mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:41 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja mam 2x 50 plus miliard altów w Rift i kompletnie mnie tam nie ciągnie wolę stwora ;)

A że nie ma cross-server LFG to dzieki bogu!

Jeden z najgłupszych pomysłów ze stajni Blizzarda.


Zgadza sie! Po jakims czasie juz sie zna ludzi z serwera ktorzy leveluja w podobnym tempie i wiadomo kto jest moronem a kto nie, a cross-serwer zapewnie debilna anonimowosc.
Teleporty do instancji tez psuja klimat jak chuj, takie LOTRO przez to duzo stracilo w moich oczach. Boje sie ze SWTOR tez to wprowadzi, bo pewnie ludzie beda plakac na forach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:41 
Cytuj  
[/quote]



Poza fabula w SWTOR podoba mi sie tez ekonomia, jest na co wydawac kase, jest tez jak zarabiac. Jak znam zycie pewnie to spierdola i kazdy bedzie mial 10 mln w ramach walki z goldsellerami, ale na teraz jest ok.

[/quote]

Ekonomia to jest druga z najbardziej zjebanych rzeczy po AH.

Sry ale jesli za badge mozesz kupic wszystko co najlepsze to na cholere komus cos z AH kupowac i rozwijac profesje ???

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:43 
Cytuj  
Tą grę wypuscili o pol roku za wczesnie, ale gdyby tego nie zrobili mogla by nie przetrwac konkurencji


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:44 
Cytuj  
no ja gram sniperem i jest generalnie dupa.
healer zawsze dostaje invy do wszystkiego bez problemu :)
tank zreszta podobnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:44 
Cytuj  
O failu lub sukcesie tej gry przesadzy ich resposnywnosc na to czego domaga sie community. Niestety narazie ich Community Service i mydlenie oczu, nawet do pięt niedorasta Trionowi.
RIFT był wtórny. SWTOR też jest wtórny Deal with it.
Ale RIFT w dalszym ciągu jest wzorcowym przykładem jak powinno wyglądać dostarczanie usługi MMO i odpowiadanie na prośby graczy.
Coś nie działało ? max 2 dni i fixniete. A nie kurwa robienie z graczy debili i udawanie ze przeciez jest dobrze i wszystko "Working as intended". Co to wogole za podejscie !?

Chcialbym tez zauwazyc, ze Trion miał jaja, do powiedzenia, że tak zjebalismy i pracujemy nad tym.
Jak był ten słynny bug w launcherze ktory pozwała sie randmowo logować na konta innych graczy i użytkownik znalzł jak to fixnac to sie z nim skontaktowali i fixneli.
Już widze jak BioWare podobnie robi, kiedy notorycznie usuwaja tematy z forum ktore krytykuja ich jakze wspaniałą gre. :roll: :roll: :roll:

Zakładam, że częsci bugów długo nie naprawią.. Zwyczajnie dlatego, że poprostu nie wiedzą jak to ugryść, bo korzystają z zewnętrznego silnika o którym mają chuja pojęcią. Happens.

Jeśli w ciągu 6 miesiecy niedodadzą 3 raidów, nowej zony, i nie fixna wszystkich bugów to padne ze smiechu. Jak juz mowilem. 200mln. Z 180mln poszlo na Voice Overy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 10:47 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:47 
Cytuj  
Czy, aby Pan Huragan (Zarri) nie pisał, że nie zagra w SWTOR?
Proszę zwrócić uwagę na podpisy
http://swtor-online.com.pl/forum/gry/(f2p)-star-trek-online


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 10:49 przez asunta, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:48 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
iniside napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Ja mam 2x 50 plus miliard altów w Rift i kompletnie mnie tam nie ciągnie wolę stwora ;)

A że nie ma cross-server LFG to dzieki bogu!

Jeden z najgłupszych pomysłów ze stajni Blizzarda.

No pewnie. bo siedzenie na stacji i spamowanie lfm na generalu jest takie cool!

znajdź sobie gildię, ja dostaje instant invy (gram jako pure healer, póki co solo)
Nie bede sobie szukał gildi. Gram solo, bo to gra wybitnie pod solo.
Zreszta Flashpointy sa tak nudne, ze szkoda mojego czasu na nie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:54 
Cytuj  
Najbardziej mnie śmieszą te wszystkie płaczki które mówią jak to w Rifcie/WoWie jest wszystko super ale w żadną z tych gier nie grają :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:55 
Cytuj  
inside , jak ty uwazasz ze ta gra jest pod solo to ja tobie wspolczuje , takze jak ty to piszesz , "wez znajdz sobie grob , wpelznij tam i zdechnij" - czy jakos tak.

a tak BTW byles na War Games?ja sie tam tak ubawilem ze szkoda gadac , malo ktora z raidowych instancji w WoWie czy gdzies tam dawala tyle funu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 10:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nie bede sobie szukał gildi. Gram solo, bo to gra wybitnie pod solo.


To graj solo, nie rozumiem czego beczysz na aspekty gry ktore nie powinny cie obchodzic.
Albo rybka, albo pipka - jak mawiaja indianie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:01 
Cytuj  
asunta napisał(a):
Czy, aby Pan Huragan (Zarri) nie pisał, że nie zagra w SWTOR?

Przeciez nie gra. On tylko tam trolluje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:02 
Cytuj  
no biorac pod uwage aspekty 'techniczne' to tor nie dorasta riftowi do piet.
o tyle dobrze, ze kolejki sie skonczyly - pytanie tylko z jakiego powodu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o tyle dobrze, ze kolejki sie skonczyly - pytanie tylko z jakiego powodu :)

Powiedzą ci, ze to przez podnoszenie capa, ale prawda okaze sie juz za niecale dwa tygodnie.

X.

PS. Tak, tez juz nie gram, znudzilo mi sie ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:05 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
inside , jak ty uwazasz ze ta gra jest pod solo to ja tobie wspolczuje , takze jak ty to piszesz , "wez znajdz sobie grob , wpelznij tam i zdechnij" - czy jakos tak.

a tak BTW byles na War Games?ja sie tam tak ubawilem ze szkoda gadac , malo ktora z raidowych instancji w WoWie czy gdzies tam dawala tyle funu...

Nie. I juz nie pojde zeby sie przekonac. Do tej pory wszystkie instancje poza Black Talon to byla kupa. Jedna wielka nudna kupa.

I tak gra jest pod solo. Masowy instancing, VO, ogromne puste zony w ktorych ledwie mozna innego gracza spotkac, to wszystko zdecydowanie tworzy mi obraz ze gra jest singleplayerem, do ktorego ktos wcisnal zupelnie nieprzemyslane opcje multiplayer.


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 11:09 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:12 
Cytuj  
Niah napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Ktoś jeszcze idzie do RIFTA:P? Tam przynajmniej nie będzie Pand...


skończ z tym riftem, kogo jakiś rift obchodzi?


Niahu, take it easy:). Fajnie, że ktoś ma fun z gry. Ja po prostu średnio potrafię siebie oszukiwać. Super, że wam się świetnie gra i macie fun. Nawet mi trochę chujowo, że ja się tak świetnie nie bawię(może nie ta klasa??). Nie życzę źle SWTOR bo nie muszę - jeśli nie nastąpi jakiś przełom i nie otworzą się na community (a'la numer z teksturami bez odzewu) to czarno to widzę...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:18 
Cytuj  
kazde mmo sie znudzi jak nie ma z kim grac , dlatego sobie chwale taka mala gildyjke jak Warcry , chlopaki do pomocy czy pvp zawsze sie znajda
mam zaledwie 38 level i sporo do roboty . Zrobie 50 to akurat bedzie patch , to sie pobawimy w gank-squad na Ilum ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
kazde mmo sie znudzi jak nie ma z kim grac , dlatego sobie chwale taka mala gildyjke jak Warcry , chlopaki do pomocy czy pvp zawsze sie znajda
mam zaledwie 38 level i sporo do roboty . Zrobie 50 to akurat bedzie patch , to sie pobawimy w gank-squad na Ilum ;)


Zgadzam sie w 100%. Dodam od siebie, ze dawno takiego funu z pvp w themeparkowym mmo nie mialem jaki daje mi tor (i to zaledwie na 19 poziomie).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Powiedzą ci, ze to przez podnoszenie capa, ale prawda okaze sie juz za niecale dwa tygodnie.

X.

PS. Tak, tez juz nie gram, znudzilo mi sie ;)


Bo podnosili było parę razy oficjalne info :)

Mi się bynajmniej nie znudziło jeszcze tyle do zrobienia mam że się zastanawiam czy w te 3 mieś zdążę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:59 
Cytuj  
Jak dla mnie do tej gry powinni dodawać głównie linie fabularne! Gram głównie ze względu na fabułę np dla Sith Inq jest dość ciekawa. Od czasu do czasu jakiś warzonik ale bez spinki jak i polatać statkiem daje mi to sporo funu.
Jak będą dodawać po 50 lvl ciekawe fabularyzowane Questy to będę im jeszcze długo płacił abonament.


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
asunta napisał(a):
Czy, aby Pan Huragan (Zarri) nie pisał, że nie zagra w SWTOR?

Przeciez nie gra. On tylko tam trolluje.

X.


Gra, gra, nawet w gildii jest :)

Zarri
Dark Side
Gildia: Jägarna
Klasa: Wojownik Sith - Juggernaut
Serwer: Niman

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.