mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:57 
Cytuj  
Problem polega na tym że nie mogę sie zdecydować czy zakupić SWG (Star Wars Galaxis: The Total Experience ), dodatkowo abonament też daje mi do myślenia. Tak że zwracam sie do graczy jak i do fanów o wyperswadowanie mi albo pomoc w podjęciu decyzji. Sam jestem fanem SW i chciałbym jakoś sie przyczynić do świata (namieszać :wink:) wykreowanego przez G. Lucasa. Mam tylko obawy że może mi sie nie spodobać i kasa tylko sie straci. Co do Triala to mnie nie obchodzi bo albo sie zdecyduje i gram albo wogóle nie będe próbował.

Ps: proszę o rozsądne odp.


Ostatnio edytowano 20 lis 2005, 17:59 przez Isil, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:58 
Cytuj  
Odradzam...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 18:31 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Odradzam...


niektórym sie podoba...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 18:51 
Cytuj  
jezeli masz obawy, ze moze Ci sie nie spodobac to zdecydowanie powinienes zobaczyc triala (nastepny moze sie szybko nie trafic). sytuacja sie napewno wyklaruje. ewentualnie kupisz gre, pograsz darmowy miesiac i wtedy sie zdecydujesz.

Po ostatnich zmianach mnie ta gra nie bawi wiec konto anulowane. ale jak mowi Enhu, niektorym NGE sie podoba (ale ja tych ludzi nie rozumiem).


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 18:57 
Cytuj  
Jak chcesz moge ci odsprzedac moje konto.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:16 
Cytuj  
pamietaj ze w trialu wszystko pieknie ladnie wyglada na dzien dzisiejszy jesli osiagniesz 30cl levelowanie przez questy sie konczy zanim kupisz gre koniecznie sciagnij triala


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:16 
Cytuj  
Polecam - sprzedam razem z dodatkiem Trials of ObiWan, postacią z 3 milionami kredytów, kompletem respeców na cl80. Cena - 140zł (koszt samego dodatku).
Główna postać na Eclipse. Obecnie Bounty Hunter (do tego masz 11 respeców)

Do tego Master Weapon/Armor Crafter na Infinity i Master Entertainer na Shadowfire (postaci z innych serwerów nie liczę)...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 20
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:37 
Cytuj  
po wypowiedziach widać że większości z was gra chyba już sie znudziła albo tak ją poprawiali że aż skopali. tak wiec sytułacja zaczyna sie powoli klarować

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 19:38 
Cytuj  
Isil napisał(a):
albo tak ją poprawiali że aż skopali.

Bardziej skopac nie mogli. Od paru dni SWG jest poprostu niegrywalne.

X.

PS. Nadzieja w tym, ze sie obudza i choc troche poprawia to co zepsuli.
PS2. Ale tak to jest, jak sie gre chce tak maksymalnie uproscic, zeby dzialala bez problemu na konsolach :/


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:06 
Cytuj  
... tam jest tylko to co ze soba zabiezesz ...

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:29 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Od paru dni SWG jest poprostu niegrywalne.


A ja tam sobie gram, O! :P
I nadal uwazam za grywalna gre, tylko inna i nie koniecznie odpowiadajaca czesci istniejacych graczy.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 20:51 
Cytuj  
Powiedzcie to wyludnionym serwerom, przed NGE obsadzonym w godzinach szczytu na extremely heavy, a teraz medium i czesto light. Jak myslicie, ilu graczom sie NGE nie spodobalo? ;)
I juz pisalem, jakbym chcial grac w Jedi Academy, to bym w to gral, a nie w SWG.

X.

PS. Poki co, gra jest bardzo niegrywalna. Grywalna sie moze zrobi, jak poprawia dziesiatki bugow ktore wraz z NGE przyszly.
BTW, ma ktos ochote na Necrosisa albo HK? Albo chociaz zwykla vette czy avatar? Wlasnie, pomarzyc mozna ;)

PS2. A wiecie, ze mandalorian armor i jetpack bedzie dla KAZDEGO BH (z questa)? :lol:


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:00 
Cytuj  
Vetta, avatar nie wiem, nie jestem ranged i puki co nie mam armora by sie tam wybierac. Na vecie sadze ze bysmy spokojnie sobie dali rade w kilku rade.

Prawda jest taka ze ci co grali (lub chcieli grac) jako jedi zawiedli sie mocno. Profesje ranged sa dosc zrownowazone i nimi spokojnie mozna isc na vetty, avatary.
Co do populacji - teraz (godz 21, czyli jakas 13-14 w usa) wszystkie serwery medium, 5 czy 6 heavy i bria very heavy.

PS. Necro rozniosl tak graczy jedi, bez zadnych defow, armorow. Nie wiem czy u niego byla po nge druzyna nie-jedi i jak by oni sobie radzili.

PS2. To z tym mandalorianem i jetpackiem to plota. Rownie dobrze mozna napisac - a wiecie ze dla kazdego z imperium bedzie at-at?

Gra jest po prostu inna, calkowicie i z poprzednim SWG ma tylko wspolny tytul (i np housing ;) )


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:07 
Cytuj  
Tak naprawde to szkoda mi crafterow. Jeden z najlepszych craftow w mmogach zarzniety tak bezkompromisowo (bo kto bedzie kupowal, jak nic sie nie psuje?). Jedynie kucharze maja racje bytu teraz ;)

X.

PS.
Khraan napisał(a):
PS. Necro rozniosl tak graczy jedi, bez zadnych defow, armorow. Nie wiem czy u niego byla po nge druzyna nie-jedi i jak by oni sobie radzili.

Byla druzyna nie-jedi. Przezyli cale 10 sekund ;)

PS2. Aktualnie bh schematy i czesci jetpacka zostaly usuniete z loot tables, a craft mando jest wylaczony ;)

PS3. Wiem, defetysta jestem, ale kuzwa, 2 lata gry to kazdemu moze sie noz otworzyc w kieszeni.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:21 
Cytuj  
dlatego oststnie 2 av-21 zrobilem 3h przed wejsciem zmian...ale co z tego?

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS2. A wiecie, ze mandalorian armor i jetpack bedzie dla KAZDEGO BH (z questa)? :lol:

nie no qfa ocipieli to oficjalne ? masz jakiegos linka


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:52 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
nie no qfa ocipieli to oficjalne ? masz jakiegos linka

Masa plotek, domyslow i polfaktow jest na oficjalnym. Lacznie z tym, ze quest zaczyna sie na Rori. Za to niedzialanie craftu mando i jetpacka jest faktem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 10:52 
Cytuj  
Odpowiadajac na pytanie topika, z mojej perspektywy wyglada to tak:
Dawno dawno temu w odleglej... przeszlosci zamowilem SWG Collector Edition bedac jak dziecko podniecony mysla ze w koncu zagram w mmoga w swiecie Star Wars (gralem wtedy w Anarchy Online). Nie wiem ilu jeszcze polakow posiada CE wersje ale ja kupilem ja dla siebie nie dla szpanu... W dniu premiery wszedlem na serwer eclipse zrobilem postac craftera (droid engie byl celem) zalozylismy z kumplami pierwsza polska gildie, zbudowalismy miasto i... skonczyl sie darmowy miesiac a mnie gra po prostu nie przypadla do gustu. Nie byla zla, to nie to ale ja juz bylem zmanierowany przez Anarchy Online. Potem jeszcze ze dwa razy odpalalem ją majac nadzieje ze w koncu moze sie przekonam. Niestety gra mimo charakterystyczosci i unikalnosci co bylo moim zdaniem jej plusem nie wciagnela mnie. Potem nadeszly zmiany (levele itp) ktore mnie juz kompletnie nie zainteresowaly.
Teraz po NGE pomyslalem sobie odnowie konto i wejde - obadamy.
I niestety tę gre NGE zniszczylo. Mimo ze nie bylem jej fanem szanowalem ja za innosc, unikalnosc - cos co przyciaga moze niszowo ale przyciaga ludzi. LA probowalo zrobic WOW SW i wyszedl im gniot do ntej potegi. Ta gra teraz jest bezbarwna... nie ma w niej juz niczego co by mnie wciagnelo. Z SW Galaxies zostalo.... mi pudelko ktore cieszy moje oczy mimo ze gra dla ktorej to pudelko kupilem juz nie istnieje...


_________________
Sathorn#2230


Ostatnio edytowano 21 lis 2005, 12:48 przez Sathorn, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:28 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Z SW Galaxies zostalo.... mmi pudelko ktore cieszy moje oczy mimo ze gra dla ktorej to pudelko kupilem juz nie istnieje...

To samo mam z EnB. Pudelko z gra ktora juz nie istnieje i wspomnienia jednej z najlepszych strzelanek kosmicznych mmo, w jakie gralem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 20:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Masa plotek, domyslow i polfaktow jest na oficjalnym. Lacznie z tym, ze quest zaczyna sie na Rori. Za to niedzialanie craftu mando i jetpacka jest faktem ;)

X.


Juz nie, potwierdzono - craft jetpacka nadal istnieje, trader ze specjalizacja enginer jest w stanie otworzyc drzwi i skonstruowac jetpacka.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.