mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 18:58 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Suport powinien dzialac tak ze dzwonisz i masz polaczenie a nie czekasz po 30 minut


Pewnie byli zajęci tymi klientami co im już zapłacili i obracali ich kasą, też w pierwszej kolejności bym tych klientów obsługiwał.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:19 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To chyba ty czegoś nie rozumiesz dlaczego ludzie whinują, bo zapłacili dokładnie tyle samo za możliwość wcześniejszego pogrania co ci którzy już grają, bw też od samego początku jak wystartowały preordery nie podało że warunkiem otrzymania pełnego HSa jest jak najszybsze wklepanie preorderu.
Dokładnie o to tutaj chodzi. Na początku była tylko informacja, że preorder zapewnia wcześniejszy dostęp przed premierą (te całe - DO pięciu dni pojawiło się dopiero później). NIE BYŁO info, że trzeba jak najszybciej zarejestrować grę w ich serwisie bo będzie to decydować o kolejności. Mam pudełko pre-ordera w ręce nigdzie nie jest napisane "please register as soon as possible"... Jeśli ktoś kupił grę przedwczoraj to faktycznie nie ma się o co wkurwiać, ale co z osobami które zamówiły (zapłaciły) za grę znacznie prędzej a stworzenie konta i wklepanie kodów zostawiły sobie na stosowny moment. Imo pierdolenie typu "nie rozumiem czemu ludzie whinują" świadczy chyba u pewnych osób brakiem jakiejkolwiek wyobraźni. Wiadomo, że część narzeka "dla zasady" nawet jeśli nie mają racji, jednak uważam, iż spora część ludzi ma do tego prawo bo BW ich zrobiło po prostu w CHUJA! A brak jakiegokolwiek sensownego info kiedy konkretnie dane osoby dostaną się do ea to już pachnie wręcz czymś na kształt premiery DFO. Jeszcze kilka lat temu pewnie bym siedział przed kompem jak reszta całego community i odświeżał skrzynkę pocztową z nadzieją, że "może jednak". Obecnie już jestem na to za stary i mam lepsze rzeczy do roboty...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:35 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
wiecej wydalem na telefony do Anglii zeby wyjasnic swoja glupote niz na sama gre.


fajne :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:38 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
k4czy napisał(a):
wiecej wydalem na telefony do Anglii zeby wyjasnic swoja glupote niz na sama gre.


fajne :)


Przynajmniej nie narzekam ze wydalem 20 zloty wiecej za early start , ktorego jeszcze nie dostalem :cry:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:49 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Dokładnie o to tutaj chodzi. Na początku była tylko informacja, że preorder zapewnia wcześniejszy dostęp przed premierą (te całe - DO pięciu dni pojawiło się dopiero później). NIE BYŁO info, że trzeba jak najszybciej zarejestrować grę w ich serwisie bo będzie to decydować o kolejności. Mam pudełko pre-ordera w ręce nigdzie nie jest napisane "please register as soon as possible"...

W moim pudełku pisze, co trzeba, małym drukiem, ale dość wyraźnie.
Jeśli naprawdę masz pudełko, radzę poczytać co pisze na ulotce z kodem.
Cytuję:
Kod:
Entitlement to early access is contingenton the date of your pre-order and the release date of product.

Od pierwszego dnia sprzedaży preorderów było wiadomo, że data rejestracji będzie miała wpływ na datę dołączenia do headstartu.[/code]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 20:02 przez Perrin, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:57 
Cytuj  
Perrin , szkoda ze nie napisales tego kilka stron wczesniej.

Moze teraz ta bezsensowna dyskusja sie zakonczy.

Dzieki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 20:05 
Cytuj  
Jaka bezsensowna? To nadal nie zmienia faktu że przysłowiowo dali dupy z hs nie podając chociaż przybliżonych terminów 'fal" dla poszczególnych miesięcy i trzymając ludzi cały czas w niepewności.

Do tego z czasem mogli zmniejszać kwotę za preorde, przecież od poczatku było wiadomo że ludzie będą whinowac w takiej sytuacji jaka jest teraz :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 20:25 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
W moim pudełku pisze, co trzeba, małym drukiem, ale dość wyraźnie.
Jeśli naprawdę masz pudełko, radzę poczytać co pisze na ulotce z kodem.
Cytuję:
Kod:
Entitlement to early access is contingenton the date of your pre-order and the release date of product.

Perrin............. :roll: Po pierwsze to jeśli ten cytowany tekst jest wyraźnie napisany to chyba Cię z całym szacunkiem pojebało ;) Po drugie co Ty w ogóle zapodajesz - gdzie w tym zdaniu jest mowa, że "data wpisania kodu na swtor ma wpływ na datę e-acces" ??? Napisali tylko, iż na ea ma wpływ zarówno data mojego przed-zamówienia (chyba tak to można nazwać rewersyfikując przed-sprzedaż) jak i data wydania gry. Adekwatnie do tego co napisali to jeśli ktoś kupił grę w lipcu, to powinien już grać. Niestety BW tak dało dupy i jeśli ktoś kupił grę w lipcu a zarejestrował 14 września to jest dalej w kolejce niż osoba która kupiła 13 września i rejestrowała też 13... WTF ??? To niby wyjaśnia Twój cytat ??? Litości....

Perrin napisał(a):
Od pierwszego dnia sprzedaży preorderów było wiadomo, że data rejestracji będzie miała wpływ na datę dołączenia do headstartu.[/code]
Poproszę jakiś link do oficjalnego info lub przeklejenie jakiegokolwiek maila wysłanego przez BW etc. Gram.pl na bank nie miało takiego info w opisie pre-order packa, jeśli mi udowodnisz, że bioware WYRAŹNIE (choć nie wiem czy ogarniasz znaczenie tego słowa, skoro jedno zdanie pisane 2-3 milimetrowa czcionką w wall-of-text jest dla Ciebie wyraźne) dało stosowne info, którego nie można było przegapić, to uchylę czoła.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 20:36 
Cytuj  
oj tam, oj tam - i tak po darmowym miesiacu quitnie 70% ;p


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:55 
Cytuj  
Mieli wysłać dzis 2 bonusowe wave wysłali tylko 4, nastepne invity od jutra godz 15sta.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:58 
Cytuj  
Tzn mieli wyslac dwa bonusowe oprocz tych czterech , ktore wyslali , czy mieli wyslac dwie a wyslali cztery???

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:27 
Cytuj  
wytlumaczcie sobie slowo BONUS
Bonus to bonus , moze byc , moze go nie byc , do zoba na Bazylu !

na pocieche placzkom

http://www.youtube.com/watch?v=OH8lDemjJlQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:38 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jaka bezsensowna? To nadal nie zmienia faktu że przysłowiowo dali dupy z hs nie podając chociaż przybliżonych terminów 'fal" dla poszczególnych miesięcy i trzymając ludzi cały czas w niepewności.

Do tego z czasem mogli zmniejszać kwotę za preorde, przecież od poczatku było wiadomo że ludzie będą whinowac w takiej sytuacji jaka jest teraz :roll:


Od poczatku mowili, ze ilosc wavow i ich wielkosc bedzie zalezna od tego jak beda sobie radzic serwery. Jakby ci dali przyblizona date kiedy mozesz otrzymac dostep, a potem ta data by sie nie sprawdzila, bo wyskoczyl im jakis problem to bys whinowal i pytal po co dawali przyblizona date skoro nie moga jej dotrzymac. I tak zle i tak nie dobrze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2011, 22:48 
Cytuj  
Ja sie dostałem o 17.59

Kolejki ToFN 35 minut (serwer z najwiekszymi kolejkami)
Bloodworthy 20 min

Basilisk Droid 0 min


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 00:07 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Kolejki ToFN 35 minut (serwer z najwiekszymi kolejkami)
Czyli znowu dostaliśmy się na najbardziej oblegany ;F Ciekawe jakie będą jak już wszystkich wpuszczą.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 00:37 
Cytuj  
Dziś jak sprawdzałem wiele razy stan zaludnienia serwera"Basilisk Droid" ( to jest ten wybrany oficjalnie przez polskie community PLC ) nie miał nawet Heavy statusu, cały czas był Standard, inne serwer dochodziły do Very Heavy i kilka Full. Także imo serwer dobrze wybrany.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 00:44 
Cytuj  
musiałby być w takim stopniu zapełniony o 5 nad ranem żebyś miał rację


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 00:53 
Cytuj  
shp napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Kolejki ToFN 35 minut (serwer z najwiekszymi kolejkami)
Czyli znowu dostaliśmy się na najbardziej oblegany ;F Ciekawe jakie będą jak już wszystkich wpuszczą.

Wg tego co pisza na serwie to nieoficjalny hiszpanski serwer + duzo osob z karak norn z WARa sie tam przenioslo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 05:38 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Tzn mieli wyslac dwa bonusowe oprocz tych czterech , ktore wyslali , czy mieli wyslac dwie a wyslali cztery???


Wystarczyło przeczytac twittera, miały byc 4 wave + 2 bonusowe.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 05:41 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Niah napisał(a):
albo zrób tak jak ja


W sensie?


hasło+ostatnia litera w pytaniu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.