mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 16:25 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Pocieszny napisał(a):
tak naprawde nikt nie moze byc wkurwiony , bo gra nie miala jeszcze premiry a ludzie placza ze grac nie moga

Kazdy, kto zaplacil ma prawo byc wkurwiony. Bo ten kto sie nie dostal zaplacil tyle samo co ten, kto sie dostal. Bo zaplacil za to, zeby grac przed premierą. Przeciez do cholery ten early access nie jest za darmo!

X.
Albo możesz mieć teoretycznie sytuację, że zamówiłeś preorder kolekcjonerskiej w lipcu, a zarejestrowałeś ją na koncie w grudniu - bo przecież logicznie rzecz biorąc masz czas do rozpoczęcia headstartu. Ja, aż tak dramatycznie nie mam, ale fakt faktem data wydania pieniędzy na ich produkt a zarejestrowania go na ich stronce nie jest u mnie nawet zbliżona. Zamówiłem preordera, paczka przyszła na adres domowy i sobie leżała spokojnie, aż mi przyszła chęć wklepania kodu na ich stronce.
Zgadzam się z przedmówcami - najbardziej popierdolony pomysł na headstart w historii. Wolałbym już chyba kolejki i pady serwerów (choć w TRION umiał ograniczyć jedno i drugie do minimum a wszyscy startowali jednego dnia). Zrozumiałbym gdyby promowali ludzi aktywnych w becie, którzy odwalili za nich pewną część testów, nawet zrozumiałbym nagradzanie tych którzy wydali te kilkaset złotych na CE, ale segregacja ludzi wg nawet nie momentu zakupu preordera ale daty jego rejestracji na swtor.com to już trochę kpina. Mi to generalnie zwisa ale ludzie w tym przypadku mają całkowite prawo whinować.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 16:36 
Cytuj  
To w ogóle jest śmieszne. Akcje z hasłami, miliard sekretnych pytań itp. A najbardziej podoba mi się fakt, że grę kupiłem przez Origin, w nim mam go w katalogu moich gier ale ściągnąć go nie mogę bo gra niewydana. Musiałem klienta ściągać zewnętrznym downloaderem. I najbardziej będę się śmiał jak w dniu premiery trzeba będzie zaciągać klienta jeszcze raz przez Origin ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 16:38 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Wolałbym już chyba kolejki i pady serwerów (choć w TRION umiał ograniczyć jedno i drugie do minimum a wszyscy startowali jednego dnia).


Nie porownuj niszowego Rifta ze Star Warsem :)

Ale fakt.... wlasnie dostalem na GG info od Ashtona "Najgorsza premiera gry mmo ever" .. to dotyczy SWTORa ofcoz


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 16:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kassei napisał(a):
Wolałbym już chyba kolejki i pady serwerów (choć w TRION umiał ograniczyć jedno i drugie do minimum a wszyscy startowali jednego dnia).


Nie porownuj niszowego Rifta ze Star Warsem :)

Ale fakt.... wlasnie dostalem na GG info od Ashtona "Najgorsza premiera gry mmo ever" .. to dotyczy SWTORa ofcoz


Premiera nie miała jeszcze miejsca. To po pierwsze. Po drugie - od kiedy wiadomo, że ten cały ea ma trwać 5 a nawet 7 dni? No właśnie. Po trzecie, nie zapominajmy, że premiera EU miała być 22 grudnia a nie 20 grudnia. Nikt nie ma prawa do płakania, bo nie ma o co.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:06 
Cytuj  
Ale wogole dyskusja z tym pacjentem to jak rozmowa ch..a z butem.

Jemu to nic nie przetlumaczysz , wiec lepiej dac sobie spokoj i juz.

Jesli chodzi o ten early acces to od strony finansowej patrzac to maja racje.Bo kto wczesniej zamowil preorde i wklepal kod byl dla nich pewnym klientem i dzieki temu mieli wieksza swiadomosc na ilu graczy moga liczyc i uwazam ze dla takich ludzi jak najbardziej nalezy sie wczesniejszy niz wczesny dostep (dla scislosci ja wklepalem kod grudniu i sobie poczekam i nie narzekam).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:06 
Cytuj  
early acces zaczyna się z tego co wiem jutro, a te dwa dni wczesniejsze to taki bonus, więc whine można zacząć jutro po północy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
early acces zaczyna się z tego co wiem jutro, a te dwa dni wczesniejsze to taki bonus, więc whine można zacząć jutro po północy :)


Dokładnie, ea jest od 15 grudnia (5 dni przed premierą).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 17:08 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:07 
Cytuj  
kupilem early acces po to zeby zagrac wczesniej. jakbym nie chcial grac wczesniej to bym go nie kupowal i poczekal na 19 grudzien i kupil gre prawie o polowe taniej.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:09 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
kupilem early acces po to zeby zagrac wczesniej. jakbym nie chcial grac wczesniej to bym go nie kupowal i poczekal na 19 grudzien i kupil gre prawie o polowe taniej.


Jeszcze przez długi czas nie kupisz tej gry o połowę taniej. A ea jak dostaniesz 19 grudnia to też masz ea.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:14 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kupilem early acces po to zeby zagrac wczesniej. jakbym nie chcial grac wczesniej to bym go nie kupowal i poczekal na 19 grudzien i kupil gre prawie o polowe taniej.


Jeszcze przez długi czas nie kupisz tej gry o połowę taniej. A ea jak dostaniesz 19 grudnia to też masz ea.


juz jest po 140 a kupujac ea pisalo wyraznie ze nawet 5 dni wczesniej.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:17 
Cytuj  
Pisali nawet do pięciu dni wcześniej ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kupilem early acces po to zeby zagrac wczesniej. jakbym nie chcial grac wczesniej to bym go nie kupowal i poczekal na 19 grudzien i kupil gre prawie o polowe taniej.


Jeszcze przez długi czas nie kupisz tej gry o połowę taniej. A ea jak dostaniesz 19 grudnia to też masz ea.


juz jest po 140 a kupujac ea pisalo wyraznie ze nawet 5 dni wczesniej.


Tak, od jutra masz 5 dni.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:21 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Piszpan napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Piszpan napisał(a):
kupilem early acces po to zeby zagrac wczesniej. jakbym nie chcial grac wczesniej to bym go nie kupowal i poczekal na 19 grudzien i kupil gre prawie o polowe taniej.


Jeszcze przez długi czas nie kupisz tej gry o połowę taniej. A ea jak dostaniesz 19 grudnia to też masz ea.


juz jest po 140 a kupujac ea pisalo wyraznie ze nawet 5 dni wczesniej.


Tak, od jutra masz 5 dni.


tak wiem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:22 
Cytuj  
Właśnie dostałem zaproszenie :D Pa


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 17:43 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
juz jest po 140...
daj linka


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:02 
Cytuj  
Końcówka września dostała invy.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:06 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
tak naprawde nikt nie moze byc wkurwiony , bo gra nie miala jeszcze premiry a ludzie placza ze grac nie moga , kurwa niech wyjda z domu czy cos :wtf:

a teksty typu "jak mnie dizsiaj nie wpuscicie to wracam do wow i canceluje swoje zamowienie , O ! "

Beka :wtf:


To po co trzeba było zapłacic dodatkowe 20 pln za preorder i head start? Ludzie whinuja bo nie dostali tego za co zapłacili czyli head startu.

IMO whine to sie dopiero zacznie jak nie wpuszczą wszystkich na weekend, co jest dziwne w beta weekend uczestniczyło 700K luda a teraz mają problem z 1/3 tej ilości...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
Piszpan napisał(a):
juz jest po 140...
daj linka


widzialem dzis na allegro po 143 cos i to jeszcze pisali ze z early acces teraz najtansza 158. pewnie po weekendzie jeszcze bardziej spadnie bo ci co mieli kupic juz w wiekszosci kupili.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:10 
Cytuj  
Ale ja nie wiem czego Wy nie rozumiecie.

Headstart jest przesuniety o dwa dni wczesniej o czym praktycznie nikt nie wiedzial kupujac ten wczesniejszy dostep , no moze zdecydowana wiekszosc nie wiedziala.

Whinowac mozna bedzie od jutro , choc oni i tak pisali ze kupujac mozliwosc wczesniejszego dostepu MOZNA BEDZIE ALE NIE KONIECZNIE dostac dostep o 5 dni przed premiera , wiec ja nie wiem o co tutaj cala awantura...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:12 
Cytuj  
To chyba ty czegoś nie rozumiesz dlaczego ludzie whinują, bo zapłacili dokładnie tyle samo za możliwość wcześniejszego pogrania co ci którzy już grają, bw też od samego początku jak wystartowały preordery nie podało że warunkiem otrzymania pełnego HSa jest jak najszybsze wklepanie preorderu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.