mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 09:56 
Cytuj  
Tak sobie dzis w nocy siedziałem i rozmyślałem... przecież system SWG jest idealny do "Idealnego MMOG-a" gdyby zamiast koncentrować sie na "wymyślaniu nowych systemow walki" skoncentrować sie na świecie,

Zrobić Battlefieldy (moze instancje w stylu battlegraundow z WoW-a - czyli tryby znane z gier FTP - capture the flag, Domination itd) Space Battlefiedly (2 statki Mon Calamari i Star Destroyer strzelające do siebie i myśliwce sterowane prze graczy niszczące je :P ) to bylo by cool :P

Wywalić Jedi, ale żeby nie bylo "Star Wars bez Mieczy Świetlny to ja pierdole" to Swordmenowi dac na Mastera Lightsabere :) i bedzie "udawal" ze jest Jedi :) moc jest zbędna i tak nie powinno byc Jedi w tych czasach.

Kolejna sprawa to rozszerzenie mozliwosci edycji miast graczy, dac mozliwosc budowania mostow, chodników, murow itd.

Wszystkie dungony takie jak Tusken Fort, Wulkan na Lok, Waren czy ciekawe POI takie jak świątynie Exar Kuna, Kyrat Graweyard przerobić na Instancje, wielkie dungony dla grup, z ciekawym lootem (do tego wroce nizej) bylo by co robic, ludzie mieli by sporo frajdy goniąc sobie po takich "lochach - Instancjach"

Mandalorian Arrmor, Clone Arrmor czy inne Arrmory (te takie elitarne, znany z filmow) powinny być zajebiście trudne do zrobienia, mnie sie to widzi tak. Zeby zrobic Madalorian Arrmor:

Zdobyć Rare Material wypadający z jakiegoś moba w jakiejs instancji (tych różnych materiałów powinno byc kilka, tak ze na 1 czesc zbroi trzeba przejsc 3-4 inne dungeony-instancje, dodatkowo ze to jest Rare Material nie powinien wypadac za kazdym razem) następnie musimy wziąć Arrmorshmita do DWM (tez teraz przerobionego na Dungeon - Instance) dojsc na sam koniec, pokonać bosa i Arrmorsmit moze zrobic przy stole zbroje, ale jak zrobi jeden fragment ta maszynka z dungeony sie rozpada, i by zrobic kolejny fragment musza przejść instancje raz jeszcze. Wiem upierdliwe, ale pomyślcie jaka frajda byla by ze zdobycia tej zbroi.

Kolejna sprawa to utrudnic zdobycie tego 80 lvl-u, albo lepiej wywalic te lvl-e, niech trudność w Masterowaniu profesji bedzie taka jak przed pierwszym CU. A nie zeby w 3 dni zrobić Mastera.

SWG ma tyle możliwości a SOE nie potrafi tego zobaczyć, wola mieszać mieszać mieszać i nic z tego nie wyjdzie :P a to co opisałem można by zrobić w pół roku, no może rok

To sa moje prywatne przemyślenia z dzisiejszej nocy, spac nie mogłem :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:12 
Cytuj  
Stary system skilli...
Ale fakt takie battlefieldy by sie przydaly... szczegolnie w kosmosie, powinni organizowac eventy.. dac wiecej pojazdow, statkow, dac mozliwosc ostrzeliwania walki w powieturz a nie tylko w kosmosie...

Jedi moze byc w uj nawet, ale system walki powinni zrobic raczej jak w Jedi Academy... niestety sam widok fpp nie zrobi z gry fpsa :(

A te chodniki, mosty to idealny pomysl nie wiem czemu brakowalo tego w grze... w ogole powinni dac crafterom mozliwosc projektowania w pewnym wiekszym stopniu tego co buduja... chocby projektowanie budynkow, nawet jezeli by mialo byc to w stylu the sims ;)

Walka - wiecej akcji... pozatym powinni sie skupic na pvp bardziej... zreszta najlepiej by bylo gdyby zrobili gre od nowa ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:20 
Cytuj  
Cytuj:
Jedi moze byc w uj nawet, ale system walki powinni zrobic raczej jak w Jedi Academy...

ROFLZ0R

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:31 
Cytuj  
Kurde w zlym temacie wkleile info :) Publish 33 zajzyjcie do topica na temat planow od pub29 do pub34


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 15:01 
Cytuj  
No i stalo sie - uleglem. Konto aktywowane :p
Zaczelo sie od opieprzania csr'a o zaginione jedi itemki, tak ze chlopak az musial sie lognac na moje konto :p

P.S
Slyszalem ploty ze wraz z nadchodzacymi zmianami w combat maja znowu zaczac dzialac speed tapesy. Prawda to?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 20:32 
Cytuj  
dzisiaj poprostu PWND !

kupiłem "disabled" Barca od respec Jedi za 2mil :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 04:37 
Cytuj  
Hehe dobre....ale nie tak dobre jak kupowanie barcow za 50-100k od total noobow kiedys :p

P.S
W koncu mam moja elder robe - 3 csr mowilo zebym zapomnial, a 4 sie chcialo i wykombinowal ;)
Wniosek: meczyc csr'ów do upadlego az tarfi sie jakis inteligetny hehe


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 08:33 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Hehe dobre....ale nie tak dobre jak kupowanie barcow za 50-100k od total noobow kiedys :p

P.S
W koncu mam moja elder robe - 3 csr mowilo zebym zapomnial, a 4 sie chcialo i wykombinowal ;)
Wniosek: meczyc csr'ów do upadlego az tarfi sie jakis inteligetny hehe


czarny ofc ? :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2006, 22:20 
Cytuj  
Criss napisał(a):
W koncu mam moja elder robe - 3 csr mowilo zebym zapomnial, a 4 sie chcialo i wykombinowal ;)
Wniosek: meczyc csr'ów do upadlego az tarfi sie jakis inteligetny hehe



To sa tacy w soe ? :) Ja myslalem ze to human boty do przerpaszania ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 21:37 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Criss napisał(a):
W koncu mam moja elder robe - 3 csr mowilo zebym zapomnial, a 4 sie chcialo i wykombinowal ;)
Wniosek: meczyc csr'ów do upadlego az tarfi sie jakis inteligetny hehe



To sa tacy w soe ? :) Ja myslalem ze to human boty do przerpaszania ;)


Technologia AI poszlo do przodu :lol: Wykozystuja teraz postacie z Obliviona :P


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 23:44 
Cytuj  
gdyby wykorzystywali to by więcej osób grało w SWG :)


EDIT: mam dobra wiadomośc (radujcie sie).. jak zdam do nast. klasy to odnawiam subskrypcje muahahahhahah :evil:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 05:46 
Cytuj  
To ja tak spytam powracajac do glownego "celu" tego tematu.
Powiedzcie warto wracac do SWG(pytam bo nie mam zadnego MMO w ktorego moglbym pograc, a do WoW'a juz nie wracam):D


Ostatnio edytowano 30 maja 2006, 06:53 przez Argahawk, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 06:23 
Cytuj  
Ja moge tylko powiedziec ze mi tam sie bardzo fajnie gra :) No zwykle , bo czasami mnie ktos wkurzy tak ze odechciewa mi sie wszystkiego :P buhehehehhe


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 13:42 
Cytuj  
Czy warto to sie okaze za niedlugo jak zmienia combat, poki co to "ekscytuje sie" cudownym systemem walki, i zdolnoscia SOE do robienia tej gry "more starwarsy"...vide grind jedi pomocy rifla.
Jest to tak podniecajace i wciagajace ze obecnie mecze 10-dniowy trial WoW i zastanawiam sie po co zaplacilem za miesiac SWG :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 13:48 
Cytuj  
Criss napisał(a):
Czy warto to sie okaze za niedlugo jak zmienia combat, poki co to "ekscytuje sie" cudownym systemem walki, i zdolnoscia SOE do robienia tej gry "more starwarsy"...vide grind jedi pomocy rifla.
Jest to tak podniecajace i wciagajace ze obecnie mecze 10-dniowy trial WoW i zastanawiam sie po co zaplacilem za miesiac SWG :p


przesadzasz :P


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 13:48 
Cytuj  
A ja mecze (ponownie) 10 -dniowy trial SWG bo WoW mi sie znudzil (granie od poczatku robi swoje) i mysle ze chyba znow wracam do SWG - jak dostane swoja kase :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 13:54 
Cytuj  
No ok moze faktycznie przesadzam - bardzo fajnie sie np robi Geo na czas w teamie, prawie zeszlismy ponizej 5min, tak dlugo bo byly klopoty z kodami :p
DJM-y przy uzyciu "uber jedi combo", czyli snare+rifle+run to tez pasjonujace zajecie :)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 19:57 
Cytuj  
no to po co to robisz nie lepiej pomyslec nad taktyka jak djma zalatwic z ls'a?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 20:08 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
no to po co to robisz nie lepiej pomyslec nad taktyka jak djma zalatwic z ls'a?


popieram, ja zawsze wszystko z ls'a :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 20:27 
Cytuj  
moze niedlugo tez pobiegam sobie z ls'em (jak wroce i bede mial duzo cierpliwosci):D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.