mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:08 
Cytuj  
Ale oni wyraznie napisali ze jesli ktos nie bedzie mial sciagnietej gry to nawet jesli ten kod miesiac temu wklepal to i tak dostepnu nie dostanie...

Nie wiem na jakiej zasadzie oni to sprawdzaja czy ktos ciagnal czy nie ale tak jest napisane.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:16 
Cytuj  
Tez nie wiem. Ja mam sciagniete. Zobaczymy co i jak jutro jak przydziela gildie a potem we wtorek czy dostane maila czy nie


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:24 
Cytuj  
To rozumiem ze do tej pory nie dostales jeszcze maila z early accesem?

Bo chyba Kabraxis pisal ze juz dostal z tego co dobrze kojarze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:29 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nie wiem na jakiej zasadzie oni to sprawdzaja czy ktos ciagnal czy nie ale tak jest napisane.

Jak nie bedziesz mial prawidlowego klienta, to cie serwer nie wpusci (incorrect version), identycznie jak np. w EVE. I tyle.

k4czy napisał(a):
Bo chyba Kabraxis pisal ze juz dostal z tego co dobrze kojarze.

Jeszcze nie wysylali maili.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jeszcze nie wysylali maili.


Ok to potwierdzone informacje? Bo właśnie miałem pytać czy ktoś przypadkiem nie dostał info od kiedy będzie miał early access?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:38 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Jak ktos jeszcze nie dostal maila, early access jest 2 dni wczesniej, 13tego tego miesiaca.

Mozna sciagnac nowa instalacje tutaj http://www.swtor.com/download


Nie wiem wlasnie jak interpretowac jego slowa , czy ze juz dostal czy ze dostal maila ze early acces jest od 13-tego...

I sry powalily mi sie nicki :p nie Kabraxis tylko Khebeln

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:42 
Cytuj  
Dostał maila ze od 13 startuje Early Game Acces.

Może jednak będzie grace period

Cytuj:
@RayMuzyka: We hear you & are taking the grace period issue very seriously. We’re looking at all our options.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:46 
Cytuj  
A co to jest grace period?

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:51 
Cytuj  
Możliwość gry w oczekiwaniu na klucz do pełnej gry. Czyli jeśli ci się skończy early acces a cały czas ci sklep nie przyśle pudełka z grą to przez kilka dni pozwolą ci grać.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:52 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
A co to jest grace period?
czas na wprowadzenie kodu (cd-key), z racji tego ze przesylka moze sie opoznic, ale z tego co wiem nie bedzie grace period wysylka w EU startuje 15 grudnia w US 20go


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 16:04 
Cytuj  
Nistotniejsze to dostac sie do tego early acces :D

Ja mam takie pytanie.Z racji braku czasu tylko troche poczytalem na temat samej gry , mniej wiecej sie orientuje co i jak.
Jednak nie moge znalezc nigdzie informacji na temat klas , a mianowicie ich przydatnosci w zaleznosci od PvP czy PvE.
Ja wybralem (na ta chwile Sith warrior/sith marauder) i teraz pytanie dla ludzi grajacych ta klasa , czy ona za bardzo nie odstaje , bo jedynie nadaje sie do DPSu , tylko i wylacznie.Jak ona sprawdza sie w PvP , jak w DPSie w PvE?

Bede wdzieczny za jakies info albo jakis link do zrodla aby poczytac jakies statystyki dokladniejsze dotyczace przydatnosci kazdej z klas w PvP i PvE.Wiem oczywiscie ze bedzie pewnie sporo zmian w balansie ale warto cos juz wiedziec na ta chwile.

Dziekuje z gory.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 16:59 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nie wiem wlasnie jak interpretowac jego slowa , czy ze juz dostal czy ze dostal maila ze early acces jest od 13-tego...

Dostal, ze zaczyna sie 13, a nie, ze bedzie mogl grac od 13. Tez dostalem tego maila. Kolejny mail powie mi, od kiedy bede mogl grac.
Grace period nie bedzie, oto pelna tresc maila:

Early Game Access* will begin on December 13th at 7:00AM EST, 2011 and ends on December 19th, 2011 at 10:01PM EST. During this time, we will be emailing invitations to join Early Game Access based on the order in which you redeemed your Pre-Order Code. Pre-load the game client now, so you're ready to play when your Early Game Access invitation arrives. Note that download time can vary and may take awhile.

*Customers who redeem their Pre-Order Code at the Code Redemption Center prior to launch will be able to pre-load the Star Wars: The Old Republic Game Client before the official Game launch. Pre-loading the Game does not grant you access to the Game. Pre-Ordering the Game only allows you access to the Early Game Access period and your Color Crystal. Early Game Access may be up to 7 days. The length of your Early Game Access depends on the date and order in which you redeemed your Pre-Order Code. In order to continue playing the Game after the Early Game Access period, you must redeem your official Game Product Registration Code at the Code Redemption Center.


Poza tym wszystko jest opisane tu: http://www.swtor.com/early-access

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 17:19 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
k4czy napisał(a):
Nie wiem wlasnie jak interpretowac jego slowa , czy ze juz dostal czy ze dostal maila ze early acces jest od 13-tego...

Dostal, ze zaczyna sie 13, a nie, ze bedzie mogl grac od 13. Tez dostalem tego maila. Kolejny mail powie mi, od kiedy bede mogl grac.


Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 17:21 
Cytuj  
Ja po zarejestrowaniu klucza z pre orderu 7 grudnia dostalem takie info na maila:

Thank you for registering your Pre-Order Code. You are now registered for the following items:

Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order
Early game access
Color Stone (Virtual Item)

We will keep you informed about early access to The Old Republic as we get closer to the game's release.


I nic wiecej do tej pory nie dostalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 17:24 
Cytuj  
ja tez nic nie dostalem.
boje sie, ze o nas zapomnieli :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 17:26 
Cytuj  
Trzeba bylo sprezac dupe jak inni a nie sie opierdzielac :[ teraz zostalismy w ciemnej pupie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:16 
Cytuj  
kaczy jak odżył jak odblokował konto a już chciał sprzedawać grę :>

Ja też nic nie dostałem, launcher pobrał jakieś drobne pliczki, ale to chyba jeszcze nie to co miało być.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:22 
Cytuj  
Ja jestem osoba dosc impulsywna , szybko sie wkurwiam i szybko mi to przechodzi :D

Mam nadzieje w ten tytul pocisnac przynajmniej do D3 , zobaczymy jak wyjdzie.Mysle ze jest to jeden z nielicznych tytulow ktore warto przetestowac , mimo ze nie jest do konca w moim klimacie :D

Nie mam az takiej spinki na wczesniejszy start , jak sie uda to sie uda , jak nie to trudno.

Ale tak jeszcze w kwestii odblokowania konta , to podejrzewam ze podobna ilosc kasy wydalem za polaczenia z Anglia , jak nie wieksza niz za sama gre :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:30 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
launcher pobrał jakieś drobne pliczki, ale to chyba jeszcze nie to co miało być.

Masz to samo co wszyscy, jesli bedzie cos wiecej, to sie dociagnie. Wez pod uwage, ze wiekszosc klienta dostales z beta, teraz tylko beda szly poprawki ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 18:51 
Cytuj  
d3 będzie największym failem ostatnich lat tak więc nie ma na co czekać



oh behold the oracle



a wracając do tematu, to jutro czy we wtorek mają zacząć rozsyłać maile?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.