mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:21 
Cytuj  
Reakcja władz też niezła:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:22 
Cytuj  
shp napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ktos gdzies tutaj chyba wrzucil fajne zestawienie kilku serwerow kto gdzie gra itd. lacznie z tym ze np szwedzi ita tam ruscy tam plc tam. autora bym prosil o ponowne wrzucenie:)
Basilisk Droid: PLC z swtor-online, Skandynawia (głównie Duńczycy i Szwedzi), oficjalny Irlandzki
Tomb of Freedon Nadd: mmorpg.pl, wszystkie eng speaking gildie z Chuundara uciekają na ten serv przed ruskimi, Włosi, Hiszpanie, parę gildii pvp z warhammera
Bloodworthy: głownie Skandynawia (Szwedzi)
Ahto City: oficjalny Węgierski
Ravager: Bałkany, Ruskie
Legions of Lettow: oficjalny UK


na tomb po stronie sithow sa jakies polskie? kurde chcialem isc ze znajomymi na basilisk ale szwedzi i irlandia sam nie wiem:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:23 
Cytuj  
Przecież na BD masz 14 czy więcej Polskich gildii już.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:25 
Cytuj  
No przecież napisałem, że na Basilisku jest całe to polskie community z swtor-online. Na ToFN, o polskiej gildii imperium nie słyszałem.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:29 
Cytuj  
no wiem ze na bd jest z kim grac po stronie imperium ale jak patrzylem na serwery to tomb byl full al basilisk light. c9 idzie tez na basilisk ale po stronie republiki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:31 
Cytuj  
http://www.swtor.com/server-status

BD - standard
Tomb - standard


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:32 
Cytuj  
Piszpan - jeszcze kupa ludzi czeka na invity, wiec na pewno bedzie full BD :) Dont worry ! :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:50 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Kassei napisał(a):
Dokładnie o to tutaj chodzi. Na początku była tylko informacja, że preorder zapewnia wcześniejszy dostęp przed premierą (te całe - DO pięciu dni pojawiło się dopiero później). NIE BYŁO info, że trzeba jak najszybciej zarejestrować grę w ich serwisie bo będzie to decydować o kolejności. Mam pudełko pre-ordera w ręce nigdzie nie jest napisane "please register as soon as possible"... Jeśli ktoś kupił grę przedwczoraj to faktycznie nie ma się o co wkurwiać, ale co z osobami które zamówiły (zapłaciły) za grę znacznie prędzej a stworzenie konta i wklepanie kodów zostawiły sobie na stosowny moment. Imo pierdolenie typu "nie rozumiem czemu ludzie whinują" świadczy chyba u pewnych osób brakiem jakiejkolwiek wyobraźni. Wiadomo, że część narzeka "dla zasady" nawet jeśli nie mają racji, jednak uważam, iż spora część ludzi ma do tego prawo bo BW ich zrobiło po prostu w CHUJA! A brak jakiegokolwiek sensownego info kiedy konkretnie dane osoby dostaną się do ea to już pachnie wręcz czymś na kształt premiery DFO. Jeszcze kilka lat temu pewnie bym siedział przed kompem jak reszta całego community i odświeżał skrzynkę pocztową z nadzieją, że "może jednak". Obecnie już jestem na to za stary i mam lepsze rzeczy do roboty...


To na cholerę czekałeś? Stosowny moment to ten, po zakupie a nie 10 dni przed premierą. Głupota ludzka nie zna granic i pretensję można mieć tylko do siebie.
Chyba Twoja głupota nie zna granic, a pretensje to możesz mieć do Twoich starych, że Ci przekazali chujowy materiał genetyczny. Po pierwsze ja strikte nie mam pretensji, bo gra jest dla mnie bardzo średnia i nie mam ciśnienia na grę. Mogę spokojnie poczekać nawet do 20tego (choć nawet nie wiem czy nie mam już aktywnego konta, bo ostatniej fali wczoraj nie sprawdzałem). Z mojej strony chill-out. Po drugie mnie osobiście problem mało dotyczy, bo różnice mam gdzieś kilkanaście dni, paczka przyszła - nigdzie nie było info, że muszę JUŻ TERAZ SZYBKO KURWAAAAA SZYBKO zarejestrować kod, więc skoro było sporo czasu do premiery, rejestracje przeprowadziłem jak znalazłem chęć i wolną chwilę. Znam jednak osobę u której ta różnica czasowa wynosi 2 miesiące i wierz mi - to nie jest odosobniony przypadek. Po trzecie - duża część ludzi MA PRAWO mieć do SE pretensje za pominięcie ważnego info. Fakty są takie, że nie było odpowiednich informacji w momencie wprowadzenia preorderów do sprzedaży, nigdzie nie ma wzmianki o tym na pudełku preordera i tym świstku papieru wewnątrz , w końcu nie ma do dzisiaj odpowiedniego info nawet na opakowaniach retailowych.
BW dało dupy strasznie. To, że wymyślili taki a nie inny start gry to ich sprawa. BARDZO jednak ZABRAKŁO dwóch informacji... dla przykładu mogli wydrukować/nakleić na pudle preordera większym drukiem - "preorder zapewnia early acces DO 5 DNI co związane jest z DATĄ REJESTRACJI na swtor.com" i/lub "im szybciej się zarejestrujesz tym więcej będziesz miał profitów".
Zresztą kończę z mojej strony temat, nie dość, że piszę o czymś co mnie nie dotyczy i staram się zwrócić uwagę na uzasadnione pretensje innych i "niechlujstwo" BW , to jeszcze wygląda to jak dialog ze stertą kamieni. Dawno się na naszym forum nie udzielałem i zapomniałem, że większość ludzi tutaj wyznaje tylko jedną prawdę - swoją, ma zero jakiejkolwiek wyobraźni nie wspominając o asertywności, a do procesów myślowych chyba używa jelit... :har: Have fun...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:55 
Cytuj  
nie wiem o co ten fuss, skoro chyba 2 dnia po rozpoczęciu sprzedaży preorderu mówili już o tym że będzie "do 5 dni" ale w zależności od tego kiedy się "zarejestruje" preorder



a z tego co wiem to 5 dni do launchu zaczyna się dzisiaj dopiero


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:21 
Cytuj  
Stephen Ried wrzucił na off forum info - dziś listopad, a jutro grudzień dostaje inwajty.


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:22 
Cytuj  
Daj linka jak możesz sheep.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:09 
Cytuj  
po 15 a u mnie dalej nie ma invita chyba czas napisac im jakiegos whinujacego majla ktorego i tak pewnie oleja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:10 
Cytuj  
Pierwsza fala poszła, pewnie znów będą wpuszczać po 2 dni na falę.
Na oficjalnym forum ludzie piszą jak sie dostali, jak na razie najdalszy dzień do 26 październik.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:39 
Cytuj  
http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=276764

Oficjalny post nt dzisiejszych invites, ma być więcej fal niż wczoraj.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 16:07 
Cytuj  
Drugi wave poszedł.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 16:32 
Cytuj  
Hehe , to wychodzi na to ze ja dostane jutro jak jutro wyjezdzam :D

No ale coz , gapowe trzeba placic.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 17:09 
Cytuj  
Poszła fala 3cia, do 17 listopada.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 17:24 
Cytuj  
To jak trzecia byla do 17 listopada , a ma byc wiecej niz cztery dzisiaj (to obiecywali), to moze grudzien sie jednak zalapie :D

Piszpan jest szansa :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:00 
Cytuj  
ta kurwa juz ja to widze jak sie zalapie. 5 dni to 5 dni po chuj mi early acces jak mam zaczac grac 19.12 o 23.50 . Jak do weekendu nie dostane invite to normalnie nie wiem zastrzele!


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:07 
Cytuj  
Mysle ze jutro powinnismy dostac , z tego co ja kojarze to wklepalem ze dwa dni przed Toba , wiec jak dostane to dam znac (7 grudnia moj).

Tylko ja wlasnie jutro bede w domu kolo 23-24 i od jakiejs 13-14 nie bede mial dostepu do maila (najprawdopodobniej).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.