mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 01:04 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
zawsze moge byc kapitanem :P jakby nikt sie nie znalazl :P

moze jakis osobny temat o STO sobie zrobimy? :P albo forum?


było by miło :]

bardzo dużo wiadomości o STO teraz jest ujawniane

EDIT: to jak, robimy to forum ? :)


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 05:52 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
SniperX napisał(a):
zawsze moge byc kapitanem :P jakby nikt sie nie znalazl :P

moze jakis osobny temat o STO sobie zrobimy? :P albo forum?


było by miło :]

bardzo dużo wiadomości o STO teraz jest ujawniane

EDIT: to jak, robimy to forum ? :)

Bring me up Scot !


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:51 
Cytuj  
dla zainteresowanych :) www.sto.xx.pl Forum o STO, nie ma co zasmiecac topicow o SWG :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 11:46 przez SniperX, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:50 
Cytuj  
troche z innej beczki

Mam nadzieje ze emocje związane NGE troche opadly wiec pytam:

jak z dystansu oceniacie to co sie porobiło z SGW???

czy jako gracz nieortodoksyjny (2-mce pre-NGE) moge bez strat w neuronach odwiedzić stare/nowe śmiecie???

czy może SWG zalała fala dzieciarni????


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
czy może SWG zalała fala dzieciarni????

no ja bym to ujal inaczej ale tak tez dobrze... 'dzieciarni' ostatnio bylo bardzo sporo... i w dodatku wiekszosc to jedi, cale szczescie nie ja :p
Edit: ooo ! Swój chłop... Slyszalem ze commando jest swietny !


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 22:29 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:19 
Cytuj  
ja dzieciarnia nie jestem ale wybralem Jedi;) no niestety tak wyszlo:) jak mi sie znudzi to wezme inna profesje:)
Edycja: Jednak skasowalem swojego Jedi:) zdecydowalem sie na profesje Commando:) zobaczymy co z tego wyjdzie:) Powiem tak ze narazie mi sie podoba gierka szczegolnie w kosmosie:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 6
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:37 
Cytuj  
No to ladnie widze ze jednak troche polakow zawitalo do SWG wiec nie jestem sam chociaz jak na zlosc wszyscy na infinity a ja jak dawniej na eclipse wiec dalej sam :(


_________________
SWG Eclipse : Cekius
EQ2 Blackburrow Cekir Monk 50/Tailor 60
EQ2 Blackburrow Ceki Ranger 30/Woodworker 60

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:17 
Cytuj  
Ja byłem na początku Jedi dopuki mi tu panowie z tego forum nie uswiadomili że Jedi poprostu nie warto grać itp zbyt ulatwiony i wogle ...

Ostatecznie gram Bounty Hunterem i naprawde swietnie sie w czulem w swoja role hehee .... :wink: :har: :]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:19 
Cytuj  
jak gralem ten tutorial na tej stacji Jedi to ciagle latalem z karabinem wiec nie bylo sensu dalej grac. teraz jako Commando jest idelanie:) Jakby ktos byl jeszcze teraz na tutorialu to chetnie bym poprosil o pomoc na Station Gamma pozniej bo jest jedna mmisja ktora lepiej w grupie zrobic:)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:05 
Cytuj  
wywiad z jakims cieciem z SOE

Cytuj:
MMORPG.com: Recently, server population numbers circulated online that someone allegedly uncovered. Can you comment on the accuracy of these numbers?
Casey Keefe:

We never have and never will comment in regards to subscriber and player numbers.



heh, cos chyba za malo nas tam zeby sie tym chwalic...


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:40 
Cytuj  
Cytuj:
MMORPG.com: You acknowledged in your last producer letter that one major flaw with the NGE’s introduction was broken content and that it was your goal to fix that. How did this happen in the first place?

Casey Keefe: No comment.

buahaha

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 14:51 
Cytuj  
Przy logowaniu do gry jak jest tabelka z serwerami to populacja przy kazdem z serwerow jest light zwykle wiec nie ma za duzo osob. Jednak czytalem gdzies ze gra sie niezle sprzedaje teraz. Dodatkowo jak jestem teraz na Transari Station to ciagle jakis nowy Jedi sie pojawia. Dlatego tez nie dziwie sie tym co grali w Pre- NGE ze sa tak wkurzeni i ze odszli z gry. Po za tym bardzo smieszne wedlug mnie wyglada Wookie w szacie Jedi. Dodatkowo lataja po tej stacji jak szalenii. Mi sie osobiscie najbardziej podoba gra w kosmosie:) Ciagle odkrywam nowe problemy ale przynajmniej gra sie milo. Jestem nowy i nie chxce zeby mnie wszyscy od razu krytykowali. Jest sporo niedorobek w czasie gry na powierzchni ale moze to poprawia albo i nie.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:38 
Cytuj  
Nie mam zamiaru cie krytykowac, co najwyzej wspolczuc, ze nie grales przed NGE. W czasach CU walka w kosmosie była tez fajna zabawa, ale niczym w porownaniu do zabawy na lądzie. A najbardziej moge Ci wspolczuc tego, ze nie grałeś przed publishem 9, kiedy Jedi był rzadkoscia (ja osobiscie spotkałem 3 przez 3 miesiace). A plotka, ze gra sie dobrze sprzedaje to tylko kolejna sciema ze strony $OE.


Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:43 
Cytuj  
Witam.

Mam pytanie kto gra jeszcze na Eclipse?


_________________
- What's the situation, Captain?

- Two Jedi has landed in the main hangar.


Posty: 12
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 18:28 
Cytuj  
Nom. Na przykład ja :D Moja postać to Ferael Vox.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 19:51 
Cytuj  
Noobskie pytania ale zadam tu, do tych co graja, nie do tych co płacza juz kilka miesiecy ze nie po to grindowali pol roku zeby teraz wszyscy mieli jedi :)
Nigdy nie grałem w SWG, ale przeczytałem tu duzo i widze same lamenty, ciekaw jestem jak jest faktycznie bo moze kupie gre bo juz mam dosc L2 i WoW.
Do czego jest teraz podobny SWG, czy robienie questów pozwala na przyjemna gre czy nadal trzeba grindowac ?
Czy mozna spokojnie pograc solo i od czasu do czasu tylko w party ?
Czy maniak SW poczuje "to coś" ? :)

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
do tych co płacza juz kilka miesiecy ze nie po to grindowali pol roku zeby teraz wszyscy mieli jedi


może sie zdziwisz, ale nie kazdy chcial miec jedi, nie kazdy grindowal zeby miec jedi, nie kazdy tracil w uj czasu na tym grindzie.. to bylo co innego
embe napisał(a):
Nigdy nie grałem w SWG


no własnie.. wiec jak nie wiesz jak bylo, to zamknij jape
embe napisał(a):
przeczytałem tu duzo i widze same lamenty, ciekaw jestem jak jest faktycznie bo moze kupie gre bo juz mam dosc L2 i WoW.
Do czego jest teraz podobny SWG, czy robienie questów pozwala na przyjemna gre czy nadal trzeba grindowac ?


teraz dopiero trzeba grindowac.. od tych kurwa
embe napisał(a):
kilka miesiecy
.. wczesniej bylo grindu na 80 cl duzo mniej niz tera.z. moze i bylo wiecej na jedi

embe napisał(a):
Czy maniak SW poczuje "to coś" ? :)


moze poczujesz.. jak lubisz takie gry jak wow, czy l2, to gra ci sie spodoba




i coś odemnie: Jak kurwa nie grałes wczesniej, nie wiesz jak bylo, nie chcialo ci sie nawt poczytac jak bylo, a jak jest teraz, to sie nie odzywaj jakbys lepiej wiedzial co sie stalo z ta gra..


przepraszam za "niezbyt" mily post. ale ten embe mnie wkurwił

btw. zaliczam sie do tych jak to embe nazwal "placzacych".. ale w przyszlosci uwazaj zebys to nie ty plakal

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:07 
Cytuj  
Jak zaboloła to co napisałem "do tych co płacza juz kilka miesiecy ze nie po to grindowali pol roku zeby teraz wszyscy mieli jedi" to przepraszam, pewnie sam bym sie zdenerwował bo pewnie kosztowało to wielu setek godzin grania.
Chyba najlepiej bedzie kupic i zobaczyc samemu bo tu widze ze nadal atmosfera jest wybuchowa.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:11 
Cytuj  
po 1. nie placzemu.. tylko kurwimy na Soe/LA
po 2. jak juz mowilem.. polowa osob dogrindowala do 80 cl i koniec grindu (to ok. tydfzien jak sie mialo dobra grupe aoe) .... na jedi duzo dluzej, a potem jedi tez sie dlugo koxalo

ale chodzi o co innego.. t gra byla jedyna w sowim rodzaju.. nie chodzi tu o czas poswiecony na grind, ale ogolnie na gre w to.. ja nie zajuje zadnej godzziny spedzonej online, a to dlatego ze 10% tego czasu poswiecalem na grind, a cala reszte 90% robilem questy, wczuwalem sie w klimat itp.

teraz jest prawie tylko grind


Posty: 39
Dołączył(a): 1.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:31 
Cytuj  
Cytuj:
po 1. nie placzemu.. tylko kurwimy na Soe/LA

A mi coraz bardziej żal że ni mogę pograć w moje kochane SWG jak kiedyś...ku*** minęło tyle czasu a ja nadal jakoś nie moge się ogarnąc po tym, zacząłem grać w EVE bo to sci-fi klimat który kocham, ale brak mi znowu tego sociala. Tego jak ladowałem na planecie stawałem koło knajby/starportu etc. a tu co chwila ktoś przychodził na ID i można było pogadac, złapać nowe kontaktu...ehhh *chlipie*
KURWA JA CHCE MOJE SWG Z POWROTEM... :x
Liczę, że STO kiedyś będzie miało klimat dobrego sci-fi, ewentualnie SG (o ile powstanie)..
Jak na w tej chwili na rynku nie ma dobrej gry sf/cyberpunk która mogłaby mnie przykuć na jakiś długi czas, a ja naprawdę chętnie wydam cieżko zarobione pieniadze na jakieś nowe dobre uzależnienie... :]
Ps.Musiałem się w końcu wyżalić... :-?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.