters per galaxy spread over four different galaxies (eight total max)! Stay tuned for more information.

Ciekawe co będzie następne?:)

Btw wie już ktoś może kiedy MXO będzie we wspólnym pakiecie SOE?


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 04:50 
Cytuj  
LOL czytam te wszystkie newsy i normalnie oczom nie wierze....jak mozna tak skopac porzadna (w miare) gre???

Btw wie ktos moze co ze starymi robes z frs? Bo te niby 2 nowe to sa stare z rank 12, a co z tymi z nizszych poziomow? beda uzyteczne czy zostana dalej jako deco?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 08:15 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Btw wie ktos moze co ze starymi robes z frs? Bo te niby 2 nowe to sa stare z rank 12, a co z tymi z nizszych poziomow? beda uzyteczne czy zostana dalej jako deco?


Blixtev napisał(a):
The old FRS robes with the old skill requirements should all destroy themselves on logging in.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 09:21 
Cytuj  
giwera napisał(a):
Btw wie już ktoś może kiedy MXO będzie we wspólnym pakiecie SOE?

Nie chcesz w to grac. Naprawde. Przy MxO NGE jest najlepsza gra wszechczasow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 10:39 
Cytuj  
Criss napisał(a):
LOL czytam te wszystkie newsy i normalnie oczom nie wierze....jak mozna tak skopac porzadna (w miare) gre???

Btw wie ktos moze co ze starymi robes z frs? Bo te niby 2 nowe to sa stare z rank 12, a co z tymi z nizszych poziomow? beda uzyteczne czy zostana dalej jako deco?
Yarpen wiem że to jest najmneij ważne ale byłeś jedną z najbardziej narzekających osób na stary system :] Oni te zmiany robią między innymi dla Ciebie ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 13:52 
Cytuj  
"Stary system"?? Czy ja kiedykolwiek narzekalem na pre-cu?
Oddalbym moje jetpacki by on wrocil ;) I mowisz ze robia dla mnie? Oj chyba nie za bardzo , jak dla mnie to ta gra zaczela umierac juz w momencie CU, a to CU2 to po prostu deathblow dla niegdys naprawde zajebistej gry. A o to to napewno nie prosilem :/


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 18:12 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm?load ... 1110120751

Co do mxo, jest w soe all acces ale odradzam wszystkim kupno!
Kupilem to we wrzesniu.... ta gra to porazka, kilka mozliwosci przy tworzeniu postaci, doslownie kilka ;/ wszystkie moby wygladaja tak samo. Questy sa nudne i sie powtarzaja. Gigantyczna metropolia jest PUSTA doslownie, czasami przejdzie moze jakis wozik ale z raz na pol godziny moze.... ale... co najgorsze... nie poskaczecie sobie ani nie pobiegacie jak w matrixie ;) poprostu gra jest tak zalagowana ze nie da sie zniesc.


Co do tiggs to pewnie sama odeszla, bo jak ja zwolnili to lol :)
Ale widze soe sie lamie, te sloty to dobra wiadomosc bo naciski sa spore ;)
Moze jeszcze pozostawia dawne profesje? ;p

imo jedyne co w tym patchu jest fajne to sposob walki - tak podoba mi sie ;p reszta to przesada i zbyt szybko.

pozatym jak jc mowi ze to la - jestem w stanie w to uwierzyc bo widze jak soe dba o klientow eq2 i to co sie dzieje w swg to komedia ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:46 
Cytuj  
Criss napisał(a):
.....ta gra zaczela umierac juz w momencie CU, a to CU2 to po prostu deathblow dla niegdys naprawde zajebistej gry.... :/


swiete slowa...

szkoda, ze zj... tak dobra gre

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 13:47 
Cytuj  
nie chce zapeszac.. ale jak narazie wszystko wskazuje na to ze Eclipse wejdzie na TC :)

The following servers are still going through the extended maintenance period. Our engineers are working as quickly as possible to get these servers back into service.
Ahazi
Corbantis
Eclipse
Gorath


To jest post z 3 listopada.. kto wie.. moze juz wtedy sie szykowali.... dobrze by bylo.. bo chcialbym za wczasu wiedziec co strace z inwentory...


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 22:25 
Cytuj  
ta eclipse ma byc na tc ale nie znam daty poszukam a jak znajde to napisze kiedy bedzie na tc


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 22:54 
Cytuj  
But not yet, not yet...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 23:02 
Cytuj  
15 listopada rotfl :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 01:53 
Cytuj  
Coś dla tych co rezygnują - zwracają pieniądze za ToOW:
http://forums.station.sony.com/swg/boar ... d=755#M755


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2005, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
It was said that we could keep our old profession titles. Do we get to keep all of our current titles or any that we have in the history of our character?

The "Elder" titles are based off of Master Badges that you have earned. Any master profession badge that you currently have will be available to you as an elder title.

to sie pojawilo w faq aby rozwiac jakeis tam watpliwosci:D
tyle ze np jedi nei maja badgy za swoje profesje:) czyli jedi nie dostanie elder titla?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.