mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:07 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Xanth napisał(a):
Powiedzą ci, ze to przez podnoszenie capa, ale prawda okaze sie juz za niecale dwa tygodnie.

X.

PS. Tak, tez juz nie gram, znudzilo mi sie ;)


Bo podnosili było parę razy oficjalne info :)

Mi się bynajmniej nie znudziło jeszcze tyle do zrobienia mam że się zastanawiam czy w te 3 mieś zdążę.

Przeciez sie nie przynaja ze im polowa graczy quitnela jeszcze w darmowym miesiacu :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Przeciez sie nie przynaja ze im polowa graczy quitnela jeszcze w darmowym miesiacu :lol: :lol: :lol: :lol:


To tylko twoje gdybanie :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:15 
Cytuj  
nie wydaje mi sie.
widac po ilosci ludzi w zonach, wczoraj wieczorem 2 instancje tatooine i praktycznie pusto.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wydaje mi sie.
widac po ilosci ludzi w zonach, wczoraj wieczorem 2 instancje tatooine i praktycznie pusto.

Jeśli 2, to przynajmniej jedna nie była pusta;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:21 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
iniside napisał(a):
Przeciez sie nie przynaja ze im polowa graczy quitnela jeszcze w darmowym miesiacu :lol: :lol: :lol: :lol:


To tylko twoje gdybanie :roll:

No, Ja napewno nie uwierze marketingowy bełkot jaki proboja wcisnac ludziom. Szczególnie po ich zachowaniu na ich forum :roll: :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:28 
Cytuj  
Ludzi jest mniej, bo to nie jest gra ktora obiecuje fajna zabawe w endgame (tak jak WAR kiedys) wiec zapierdalanie z levelem nie ma sensu i mysle ze sporo ludzi gra jak ja, pare questow, warzone, troche craftu i logout. Nie ma cisnienia, zeby grac 8h dziennie.

Oczywiscie duzo ludzi quitnie, bo nie poczytali wczesniej o grze i sie spodziewali pewnie czegos innego.

Jesli utrzymaja kilkaset k subskrypcji to jest szansa na zagwarantowanie SWTOR regularnych updateow (na poziomie LOTRO kiedys).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:29 
Cytuj  
W sumie kolejek na basiliska juz nie ma praktycznie a nie wiadomo o ile capa podnieśli. Okaże się za te 2-3 miechy maks. Fajnie by było jakby się udało ale pożyjemy-zobaczymy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:39 
Cytuj  
Boje się tylko, że pewnie będą łączyć serwery ale zanim do tego dojrzeją przyjdzie nam grać XX miesięcy na pustych serwerach :( Bo jestem pewien, że masa ludzi quitnie nie te czasy by gra tak podobna do WoW-a zatrzymała graczy na dłużej.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sty 2012, 13:09 przez Dae, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wydaje mi sie.
widac po ilosci ludzi w zonach, wczoraj wieczorem 2 instancje tatooine i praktycznie pusto.


To chyba gramy na różnych serwerach.

Zresztą ja mam i będę miał z kim grać :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 12:59 
Cytuj  
no gramy na roznych serwerach.
no jak wam sie podoba to pewnie warto ciagnac do konca.
ja niestety nie bardzo wyobrazam sobie, co mialbym robic na 50 lvl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 13:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no gramy na roznych serwerach.
no jak wam sie podoba to pewnie warto ciagnac do konca.
ja niestety nie bardzo wyobrazam sobie, co mialbym robic na 50 lvl.

Farmić tokeny z ktore kupisz epaxy. Oh wait... Gdzies to juz widzialem...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 13:33 
Cytuj  
Pytanie czy ktos, gdzies, kiedys pisal, ze bedzie inaczej? Mial byc klon WoW w swiecie SW i jest. Dla jednych lepszy dla innych gorszy. Od zawsze bylo wiadomo, ze endgame tutaj nie istnieje, a przynamniej jakis znaczacy endgame mogacy utrzymac ludzi na dluzej. To nie DAOC gdzie dalo sie jebac frontiery caly czas dla funu. Ja robie tak jak pisalem jeszcze przed premiera 3-4 linie fabularne i szlus ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 16:01 
Cytuj  
Parę miechów temu, podawali ,że na rózwój gry (taki jaki sobie planują) potrzebują 500 tys abo(sprzedali 1,2 mln kopi ?), a obecnie jest niby 350 tys i z opinii krążących po necie raczej będzie to tendencja spadkowa.
http://www.strategyinformer.com/news/15 ... is-healthy

Ja pograłem 2 tygodnie po 4-8 godz dziennie(z czego nawet połowa czasu w kolejkach) i gra nudzi się( wszystko to już było, a płacić za farmę... )Wolę pograć w inne gry niż w swotora pomimo opłaconego abo...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 16:07 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Parę miechów temu, podawali ,że na rózwój gry (taki jaki sobie planują) potrzebują 500 tys abo(sprzedali 1,2 mln kopi ?), a obecnie jest niby 350 tys i z opinii krążących po necie raczej będzie to tendencja spadkowa.


350 tys. ludzi zalogowanych jednoczesnie. Ludzie raczej nie kupowali gry po to, zeby stala na polce. Nawet jak z tego miliona zostanie polowa to bedzie ok. Kluczowe jest pytanie jak devsi widza rozwoj gry. Mnie jest w stanie zatrzymac czesty update watku fabularnego i sesnowne pvp, napewno nie zatrzyma mnie dodawanie nowych instancji i perspektywa farmy itemkow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 16:13 
Cytuj  
Wyjebane mam w sumie na sukces tej gry bo slaba jest ale male sprostowanie:

1. Sprzedali juz pewnie grubo ponad 2miliony kopii - ta podaje VgChartz a ta stronka chyba liczy same pudla bez dystrybucji elektronicznej i tylko niektore najwiekszesieci handlowe.

2. To za na rozwoj gry potrzrebuja 500k abo jako Bioware to nei watpie... pytaneile potrzrebuje EA zeby nie kazalo zamknac gry w pizdu.. bo kto tu decyduje to chyba nie mamy watpliwosci co nie?

3. Plotki o budzecie byly nawet o 300mln $ (razem z reklama) wiec gra sie nie zwrocila nawet w polowie jeszcze (liczac 2mln kopii x 50$ srednio) - i imho juz sie nie zwroci nigdy.

4. 350 tys. ludzi JEST ROWNOCZESNIE ZALOGOWANYCH. To nie jest liczba abonentow czy stworzonych kont. Odplyw graczy jest ale narazie prawie niezauwazalny.

Takie moje 3 grosze. :)

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 16:40 
Cytuj  
Swoja droga które MMO wyszło przy EA dobrze?

Warhammer - wszyscy wiedza co z nim nie tak ;p
ABP - padło po 1 miesiącu ? Nawet z Sims Online nie potrafili sobie poradzić :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:11 
Cytuj  
EA ma wybitny talent do ujebania kazdego mmo do ktorego przylozla lape i będą wydawać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:24 
Cytuj  
kurwa smutne to jest jak cholera jak sie was czyta.
jeszcze 4-5 stron temu 8 na 10 osob mowilo, ze sie jednak skusilo na TORa i jest mega zajebisty a inni nie maja racji, a teraz te same osoby pisza ze jednak gowno i nuda itp.

naprawde nie wstyd wam ze tak karmicie tych chujowych developerow? juz kij z tym, ze swoja kase tracicie, ale boli to ze potem takie chujowe gry sie zwracaja wlasnie przez takich ludzi.

i to nie tylko o TORa chodzi, ale o kazde mmo jakie wychodzi. w sto bylo to samo pamietam - najpierw byly teksty ze jest zajebiscie i kazdy sie chwalil kto jaki ma stateczek, a tydzien pozniej byl whine ze kolejna gowniana gra z bugami i nudami included.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:31 
Cytuj  
Kupilem bo mi sie fabula na youtube spodobala ;< i sam chcialem przejsc. Niemniej poza fabuła gra jest i bedzie chujowa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:43 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Warhammer - wszyscy wiedza co z nim nie tak ;p
ABP - padło po 1 miesiącu ? Nawet z Sims Online nie potrafili sobie poradzić :p

Nie mowiac juz o upieprzeniu UO i zabiciu doskonalego EnB czy tez Motor City :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.