mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 22:17 
Cytuj  
No nie umiera bez przesady. Kupa ludzi nadal gra. Pytanie tylko jak będzie za te 3 miechy. Ja może dzisiaj/jutro popchmę Nar Shaada bo chciałbym wleciec na Tatoine i się pobawić. Może dam radę. BTW czuję, że moglem wziąść commando a nie Vanga ale pozyjemy-zobaczymy...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 22:41 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Tak, tak swtor umiera eot.

Ciekawe, z kiedy ten screen, bo z przed minuty wyglada to tak:

Obrazek

X.

PS. No tak, ty przeciez grasz na niemieckich i francuskich serwerach ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 23:24 
Cytuj  
Screen pewnie z pre-orderowego launcha ;p

Tylko nie zapominajcie że servery tutaj nieco inaczej pokazują zaludnienie serverów.

Pokazuje stan servera w zależności od ilości osób "online" w danym momencie.
W WoW'ie jakoś inaczej to działa.

W sumie nadal mnie zastanawia gdzie te zapowiadany na Launch game Bubblechaty... co to za mmo które ich nie ma .

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 23:25 
Cytuj  
Uuu tendencja spadkowa Ciekawe jak bedzie wygladala sytuacja po 'darmowym' miesiacu
#Edit1
W ramach ciekawostki ... na allegro coraz wiecej aukcji dot TOR
Nowke mozna wyrwac juz za 130 zl a 'uzywek' tez sporo Kilka dni temu byla totallna posucha


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2012, 23:48 
Cytuj  
Ja dobilem 50lvl sw, jeszcze troche storyline mi zostalo ktore pewnie zrobie, a pozniej to nie wiem co. Nic ciekawego tam na mnie nie czeka. Ostatnio w ogole ciezko mi wlaczyc swtora, ale jak juz wlacze to jednak sporo siedze, takze potrafi wessac.. tylko, ze nie ciagnie do powrotu. Ciagle nie wiem czy dac cancel czy przedluzyc o 1miech, jeszcze pewnie poczekam. Najwyzej sobie altami polatam.

Farmienie instancji to nie dla mnie, pvp na tych wz jest tak bezcelowe (itemzory) ze wole sobie wlaczyc sc2 lub bf3. Na 50 jest jakis raid do przejscia i fp na hard modzie, tyle ze ja przeszedlem juz na normalu i mi sie znudzily. Do tego dochodza jakies daily/weekly z tego co widzialem no i ilum. Open pvp w tej grze nie wystepuje - nie bylem na illum jeszcze - i w sumie mi to nie przeszkadza, chociaz szkoda ze gra jest tak skonstruowana ze ciezko spotkac przeciwna frakcje. Moze z 10razy dobijajac do 50lvl nadzialem sie na republike. Nie podoba mi sie to instancjonowanie swiata, no ale to zwieksza jakosc "singla", niestety kosztem mmo.

W tej weekendowej becie zrobil na mnie wrazenie ten "singiel" w stworze, wiec go kupilem, gdybym nie zagral tej betki to bym nie kupil bo gra sie w ogole nie interesowalem. Jednak ten singiel starcza na krotko i zajawka z bety powoli wygasa. Questy klasowe sa fajne, poboczne juz mniej a reszta gry jest po prostu standardowa albo slaba. Nie widzialem tam nic robiac ten 50lvl co by bylo zaskoczeniem(pozytywnym) i zero łał. No poza widokami, bo na niektorych planatach pejzaze sa naprawde ladne. Liczba bugow i niedopracowanie czasami po prostu wkurwia, czlowiek ma juz dosc jak musi powtarzac niektore q czy bossow/cokolwiek. Niestety zdarza sie to czesto, technicznie ten produkt lezy i kwiczy.

Swoja droga w wow dobicie do 60lvlu zajelo mi chyba 3miechy, tutaj 3tyg i 50lvl. A nie latalem w ogole statkiem i wz olalem calkowicie, fp max 3-4 razy zrobiony jeden. Robilem tylko questy na planetach, osobiscie lubie levelowac i rozwijac swoja postac (nie zbierac itemzory) wiec dla mnie to minus. Dla mnie dobra gra to taka ktora oferuje kupe zabawy na kazdym lvlu a nie farme/pvp na max.. i lvlowanie jest w miare dlugie.

Jeszcze jedno - rynek, ogolnie wyglada lipnie, ja nie wiem po co ktokolwiek ma kupowac cokolwiek w tej grze. Ciagle dostawalem b.dobre itm z q/fp a na 50 to pewnie i tak najlepsze beda z dropow. Ja chodzilem ubrany praktycznie nontop od ok 20lvl z itemow za te commendation+itemy z q i fp. Na aukcji kupilem 2 itemy przez caly lvling, bo chcialem cos kupic... w sumie zapowiada sie to tak jak w Rifcie, gdzie na aukcji sa 3itemy na krzyz bo nikt niczego nie kupuje(nie potrzebuje).

PS. A jeszcze bioware zaliczylo faila z kompanami, mam vette z obroza (nie zdjalem jej) i od ok 15lvl ciagle ma ten sam dialog ze mna. Kompletnie nic sie nie zmienilo, a bylo tych dialogow z nascie. Ja jej nie sciagne obrozy bo nie chce, a najwidoczniej dla bioware to jedyna sluszna droga. To jest spory minus w tym "singlu".

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 06:11 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. No tak, ty przeciez grasz na niemieckich i francuskich serwerach ;)


Zrób segregowanie po zapełnieniu serwera, Angielskich jest dość a niestety nie wszystkie zmieściły się na screenie, nie przesadzajcie w drugą stronę ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 06:15 
Cytuj  
W jakich godzinach jest ten dzisiejszy maintence?Od 9 do 15?

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 08:26 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
W jakich godzinach jest ten dzisiejszy maintence?Od 9 do 15?


Cytuj:
Hello everyone, we wanted to let you know that we will be performing scheduled maintenance for six hours on January 10th, 2012 from 2AM CST (12AM PST/3AM EST/8AM GMT/9AM CET) until 8AM CST (6AM PST/9AM EST/2PM GMT/3PM CET). All game servers and SWTOR.com will be offline during this period. This maintenance is expected to take no more than six hours, but could be extended.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 08:54 
Cytuj  
2 fixy i min 6h przerwy, co będzie jak 1.1 wprowadzą, 2 dni serwery down? ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 09:16 
Cytuj  
Ale zwroc uwage ze ladnie napisali iz staraja sie doprowadzic do tego aby maintance byl raz w tygodniu :P

Ja to sie az tego 1.1 boje....

A gdzie oni napisali co beda fixowac podczas tego maintence?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 09:21 
Cytuj  
Jak na razie tylko forum padło a serwery działaja :P

Staraja sie robić raz w tygodniu i robą w czasie zdatnym dla hamburgerów bo to oni w wiekszosci zostaną dłuuugo w SW dlatego że to universe to dla nich rzecz kultowa.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:43 
Cytuj  
Ludzie cos kupuja na AH w ogole? Ceny wydaja sie dosyc niskie, w stosunku do tego co proponuje automat. Czesto musze obnizac proponowane ceny blue/greenow, bo jest taka masa sprzetu, taniego sprzetu, ze inaczej by sie to w ogole nie sprzedalo.

Na moje oko sprzedaje sie jakies 20% itemow wystawionych (glownie armstech), z czego wiekszosc stanowia barrele (fakt ze ich jest tez najwiecej).

Jakie sa wasze spostrzezenia? W porownaniu do wowa, AH tutaj nie jest specjalnie dynamiczny. Fakt ze latwo dostac dobre itemy z questow/commendation, a itemy, ktore maja mod sloty psuja caly rynek, bo zamiast zmienic gun/armor, to ludzie zmieniaja tylko wnetrznosci.

Rynek surowcow scavenging jest ciekawy. Mozna trafic oferty materialow calkiem tanio, ale tez i stacki po 20 desh za 1k..


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:45 
Cytuj  
Wystawiłem wczoraj wieczorem 6 itemów, dzis rano 5 miałem sprzedanych.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:48 
Cytuj  
Mi tez srednio 90% schodzi. Niektore rzeczy zaraz po wystawieniu.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 10:55 
Cytuj  
roznie, mam cybertech i zarabiam na tym dosc dobra kase

glowny przyplyw gotowki zapewniaja czesci do statkow, pare dni temu zaczalem sprzedawac epickie mody/armoringi na 50 lvl, o ile w weekend sprzedaly sie wszystkie wystawione, tak wczoraj nic nie poszlo

boe purple/blue itemy roznie, niektore schodza od razu, a niektore po 4 dniach (a jako ze wystawienie aukcji na dobra sprawe nic nie kosztuje to wrzucam taki item na dwa dni i powtarzam az sie nie sprzeda)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:00 
Cytuj  
Oni robia ten maintence czy im sie odwidzialo?Moze im sie daty pojebaly?Jaki burdel :o

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jak do tej pory Mendolu zadne MMO, powtarzam.. ZADNE.. nie ma tak dynamicznego i dopracowanego combatu jak WoW.

Jak ktoś lubi napierdalać w 3 klawisze z nieograniczoną prędkością i kto szybszy ten lepszy to może i tak:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:31 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Oni robia ten maintence czy im sie odwidzialo?Moze im sie daty pojebaly?Jaki burdel :o


Odwołali.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:34 
Cytuj  
sula napisał(a):
embe napisał(a):
Zwyczajnie ci co grają mało piszą na forum i/lub swoje trzy grosze do dyskusji dodali.

No dobra tylko spora część stałych bywalców for robi to samo. Grali już w X mmo na rynku ,także wiedzą czego się spodziewać. Wcześniej psy wieszali na WoW i innych ,a potem idą kupić ,żeby pograć 1-3 miesiące i narzekać jaki ta gra to fail :(

Masochiści?


Polacy. Jak nie mają na co narzekać to szukają na siłę, to taka narodowa przypadłość.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:36 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
sula napisał(a):
embe napisał(a):
Zwyczajnie ci co grają mało piszą na forum i/lub swoje trzy grosze do dyskusji dodali.

No dobra tylko spora część stałych bywalców for robi to samo. Grali już w X mmo na rynku ,także wiedzą czego się spodziewać. Wcześniej psy wieszali na WoW i innych ,a potem idą kupić ,żeby pograć 1-3 miesiące i narzekać jaki ta gra to fail :(

Masochiści?


Polacy. Jak nie mają na co narzekać to szukają na siłę, to taka narodowa przypadłość.

Nah. Odwiedzam też zagraniczne anglojęzyczne duże forum i jest dokładnie to samo. Dużo ludzi ,którym się Swtor podoba ,ale też masa ludzi w stylu "wiedziałem ,że to nie gra ,której szukam ,ale kupiłem (tak jak wszystkie aaa themeparki wcześniej mimo ,że mi się przejadły 5 lat temu) i teraz narzekam".


Ostatnio edytowano 10 sty 2012, 11:37 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.