mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:44 
 
Mało sie udzielam na forum, wlasciwie jestem biernym uzytkownikiem i czytam glownie, cale forum zawiera duza ilosc informacji, cennych informacji dla graczy, ale dzial SWG jest tak flamowany przez veteranow ze trudno tu cos znalezc.
Proponuje cale forum dac do jednego podwieszonego tematu ARCHIWUM, drugi podwieszony temat do FLAMES gdzie veterani mogli by płakac bez ograniczen, a nowe tematy mogly by byc moderowane i dac szanse na dyskusje i wymiane informacji.
Kazdy temat jest zasmiecany bluzgami veteranow, ktorzy najwidoczniej nie moga zrozumiec ze gra istnieje nadal i mimo wszystko sie rozwija po calym zamieszaniu, w innych krajach flames juz dawno sie zakonczylo, a tu tylko jeki, placz, bluzki i hamstwo, dajcie sobie spokoj juz i upozadkujcie caly temat o SWG, rozumie ze czujecie sie jakby wam SOE w ryja dało ale to nie znaczy zeby tak niszczyc forum.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:47 
 
hehe... ale ci sie oberwie, zaraz tu sie zlecą... jak to napisałes... veterani... buhaha

No ale masz racje, sam zaczynam grac ( update wlasnie sciagam ) i szukam info wszedzie, a to forum to jeden wielki smietnik, to archiwum to dobry pomysl, tak samo flames :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:49 
 
dział flames znajduje się na dole głównego forum.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:45 
 
Mimo wszystko jesli juz to ja jestem bardziej za uporzadkowaniem niz upozadkowaniem. RozumiEM tez ze CHamstwo tak bardzo Cie razi...moze na poczatek jednak doszlifowac ortografie? Wtedy od razu post wygladalby na wart uwagi ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:46 
 
jestem przeciwny usuwaniu obrazliwych postow ;]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:48 
 
Ja z kolei jestem za tym, żeby whine'y "jak to super było pre-NGE" się skończyły, albo przynajmniej wyniosły się do jednego tematu.
Bo primo, wydaje mi się, że wszyscy przyjęli to już do wiadomości, a secundo - whine'owanie na mmorpg.pl SOE ma raczej głęboko w d.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:51 
 
To ja sie wypowiem. Kazda proba flamu i kazdy post nie wnoszacy nic do tematu bedzie usuwany. Topic klozet. I nie radze nawet probowac!

X.

ps. wulfgar ostrzezenie.

PS2. Chcecie flamowac na NGE, to tu:
viewtopic.php?t=16282
i nigdzie wiecej.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.