mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 541 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 23:43 
Cytuj  
moja nowa zdobycz :)

YT-2400 "Outrider"

powiem jedno:
W środku jest koszmarny, prawie tak beznadziejny jak YT-1300

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 11:35 
Cytuj  
OOoooo wyglada jak ten statek z Shadow of Empire... jak sie ten glowny bohater nazywal? stara dobra gra :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
"Shadows of the Empire"
Dash Rendar :p


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:00 
Cytuj  
hehe :) no wlasnie, kurde tak sobie pomyslec... w tamntym czasie wszyslo wlasnie Shadow of the Empire, Dark Force 2 i chyba Rebelion... te 3 gry byly hitami (przynajmniej dla mnie) i juz takich gier sie nie robi.. z klimatem... bo tam bylo czuc klimat, Nar Shadar i wogule :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:10 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
hehe :) no wlasnie, kurde tak sobie pomyslec... w tamntym czasie wszyslo wlasnie Shadow of the Empire, Dark Force 2 i chyba Rebelion... te 3 gry byly hitami (przynajmniej dla mnie) i juz takich gier sie nie robi.. z klimatem... bo tam bylo czuc klimat, Nar Shadar i wogule :P


Czekam na Empire at War mam nadzieję że oprócz ładnych efektów klimat tez bedzie :D
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:25 
Cytuj  
oooo... na EaW też czekam... a co do tych starych gier to kojarze chyba tylko tego darkforce 2 :p ale nie rozumiem... JK wam sie nie podobało ? mi sie podobały obydwie części...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:35 
Cytuj  
Kostek napisał(a):
Czekam na Empire at War mam nadzieję że oprócz ładnych efektów klimat tez bedzie

Klimat? W instalce SW:BF2 wygrzebalem taki trailerek:
http://www.xanth.eu.org/rozne/EAW_trailer.avi
Obejrzyj, klimatem czuc na kilometr ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:41 
Cytuj  
Dark Force to byla pierwsza czesc Jedi Knight :) w sumie to bylo tak

Dark Force
Dark Force II - Jedi Knight
Jedi Knight II - Jedi Outcast
Jedi Knight III - Jedi Academy

w pierwszych 3 glownym Bohaterem byl Kail Katharn :) w 3 juz sami sobie herosa robilismy :) 2 pierwsze byly typowymi FPS-ami :) Jedi Knight byl juz mieszanka, bo z gunem tak naprawde warto bylo latac do czasu zdobycia sabera :) potem juz moc i mieczyk w TPP, Jedi Academy to wogule juz byl TPP :) z mozliwoscia First Person :)

Co do Shadows of Empire, to byla specyficzna gra, caly czas powiazana z fabula filmowa, ale jednoczesnie calkiem inna :) np. Mamy atak na Hoth (pierwszy raz w grach wykorzystano wiazanie nog AT-AT przez Rebeliantow) mamy tez walke w pasie ateroid :) i wogule taka fajna gra zrecznosciowo-symulacyjno-Firstpersonowo-Thirdpersonoa hehe :P ale nazwa nam sie zrobila :P ale w sumie to wszystko w tej grze bylo, kazdy rodzaj gry :)


Rebelion natomast byl strategia w stylu Master of Orion :) znana tez pod nazwa Supermacy (w stanach). Wybierales imperium lub rebeli, podbijales planety, miales generalow (masa znanych postaci z filmu i ksiazek, dla impw np. Tharwan, Vader czy Dala, dla rebeli Talon Krade, Carlisian czy Solo) ktorzy wykonywali dla ciebie rozne misje od wysadzenia generatorow po zabojstwa generalow przeciwnika. walki 3d w kosmosie (hehe smieszne to 3d.. ale no 3d) pozatym ogulnie sporo taktyki :P ghra byla albo wielkim hitem dla jednych, albo wielkim nieporozumieniem dla drugich. Ja uwazam ta gre za jedna z najlepszych w swieci SW :) i do dzis w nia gram.

Co do EaW :P sam czekam, i mam nadzieje ze mnie nie zawioda :)

EDIT

Xanth BF2 jest niezly, zwlaszcza kampania :) ale Brakuje tej grze czegosc co mialo Dark Empire 2 :P mrocznego klimatu Nar Shadar :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:44 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Wybierales imperium lub rebeli, podbijales planety, miales generalow (masa znanych postaci z filmu i ksiazek, dla impw np. Tharwan, Vader czy Dala, dla rebeli Talon Krade, Carlisian czy Solo) ktorzy wykonywali dla ciebie rozne misje od wysadzenia generatorow po zabojstwa generalow przeciwnika. walki 3d w kosmosie

Oo, tryb Galactic Conquest w SW:BF2, tyle, ze udzial w bitwach bierzesz osobiscie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 31 gru 2005, 12:46 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:46 
Cytuj  
no czyli Dark Force pamietam pierwszoosobowe nawalanie mieczem szturmowców i reszty... to fajne było...


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:55 
Cytuj  
Xanth musze przyznac ci racje, Conquest w BF2 jest naprawde fajny :P ale daleko mu do tego z Rebeliona :) tam trzeba bylo wygrac bitwe w kosmosie, "uszczuplic" odzialy wroga na planecie i przeprowadzic desant, ale trzeba bylo pamietac o Polityce :) Czasami pochopnie przeprowadzona decyzja, miala bardzo negatywne skutki :) zwlaszcza po stronie Imperium :) kiedy sie zbudowalo Gwiazde Smierci :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:38 
Cytuj  
SniperX napisał(a):


Rebelion natomast byl strategia w stylu Master of Orion :) znana tez pod nazwa Supermacy (w stanach). Wybierales imperium lub rebeli, podbijales planety, miales generalow (masa znanych postaci z filmu i ksiazek, dla impw np. Tharwan, Vader czy Dala, dla rebeli Talon Krade, Carlisian czy Solo) ktorzy wykonywali dla ciebie rozne misje od wysadzenia generatorow po zabojstwa generalow przeciwnika. walki 3d w kosmosie (hehe smieszne to 3d.. ale no 3d) pozatym ogulnie sporo taktyki :P ghra byla albo wielkim hitem dla jednych, albo wielkim nieporozumieniem dla drugich. Ja uwazam ta gre za jedna z najlepszych w swieci SW :) i do dzis w nia gram.


supremacy w wielkiej brytanii (tą wersje mam i pisze UK), w stanach zato nazywalo sie rebellion


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 11:33 
Cytuj  
a to moze :) wtedy nie bylem tak obeznany w grach, nie mialem nawet neta :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 16:06 
Cytuj  
Rebellion gosci na mym dysku cały i czas i wlasnie teraz sobie czasem pogrywam, jak dla mnie extra gra strategiczna z dobrym klimatem SW, można sie przyczepić że za kazdym razem rożne planety mają losową przynależność początkową ale i tak jest świetna. Po użyciu Death Star momentalnie nastroje rebelianckie wzrastają na każdej planecie i wtedy Stormtroopers Regiments spełniają swoje zadanie. Kilka dni temu znow zacząłem grac Imperium i mocno sie nastawiłem na działania wywiadu i sił specjalnych, Imperial Commandos i Noghri ,efekty przerosły moje oczekiwania Skywalker i Solo schwytani kilka innych postaci Rebelli rannych i wyeliminowanych, cały czas wysadzane budynki i nawet kilka corvette zniszczonych bez walki :D a dopiero zaczynam produkcję ISD i przejmuje kontrole nad Corelian sector bo seswenna juz cała Imperialna :D wciąga ta gra niesamowicie, mam nadzieje ze zarządzanie strategiczne planetami w EaW bedzie równie ciekawe.


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.

**

Posty: 213
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 16:22 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kostek napisał(a):
Czekam na Empire at War mam nadzieję że oprócz ładnych efektów klimat tez bedzie

Klimat? W instalce SW:BF2 wygrzebalem taki trailerek:
http://www.xanth.eu.org/rozne/EAW_trailer.avi
Obejrzyj, klimatem czuc na kilometr ;)

X.


Trailer bardzo fajny jeżeli tak to będzie wyglądać to wkońcu udało im zrobić dobrego rts'a w świecie SW byle nie okazało sie jak z Force Commanderem.

BTW Wyczytałem ze środowisko walk naziemnych i kosmicznych mają być ze soba ścisle powiązane, jeżeli to prawda i np. wysle sie eskadrę ISD na orbite to będa mogły ostrzelac powierzchnie planety na której toczą sie boje. :D
Torel


_________________
LOYAL? HARD WORKING? FULLY EXPENDABLE? --THE EMPIRE NEEDS YOU -- IT'S NOT ABOUT THE PAY, IT'S ABOUT CRUSHING THE REBELLION.


Ostatnio edytowano 4 sty 2006, 17:30 przez Kostek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 16:47 
Cytuj  
Razem z tephloNem jesteśmy w najlepszym polskim klanie Jedi Academy
Gram w tą serie dobre 4 lata poczynając od Jedi Outcast.

www.team333.net/forum
http://www.esl-europe.net/pl/mw/jkja/vv ... m/1174680/


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 21:40 
Cytuj  
Dementor napisał(a):
Razem z tephloNem jesteśmy w najlepszym polskim klanie Jedi Academy
Gram w tą serie dobre 4 lata poczynając od Jedi Outcast.

www.team333.net/forum
http://www.esl-europe.net/pl/mw/jkja/vv ... m/1174680/


noLimits. Tez jest najlepsze ^^ ale wedlug mnie te klany nie szanuja graczy !!!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 23:50 
Cytuj  
oj dawno temu gralem w Jedi Outcast :) bylem czlonkiem klanu [GoD] - Gods of Darknes ;] bylo fajne, kilka meczykow sie rozegralo :P ale MP Jedi Academy juz nie bylo takie fajne ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 00:37 
Cytuj  
Znam ten klan za czasów jak gralem w Jedi Outcast :) Pamiętam jeden członek właśnie z tego klanu prosił mnie abym nauczył go robić mapy w gtkradiant.
Cytuj:
noLimits. Tez jest najlepsze ^^

Prawie wszyscy ludzie z nL to byli członkowie 333, ciężki przeciwnik ale mało aktywny.


_________________
Cytuj:
I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.


Posty: 9
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:42 
Cytuj  
Cytuj:
Dark Force
Dark Force II - Jedi Knight
Jedi Knight II - Jedi Outcast
Jedi Knight III - Jedi Academy


Jeszcze Pomiedzy Dark Forces II a Jedi Outcast byl Dodatek Mystery of the Sith czy cos takiego tam na tyle na ile pamietam chodzilo sie Kylem a potem Mara Jade... W sumie w dodatku pokazane jest czmu Kyle przestal uzywac mocy i dlaczego nie ma miecza swietlnego na poczatku w Jedi Outcast... Nie jestem pewny tego co napisalem bo chodzilem wtedy do liceum a to bylo dawno temu....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 541 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.