mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 06:53 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
To chyba ty czegoś nie rozumiesz dlaczego ludzie whinują, bo zapłacili dokładnie tyle samo za możliwość wcześniejszego pogrania co ci którzy już grają, bw też od samego początku jak wystartowały preordery nie podało że warunkiem otrzymania pełnego HSa jest jak najszybsze wklepanie preorderu.


A to chyba logiczne, że kto pierwszy ten lepszy prawda?

Kassei napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
To chyba ty czegoś nie rozumiesz dlaczego ludzie whinują, bo zapłacili dokładnie tyle samo za możliwość wcześniejszego pogrania co ci którzy już grają, bw też od samego początku jak wystartowały preordery nie podało że warunkiem otrzymania pełnego HSa jest jak najszybsze wklepanie preorderu.
Dokładnie o to tutaj chodzi. Na początku była tylko informacja, że preorder zapewnia wcześniejszy dostęp przed premierą (te całe - DO pięciu dni pojawiło się dopiero później). NIE BYŁO info, że trzeba jak najszybciej zarejestrować grę w ich serwisie bo będzie to decydować o kolejności. Mam pudełko pre-ordera w ręce nigdzie nie jest napisane "please register as soon as possible"... Jeśli ktoś kupił grę przedwczoraj to faktycznie nie ma się o co wkurwiać, ale co z osobami które zamówiły (zapłaciły) za grę znacznie prędzej a stworzenie konta i wklepanie kodów zostawiły sobie na stosowny moment. Imo pierdolenie typu "nie rozumiem czemu ludzie whinują" świadczy chyba u pewnych osób brakiem jakiejkolwiek wyobraźni. Wiadomo, że część narzeka "dla zasady" nawet jeśli nie mają racji, jednak uważam, iż spora część ludzi ma do tego prawo bo BW ich zrobiło po prostu w CHUJA! A brak jakiegokolwiek sensownego info kiedy konkretnie dane osoby dostaną się do ea to już pachnie wręcz czymś na kształt premiery DFO. Jeszcze kilka lat temu pewnie bym siedział przed kompem jak reszta całego community i odświeżał skrzynkę pocztową z nadzieją, że "może jednak". Obecnie już jestem na to za stary i mam lepsze rzeczy do roboty...


To na cholerę czekałeś? Stosowny moment to ten, po zakupie a nie 10 dni przed premierą. Głupota ludzka nie zna granic i pretensję można mieć tylko do siebie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 07:36 
Cytuj  
Byłoby logiczne gdyby była informacja że kto pierwszy ten lepszy a tej nie było co więcej nawet 2 tyg temu u retailerów nie było takiej informacji.

Ja dziś wejde więc nie narzekam ale w pełni rozumiem wszystkich którzy whinują.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 08:09 
Cytuj  
A myslalem, ze tylko GOA mogla zjebac start, widze ze sa godni nastepcy - LOL ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 08:12 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja dziś wejde więc nie narzekam ale w pełni rozumiem wszystkich którzy whinują.

A ja nie. Brak kolejek, zergów do mobów, serwery stabilne, a ludziom źle. Bo jeden dzień z bonusowego grania ich ominął.
A że kod z preordera należy wklepać jak najszybciej było wiadomo od początku, bo decydować miała kolejność zgłoszeń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 08:32 
Cytuj  
Dokładnie aż wyszukałem ich mailing o starcie preorderu

Cytuj:
The order in which you purchase and redeem your Pre-Order Code is the order in which you will gain early access to the game, prior to official launch day.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 08:45 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
A myslalem, ze tylko GOA mogla zjebac start, widze ze sa godni nastepcy - LOL ;)

Nie wiem Bodziu...
Serwery stabilne, nie ma kolejek (poki co), ludzie nie zabijaja sie na quest spotach. Rozumiem frustracje ludzi z powodu braku konkretnego info kto kiedy startuje. Poza tym mankamentem uwazam start gry za udany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:00 
Cytuj  
Szlam napisał(a):
Dokładnie aż wyszukałem ich mailing o starcie preorderu

Cytuj:
The order in which you purchase and redeem your Pre-Order Code is the order in which you will gain early access to the game, prior to official launch day.


Alleluja!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:07 
Cytuj  
No wiesz Wedge, falowy dostep do EA to jakis dziwny wymysl, w zadnej dotychczas startujacych MMO nie bylo czegos takiego, nie wspominajac durnego systemu przypisania serwera dla gildii LOL Oczywiscie nie ujmuje stabilnosci serwerow bo przy takim rozwiazaniu jakby jeszcze z tym byl problem, to rownalo by sie z samobojstwem ;) Osobiscie mi nie przeszkadza owe rozwiazanie, nie mam cisnienia/hype'a, co nie zmienia faktu, iz nowy system EA accessu budzi mnostwo kontrowersji :) That's all !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:21 
Cytuj  
http://yoursagabegins.swtor.com/en/

Tam piszą, że niby od 15.12 można grać, jakiesik eventy się wydarzyły w Paryżu i Londynie, WTF? Jest gdzieś jakiś coverage?
Wszystko to z tymi przedstartami jest bardzo niejasne i pogmatwane, posrane wręcz.
Ja mam na pudełku napisane, nalepkę, że mam grać od 20.12, pudełko w łapy dostałem wczoraj.
Tam na francuskiej wersji linkowanej strony, jest napisane że w paryskim Megastore premiera jest. Francuski raczej znam słabo, więc ni chu... czy chodzi o premierę sklepową, czy normalnie start gry.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:28 
Cytuj  
system nie wzbudzalby takiego wkurwienia gdyby byl przemyslany od poczatku.
i ten kto kupil w lipcu wiedzialby ze, gra od pierwszego dnia.
a ja kupujac w grudniu wiedzialbym, ze bede gral np. 2 dni pozniej - ale za pre order zaplacilbym odpowiednio mniej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:33 
Cytuj  
no dzis 15 ja nie mam jeszcze zaproszenia. pytanie od kiedy dzis wysylaja?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:36 
Cytuj  
Od 15...

Yes, the fourth wave was the final wave for the day. New invites will start at 8am CST tomorrow - 6AM PST/9AM EST/2PM GMT/3PM CET

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 09:55 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A ja nie. Brak kolejek, zergów do mobów, serwery stabilne, a ludziom źle. Bo jeden dzień z bonusowego grania ich ominął.


Brak ludzi na war-zony przez co powstał "exploit", kolejki już są, były już od wczoraj, masz nieaktualne informacje, stabilność - wielu ludzi ma problemy na flashpointach, gra ich rozłącza i muszą stać w kolejce na serwer.

Spójrzmy choćby na Rift, wpuścili dużo ludzi w 2 falach, serwery były stabilne jak widać da się zrobić, chyba po coś BW robiło ten stress test na 700 000 luda, tu po prostu widać ich złą organizację i tyle.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:30 
Cytuj  
Jak kazdy pewnie wie dosc mocno fakalem na TOR po pograniu w beta weekendzie ale postanowilem dac mu druga szanse i.....o dziwo (pomijajac zjebany silnik i wydajnosc z wlaczonymi cieniami) gra mi sie fajnie.

Przestalem przeklikiwac dialogi, ogolnie wczuwka w postac na poziomie 10 (zabrak - Bounty Hunter) i musze przyznac ze voiceover jest na bardzo wysokim poziomie, cutscenki i dialogi oglada sie z przyjemnoscia a niektore questy sa bardzo fajne i wybory w nic sa mocno "dosadne" (np. zabicie ojca na oczach syna itp...). TBH grajac w ten sposob czuje sie jakbym ogladal serial Star Wars opowiadajacy historie mojej postaci.
Widze takze tak jakby wiecej NPCow, ktos tam lazi, tu naprawia statek, itp... ogolnie jakby bardziej zywy swiat jest.

Moze bylo bledem granie Republika i Jedi przedtem - niewiem. Teraz wydaje mi sie ze gram w inna gre. Wczesniej "tego" nie czulem (grajac Jedi). Uwazam zreszta ze wcisniecie Jedi jako normalnych klas do tej gry to fail, nie mowiac jzu o robieniu sobie poprostu jaj z tzw. "kanonu" SW.

Ogolnie musze przyznac ze z tego pomyslu "fabularnego MMORPG" moze cos byc bo czuje sie bardziej zwiazany z postacia tutaj na lvl10 niz w takim WoW po 200h played - a chyba o to chodzi no nie?.
A jako ze aspekt "multiplayer" w takich grach (raidy i instancje) juz dawno przestal mne w jakikolwiek sposob pociagac i interesowac mysle ze spedze milo 30dni w SWTOR.

PS. ABSOLUTNIE nie odwoluje zdania o technikalliach - sa mega chujowe i gra wyglada jak gra z roku 2005 a chodzi jak gra z roku 2020. :P

Podsumowujac nie taki TOR straszny jak go maluja pod warunkiem podejscia do niego jak do Single Player RPG z interakcja z innymi graczami za pomoca chata i Auction House. I nie jest sie za bardzo SW Freak bo gra jest totalnie niekanoniczna i leje cieplym moczem (niestety) na o wiele lepsza pierwsza trylogia czerpiac za to garsciami z nowej - duzo gorszej i infantylniejszej (z braku lepszego okreslenia).

Podsumowujac dalej... moja ocena z 3/10 podskakuje do 7/10. Jak poprawia masakre z cieniami i dziury w FPS to moze nawet 8/10 i moze nawet pogram ten miesiac bo i tak do Skyrim jeszcze edytora nie ma. :)

Choc np. w dalszym ciagu nie wiedze opcji zeby za to placic abonament i nei widze opcji aby w takim "Stanie" jak gra wyglada atm utrzymala sie jako gra z abonamantem. Fabuly starczy na miasiac i co potem? Przecuez w tej grze nic oprocz tego nie ma a nawet jak jest (te dwa marne raidy) to i tak lepiej te rzeczy sa zrobione w WoW/RIFT.
Ale pozyjemy zobaczymy. Narazie to jest Single Player z abonamantem i widze fail niestety pod tym wzgledem.


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 11:40 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:34 
Cytuj  
ktos gdzies tutaj chyba wrzucil fajne zestawienie kilku serwerow kto gdzie gra itd. lacznie z tym ze np szwedzi ita tam ruscy tam plc tam. autora bym prosil o ponowne wrzucenie:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:53 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Brak ludzi na war-zony przez co powstał "exploit", kolejki już są, były już od wczoraj, masz nieaktualne informacje, stabilność - wielu ludzi ma problemy na flashpointach, gra ich rozłącza i muszą stać w kolejce na serwer.

Info mam z pierwszej ręki, bo ingame.
kolejki były na 2 serwy, po 5 i 10 minut. WZ odpalają od razu, składy pełne. Na fp zero d/c. Nie wiem jakie problemy mają inni i z czego one wynikają. Może te wz co miały mieć 30minut to jakąś inna wersja gry ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:54 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ktos gdzies tutaj chyba wrzucil fajne zestawienie kilku serwerow kto gdzie gra itd. lacznie z tym ze np szwedzi ita tam ruscy tam plc tam. autora bym prosil o ponowne wrzucenie:)
Basilisk Droid: PLC z swtor-online, Skandynawia (głównie Duńczycy i Szwedzi), oficjalny Irlandzki
Tomb of Freedon Nadd: mmorpg.pl, wszystkie eng speaking gildie z Chuundara uciekają na ten serv przed ruskimi, Włosi, Hiszpanie, parę gildii pvp z warhammera
Bloodworthy: głownie Skandynawia (Szwedzi)
Ahto City: oficjalny Węgierski
Ravager: Bałkany, Ruskie
Legions of Lettow: oficjalny UK


_________________
Duh, winning

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:00 
Cytuj  
Jak raz musze sie zgodzic z Kabraxisem. Gameplay sie poprawil znaczaco. Tu nie chodzi o zmiane republic na sith. Ja gralem smuggiem w becie i gram teraz i gra mi sie o niebo lepiej. Nie wiem co zmienili ale niech zmieniaja tak dalej. VO daje rade. Storyline tez. NPCe niektorzy sa w pytke i jak mowia do mnie to o wiele bardzej chce mi sie im pomagac. Zwyciestwem byla opcja grozenia dzieciom bedac dobrym republikaninem :> lub "sciezka zdrowia" przez pole minowe (ci co startowali smuggiem albo trooperem wiedza o co chodzi ;)) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:04 
Cytuj  
Pole minowe dobre jest, chyba z 10 minut musiałem tam biegać, żeby wszystko rozminować, bo co chwila któraś się detonowała :P


_________________
Duh, winning

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:18 
Cytuj  
A ja ich podjebalem do wladz ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.