mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:36 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
Huragan napisał(a):
Jak do tej pory Mendolu zadne MMO, powtarzam.. ZADNE.. nie ma tak dynamicznego i dopracowanego combatu jak WoW.

Jak ktoś lubi napierdalać w 3 klawisze z nieograniczoną prędkością i kto szybszy ten lepszy to może i tak:)


Lepiej napierdalac w klawisze i czuc co sie robi, niz zeby gra sie synchronizowala z toba po 0.5-1s od wcisniecia klawisza. O ile w PVE to nie ma bardzo duzego znaczenia, to brak natychmiastwej odpowiedzi w PVP jest wielka bolaczka. W Wowie nie bylo tego czuc, wciskalo sie akcje, i ona sie dziala, nie trzeba bylo na nic czekac, nic nie przeskakiwalo.

Miejmy nadzieje ze biodrony pracuja nad ulepszeniem kodu sieciowego :)


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 11:58 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Wystawiłem wczoraj wieczorem 6 itemów, dzis rano 5 miałem sprzedanych.


Na jakim poziomie? Ja narazie craftuje rzeczy do LV19, wiec moze sila rzeczy nikt nie szuka jeszcze min/max upgrejdow?


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:00 
Cytuj  
Mnie strasznie bawi, jak ludzie wiedzą jak gra będzie wyglądać i wmawiają sobie, że jednak jak kupią i będą grać to będzie w niej coś zupełnie co innego:) Nie wiem czego niektórzy by chcieli w MMO, ale dosyć standardowo wiadomo, że będzie: zabijanie mobków, grind, zbierz i przynieś itp.
Jeżeli ktoś wie lepiej od autorów gry:) i ma z tym związane urojenia:) to polecam wizytę u lekarza.

Ja kupiłem i wiedziałem co kupuje, lubię universów SW, ale maniakiem nie jestem, choć można mnie nazwać już fanem:) Gra mi się przyjemnie patrząc pod względem fabuły, na którą w większości MMO nie zwraca się uwagi co jest niesamowitym plusem, bo można się wczuć w postać.
Większość to singleplayer (mi ta tendencja na robienie exp dla szympansów nie odpowiada) z elementami multi, gdzie trafiają się zazwyczaj debile.
Dobije do 50 i na pewno sprawdzę wszystkie możliwe rzeczy jakie gra dostarcza. Nie zamierzam wydawać opinii o grze, w której nawet nie zobaczyłem rajdu, nie robiłem PvP, czy nie sprawdziłem dodatkowych bajerów jakie są dostępne (TPS ze stateczkiem jest fajny:)).
Większość z Was robi burdel i szum, a nawet nie gra lub nie sprawdzila, czy gra dostarcza coś poza zrobieniem 50lv. W tej chwili mogę jednak dać jedną opinie: Gra raczej nie spodoba się komuś kto nie lubi SW, a szczególnie WoW fanboyom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:22 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Wystawiłem wczoraj wieczorem 6 itemów, dzis rano 5 miałem sprzedanych.


Na jakim poziomie? Ja narazie craftuje rzeczy do LV19, wiec moze sila rzeczy nikt nie szuka jeszcze min/max upgrejdow?


Itemy od lvlu 10 w gore dobrze mi sie sprzedaja. Ludzie zaczynaja robic alty i na warfronty juz chca miec je dobrze ubrane.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:30 
Cytuj  
Postanowiłem sprawdzić jaką ocenę dostało SWTOR na najlepszej stronie rankingowej:) i wyszło dosyć ciekawie.

http://www.gamerankings.com/pc/951199-s ... index.html

Konkurencja:
http://www.gamerankings.com/pc/995594-rift/index.html
http://www.gamerankings.com/pc/932526-aion/index.html
http://www.gamerankings.com/pc/960613-f ... index.html
http://www.gamerankings.com/pc/520538-w ... index.html

To są zestawienia ocen z największych portali z czasu premier danego tytułu.
Wynik jest zadowalający i takim kompletnym crapem według większości nie jest:) Oczywiście wynik powyżej 90% byłby wynikiem gry prawie idealnej i zajebiście zrobionej:)


PS. Moim zdaniem gra dawać FUN z gry i nie musi być zrobiona dla milionów, czy miliardów:P graczy, wystarczy, że będzie grało wystarczająca ilość osób by czerpać przyjemność z gry, nawet jeżeli będzie to 1000 czy 10000 osób. Pamiętam jak grałem w MUDy i te 100-300 osób wystarczyło by cieszyć się grą:)
Dając wyznacznik ilości graczy to taki LoL >>> WoW :)


Ostatnio edytowano 10 sty 2012, 12:43 przez Sidagel, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:37 
Cytuj  
Oceny z pism branżowych i najważniejszych portali są imo gówno warte.

Już dawno przestałem ich oceny brać pod uwagę. W zasadzie 99% wszystkich AAA tytułów ma oceny 8+.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 12:45 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
http://www.gamerankings.com/pc/960613-final-fantasy-xiv-online/index.html


lol
FFXIV w moim prywatnym rankingu na najgorszy mmo tez ma pierwsze miejsce.

SWTOR na mmorpg.com ma duzo glosow, a wiadomo ze ludzie tam zagladajacy maja dosc specyficzny gust (imo niezly), choc oczywiscie zaden wyznacznik popularnosci to nie jest.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:06 
Cytuj  
sula napisał(a):
Oceny z pism branżowych i najważniejszych portali są imo gówno warte.

Już dawno przestałem ich oceny brać pod uwagę. W zasadzie 99% wszystkich AAA tytułów ma oceny 8+.

podobnie jest z opiniami ludźmi na tym forum, trzeba samemu sprawdzić


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:11 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
sula napisał(a):
Oceny z pism branżowych i najważniejszych portali są imo gówno warte.

Już dawno przestałem ich oceny brać pod uwagę. W zasadzie 99% wszystkich AAA tytułów ma oceny 8+.

podobnie jest z opiniami ludźmi na tym forum, trzeba samemu sprawdzić

Racja. No częściowo.

Problem jest taki ,że jak chcesz sprawdzić to często to = kupić ,a to się mija z celem tzn. kupowanie wszystkich gier ,bo to raz ,że strata kasy ,dwa wspieranie crapów.

Najlepiej imo , uczestniczyć w betach jak się da, oglądać video z gameplay-u (amatorów a nie oficjalnych) , korzystać z triali / dem ,ew. pożyczyć od kogoś konto na parę dni + poczytać o features, etc

W ten sposób nie kupując gry mozna mieć całkiem dobre pojęcie o tym czy jest ona warta grania / dłuższego grania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:25 
Cytuj  
Trzeba wiedzieć czego się chce od mmo:)
I nie oczekiwać św graala za 15$/msc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:27 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Trzeba wiedzieć czego się chce od mmo:)
I nie oczekiwać św graala za 15$/msc.

JA oczekuje sw grala bez abonementu (hi gw2).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:29 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Trzeba wiedzieć czego się chce od mmo:)
I nie oczekiwać św graala za 15$/msc.

Zgadzam się.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:31 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Trzeba wiedzieć czego się chce od mmo:)
I nie oczekiwać św graala za 15$/msc.

JA oczekuje sw grala bez abonementu (hi gw2).

GW2 zapowiada się ciekawie, jak utrzymają rozwiązania z mikropłatnościami jak w GW1 to będę bardo zadowolony. (wiadomo, że gearu nie będą sprzedawć). Nie określili się chyba tylko jeszcze czy nadal będzie wszystko instancjonowane jak w GW1 co mi akurat przeszkadzało troszkę, ale miałem dobrą ekipę :) i wszystko dodatko i podstawkę skończyłem:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 13:49 
Cytuj  
Problem z MMO jest taki, ze w co bys nie gral (chyba ze uber crap) to przez pierwszy tydzien-dwa ostro wciaga, a znoj dnia codziennego pojawia sie po 2-3 miesiacach ;-)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 14:00 
Cytuj  
Nie hejtuje ale żałuje.

Kupiłem z bratem w sumie bo on jest wiekszy fan SW niż ja ale... O ile jak się zaloguje to coś tam pogram o tyle ciężko jest, żeby się zalogować... W sumie to nie wiem do końca dlaczego. Być może dlatego, że grafika jest chujowa i jak odpaliłem Rifta na ten przykład to miałem banana na twarzy. Tego już raczej BW nie poprawi bo silnik jest jaki jest (nie mówiąc o braku High tesktur).

Fabuła wydaje się być jedyną mocną stroną chociaż wkurwia mnie, że moim dowódcą jest kobieta a nie jakiś spoko koleś.

Niestety samo wykonywanie questów poza dialogami ssie ostro i tutaj każdy kto twierdzi inaczej po prostu nie ma racji. Wczoraj jak już miałem kolejny bonus w postaci zabij 40 mobów to mnie trafiło. Olałem to i chciałem zrobić q klasowego na Taris (ostatnia cześć). Musiałem przedrzeć się przez cała mape i wejść do lokacji gdzie po drodze musiałem wybić chyba ze 100 mobów(chwala AoE). Krótki dialog i fight z elite mobem ale szybki bo to przecież solo quest. Potem tylko powrót z buta i znowu zabicie 100 mobów bo się resnęły bo teleport byl na cd.


Zmiana Planety

Nie zrobiłem na niej jednego questa jeszcze (Nar Shaada) i bardzo w chuj mam nadzieję, że będzie to coś fajniejszego - szczerze... Jakoś nie widzi mi się zaczynanie od nowa Jedi chociaż być może wtedy poczuł bym moc, której nie czuje na moim Vanguardzie (pomijam fakt, że zjebałem i wybrałem Tank/DPS a mogłem heal DPS i nei mogę zmienić teraz tego:/).

Chyba jakiś rage mi się załączył bo sam nie wiem czego chcę - jak baba:F. Sorry chlopaki ale zazdroszcze wam, że macie taki fun. Serio. Może sobie zmienie klase i będzie lepiej :F?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 14:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Tego już raczej BW nie poprawi bo silnik jest jaki jest (nie mówiąc o braku High tesktur).


no coz, Hero Engine jest kilka lat wstecz za chociazby takim CryEngine i nawet nie obsluguje procesorow wielordzeniowych, wiec co tu od niego wymagac. Dziwne, ze tak bogata firma jak Bioware wziela do produkcji swojej gry badziewny engine.


_________________



*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 14:27 
Cytuj  
hint : użytkownicy maców.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 14:31 
Cytuj  
"wiedziałem ,że to nie gra ,której szukam ,ale kupiłem (tak jak wszystkie aaa themeparki wcześniej mimo ,że mi się przejadły 5 lat temu) i teraz narzekam".

taki ludziom, pomoże tylko kulka w łeb


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Posty: 2
Dołączył(a): 3.01.2012
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 15:18 
Cytuj  
Kupiłem w pierwszy dzień jak tylko pojawiła się opcja pre-order. To samo robiłem z każdym mmo jakie wyszło od czasu WoW. Jedne lepsze inne gorsze. Przy SW bawię się dobrze ale to pewnie dla tego że gram z tymi samymi ludźmi już od ponad 10 lat. Ci co mają narzekać będą, Ci co tytuł widzieli na filmikach będą wypowiadać się o klimacie i mechanice rozgrywki z punktu widzenia eksperta i będą wyliczać błędy, Ci co nie lubią SW będą po nim jechać, Ci co fanatycznie uwielbiają inne MMO z WoW na czele będą mówić że to crap bo nie jest takie jak ich.

Nie mam żadnych problemów technicznych, brak lagów, grafikę sobie podciągnąłem i nie jest tak tragicznie zresztą i tak dla mnie liczy się płynność a nie wygląd. Nie spodziewałem się po tej grze niczego nowego bo na to jeszcze za wcześnie w tej branży więc i nie miałem się na czym zawieść.

Jeśli tyle złości wywołuje u was źle ulokowane 150 zł (podejrzewam że nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz) to co wy biedni poczniecie jak przyjdzie wam kupować naprawdę ważne rzeczy w życiu jak np: mieszkanie czy samochód które często można obejrzeć tylko powierzchownie.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 17.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 sty 2012, 15:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Sorry chlopaki ale zazdroszcze wam, że macie taki fun. Serio. Może sobie zmienie klase i będzie lepiej :F?



Po prostu grasz po złej stronie Mocy :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 113  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.