mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 18:59 
Cytuj  
asunta napisał(a):
Mysle, ze CU to podstepna bron SOE przeciwko starym graczom w SWG. Gra zaczynala byc bardzo nudna. Wszyscy mieli 80CL i z tego co slyszalem na roznych forach wszyscy narzekali, ze nic sie nie dzieje. N to teraz sie dzieje.
Niech ci co sie nagrali odejda na emeryture. Potrzeba nowej krwi!!!.

ROLLOUT!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 19:58 
Cytuj  
asunta napisał(a):
Mysle, ze CU to podstepna bron SOE przeciwko starym graczom w SWG. Gra zaczynala byc bardzo nudna. Wszyscy mieli 80CL i z tego co slyszalem na roznych forach wszyscy narzekali, ze nic sie nie dzieje. N to teraz sie dzieje.
Niech ci co sie nagrali odejda na emeryture. Potrzeba nowej krwi!!!.


GG m8.
Dosyc kiepska prowokacja:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 20:12 
Cytuj  
alez wkurzajaca jest walka z npc.. szczegolnie jak ma sie 5 fps :/

wie ktoś może czy s game card (pre-paidy) do EvE? W polsce na pewno nie ma, ale moze w ameryce...


Posty: 43
Dołączył(a): 6.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 20:39 
Cytuj  
No tak ale czy nowi gracze nie beda zawiedzeni ze ich wymazony jedi jest taki slaby ? Walka po cu2 jest nie trudna a wedlug mnie glupia zaklikac sie mozna na smierc a swoim medykiem bez mozliwosci heal tylko z tusken rifle zabilem jedi cl 81 bedac na 76 i nie zeszla mi nawet polowa zycia ( ale moze trafilem na takiego 12 latka wlasnie :P )


_________________
Avoid reality at all costs

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 21:44 
Cytuj  
Pheare napisał(a):
Walka po cu2 jest nie trudna a wedlug mnie glupia zaklikac sie mozna na smierc

Po co klikac? Przytrzymac fire na celu wystarczy.

X.

PS. Jedi z jakimkolwiek ranged nie ma zadnych szans :)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 22:01 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
alez wkurzajaca jest walka z npc.. szczegolnie jak ma sie 5 fps :/

wie ktoś może czy s game card (pre-paidy) do EvE? W polsce na pewno nie ma, ale moze w ameryce...
Na allegro ostatnio gość sprzedawał...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 22:01 
Cytuj  
Jedi licks the balls now =P

http://myextralife.com/archive.php?date=2001-09-19 - czy nie kojarzy się to Wam z czymś? xD


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 22:04 
Cytuj  
chyba ze ranged nie biega...

Widzisz Pheare.. teraz to juz nie do konca zalezy od cl kto wygra.. ja duelowalem na 71 cl z 80 cl'owcami (obaj bylismy ranged) i raz ja wygrywalem raz on..

podobnie jedi, jak z ls gen 1 na cl 71 walczylem z enhu cl 80, ls gen 4 i duuuuze doswiadczenie w graniu jedi to zabieralem mu do 80-90% zycia nim padlem .. a czasami nawet polowy mu nie zabieralem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 01:54 
Cytuj  
hmm dzis sobie zalozylem nowa postac na infinity ( nameczylem sie niemilosiernie by wybrac ten serw ) i musze powiedzec, ze ten poczatek na stacji jest 100x lepszy niz poprzednia wersja <- pierwsze pozytywne cos jakie dostrzeglem w swg. No i dzedaja sobie zrobilem, nawet fajnie sie nim tam lata po bazie :) ( swoja droga to tam same dzedaje lataly i chyba 2 ranged :P )

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 02:13 
Cytuj  
http://myextralife.com/archive.php?date=2003-07-02
http://myextralife.com/archive.php?date=2003-07-08
http://myextralife.com/archive.php?date=2003-07-21


Tęsknie za tamtym =(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 04:18 
Cytuj  
ok byla juz scena anakin vs obi teraz windu vs palpatine :




After receiving a report from Anakin Skywalker that Chancellor Palpatine is the actual Sith Lord that the Jedi have been searching for this entire time, Mace Windu forms a quick group with the available Jedi that were online and not busy with Clone War Quests on various planets.

Mace and his group take a shuttle to the Chancellor's building. Before entering his office, buffs are given out, foods are eaten, and reward robes are equipped. They then walk into the office.

Chancellor Palpatine: "Well, since you are here I assume General Grievous has been dealt with.... I admit you are here earlier than expected."

Mace Windu: "You're under arrest Chancellor."

Palpatine: "W-T-F??"

Mace: "The Senate will decide your fate when they read the /ticket I submitted to them about you."

Palpatine: "I AM the Senate."

Mace: "Not anymore."

Palpatine: "Its an exploit then...."

Palpatine equips his lightsaber and begins to agro.

Palpatine, being a CL 90 pre-patch 9 Jedi, knows his profession well, and begins to take out members of Mace's group, one by one.

Kit Fisto takes the final blow that Palpatine strikes... leaving Mace solo. A CL 90 against a CL 90.

While Palpatine is attacking aggresively, pushing Mace forward, Corpse of Kit Fisto stands up, coughs, and vomits up the spice he used, then drops back to the ground... a corpse.

Mace, who studied how to use /saberblock to not be hit as often, /forcechoke to keep Palpatine from moving too fast, and knows his high CL attacks like the back of his keyboard, defeats Palpatine, incapping him to the ground.

Suddenly, Anakin Skywalker comes running into the room.

Mace has his saber pointed at Palpatine's throat.

Mace: "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he, who in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers...."

Anakin Skywalker: "Don't kill him, he must go to trial!"

Mace: "He controls SOE, he's too dangerous to be kept alive!"

Anakin: "Its not the Jedi way!"

Mace ignores Anakin, who he considers inferior anyway, because he did not start training as a youngling, and was allowed to respec to Jedi.

Mace raises his lightsaber, ready to strike the /deathblow on Palpatine.

Mace: "....And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

Anakin: "NOOOO!"

Anakin agros Mace... and so does Palpatine. Mace Windu is instantly DB'd by Palpatine, no incaps necessary.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 6.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 15:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Pheare napisał(a):
Walka po cu2 jest nie trudna a wedlug mnie glupia zaklikac sie mozna na smierc

Po co klikac? Przytrzymac fire na celu wystarczy.

X.

PS. Jedi z jakimkolwiek ranged nie ma zadnych szans :)


Racja o tym zapomnialem.
A z ta wlaka to faktycznie duzo teraz nie zalezy od cl.
Probowal ktos uzywac komendy /follow przy duelu ?


_________________
Avoid reality at all costs

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 17:13 
Cytuj  
Ściągnalem triala, pograłem na stacji (tutorial) i nie mam az takich zlych wrazen. I tutaj powstaje moje pytanie: Czy wy tez tak mieliscie? Ze tutorial wam sie podobal, a np. na live sie zawiedliscie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 17:41 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Czy wy tez tak mieliscie? Ze tutorial wam sie podobal, a np. na live sie zawiedliscie?

Tak. Jak zaczynalem na TC nowa postacia nie wiedzac jak wygladaja wysokie lvle i high itemy, to tez mi sie podobalo. Jak wlazlem na swoja postac i troche pobiegalem, to odechcialo mi sie (prawie) wszystkiego.

X.

PS. Zaczynaja sie poprawki, nowy patch jest ;)


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 17:55 
Cytuj  
A jak wygladaja te wysoki lvle i high itemy...
fajnie gdyby zrobili ze mozna wracac na ta stacje i gamma outpost, zawsze cos nowego.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 18:09 
Cytuj  
Pheare napisał(a):
Xanth napisał(a):
Pheare napisał(a):
Walka po cu2 jest nie trudna a wedlug mnie glupia zaklikac sie mozna na smierc

Po co klikac? Przytrzymac fire na celu wystarczy.

X.

PS. Jedi z jakimkolwiek ranged nie ma zadnych szans :)


Racja o tym zapomnialem.
A z ta wlaka to faktycznie duzo teraz nie zalezy od cl.
Probowal ktos uzywac komendy /follow przy duelu ?

gdy biegasz nie robisz zadnego dmg melee jest udupione


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 20:32 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
A jak wygladaja te wysoki lvle i high itemy...

Pisalem wczesniej. Byle scatter lepszy od protona, kompletnie niegrywalne melee (w tym/w szczegolnosci jedi), 5 specjali na krzyz (wydawaloby sie, ze jest ich wiecej, ale tak naprawde polowa z nich to lepsze (high levelowe) wersje low levelowych, zero balansu w broniach range (kazda ma delay uwaga: 0.1 sec), spieprzone armory (nie dziala ochrona przed elemental damage), itp. Do tego ciagly combat lag i masa masa bugow.

X.

PS. No i rozwala mnie to, ze jedi jest o wiele bardziej wydajny ze spluwa niz z saberem. Szczegolnie, ze prawie wszystkie specjale jedi dzialaja ze spluwami. ROTFL!

PS2. No i nie dodalem, ze 95% populacji to jedi. Jakos nie jestem zdziwiony :lol: I kazdy ma nadzieje na poprawienie tej profesji, a z tego co SOE zapowiada, mozemy sie dosc szybko tego spodziewac (np. dodanie armoru). No i bedziemy miec prawdziwe Jedi Academy Online :lol:


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 20:52 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
A jak wygladaja te wysoki lvle i high itemy...
fajnie gdyby zrobili ze mozna wracac na ta stacje i gamma outpost, zawsze cos nowego.

Oto jak wygladaja a raczej jak dzialaja http://forums.station.sony.com/swg/boar ... e.id=40626


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 21:01 
Cytuj  
Nie nawidzę LucasArtu...
obawiam się, że w najbliższym czasie wykupie abonament żeby to wszystko zobaczyć, a zarazem zrezygnować z dalszej gry...:(
GARDZĘ JEDI! Co jest w tej profesji takiego niezwyklego? Ich nie powinno być wogóle... ciekaw jestem, kiedy gracze będą mogli sterować postaciami z filmu, żeby gra lepiej się sprzedawała.:/


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 21:26 
Cytuj  
Doszedl ktos z was do lvlu wyzszego niz 80? I jak to w ogole wyglada?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.