mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 16:28 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Ale nie po to kupuje sie gre typu mmorpg by sobie postrzelac w fps'a, prawde? Juz nie mowiac o placeniu za to...


W takim razie po co sie kupuje? Jak nie po to by postrzelac (powciskac sekwencje klawiszy). Jak rozumiem wczesniej (pre-CU), gdy grales w SW:G to calkowicie ignorowales kosmos, w koncu tam to tylko glupi fps. A wielu ludzi tylko po to kupilo ta gre by sobie latac w kosmosie i na ziemie wylazic tylko kupic nowsze czesci.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:03 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
W takim razie po co sie kupuje? Jak nie po to by postrzelac (powciskac sekwencje klawiszy).


kocham Cie!


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:35 
Cytuj  
Wow jest fajny ale jakis taki ograniczony?Nie to co ultima gdzie mozna piec chleb czy składac meble tu jestesmy zmuszeni do grindu pvp na battlegrounds i mobow i powtazania dzesiatki razy tych samych end levelowych instancji w kolko.Ja przezoce sie na DDO chyba alebo na cos innego.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:04 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Enhu jest typem maniaka....podziwiam i szanuję ale optymistyczne spojrzenie na grę z której odzeszło 99,9% Twoich najlepszych kumpli jest imo psychiczne... Ja kochałęm tą grę, kochałem tych którzy poważnie w to grali....byłem uzależniony od tej gry ale potrafię spojrzeć realnie na te zmiany i powiedzieć dość.....Wczoraj siedziałem na piwie z klex'em i wspominaliśmy zajebiste momenty.....tylko że to nie wróci i ja to wiem i każdy to wie... :har: Graliśmy bo gra byłą wymagająca, wciągająca i mimo masy bugów dawała masę radości a teraz.....teraz wasze spojrzenie to oznaka rozpaczy i wmawiania sobie że wszystko jest OK....Dla mnie nie była to tyle rozrywka co określony świat w którym żyła część mojej osobowości....czyję się jakby wyrwali mi serce....i nie chodzi mi o użalanie się nad sobą bo w sumie są ważniejsze rzeczy na świecie ni rozpaczanie z powodu gupiej gry....tylko tyle że ta gra bue była dla mnei płytką głupotą ze wzglę dy na ludzi których w niej poznałem i z którymi grałem.....


Dżizas :] Ostatni raz odpaliłem kompa na bani.... Nawet nei pamietam ze to napisałem :o


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 00:10 
Cytuj  
click
heh...

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 00:18 
Cytuj  
Hehe. Jeszcze troche a wymysla cos, by nawet mysz nie bylo potzrebna. Wszystko bedzie telepatycznie (jestem za :P).
A z tej opcji z myszka, dziewczyny penwie skozystaja ;)


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 14:18 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
dziewczyny penwie skozystaja ;)


a dziewczyny się często bawią myszką :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 16:53 
Cytuj  
A ja wlasnie zaczalem sobie grac w SW:Battlefront 2. Szczerze mowiac, na ta chwile bije SWG na glowe, choc nie jest mmo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 12:38 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Ja gram, wiele osób gra, a osoby które odeszły chcą to zrobić z możliwie
największym możliwym hukiem flame'ując i bluzgając na temat tego tytułu.


Enhu, stary........szanuje Cie, ale przegieles :lol:
odszedlem bo swg to teraz GOWNO!!! i bede krzyczal na cale gardlo, ze moja kasa poszla w bloto, nie liczac czasu poswieconego grze
jestem rozczarowany, zawiedzony i zly, ze zniszczyli swg
LA ma w dupie graczy, oddalem TOOW, przynajmniej tyle ze te 39$ odzyskalem, gdyby NGE weszlo na TC 2tyg wczesniej zaoszczedzil bym jeszcze 3miesieczny abonament :(

jezeli ktos wymaga od gry czegos wiecej niz bezsesownego nawalania mobkow, to niech omija swg szerokim lukiem

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 12:51 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
Enhu napisał(a):
Ja gram, wiele osób gra, a osoby które odeszły chcą to zrobić z możliwie
największym możliwym hukiem flame'ując i bluzgając na temat tego tytułu.


Enhu, stary........szanuje Cie, ale przegieles :lol:
odszedlem bo swg to teraz GOWNO!!! i bede krzyczal na cale gardlo, ze moja kasa poszla w bloto, nie liczac czasu poswieconego grze
jestem rozczarowany, zawiedzony i zly, ze zniszczyli swg
LA ma w dupie graczy, oddalem TOOW, przynajmniej tyle ze te 39$ odzyskalem, gdyby NGE weszlo na TC 2tyg wczesniej zaoszczedzil bym jeszcze 3miesieczny abonament :(

jezeli ktos wymaga od gry czegos wiecej niz bezsesownego nawalania mobkow, to niech omija swg szerokim lukiem



Ale to co powiedzial Enhu to prawda, gram w SWG i sprawia mi ta wielka frajde, ale w tym momecie nie mozna na forum zacza tematu by ktos kto odszedl nie wjebal sie w rozmowe i zflamowal SWG. To wkurwia najbardziej


_________________
Obrazek

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 13:06 
Cytuj  
niestety, nie wszyscy kochaja zmiany jakie zaszly...rozumiem, ze na tym forum maja zakaz wspominania o tym?

jedyna sluszna ideologia tego forum:
wszyscy kochamy swg i jest to wspaniala gra :lol:

przed CU to byla super gra, najlepsza na swiecie....
teraz to....ehhhh, szkoda gadac

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:02 
Cytuj  
Ja nie mowie ze wszyscy kochaja czy maja kochac SWG, tylko prosze by czasami uszanowano to ze NIE wszyscy odeszli z SWG z powodu NGE i zeby sie opamietac i nie flamowac wszystkich topicow o SWG, bo szkodzicie osobom ktore chca grac i czerpac z tego przyjemnosc. Postaw sie w naszej sytuacji, gdzie kazdy temat jaki zostanie poruszony o SWG jest flamowany, przez tych co odeszli od SWG. To jest tak jakbys rozmawial o czyms co lubisz a w co 2 zdanie wtancal sie przeciwnik tego i mowil ze jestem w bledzie i ze to ze czerpie z tego przyjemosc jest oznaka rozpaczy i tesknoty za Pre-NGE


_________________
Obrazek

**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:13 
Cytuj  
ok, ale tez nie zabijajmy wszystkich, ktorym NGE sie nie podoba, podobna sytuacja byla po CU

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:18 
Cytuj  
robertcz napisał(a):
jedyna sluszna ideologia tego forum:
wszyscy kochamy swg i jest to wspaniala gra :lol:

Bzdura. Malo kto teraz kocha SWG (chyba maniacy napierdalanek, tyle, ze takich w konwencji SW jest mase duzo lepszych niz SWG) i na tym forum bardzo jasno to widac ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 14:32 
Cytuj  
Chyba kazdy ma prawo do wyrazania wlasnych opinii, prawda? A juz napewno ci ktorzy z ta gra maja/mieli cos wiecej wsponego niz tylko kilkutygodniowe machanie myszka post-nge.
I zreszta w jaki sposob wspominanie lepszych czasow przez druzgocaca wiekszosc moze psuc zabawe tym kilku jednostkom ktore pozostaly w tej..."gierce"? ;) Przeciez wam wystarczy tylko tyle by byl celowniczek na ekranie i juz gra jest uber, wiec co tu sie jakims forum przejmowac ;)

A jednego czego mozecie byc pewni to to,ze ludzie ktorzy lubia ambitne i rozbudowane gry (a czyms takiem swg kiedys bylo, nawet jeszcze nie tak dawno w sumie) nie beda zachycali sie takim prostackim chlamem dla dzieci/fanow strzelanek jakim swg sie stalo.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 15:20 
Cytuj  
Criss w tym krodkim topicu uraziles uczucia graczy SWG, czy do tego ma prowadzic rozmowa na, wydawalo by sie, porzadnym forum? Czy wiekszosc z tych co odeszli (nie mowie ze wszyscy, ale wiekszosc) nie zna slowa tolerancja? lepiej zjechac SOE, LA i wszystkich graczy grajacych z SWG za to ze nie odeszli z SWG, bo czuja sie zwiazany ze swiatem badz po prostu lubia Star Wars. Oto wlasnie wam chodzi? Skoro tak, to ja nie mam z toba/wami o czym gadac, sprawa prosta, nie podoba sie nie grajcie, ale dajcie grac w spkoju innym.

EOT nie chce mi sie wiecej o tym pisac, bo mnie zbiera na wymioty jak czytam tekty "Skrzywdzonych" graczy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 15:41 
Cytuj  
A w ktorym miejscu ja niby jestem nietolerancyjny? Nie mam nic przeciwko fanom prostej rozrywki typu fps (lub jak to napisal Xanth "maniakom napierdalanek"), ale niech i oni nie oczekuja bym zachwycal sie grami w ktore oni graja.
Jak chcesz to przeciez nikt Ci nie broni zachwalac SOE & LA pod same niebiosa za ich ostatnie posuniecia, nawet wbrew dziesiatkom tysiecy innych opini. Grasz w SWG?Chwala Ci za to, byc moze lubisz tego typu rozrywke...zreszta czy ja Ci zabraniam czy wrecz namawiam do rzucenia SWG? Wiekszosc z nas jednak lubilo "troche" inna gre...taka..hmm delikatnie mowiac "bardziej pasjaca do adresu mmorpg.pl" wiec nie wymagaj od nas pochlebnych opinii.
Nie podobaja sie i przeszkadzaja Ci w grze? A gdzie sie podziala Twoja "tolerancja" w takim razie? ;)

I jeszcze raz powtorze: przegladarka www a launchpad to dwa rozne programy - spokojnie mozna odpalac tylko jeden z nich i wtedy nic nie psuje rozrywki jaka niesie ze soba SWG ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 16:04 
Cytuj  
Criss napisał(a):
A w ktorym miejscu ja niby jestem nietolerancyjny?


W tym:
Criss napisał(a):
Przeciez wam wystarczy tylko tyle by byl celowniczek na ekranie i juz gra jest uber, wiec co tu sie jakims forum przejmowac

prostackim chlamem dla dzieci/fanow strzelanek jakim swg sie stalo

Czy obecni fani tego gowna dla dzieci jakim stalo sie swg

ale chyba tylko ludzie ktorzy poza strzelankami w nic ambitniejszego nie grali moga sie tym zachwycac....

wiec gdzie ja pasuje do tej strzelanki dla dzieci?


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 16:41 
Cytuj  
Ohhh shame on me!!
Zwracam honor tej przecudownej, fascynujacej, rozbudowanej i ambitnej grze w takim razie. I zwracam honor, wreczy chyle czoła w kierunku SOE&LA za ich jakze trafne decyzje, odpowiedzialne podejscie do graczy, a juz najbardziej za totalna zmiane targetowania tego produktu, co jak widac po jakze pozytywnym odbiorze tych wszystkich zmian na forach SOE i po tym jak ludzie drzwiami i oknami pchaja sie na serwery swg po nge....wyszlo tej grze tylko i wylacznie na dobre!
NGE roxx!

Od dzisiaj staje sie najzagorzalszym fanem SOE, szkoda tylko ze nie jestem juz ich grupa docelowa :((((
Ale moza moja milosc do "mmorpgow" typu "celowniczek" wystarczy? ;)

A tak na marginesie: to ze ktos lubi disco-polo nie znaczy ze ja bede sie pochlebnie wyrazal o tego typu muzyca, a i jej fani nie moga tego ode mnie wymagac ;) To tyle na temat tolerancji...mowiac cholernie delikatnie ze wzgledu na badz co badz swiąteczna atmosfere ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 17:40 
Cytuj  
A wyrazaj sie jak chcesz o grze, graczy w nia grajacych zostaw w spokoju.
Bo jest roznica miedzy tekstem 'EQ2 nie podoba sie, jest bajkowe, durny zoning i tylko grind', a tekstem 'EQ2 jest dla durnych idiotow o mozgach 10-latkow potrafiacych tylko grindowac kolejne lvliki i czerpiacych radosc z latania po tych malutkich zonach w grze, w ktora tylko cwiercinteligenci o zdolnosciach do naciskania sekwencji klawiszy moga grac' prawda?


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.